Fire Emblem

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
@Faruk

ممنون بابت مطالبت

منم مدتیه دارم Three Houses رو بازی میکنم اولین تجربه م از این سریم هست

میگم چرا سوییچ نمیگیری؟ 🤔 با اینهمه علاقه واجبه بخری

هیچی لذت بخش تر از خریدن کنسول نینتندو نیست ضمنا با شبیه ساز حال نمیده فقط با دسته خود دستگاهها. منم یه عمر با شبیه ساز سر و کله زدم به محض خریدن اولین کنسول نینتندو فهمیدم چه اشتباهی میکردم.

الان در آینده ایشالا کنسولای دیگه نینتندو هم شاید بخرم
آقا سهیل عزیز خیلی خیلی مایلم که نظراتت رو در مورد بازی Three Houses بشنوم یه فید بک از تجربه ات رو بهم بگو چون منم الان دو روزی میشه که بازی میکنم و میبینم که سبک بازی شبیه بازی ناراتو و هری پاتر و محفل ققنوس شده و گشت و گذار ها و اکسپلور کردن محیط مانستری که یه مقدار از اصل و اصالت بازی فایر امبلم به دور هست تجربه جدیدی رو ایجاد کرده البته برای شما که تنها فایر امبلمی هست که بازی کردی به چشم نمیاد چون مقایسه نمی کنی با عناوین قبلی
الان اگه من بخوام یه عنوان فول جذاب و بی هتما به یه نفر معرفی کنم می تونم با خیال راحت همون Fire Emblem Shadow of Valentia Echoes رو معرفی کنم

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
Seisen_no_Keifu.jpg

Fire Emblem : Genealogy of the Holy War

سلام خدمت فایر امبلمی های گل انجمن امروز می خوام یکی از بهترین عناوین سری رو معرفی کنم :
فارسی : فایر امبلم نسل شناسی نبرد مقدس
EN : Fire Emblem : Genealogy of the Holy War
JP : Fire Emblem : Seisen no Keifu

این عنوان چهارمین بازی این سری جنجالی شرکت نینتندو و توسعه اینتلجنت سیستم هست که دومین بازی پلتفورم سوپر نینتندو نیز بشمار میاد به لطف قدرت بالای کنسول سوپر نینتندو نسبت به NES کیفیت ساخت و پیاده سازی یک بازی RPG با اجزای مناسب میسر گردیده بود عنوان قبلی که ریمیک برای اولین عنوان بود تجربه موفقی بود.

بازی جدید با سبک متفاوت نسبت به دو عنوان قبلی یعنی فایر امبلم اورجینال و عنوان Gaiden طراحی شد. شکل فایر امبلم جدید چهره استراتژی نیز به خود گرفت

از جمله تغییرات جالب می شه به :
- اختصاصی بودن پول هر کاراکتر
- ارتقای کلاس کاراکتر بدون نیاز به آیتم خاص و فقط با رسیدن به لول 20
- اضافه شدن اسکیل های منحصربفرد هر کاراکتر
- امکان ایجاد پیوندهای عاشقانه و منتج به ازدواج کاراکترها (که یکی از اجزای مهم ادامه بازی همین ویژگی مهم هست و نام عنوان بازی هم به همین علت نامگذاری شده)
- اضافه شدن آیتم هایی که به کاراکتر امکانات منحصربفردی می ده مثل انگشتر بازگشت که به کاراکتر این اجازه ارو میده در هر کجای مپ که باشه به مقر اصلی بیس آپارات کنه خودشو
- و ده ها تغییر بسیار چشمگیر دیگه که فقط با بازی کردن میشه بهشون پی برد

به نظرم یه فایر امبلم باز میتونه این بازی رو روی گوشی اندرویدی خودش تجربه کنه و فقط کافیه برنامه JohnNES رو نصب کنید و بعد هم می مونه رام بازی که نمی دونم می تونم رام پچ شده ارو اینجا قرار بدم یا نه توی سایت های خارجی که گذاشتن رام پچ شده ممنوع هست. حالا من می ذارم مشکلی بود لینک رو برمیداریم.

اینم چیت های به درد بخور برای دوستانی که میخوان تجربه راحت تری رو داشته باشن ولی شدیدا توصیه میکنم یکبار بدون اسفاده از کدهای تقلب بازی رو انجام بدید:

level up 84AA5E01
All stats up 84ACEAA9
Money fix 849F4CBD

چیت اولی با هر بار اکشن شما لول آپ میشید
دومی باعث میشه هر بار که لول آپ میشید کل پارامترها یه واحد ارتقا پیدا میکنن که باعث میشه کاراکتر شدیدا قوی بشه بعد گرفتن چند لول
چیت سوم هم باعث میشه پول کاراکترها کم نشه البته هر کاراکتر ماکسیمم 50 هزار میتونه پول داشته باشه

به محض اینکه بازی رو آغاز کردید داستان بازی رو از دست ندید و به معرفی های کاراکتر ها و عناوین اسامی سرزمین ها دقت کنید چون عمونطور که می دونید اصلی ترین قسمت بازی فایر امبلم داستان و روایت هست

Attachments

• Fire Emblem 4 - Genealogy of the Holy War.zip
    3.2 MB · مشاهده: 9
آخرین ویرایش:

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سلام به همه
آوردم ببینید چی آوردم براتون
اگه هنوز چیزی موفق نشده شما رو فایر امبلم باز بکنه این انیمه از اولین داستان فایر امبلم رو ببینید. انیمه مربوط شروع داستان اولین نسخه فایر امبلم هست و سرگذشت شاهزاده مارس رو حکایت میکنه

دانلود انیمه :​

ورژن دوبله ژاپنی ـه یا انگلیسی

(دوبله انگلیسی این انیمه یکی از کلاسیک ترین دوبله های تاریخ انیمیشن ـه :D)

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
f4f85c7a4830f04bbbfd89da57461f78.jpg

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
یکی از جالب ترین فضاهای بازی مربوط به همین نسخه اس و کاراکتر ها و خط داستان عالیه
البته بهتره قبل از انجام این بازی نسخه Path of Radiance که مال کنسول گیم کیوب هست انجام بشه و جزئیات مربوط به جنگل فورست و اصطلاحات ساب هیومن و بیست و ... دست گیمر بیاد.
اصلا هرچی که به فایر امبلم مربوط میشه قشنگه و زیباس

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
صرفا جهت بازی کردن با روحیات شما

این ویدیو های کمیاب و بی نظیر رو براتون پیدا کردم که شامل تمامی ویدیو ها و کاتسن های بازی های سه گانه 3DS و عنوان سپیده روشنایی که مال Wii هست و همین چند پست قبل تر دوستمون باکس بازی رو هم گذاشتند ببینید و لذت ببرید

اگر با دیدن این ویدیو ها شیفته سری فایر امبلم نشید دیگه من کاری باهاتون ندارم :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
جا بهتر برای گذاشتن اش وجود نداره واقعا
پس میذارمش همین جا :D

بر و بچ تیم سازنده بازی موبایلی Fire Emblem Heroes هر سال دم April Fools یه موزیک ویدیوی عجیب غریب میدن بیرون از شخصیت های بازی
ولی امسال دیگه خیلی سفت گرفتن لامصبا \m/ \m/ (حتی با سه روز تاخیرش)
This Tambourine Goes way harder than it should :D

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
امیلی راجرز یک سری اطلاعات در خصوص بازی بعدی سری فایر امبلم به اشتراک گذاشته
۱-بازی با همکاری تکمو ساخته میشه
۲-بازی بازسازی نیست و داستان جدیدی داره
۳-کاراکتر اصلی موی قرمز و آبی داره (صداش بزنیم کله جویکانی :D)
۴-مادر کاراکتر اصلی اژدها هست
۵-قابلیت جدید بازی احضار کردن کاراکترهای قدیمی سری هست

منبع:

r/GamingLeaksAndRumours - Emily Rogers: details on the next mainline Fire Emblem game

• Like
Reactions: Z-fan and Faruk

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق

منبع:

r/GamingLeaksAndRumours - Emily Rogers: details on the next mainline Fire Emblem game
1- اوف بازم این تکموی لعنتی میخواد تر بزنه توی بازی
2- یه بار دیگه امیدم برای بازسازی عنوان ژنولوژی هولی وار ناامید شد
3- موی قرمز و آبی؟ یعنی یه سری از تارهای موش قرمزه یه سری آبی یا مثل جویکان نصف آبی نصف قرمزه؟
4- خب ماناکات بودن مادر کاراکتر می تونه جالب باشه
5- این خیلی باحاله مثلا آلم و سلیکا و شاهزاده مارس و شیدا رو بگیریم عالیه میشه عین هیروز نسخه اندروید این تیکه ارو دارم

مرسی بابت اطلاعات:-bd

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
1- اوف بازم این تکموی لعنتی میخواد تر بزنه توی بازی
2- یه بار دیگه امیدم برای بازسازی عنوان ژنولوژی هولی وار ناامید شد
3- موی قرمز و آبی؟ یعنی یه سری از تارهای موش قرمزه یه سری آبی یا مثل جویکان نصف آبی نصف قرمزه؟
4- خب ماناکات بودن مادر کاراکتر می تونه جالب باشه
5- این خیلی باحاله مثلا آلم و سلیکا و شاهزاده مارس و شیدا رو بگیریم عالیه میشه عین هیروز نسخه اندروید این تیکه ارو دارم

مرسی بابت اطلاعات:-bd

در خصوص موهاش فقط گفته موی آبی و قرمز عجیب
اما شایعه هست که (اگر اشتباه نکنم منبع اون هم خود امیلی یا نیت بودن) خود IS مجزا داره ریمیک هولی وار رو میسازه

• Like
Reactions: Z-fan and Faruk

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
در خصوص موهاش فقط گفته موی آبی و قرمز عجیب
اما شایعه هست که (اگر اشتباه نکنم منبع اون هم خود امیلی یا نیت بودن) خود IS مجزا داره ریمیک هولی وار رو میسازه
با توجه به پرطرفدار بودن عنوان Genelogy of Holy War اصولا باید یه ریمیک از این عنوان داشته باشیم عنوان عجیبیه متفاوت و درگیر کننده

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

منبع:

البته به استدیو دیگه هم گفتن درگیره (اسم اش رو یادم رفت Gust بود چی بود)
اون داره جور گرافیک بازی رو می کشه که مثل FE:3H نشه

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
نمک پاشی رو بردارید و از تصاویر بیلد قدیمی بازی لذت ببرید

View attachment M0fORHQ_d.webp
View attachment xGjpiBH_d.webp
View attachment Mo9ZOSu_d.webp
View attachment SjUdVUt_d.webp

پ.ن: کله جویکانی :D

منبع: r/fireemblem - The new mainline Fire Emblem leak is real - pictures included

پ.ن۲: کسی که عکس ها رو لیک کرده چند مطلب رو گفته که بد نیست بگم اول اینکه مکانیزم سامون قرار نیست در حد feh باشه.
نکته دوم هم ایشون ریمیک fe4 رو تایید کردن.
در نهایت هم ظاهراً یکسری از ایده های بازی رو از یک نسخه کنسل شده برای wii برداشتن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Faruk and Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر