Fire Emblem

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
متاسفانه به دلالیل محدودیت های متعدد در ایران شاهد تعداد کمی هستیم که به نینتندو علاقه مند باشند البته دهه شصتی های مثل من که بازی رو با همین کنسول اولین نینتندو آغاز کردم موضوع نینتندو و محصولاتش بصورت بخصوصی اهمیت داره بخصوص که بازی مورد علاقه دوران کودکی من بازی فول ژاپنی کاپیتان سوباسا سوپر استرایکر بود که به کمک همین بازی و سریال انیمه فوتبالیستها که بصورت دوبله از تلویزیون ایران پخش می شد به کمک داداشم تونستیم حروف الفبای ژاپنی رو یاد بگیریم خب اون زمان هیچ منبعی مثل اینترنت وجود نداشت که این کار راحت باشه و به سختی در طول انجام این بازی سخت و طولانی کل حروف یاد گرفتیم و از طرفی به سبک تاکتیکال ژاپنی هم علاقمند شدیم اولین بار هم چند سال پیش بود که داداشم بخاطر شباهت سبک بازی فایر امبلم 1 به بازی کاپیتان سوباسا منو دعوت کرد که روی شبیه ساز بازی کنم که منم چون سن و سالی ازم گذشته بود زیاد علاقه نشون نمیدادم و جریانی که توی پست چهارم همین تاپیک قرار دادم رخ داد و من عاشق کل سری شدم و از اون موقع دارم دونه دونه بازی های فایر امبلم رو بازی میکنم ایکاش سالهای خیلی قبل تر از انتشار فایر امبلم هیروز می تونستم کل عناوین رو بازی کرده باشم تنها دلیلی که بازی نمی کنم هیروز رو اینه که اولا دو بار از صفر شروع کردم ولی متاسفانه چون برای ایران نیست یه مقدار دسترسی بهش سخته باید فیلتر شکن اینا هر از گاه فعال کنی سیو بازی هم روی جیمیل نیست ظاهرا و اکانت نینتندو می خواد برای همین فعلا که قیدشو زدم فعلا ترجیح می دم این عناوین قدیمی رو انجام بدم بخصوص که بدجوری با داستان های این فرانچایز جذاب حال می کنم واقعا شخصیت پردازی عالی هم داره

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
متاسفانه به دلالیل محدودیت های متعدد در ایران شاهد تعداد کمی هستیم که به نینتندو علاقه مند باشند البته دهه شصتی های مثل من که بازی رو با همین کنسول اولین نینتندو آغاز کردم موضوع نینتندو و محصولاتش بصورت بخصوصی اهمیت داره بخصوص که بازی مورد علاقه دوران کودکی من بازی فول ژاپنی کاپیتان سوباسا سوپر استرایکر بود که به کمک همین بازی و سریال انیمه فوتبالیستها که بصورت دوبله از تلویزیون ایران پخش می شد به کمک داداشم تونستیم حروف الفبای ژاپنی رو یاد بگیریم خب اون زمان هیچ منبعی مثل اینترنت وجود نداشت که این کار راحت باشه و به سختی در طول انجام این بازی سخت و طولانی کل حروف یاد گرفتیم و از طرفی به سبک تاکتیکال ژاپنی هم علاقمند شدیم اولین بار هم چند سال پیش بود که داداشم بخاطر شباهت سبک بازی فایر امبلم 1 به بازی کاپیتان سوباسا منو دعوت کرد که روی شبیه ساز بازی کنم که منم چون سن و سالی ازم گذشته بود زیاد علاقه نشون نمیدادم و جریانی که توی پست چهارم همین تاپیک قرار دادم رخ داد و من عاشق کل سری شدم و از اون موقع دارم دونه دونه بازی های فایر امبلم رو بازی میکنم ایکاش سالهای خیلی قبل تر از انتشار فایر امبلم هیروز می تونستم کل عناوین رو بازی کرده باشم تنها دلیلی که بازی نمی کنم هیروز رو اینه که اولا دو بار از صفر شروع کردم ولی متاسفانه چون برای ایران نیست یه مقدار دسترسی بهش سخته باید فیلتر شکن اینا هر از گاه فعال کنی سیو بازی هم روی جیمیل نیست ظاهرا و اکانت نینتندو می خواد برای همین فعلا که قیدشو زدم فعلا ترجیح می دم این عناوین قدیمی رو انجام بدم بخصوص که بدجوری با داستان های این فرانچایز جذاب حال می کنم واقعا شخصیت پردازی عالی هم داره

آخه کنسول نینتندو بازا زیادی دیدم ولی این بازی اصلا نمیشناسن
اوایل فقط ماریو بود
چند سالیه زلدا هم اضافه شده
وگرنه هم نسل ها ما دهه ۶۰ ی ها که بندرت نینتندو ها جدید غیر از میکرو داشتن
اصلا زلدا به چشم ندیده بودن
نسل جدید نینتندو باز ها ایران زلدا میشناسن
چه برسه Fire Emblem

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
خب اکثر گیمرها همیشه دوست داشتن گیم پویا و اینتراکتیو باشه و تمرکز روی کنترل بازی یکی از پارامترهای مهم گیمرها بود ما اولین بار که بازی میکردیم بازیهایی مثل کونترای کونامی راشن اتک و اینجور سبک گیم ها بود که بزن و شلیک کن بکش برو جلو و به انتهای مسیر که همگی سمت راست نقطه مقصد میشد همه بازی ها اصولا بر این بیس بودند اون زمان و سبک رایج بازی های پلتفورمر همین بود. یادم میاد حوالی سال 86 بود یه بازی پیدا کردیم برای گوشی موبایل جاوا ارباب حلقه ها بود دقیقا دقیقا سبکش همین تاکتیکال آر پی جی بود اون موقع اصلا فایر امبلم نمیشناختم به گوشمم نخورده بود چون توی فاز بازیهای کامپیوتری مثلا فیفا و PES و کال آف و کرایزس و اینا بودیم و باهاشونم اقناع میشدیم بعدها هم که کنسول ایکس باکس و خوره گیمینگ... دیگه بازی نمی موند که انجامش ندیم شب و روز فقط گیم. اما همون سال 86 درست موقع امتحانات اون بازی ارباب حلقه ها شدیدا حال میداد هم خیلی راحت میشد گوشی رو بذاری لای کتاب کسی هم نیاد بهت گیر بده چرا نشستی پای کامپیوتر و گیم هم بازی کنی هم یکم درس بخونی در واقع از همون مواقع بود که کم کم متوجه شدم لزومی نداره گیم شش دنگ حواس آدم رو به خودش معطوف کنه. بازیهای ریلکس و هندلی هستند برای علاقمندان مخصوص خودش. اصلا علت اینکه خود شرکت نینتندو هیچوقت پز عنوان فایر امبلم رو نمیده توی تبلیغاتش اینه که انگار خودشم قبول داره که تعداد کمی گیمر با این سبک حال میکنه و این سبک مخاطبان خاص خودشو داره نشون به این نشون که عناوین این سبک می بینید Japan Only هستند.
البته من شخصا بازیهای داستانی و حماسی دوست دارم الان دو روزه نشستم دارم متون انگلیسی ترنسکریپت بازی بایندیگ بلید رو مطالعه میکنم چقدر هم جذابه ساعتها به جای انجام بازی میشینم داستان بازی و کانورزیشن ها رو می خونم موقع انجام بازی اصلا ادم متوجه نمیشه چون متون انگلیسی بصورت باستانی هست و لغات زیادی لغات رایج نیستند و باید بری معنیشو توی دیکشنری پیدا کنی. آخ که اگه این متون فارسی بود و همراه با گیم پلی میتونستی تمام جملات رو بفهمی و از خط داستان عقب نمونی

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
خب اینم از بازی شمشیر الحاقی که برای اولین بار تمومش کردم
عنوان ششم و اولین عنوان فایر امبلم برای کنسول دستی GBA
واقعا باید برای سناریو نویسی این داستان احسنت گفت . مویرگی بودن خط داستان ایجاب میکنه که یه گیمر فایر امبلم باز که در سال 1381 خودمون کنسول گیم بوی داشت بتونه بارها و بارها بازی رو تموم کنه (18 ماه هم فرصت داره برای اینکار چون یک سال و نیم بعد عنوان بعدی رو عرضه میکنه نینتندو) چون هر بار چیز جدیدی کشف خواهد کرد و در مسیر خاصی پیش خواهد رفت خط داستان در چند جا مویرگی میشه و اصولا برای درست تموم کردن بازی بطور کامل در جریان داستان باشید مسایلی همچون داشتن سلاح های الهی هشتگانه و تصمیم درست برای جنگیدن با دشمنان که اگه اسپویلر نباشه این جمله ام فرق داره که دشمن نهایی رو با چه سلاحی شکست بدید کل اندینگ بازی با همین یه کار کن فیکون میشه و خیلی مسایل دیگه که واقعا باید یه راهنمای بازی دم دستتون باشه که بتونید روند داستان رو بدرستی پیش ببرید.

از وقتی که بازی رو شروع کردم با توجه به مشکلات روزمره ام تایم زیادی طول کشید بازی رو تموم کنم بنابراین فکر نمیکنم بتونم دوباره از اول شروع کنم بازی رو
این بازی ها باید در زمان خودشون انجام میشد وقتی باید برای انتشار عنوان بعدی 18 ماه صبر کنی نه الان با شرایط من. پس به امید خدا بریم سراغ عنوان بعدی که میشه اولین عنوان زبان بین المللی

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
بازی های مربوط به نسل کنسول GBA هم تموم شد سری متوالی بایندینگ بلید و بلیزینگ بلید که اولی مربوط به روی شاهزاده فرائه در سرزمین الیب هست و دومی فلش بک هست و داستان مربوط به پدر روی یعنی الیوود رو روایت میکنه و محوریت داستان هم بر اساس نبرد بین نوع انسان و اژدها هست
نسخه دوم از اونجایی که اولین عنوان بین المللی سری فایر امبلم هست یکی از بهترین انتخاب ها برای کسانی هست که می خوان فایر امبلم یاد بگیرن چون آموزش کاملی از نحوه بازی و تاکتیک های منحصر بفرد به بازی باز ارائه میشه اطلاعاتی که به کمک اونها حتی می تونید به عقب برگردید و عناوین قدیمی تر رو با دید بهتر و وسیع تری تجربه کنید خیل از نکات ریزی که شاید بازی بازهای فایر امبلم بهشون دقت نمی کردند در این نسخه آموزش داده میشه و در کل شکل و روند جالبی داره و بازی شکل گسترده تری میگیره به خودش و خطوط داستان می تونه خیلی متفاوت تر از هر دفعه بازی کردن میشه
سنگ های مقدس ، نسخه سوم بازی یک پلات کاملا متفاوت هست و سرزمین جدید (ماگ-ول) معرفی میشه و خب سبک بازی با پشتوانه دو عنوان قبلی خیلی بهینه تر و کاربر پسندتر شده داستان بازی تقریبا مشابه دو عنوان قبلی تقابل خیر و شر هست با یک داستان تراژدی تر که باز هم تقابل انسان و اژدها هست.
به شخصه نسخه سوم بازی یعنی سنگ های مقدس رو برای این نسل توصیه می کنم جایی که ضرب آهنگ بازی منطقی و جذاب تر هست و آیتم های جذابی داره و داستان جالب تری هم داره و خیلی مثل عناوین قبلی طولانی و ملال آور نیست.

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
انجام دادن سه عنوان نسبتا طولانی و تموم کردنشون در بازه زمانی کوتاه کمی ملال آور شد اونم عناوین دو بعدی و کم گرافیک و یکنواخت اصولا باید فشرده انجام نشن و همونطور که قبلا گفتم درستش اینه که برای انجام این بازیها یک سال وقت داشته باشی بهرحال زمان گذشته و ما موندیم و این همه عنوان قدیمی که حقیقتا ارزش یک بار تموم کردن و فهمیدن داستانشون رو دارن ولی متاسفانه تایم زیادی لازم داره اینکار. خلاصه که عصر وقتی بازی سنگ های مقدس ب پایان رسید با خودم گفتم یه مدت فایر امبلم بازی کردن رو کنار بذارم و رفتم یک دراز کشیدم و استراحت کردم ولی اول شب فکر شیطانی زد به سرم و رفتم سراغ عنوان بعدی یعنی (نشان آتش : مسیر درخشندگی) تنها عنوان عرضه شده برای پلتفورم کنسول گیم کیوب میشه اولین عنوان از فایر امبلم که سه بعدی هست و آخ که چه لذتی داره بعد مدتها انجام بازیهای دو بعدی و رترو بیای بازی سه بعدی و خوش رنگ و لعاب و مصوت فایر امبلم رو بازی کنی ! از اولین لحظات بازی آدم جذب کیفیت انیمیشن ها و بهبود بازی میشه وای که فایر امبلم بازهایی که برای اولین بار شاهد عرضه این عنوان بودن چه کیفی کردند تا اینجا که شدیدا از گیم پلی بازی دارم لذت می برم گرچه هنوز داستان بازی خودشو نشون نداده و هنوز نمی تونم در مورد داستان نظر بدم نمی خوام هم داستانش رو از گیم اسکریپت مطالعه کنم و ترجیح می دم گام به گام با بازی جلو برم ببینم موضوع این عنوان چیه... شخصیت آیک هم مثل مارس مثل آلم مثل سیگورد، سلیف ؛ لیف ، روی و الیوود و کروم جذاب و کاریزماتیک هست و ارتباط خوبی با مخاطب برقرار می کنه...

Ike.jpg

اینم تیزر اوپنینگ بازی که دیدنش خالی از لطف نیس

View attachment rre.mp4

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
@Faruk

ممنون بابت مطالبت

منم مدتیه دارم Three Houses رو بازی میکنم اولین تجربه م از این سریم هست

میگم چرا سوییچ نمیگیری؟ 🤔 با اینهمه علاقه واجبه بخری

هیچی لذت بخش تر از خریدن کنسول نینتندو نیست ضمنا با شبیه ساز حال نمیده فقط با دسته خود دستگاهها. منم یه عمر با شبیه ساز سر و کله زدم به محض خریدن اولین کنسول نینتندو فهمیدم چه اشتباهی میکردم.

الان در آینده ایشالا کنسولای دیگه نینتندو هم شاید بخرم

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
Fire Emblem Warriors: Three Hopes

Switch_FEWThreeHopes_logo_01.jpg

عنوان بازی : Fire Emblem Warriors: Three Hopes
ناشر : نینتندو
توسعه دهندگان : Tecmo Koei & Intelligent System
تاریخ انتشار : 24 ژوئن 2022
پلتفورم : Nintendo Switch
سبک : Tactical RPG / HnS

Fire-Emblem-Warriors-Three-Hopes_Key-Art_01.jpg

بالاخره بمب خبری نینتندو منفجر شد و عنوان بعدی فرانچایز فایر امبلم معرفی شد!
نسخه جدید محصول مشترک تکمو کوئی و اینتلجنت سیستم یعنی جنگندگان فایر امبلم که در سال 2017 برای کنسولهای سوئیچ و 3DS عرضه شد با عنوان جدید (سه امید) معرفی گردید. البته اینبار فقط برای کنسول فعلی نینتندو یعنی سوئیچ عرضه خواهد شد.
حجم بازی 15.6 گیگابایت است. زبان های متنی مختلفی برای بازی گنجانده شده است. و صدای دوگانه انگلیسی و ژاپنی وجود خواهد داشت. قابلیت مالتی پلیر و Switch Pro Controller نیز پشتیبانی می شود. زبانهای آلمانی، انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای و چینی (ساده و سنتی). برخی از زبان‌ها در نسخه فیزیکی موجود نیستند (شاید نیاز به دانلود داشته باشند). نسخه‌های دیجیتالی بازی با جایزه «جغد» همراه است. یک جغد در محل شخصی شما ظاهر می شود. صحبت کردن با آن به شما یک پر جغد می دهد که برای به دست آوردن امتیاز پشتیبانی با متحدان استفاده می شود. این در نسخه فیزیکی گنجانده نشده است، اما ممکن است در آینده برای خرید به عنوان DLC ارائه شود. ریجن های ژاپن و اروپا، بسته های نسخه محدود را دریافت خواهند کرد. هر دو شامل خود بازی، کتاب هنری، نقشه ملیله، مجموعه ای از 5 شکل اکریلیک و مجموعه کارت پستال شخصیت ها هستند. آنچه که تاکنون به نظر می رسد، بازی شبیه به بازگویی داستان بازی اصلی است، اما در مسیری منحصربفرد. به احتمال زیاد این یک مسیر جایگزین از هر یک از چهار مسیر عنوان (سه خانه) خواهد بود. ادلگارد از «تسخیر سرنوشتش» و کلود به «عدم اشتباهات مشابه» اشاره می‌کند. طراحی های دیمیتری و ادلگارد، در میان دیگران، به طور قابل توجهی متفاوت است. حتی به نظر می رسد هوبرت طراحی متفاوتی دارد. هیلدا همچنین می تواند در صحنه ای بین کلود و دیمیتری درگیر شود. اما فقط برای لحظه ای کوتاه، با طراحی جدیدتری که فریکوگل را در اختیار دارد. این به این دلیل است که هر شخصیتی که در حال بازگشت است طراحی جدیدی خواهد داشت که فوق العاده هیجان انگیز است!
نقشه ای برای نبردها و بازگشت به پایگاه وجود دارد. ظاهراً شبیه نقشه جهانی Age of Calamity است، اما احتمالاً با گنجاندن صومعه. با توجه به اینکه Koei-Tecmo بسیاری از کارهای سنگین را قبلا با Three Houses انجام داده است، استفاده از این المان ها که قبلا کار کرده منطقی به نظر می رسد.
بازی‌های Dynasty و Samurai Warriors Empire دنیایی فراگیر دارند که در آن باید قلمرو را تسخیر می‌کردید. با این حال به نظر نمیرسد که این عنوان کاملاً به این سمت برود. حداقل، صومعه (یا نسخه کوچکتر آن) با پاداش جغد سوف اشاره شده است، جایی که به "محل شخصی شما" اشاره می کند. گیم‌پلی بازی تقریباً شبیه بازی‌های نسبتاً استاندارد Warriors به نظر می‌رسد، اما به احتمال زیاد مکانیک‌های Three Houses راه خود را در آن پیدا خواهند کرد. مبارزه با جانوران اهریمنی چندان بی شباهت به مبارزه با دشمنان غول پیکر در دو Zelda Musous نیست. جفت شدن احتمالاً از بین رفته است، زیرا یکی از ویژگی های اصلی Three Houses نیست و این یک بازی در درجه اول Three Houses است. البته این فقط یک احتمال است.نشان ها در گیم پلی بازی مانند خود Three Houses دیده می شوند. نحوه فعال سازی آنها مشخص نیست. اما با توجه به فعال‌سازی‌های ادلگارد در طول یک حرکت خاص در زنجیره حمله‌اش، شاید به حملات خاصی مرتبط باشد؟ این خیلی بر خلاف عناوین خاصی از Dynasty Warriors نیست که شخصیت‌ها حرکات منحصربه‌فرد با سلاح‌های خاص داشتند.
نکته جالب توجه این است که ادلگارد نه سلاح تاج خود را دارد و نه بایلث با شمشیر خالق نشان داده شده است. در مورد ادلگارد بیشتر هم به نظر می رسد، زیرا او سلاح خود را از کسانی که در تاریکی می لغزند در خط داستانی اصلی گرفته است. تبر او تاج سیروس را دارد. در شرایط عادی، شما فکر می کنید ادلگارد از همه مردم از دست زدن به هر چیزی که با سیروس انجام می شود خودداری می کند. نکته دیگری نیز قابل توجه است. در طول برخی از گیم پلی، یک متر زیر سنج Dimitri و Claude's Musou وجود دارد که به نظر می رسد به سلاح یا کلاس مرتبط است.

از لینک زیر می توانید تریلر زیبای آنونس بازی رو دانلود کنید [Download Trailer]​

top_heroimage_01.png

شات از محیط داخل بازی​
Switch_FEWThreeHopes_screen_26-1024x576.jpg

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
Fire Emblem Warriors: Three Hopes

Switch_FEWThreeHopes_logo_01.jpg

عنوان بازی : Fire Emblem Warriors: Three Hopes
ناشر : نینتندو
توسعه دهندگان : Tecmo Koei & Intelligent System
تاریخ انتشار : 24 ژوئن 2022
پلتفورم : Nintendo Switch
سبک : Tactical RPG / HnS

Fire-Emblem-Warriors-Three-Hopes_Key-Art_01.jpg

بالاخره بمب خبری نینتندو منفجر شد و عنوان بعدی فرانچایز فایر امبلم معرفی شد!
نسخه جدید محصول مشترک تکمو کوئی و اینتلجنت سیستم یعنی جنگندگان فایر امبلم که در سال 2017 برای کنسولهای سوئیچ و 3DS عرضه شد با عنوان جدید (سه امید) معرفی گردید. البته اینبار فقط برای کنسول فعلی نینتندو یعنی سوئیچ عرضه خواهد شد.
حجم بازی 15.6 گیگابایت است. زبان های متنی مختلفی برای بازی گنجانده شده است. و صدای دوگانه انگلیسی و ژاپنی وجود خواهد داشت. قابلیت مالتی پلیر و Switch Pro Controller نیز پشتیبانی می شود. زبانهای آلمانی، انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای و چینی (ساده و سنتی). برخی از زبان‌ها در نسخه فیزیکی موجود نیستند (شاید نیاز به دانلود داشته باشند). نسخه‌های دیجیتالی بازی با جایزه «جغد» همراه است. یک جغد در محل شخصی شما ظاهر می شود. صحبت کردن با آن به شما یک پر جغد می دهد که برای به دست آوردن امتیاز پشتیبانی با متحدان استفاده می شود. این در نسخه فیزیکی گنجانده نشده است، اما ممکن است در آینده برای خرید به عنوان DLC ارائه شود. ریجن های ژاپن و اروپا، بسته های نسخه محدود را دریافت خواهند کرد. هر دو شامل خود بازی، کتاب هنری، نقشه ملیله، مجموعه ای از 5 شکل اکریلیک و مجموعه کارت پستال شخصیت ها هستند. آنچه که تاکنون به نظر می رسد، بازی شبیه به بازگویی داستان بازی اصلی است، اما در مسیری منحصربفرد. به احتمال زیاد این یک مسیر جایگزین از هر یک از چهار مسیر عنوان (سه خانه) خواهد بود. ادلگارد از «تسخیر سرنوشتش» و کلود به «عدم اشتباهات مشابه» اشاره می‌کند. طراحی های دیمیتری و ادلگارد، در میان دیگران، به طور قابل توجهی متفاوت است. حتی به نظر می رسد هوبرت طراحی متفاوتی دارد. هیلدا همچنین می تواند در صحنه ای بین کلود و دیمیتری درگیر شود. اما فقط برای لحظه ای کوتاه، با طراحی جدیدتری که فریکوگل را در اختیار دارد. این به این دلیل است که هر شخصیتی که در حال بازگشت است طراحی جدیدی خواهد داشت که فوق العاده هیجان انگیز است!
نقشه ای برای نبردها و بازگشت به پایگاه وجود دارد. ظاهراً شبیه نقشه جهانی Age of Calamity است، اما احتمالاً با گنجاندن صومعه. با توجه به اینکه Koei-Tecmo بسیاری از کارهای سنگین را قبلا با Three Houses انجام داده است، استفاده از این المان ها که قبلا کار کرده منطقی به نظر می رسد.
بازی‌های Dynasty و Samurai Warriors Empire دنیایی فراگیر دارند که در آن باید قلمرو را تسخیر می‌کردید. با این حال به نظر نمیرسد که این عنوان کاملاً به این سمت برود. حداقل، صومعه (یا نسخه کوچکتر آن) با پاداش جغد سوف اشاره شده است، جایی که به "محل شخصی شما" اشاره می کند. گیم‌پلی بازی تقریباً شبیه بازی‌های نسبتاً استاندارد Warriors به نظر می‌رسد، اما به احتمال زیاد مکانیک‌های Three Houses راه خود را در آن پیدا خواهند کرد. مبارزه با جانوران اهریمنی چندان بی شباهت به مبارزه با دشمنان غول پیکر در دو Zelda Musous نیست. جفت شدن احتمالاً از بین رفته است، زیرا یکی از ویژگی های اصلی Three Houses نیست و این یک بازی در درجه اول Three Houses است. البته این فقط یک احتمال است.نشان ها در گیم پلی بازی مانند خود Three Houses دیده می شوند. نحوه فعال سازی آنها مشخص نیست. اما با توجه به فعال‌سازی‌های ادلگارد در طول یک حرکت خاص در زنجیره حمله‌اش، شاید به حملات خاصی مرتبط باشد؟ این خیلی بر خلاف عناوین خاصی از Dynasty Warriors نیست که شخصیت‌ها حرکات منحصربه‌فرد با سلاح‌های خاص داشتند.
نکته جالب توجه این است که ادلگارد نه سلاح تاج خود را دارد و نه بایلث با شمشیر خالق نشان داده شده است. در مورد ادلگارد بیشتر هم به نظر می رسد، زیرا او سلاح خود را از کسانی که در تاریکی می لغزند در خط داستانی اصلی گرفته است. تبر او تاج سیروس را دارد. در شرایط عادی، شما فکر می کنید ادلگارد از همه مردم از دست زدن به هر چیزی که با سیروس انجام می شود خودداری می کند. نکته دیگری نیز قابل توجه است. در طول برخی از گیم پلی، یک متر زیر سنج Dimitri و Claude's Musou وجود دارد که به نظر می رسد به سلاح یا کلاس مرتبط است.

از لینک زیر می توانید تریلر زیبای آنونس بازی رو دانلود کنید [Download Trailer]​

top_heroimage_01.png

شات از محیط داخل بازی​
Switch_FEWThreeHopes_screen_26-1024x576.jpg

پسر دمت گرم، خیلی جامع نوشتی همه چیزاش رو (یکم یه جاهایی ترجمه ایراد داره، ولی اورآل عالیه)

بیا تو رو خدا همینا رو یه تاپیک کن تو بخش بازی های نینتندو
من دیگه جون ندارم از بس تاپیک درست و حسابی آپدیت نکردم :((:((

منتظرم ببینم ریدیزاین بقیه بر و بچ Garreg Mach چه شکلیه :D

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
پسر دمت گرم، خیلی جامع نوشتی همه چیزاش رو (یکم یه جاهایی ترجمه ایراد داره، ولی اورآل عالیه)

بیا تو رو خدا همینا رو یه تاپیک کن تو بخش بازی های نینتندو
من دیگه جون ندارم از بس تاپیک درست و حسابی آپدیت نکردم :((:((

منتظرم ببینم ریدیزاین بقیه بر و بچ Garreg Mach چه شکلیه :D
مخلصم
والا من همین الان دارم رام USA نسخه واریورز رو دانلود می کنم فعلا هم دارم نسخه گیم کیوب یعنی مسیر روشنایی رو بازی میکنم چند فصل بیشتر نمونده بعدش میخواستم عناوین سپیده روشنایی که برا Wii هست و fates, Awaking رو بازی کنم ولی چون قبلا یه کوچولو هر کدوم از 3DSها رو بازی کردم احساس میکنم می تونم بذارمشون برای بعد واریورز با این حساب بازم انجام بازی three houses برام به تاخیر می افته. فقط نمیدونم نسخه سپیده دم روشنایی رو کی بازی کنم بد جوری تب و تاب دارم که واریورز رو بازی کنم و بعدش Three Houses

اینکه توی ترجمه ها اشکال دارم دقیقا علتش اینه تحت الفظی ترجمه کردم چون نه عنوان three houses رو بازی کردم نه واریورز این نسخه جدیدم که مخلوطی از این دوتاس در نتیجه کلا تو باغ نیستم گرچه حس می کردم نسخه بعدی فایر امبلم برای کنسول بعدی و جدید نینتندو باشه و احتمالا هم ریمیکی از عناوین رترو و قدیمی مثل نسل شناسی! البته مشخصه که نینتندو حالا حالا ها با دادن کنسول جدیدتر نمیخواد تب و تاب سوئیچ رو بخوابونه.

واسه تاپیک بازی جدید باید اطلاعات جامع و کامل داشته باشم به نظرم اگه قبلا three houses رو بازی کردی خودت تاپیک جدید بزن برا عنوان جدید که موضوعات مربوط به اون بازی رو همونجا بذاریم. منم ببینم اگه عمر و اجل امون بده تا تابستون سال آینده که بازی ریلیز میشه بتونم عناوین باقیمونده ارو درو کنم سیستم بازی های بعد از عنوان اکوز شادوز آف والنتیا هک اند اسلش شده و از اون سبک کلاسیک یکم فاصله گرفته. گرچه یه زمانی خودم هک اند اسلش باز بودم عناوینی مثل کسلونیا و دارکسایدرز و ... رو بد جوری بازی میکردم.

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
مخلصم
والا من همین الان دارم رام USA نسخه واریورز رو دانلود می کنم فعلا هم دارم نسخه گیم کیوب یعنی مسیر روشنایی رو بازی میکنم چند فصل بیشتر نمونده بعدش میخواستم عناوین سپیده روشنایی که برا Wii هست و fates, Awaking رو بازی کنم ولی چون قبلا یه کوچولو هر کدوم از 3DSها رو بازی کردم احساس میکنم می تونم بذارمشون برای بعد واریورز با این حساب بازم انجام بازی three houses برام به تاخیر می افته. فقط نمیدونم نسخه سپیده دم روشنایی رو کی بازی کنم بد جوری تب و تاب دارم که واریورز رو بازی کنم و بعدش Three Houses

اینکه توی ترجمه ها اشکال دارم دقیقا علتش اینه تحت الفظی ترجمه کردم چون نه عنوان three houses رو بازی کردم نه واریورز این نسخه جدیدم که مخلوطی از این دوتاس در نتیجه کلا تو باغ نیستم گرچه حس می کردم نسخه بعدی فایر امبلم برای کنسول بعدی و جدید نینتندو باشه و احتمالا هم ریمیکی از عناوین رترو و قدیمی مثل نسل شناسی! البته مشخصه که نینتندو حالا حالا ها با دادن کنسول جدیدتر نمیخواد تب و تاب سوئیچ رو بخوابونه.

واسه تاپیک بازی جدید باید اطلاعات جامع و کامل داشته باشم به نظرم اگه قبلا three houses رو بازی کردی خودت تاپیک جدید بزن برا عنوان جدید که موضوعات مربوط به اون بازی رو همونجا بذاریم. منم ببینم اگه عمر و اجل امون بده تا تابستون سال آینده که بازی ریلیز میشه بتونم عناوین باقیمونده ارو درو کنم سیستم بازی های بعد از عنوان اکوز شادوز آف والنتیا هک اند اسلش شده و از اون سبک کلاسیک یکم فاصله گرفته. گرچه یه زمانی خودم هک اند اسلش باز بودم عناوینی مثل کسلونیا و دارکسایدرز و ... رو بد جوری بازی میکردم.

اوکی پس با اجازه من همین متنی که ترجمه کردی رو یکم تر و تمیز می کنم و باهاش تو خود بخش یه تاپیک جدید میزنم

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
اوکی پس با اجازه من همین متنی که ترجمه کردی رو یکم تر و تمیز می کنم و باهاش تو خود بخش یه تاپیک جدید میزنم
آره اشکالات داره مثلا بحث همون جغد و پر جغد که توی نسخه اندروید هم به درد میخورد توی این نسخه هست ولی دیگه چون نسخه های مرتبط رو انجام ندادم نمیدونم چه جوریاس.
آخه جالب اینجاس من اصلا نسخه Warriors رو به رسمیت نمی شناختم حتی توی لیست آرشیومم نگنجونده بودم با این حساب لیست آرشیوم به شکل زیر آپدیت شد:

list.jpg

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
@Faruk

ممنون بابت مطالبت

منم مدتیه دارم Three Houses رو بازی میکنم اولین تجربه م از این سریم هست

میگم چرا سوییچ نمیگیری؟ 🤔 با اینهمه علاقه واجبه بخری

هیچی لذت بخش تر از خریدن کنسول نینتندو نیست ضمنا با شبیه ساز حال نمیده فقط با دسته خود دستگاهها. منم یه عمر با شبیه ساز سر و کله زدم به محض خریدن اولین کنسول نینتندو فهمیدم چه اشتباهی میکردم.

الان در آینده ایشالا کنسولای دیگه نینتندو هم شاید بخرم
سلام
والا حق با شماست الان که دارم نسخه Path of Radiance رو بازی میکنم روی کنسول گیم کیوب کراش زدم اون موقع که شادوز آف والنتیا بازی می کردم یه دل نه صد دل عاشق 3DS شده بودم یه مدت دو تا عنوان DS که ریمیک همون عنوان اول بود دلم می خواست برم یه DSI بخرم خود کنسول قدیمی نینتندو رو که دارم مال دوران بچگیاس که هنوزم نگهش داشتم ظاهرشم طرح سوپر نینتندو هست یه مدت که فقط گایدن رو بازی می کردم توی سایت های خارجی کارتریج گایدن رو نگاه می کردم که از اونجایی که کاملا حرفه ای و تکنولوژی بالایی داره کارتریج گایدن قیمت خیلی بالایی داره برم THREE HOUSES رو بازی کنم عاشق سوئیچ میشم و دلم میخواد بخرمش البته تا همین اواخر که شبیه ساز یوزو قادر به اجرای بازی نبود با خودم میگفتم بعد تموم کردن کل سری خرید سوئیچ واجبه بخصوص که همه جا هم هست و فت و فراوونه و مثل 3ds نیست که هیچ جا دیگه پیدا نمیشه چیز آکبند و تمیز ولی کماکان عاشق کنسول 2DS NEW XL رنگ سفید و نارنجی هستم که آخرین تولید خانواده 3DS هست بی نهایت عاشقشم حتی با فتوشاپ یه طرح باندل هم برای پکیجش طراحی کردم
fire-emblem-2ds-bundle.jpg

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
سلام به همه نینتندویی های عزیز
امروز برای اولین بار اخیرترین عنوان فرانچایز فایر امبلم یعنی سه قبیله رو تجربه کردم روی شبیه ساز یوزو
و می تونم بگم عالی و بی نقص و تکامل مطلق فایر امبلم رو در این بازی می شه به وضوح دید من از اواسط سال 98 به بازی فایر امبلم علاقمند شدم و از سال 98 برگشتم به اولین سری بازی و تک تک بازی ها رو انجام دادم و حالا می بینم که یه فایر امبلم باز که در کودکی در سال 1990 که اولین بازی فایر امبلم رو بازی کرد و شانس اینو داشت که هر یکی دو سال یکبار نسخه جدید رو بازی کنه و برسه تا عنوان های آخری مثل اکوز شادو آف والنتیا و همین Three Houses چه لذتی از تکامل تدریجی بازی برده واقعیت اینه که با چنین بازی قدرتمندی هست که نینتندو موفق می شد کنسول هاشو بفروشه شما الان فرض کن اگر برای من که در ارومیه زندگی میکنم امکان تهیه کنسول نینتندو براحتی بود می رفتم و کنسول هایی مثل گیم کیوب و 3DS و ... می خریدم صرف بخاطر علاقه... ولی متاسفانه شرایط سنی و هزینه های زندگی و اینکه یه کامپیوتر نسبتا قوی که قادر هست تمامی عناوین رو براحتی اجرا کنه یه عامل ناجوانمردانه هست که نتونم با خریدن کنسول این شرکت محبوب گوشه ای از زحمات شون رو جبران کنم ولی مسلما اگه تهران زندگی میکردم و میدون توپخونه دم دستم بود تا الان یه 3DS و Switch رو شاخم بود.

ولی قسمت نا امیدکننده به نظرم کشیده شدن بازی به سمت هک اند اسلش هست که عنوان Wariors توسط تکو کوئی برای اولین بار با همین سبک اومد ولی خوشبختانه Three Houses در همون سبک تاکتیکال سنتی خودش باقیموند تا اینکه قراره عنوان بعدی که ترکیب Warriors و Three Houses با سبک هک اند اسلش بیاد که فکر کنم مورد توجه خودم قرار نگیره چون فایر امبلم رو با سبک تاکتیکال قبول دارم به شخصه و امید زیادی به این دارم که در سال های آتی کنسول جدیدی اگر بیاد یه عنوان جذاب در مایه های والنتیا و Three Houses که حتی می تونه ریمیکی از بازی نسل شناسی هم باشه عرضه بشه

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
روز دوم بازی Three Houses

خب امروز هم ادامه دادم بازی رو و ذهنیتی که از این بازی دارم بیشتر شبیه بازی هری پاتر و محفل ققنوس هست که محصول سال 2007 بود اون زمان چه لذتی می بردم به عنوان یه پاترهد سرسخت که فرصتی برای اکسپلور کردن هاگوارتز بدست آورده بودم
حالا چیزی که کاملا به چشم میخوره این بازی کاملا از روی دست همون بازی سال 2007 هری پاتر کپی زده و البته می دونم در ادامه قراره این حالت اکسپلورینگ کمرنگ بشه و وارد نبردهای تاکتیکال بشیم ولی کاملا یه RPG گسترده رو سه شرکت ژاپنی ایجاد کردند و اگه بخوام صادقانه بگم تا حد زیادی میشه گفت این بازی صنمی با سری فایر امبلم و حال و هوای کلی اون نداره و با اطمینان کامل میشه گفت سری فایر امبلم با سبک سیاق کلاسیکش در عنوان Echoes Shadow of Valentia به اتمام رسی. ولی تجربه کردن عنوان Three Houses برای فایر امبلم باز های قدیمی می تونه کاملا سرگرم کننده باشه که ساعت ها بشینن و توی مانستری گشت و گذار کنن و کوئست اکسپت کنن. تجربه کاملا جدیدی برای فایر امبلم بازها هست این بازی. و چون حال و هوای بازی هری پاتر و محفل ققنوس رو داره میتونه یه بازی دوست داشتنی باشه برای سوئیچ دار ها بشینن وقت و بی وقت داخل و بیرون در آرامش بازی کنن و وقت بگذرونن و لذت هم ببرن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر