Fire Emblem

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
نمک پاشی رو بردارید و از تصاویر بیلد قدیمی بازی لذت ببرید

View attachment 259871
View attachment 259872
View attachment 259873
View attachment 259874

پ.ن: کله جویکانی :D

منبع: r/fireemblem - The new mainline Fire Emblem leak is real - pictures included

پ.ن۲: کسی که عکس ها رو لیک کرده چند مطلب رو گفته که بد نیست بگم اول اینکه مکانیزم سامون قرار نیست در حد feh باشه.
نکته دوم هم ایشون ریمیک fe4 رو تایید کردن.
در نهایت هم ظاهراً یکسری از ایده های بازی رو از یک نسخه کنسل شده برای wii برداشتن

گرفتن کاراکتر دیزاینر FE:Warriors 1 رو آوردن واسه دیزاین کاراکترای این بازی؟ :|
احمقـــــــــن!؟؟!؟

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
FE4
سلطان گیم پلی فایر امبلم
سلطان داستان پردازی
سلطان نوآوری
سلطان جذابیت فیس کاراکترها
پر طرفدارترین عنوان فایر امبلم تا الان باید راحت یه ریمیک رو داشت
ایشالا نسخه بعد از بعدی

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
FE4
سلطان گیم پلی فایر امبلم
سلطان داستان پردازی
سلطان نوآوری
سلطان جذابیت فیس کاراکترها
پر طرفدارترین عنوان فایر امبلم تا الان باید راحت یه ریمیک رو داشت
ایشالا نسخه بعد از بعدی
تو لیک جدید ریمیک تایید شده. امیلی،نیت و اگر اشتباه نکنم زیپو هم قبلاً گفته بودن ریمیک جداگانه در حال ساخت هست.
من فعلاً غرقه اون کله دورنگم 😂

پ.ن: نکته مهم اینه که بازی یک سال هست که تکمیل شده!

• Like
Reactions: Faruk and Z-fan

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,406
دوستان من تو عمرم تاکتیکال نوبتی اینا بازی نکردم بنظرتون این FE: Awakening ارزش داره وقت بذارم؟
و اینکه من رو Citra گرفتمش راهی هست که یجوری کنترل هاشو مپ کنم که کلا با کیبورد ماوس برم نخواد دسته وصل کنم؟
چون استراتژی طور هستن خیلی عالی میشه اگه فقط کیبورد و ماوس باشه
تو این مورد مپ کردن دکمه هاش اگه امکانش هست راهنمایی کنید ممنون

• Like
Reactions: Z-fan and Faruk

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
دوستان من تو عمرم تاکتیکال نوبتی اینا بازی نکردم بنظرتون این FE: Awakening ارزش داره وقت بذارم؟
و اینکه من رو Citra گرفتمش راهی هست که یجوری کنترل هاشو مپ کنم که کلا با کیبورد ماوس برم نخواد دسته وصل کنم؟
چون استراتژی طور هستن خیلی عالی میشه اگه فقط کیبورد و ماوس باشه
تو این مورد مپ کردن دکمه هاش اگه امکانش هست راهنمایی کنید ممنون
سبک این بازی اصلا با کنترلر هست شدیدا پیشنهاد میکنم نسخه Shadows of Valentia رو بازی کنی
دو تا نسخه Awakning و Fates هم برای 3DS هستند ولی اینی که من پیشنهاد میدم اولا دیالوگ دار هست بطور کامل و گرافیک و کیفیت بهتری داره و حتی گیم پلی متنوعی داره و داستانش خیلی درگیر کننده و هدفمند هست و مثل دو نسخه دیگه نیست که یه مقداری هر کی از راه رسید هست داستانشون
Shadows of Valentia Echoes ریمیک دیوانه کننده از عنوان دوم سری هست که در سال 1991 تولید شد و بازی دوم سری هست و حتما هم با دسته بازی کن سبکش استراتژی به اون شکلی که قبلا دیدی نیست رول پلینگ هست و تاکتیکال قول میدم بری توی بهر بازی طوری مجذوب این سری میشی که میری شبیه ساز NES نصب میکنی شروع می کنی از اول کل عنوان ها رو بازی کنی

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق

Genealogy of the Holy War

نسل شناسی نبرد مقدس

fe4worldmap.png

امپراطوری گرندبل در مرکز سرزمین جاگدرال قرار دارد و توسط سنت هایم، یکی از 12 صلیبیون تأسیس شد.

saint-Heim.jpg

به فرزندان خاندان سلطنتی سنت هایم، شش سردار دوک دیگر ملحق شدند که هر کدام دارای دودمان صلیبی خاص خود بودند.
هر دوک دارای قلمرو و دارایی های نظامی بزرگی بود و در حین خدمت تحت خانواده سلطنتی از خودمختاری جزئی برخوردار بودند.

azmur-kurth.png

با توجه به کهولت سن پادشاه آزمور، حکومت توسط پسرش، شاهزاده کورث که بسیار محبوب و محترم بود، اداره می شد.

Vylon_(Artwork).png
Lord Vylon from Chalphy

Ring.png

Lord Ring from Jungby​

لرد وایلون از قبیله چالفی و لرد رینگ از قبیله جانگبی به شاهزاده کورث کمک کردند.

نخست وزیر لپتور از خاندان فریژ احساس کرد که موقعیت وجایگاهش نزد شاهزاده تضعیف شده است.

reptor.jpg langobalt.jpg

این حس حسادت لرد لپتور را بر آن داشت تا با لرد لانگوبالت از خاندان دوزل، ائتلافی را در راستای دسیسه علیه شاهزاده تشکیل دهد.

لرد آلویس جوان از خاندان ولثومر، فرمانده گارد سلطنتی، دخالت چندانی در امور دولتی وسیاسی نداشت.
در این میان فقط کشیش، پدر کلود از قبیله اِدا می توانست بحران قریب الوقوع را احساس کند.

claude-arvis.jpg
در این بهبهه وانفسا، خبر فاجعه ای از شرق رسید. شهر آرام دارنا، واقع در صحرای یید، در محاصره بربرهای اسحاقی قرار گرفت. گزارش ها حاکی از وقوع یک کشتار گسترده است. در گراندبل، اعتراض عمومی شروع به افزایش کرد و خیلی زود تصمیم گرفته شد تا سرزمین اسحاق را تحت سلطه خود درآوردند. شاهزاده کورث از طرف پدرش به سمت جبهه جنگ رفت و شخصاً فرماندهی دوک لردها را بعهده گرفت. در کنار او، لرد وایلون جنگجویی که به خاطر قهرمانی و شجاعتش مورد احترام است،قرار دارد. فقط تعداد انگشت شماری از سربازان در گرندبل باقی مانده بودند. به دلیل اتحاد دیپلماتیک با کشور آگوستریا در غرب، و پادشاهی وردان در جنوب غربی، ترس از هر نوع تجاوز عملاً وجود نداشت. با این حال، این اعتماد خیلی زود به خیانت بدل شد.

gandolf.jpg

ارتش عظیم پادشاهی وردان، به رهبری شاهزاده گاندولف، بدون توجه به تعهدات دیپلماتیک، از قلمرو گرندبل عبور کرد و قلعه جانگبی را محاصره کرد.

adean.jpg

آدین، دختر لرد رینگ، در غیاب پدرش مسئولیت حفاظت از قلعه را به عهده داشت. سیگورد که توسط پدرش، لرد ویلون، حفاظت از پادشاهی را به عهده گرفته بود، در قلعه چالفی ماند. سیگورد تنها با چند سربازی که در اختیار داشت، وقتی خبر تهاجم وردان ها به جانگبی به او رسید، برآشفت. سیگورد فریاد زد: "آن بربرها دست روی آدین دراز نمی کنند!"
سیگورد و آدین از دوران کودکی دوست و همبازی بودند. جایی برای تردید و فوت وقت نبود. سیگورد به سرعت تصمیم گرفت برای کمک به آدین به سمت جانگبی حرکت کند. سال 757 تقویم گرندی است. چرخش وقایع درهای سرنوشت را باز می‌کند. هیچ کس در آن زمان نمی توانست این هشدار را در مورد حوادث فاجعه بار آینده پیشبینی کند.​

• Like
Reactions: Z-fan

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
IMG_20230114_170125.jpg

هر وقت این صحنه ارو چه توی انیمه چه توی بازی می بینم موهای بدنم سیخ میشه

روزی که دشمنان سرزمین آلته آ مارث رو از سرزمینش می رونن...
و مارث با قلبی اندوهناک میگه امروز ضعیف هستم اما روزی میرسه که به سرزمینم برمیگردم و خائنان و رو شکست میدم و سرزمینم رو از دست خائنین نجات می دم و چه اتفاقات زیبایی می افته وقتی مارث در نهایت به آرزوش می رسه و نه تنها آلته آ کشور خودش بلکه کل سرزمین آرکانه آ رو وارد صلحی اگرچه ناپایدار میکنه..
عالیه این بازی فایر امبلم عالییییییی

• Like
Reactions: Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر