PlayStation FORSPOKEN

سازنده
Luminous Productions
تاریخ انتشار
January 2023
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5

161670

IN A WORLD NOT HER OWN
WHERE RESOLVE WILL BE TESTED
TRUTHS WILL BE QUESTIONED
AND DEVOTIONS WILL BE DOUBTED
SHE WILL RISE

استدیو: LUMINOUS PRODUCTIONS
ناشر: SQUARE ENIX
پلتفرم ها: PS5 و PC
تاریخ انتشار:

Luminous_Productions_logo.png

استدیو سال 2018 توسط اسکور انیکس تاسیس شد و بیشتر اعضای استدیو کسایی ان که قبلا رو final fantasy xv کار کرده بودن (در واقع استدیو همون Business Division 2 قبلیه)

مدیر فعلی: Takeshi Aramaki
147030

152235

Project_Athia_Teaser_Screenshot_1-1480x833.jpg

Project_Athia_Teaser_Screenshot_2-1480x620.jpg Project_Athia_Teaser_Screenshot_3-1480x619.jpg

Project_Athia_Teaser_Screenshot_4-1480x833.jpg Project_Athia_Teaser_Screenshot_5-1480x833.jpg

Project_Athia_Teaser_Screenshot_6-1480x833.jpg

152236

maxresdefault (1).jpg

PROJECT ATHIA Teaser Trailer

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
غیر از محیط بی روح و خالی
فکر کنم من تنها کسیم که با گیم پلی بازی حال کردم😅
تنوع بالایی تو زمینه مهارت ها و جادوهاش وجود داشت
خیلی راحت و سریع هم جابه جا میکرد و میتونستی ترکیبشون کنی
مقایسه میکنید با فاینال xv اون بولشت که حتی گیم پلی درست درمونی نداشت این حداقل تا اینجا برا من حداقل از نظر گیم پلی خوب بوده

• Like
Reactions: dizzy

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
فکر کنم ویدیو رو برداشت IGN :D
کاش ویدیوهای فاینال 16 رو هم بردارن کلا هردوتا رو کنسل کنن بره و این کابوس تموم بشه . میدونم این نظرم رو خیلیا خوششون نمیاد ولی اونم برای من یک چیز نچسبه و هیچ چیزش به فاینال نمیخوره . من ترجیحم به فاینال فانتزی های خطی تر با گرافیک و CG ها و کات سین های شیکه نه یه بازی با گرافیک و انیمیشن های معمولی و کات سین های درب و داغون . از مدل گیم پلی و کامبتشم حالم بهم میخوره . به درد همون دویل می کرای میخوره نه فاینال فانتزی .
کلا اسکوئر تنها کار مثبتی که کرده این چند سال همین فاینال 7 ریمیک بوده . یه بازیه شیک و تر و تمیز . این Forspoken و فاینال 16 چیزایی که ازشون دیدم فقط کلمه نچسب و چیپ به ذهنم رسیده . ( نظر شخصی )

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اطلاعات جدید:

- بازی حول Frey میگرده؛ اما بخشی از سفرش راجب خودشناسی و شناختن احساساتش راجب عضوی از یک خانواده و قبیله بودنه
- در Supal شخصیت های زیادی وجود دارن که با صحبت کردن با هرکدوم میتونید اطلاعات بسیاری راجب زندگیشون، بک استوری، رابطه ها و وضعیت دنیا بدست بیارید
- افرادی از جمله Gary Whitta, Amy Henning
و Alison Rhymer و Todd Stashwick با ایده هاشون نقش زیادی در شکل گیری داستان، دنیا و شخصیت ها داشتن
- سازندگان اثر خود را عنوانی اکشن نقش آفرینی با المان های جادو و گشت گذار در یک دنیای فانتزی میبینن
- اینکه بازیکنان مختلف بتونن علاوه بر استفاده از جادو ها به سلیقه خود پلی استایل خاص خود را نیز داشته باشند برای سازندگان اهمیت زیادی داشته.
- جادو و اسپل های زیادی با کارکرد های مختلف در بازی وجود دارد که میتوانید انتخاب کنید که از هر کدام چگونه استفاده کنید.
- یکی از اهداف سازندگان، استفاده هرچه بیشتر از کنترلر Dualsense بوده است.
برای مثال هنگام استفاده از اسپل ها در بازی، تک تک آن ها حس منحصر بفرد خود را در ترگیر ها خواهند داشت!!!!!
- همچنین صدای همراه شما در ماجراجویی هایتان یعنی Cuff، از درون کنترلر پخش خواهد شد

Prince_Arash

اگه شکسته پای من، گریه نکن عصای من!
کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
تقصیر شما نیست 😐
سونی ملت رو بد عادت کرده 😂
اگر همین بازی رو برای اکس باکس ارائه میکرد الان مثل بمب می ترکید ، ولی چون که تو‌ انبوه انحصاری های سونی قرار گرفته چپ چپ بهش نگاه میکنید! به نظر من بازی خوبی از آب درمیاد و بی صبرانه منتظرشم 👌😍

• Like
Reactions: Adidas95

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
گیم پلی جدید

از همون اول تریلر که گفت عنتر خانم day dreamer و new yorker و cat lover ـه و افتاده تو یه دنیای جادویی و تنها رفیقش النگوی دستشه فهمیدم که آب این بازی قطعه ، یعنی از قبلم مشخص بود ولی خب الان فهمیدم در حد ا..س.هال آبش قطعه و اگه پول اضافی داشتم یه کلیپ پر میکردم و یه نسخه فیزیکی میگرفتم day one و زیر مشت و لگد خورد و خاکشیرش میکردم ویدیوش رو میذاشتم یوتوب .

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
کارگردان این بازی نبود که میگفت قرار گرافیک بازی بنچمارک برای سبک اپن ورد باشه ؟ شهر اصلی بازی شبیه پروژه دانشجویی که یه شبه ساخته شده 😁

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر