Nintendo Fire Emblem : Engage

سازنده
INTELLIGENT SYSTEMS
تاریخ انتشار
20th January 2023
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
shot1.jpg

ch1.jpg

آنونسمنت (نکاتی در باره پلات و سرزمین جدید الیوس) :
در نبرد علیه اژدهای مغلوب، چهار پادشاهی با قهرمانانی از دنیاهای دیگر ائتلاف کردند تا این شر عظیم را از بین ببرند. هزار سال بعد، این مهر سکوت تضعیف شده و اژدهای سقوط کرده در شرف بیدار شدن مجدد است. به عنوان یک اژدهای مقدس، از استراتژی‌های غنی و سفارشی‌سازی قوی برای رسیدن به سرنوشت خود استفاده کنید. حلقه‌های نشان را جمع آوری کنید و آرامش را به سرزمین الیوس بازگردانید.

با قهرمانان نمادین بازی‌های قبلی سری فایر امبلم هم تیم شوید :
در قسمت جدید فایر امبلم داستان کاملاً جدیدی را شاهد خواهیم بود، قهرمانان شجاعی مانند مارس،شاهزاده آلته‌آ و سلیکا شاهدخت سرزمین زوفیا را با قدرت حلقه‌های نشان احضار کنید و قدرت آنها را به گروه خود اضافه کنید. علاوه بر ادغام ظواهر، بازی نشان آتش : اعتلاف به شما امکان می دهد تسلیحات، مهارت ها و سایر موارد را از این قهرمانان افسانه‌ای در نبرد به ارث ببرید. سیستم نبرد تاکتیکال و نوبتی با گروه جدیدی از شخصیت‌ها به سبک بازی بازگشته که می‌توانید آن‌ها را سفارشی کنید و با آنها مئتلف شوید تا استراتژی خود را با دقت طراحی کنید.

اژدهای الیوس :
احتمالاً بسیاری از شما فایر امبلم بازها قبلاً یک اژدهای مغلوب را می‌شناسید. مثلاً گریما از بازی اوج گیری. تصویری که در اینجا (با توجه به تیزر آنونس بازی) از اژدها به تصویر کشیده شده است به نظر می‌رسد یک جانور متفاوت است، شبیه به اژدهای تحول یافته ای که سری کبری مانند بر روی بدنش قرار گرفته.احتمالاً شکل انسان مانند احاطه شده در شعله‌های بنفش، شکل انسانی این آزدهاست.

اسکرین شات ها :

تیزر آنونسمنت بازی : [ دانلود ویدیو ]

Attachments

• shot1.jpg
    shot1.jpg
    784.8 KB · مشاهده: 9
آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
View attachment 281637

کاور این هفته مجله فامیتسو با طرح جلد بازی
(چه خووووبه :x)
کاور عالیه :x :x
----------
چشم آب نمیخوره پرفورمنس اجرا بصورت غیر رسمی خوبی داشته باشه :D
ولی شدت هایپ بالاست ، ببینیم چطور میشه.

• Like
Reactions: reza8 and Z-fan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
هر نسخه مجزا هست یا باید قبلی‌ها رو رفته باشی؟
شخصیتها هر سری برمیگردن، هر نسخه چندتا از بازیهای قدیمی تر.
داستان بازیها تو یک دنیا از لحاظ داستانی اتفاق میفته ولی اینکه ادامه مستقیم هم باشن نه به اونصورت.
ارتباط داستانی با بازیهای قدیمی تر بیشتر حالت رفرنس دادن به بازیهای قبلی هست.
100 درصد کسی که نسخه های قدیمی تر رو بازی کرده ارتباط خیلی بهتری با بازی میگیره چون سابقه شخصیتها رو میدونه و همینطور ارتباطشون رو.

ولی هر بازی داستان کامل خودش رو داره که میشه بدون دونستن قبلیها ازش لذت برد.

بنظرم بهترین کار این هست که Engage بازی کنی و بعد از شخصیتهایی که خوشت اومده بری بازیهاشون رو تجربه کنی یا تو یوتوب ویدیوی Recap ببینی.

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
هر نسخه مجزا هست یا باید قبلی‌ها رو رفته باشی؟
Fire Emblem
سلام این تاپیک رو حتی گذری هم شده نگاه بکن
توضیحات عالی رو دوست عزیزم آقا ماکان گل دادند
ولی بازی فایر امبلم بیشتر از بازی یه مکتب هست که اگر بهش رو بیاری درگیرش میشی اگر بعد کلی درگیر شدن باهاش نتونستی ارتباط برقرار کنی باهاش یعنی کلا نمیتونی ازش انرژی بگیری کسی که مثل خودم اهل تخیل و فانتزی و خوندن داستان های حماسی و تخیلی هست بعد از کمی آشنایی با فایر امبلم بهش علاقمند میشه
اگه صرفا گیم خور هستی شاید کلا نتونی با فایر امبلم ارتباط برقرار کنی این بازی ذاتا سلیقه و خوراک ژاپنی ها هست که تلفیق انیمه و مانگاست که تبدیل شده به ویدیو گیم تا شماره 7 هم اصلا بازی جاپن آنلی (Japan Only فقط برای ژاپن) بود ولی با اقبال جهانی روبرو شد و از نسخه 8 دیگه فایر امبلم تبدیل شد به عنوان جهانی و بین المللی

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
ای خدا دارم روانی میشم الان که نینتندو سوئیچ خریدم به مناسبت فایر امبلم انگیج چهار روز هم زودتر از انتشار رسمیش لیک شده بازی من شک ندارم کارتریج بازی به این زودیا نمیاد برسه دستم!
من چجوری صبر کنم تا کارتریجش بیاد ایران با کنسول بازیش کنم!
میخوام دانلود کنم با یوزو یکمی بازی کنم:((~X(

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
ای خدا دارم روانی میشم الان که نینتندو سوئیچ خریدم به مناسبت فایر امبلم انگیج چهار روز هم زودتر از انتشار رسمیش لیک شده بازی من شک ندارم کارتریج بازی به این زودیا نمیاد برسه دستم!
من چجوری صبر کنم تا کارتریجش بیاد ایران با کنسول بازیش کنم!
میخوام دانلود کنم با یوزو یکمی بازی کنم:((~X(

تو خیلی صبر داری بخدا

من که فردا پول دستم برسه دیجیتالی شو میزنم تو گوشش

نقدا که خوب بودن

• Like
Reactions: Faruk

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
تو خیلی صبر داری بخدا

من که فردا پول دستم برسه دیجیتالی شو میزنم تو گوشش

نقدا که خوب بودن
من چشم بسته میگم اینتلجنت سیستم غوغا میکنه معلومه که بهترین فایر امبلم تمام طول بشریته این انگیج!!!
من نمیتونم صبر کنم حتما باید بازی رو دانلود کنم روی یوزو انجامش بدم با کامپیوتر
بعدا کارتریجش بیاد ایران میخرم با کنسول بازی میکنم اگه خدا بخواد

• Like

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
تا ارسال پست جدید توسط کاربر دیگه همین پست رو آپدیت میکنم: (لطفا چند پست اخیرم رو یه نفر ادغام کنه پشت سر هم بودنشون جالب نشد)

ووووووااااووووو
چه می چسبه این فایر امبلم
موتور بازی موتور اختصاصی کوئی تکمو نیست. اینتلجنت از موتور یونیتی استفاده کرده چه روان هست منوها چه جیگر هست تصاویر چه قشنگه دیدن کاراکترهای عشقی فایر امبلم چه ناز و جیگره کاراکتر آلیر
وای من روانی فایر امبلم هستم عاشقتم Intelligent System
نشستم دارم لاگ های بازی رو قدم به قدم به فارسی ترجمه میکنم حتی یک صدم ثانیه و یک واو مکالمات رو نمی خوام از دست بدم و فراموش کنم.
خداوکیلی صد میلیون تومن میدم برای کارتریج این بازی تو منو امتحان کن. آخ بمیرم برات. من امشب دوستش داشتم.

خب برخلاف تصوری که میشد دوقلوها فرام و کرام هستند اسم انگلیسی شون در نهایت Framme و Clanne هست.

فکت : همین اول بازی کانورزیشن ها داره به عقیده انتظار برای ظهور یک منجی صحه میذاره که اصولا یه دیدگاه مقدس مذهبی هست که در میان ما شیعیان هم بسیار مورد اعتقاد هست.

نظر شخصیم : دوقلوها بصورت دیوانه کننده ای دوست داشتنی و کیوت هستند. هر دوشون چه فرم چه کلن هر دو نازن

اسم خاص مکان : سام نی یل (رویایی) نام محل چنبره گاه آلیر بود

فکت : فیرن کشوری با عقاید مذهبی است

آخرین ویرایش:
  • Like

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
داستان بازی بطور خیره کننده ای تراژدی وار و دراماتیک هست و ملودرام زیبایی از شخصیت های بازی رو شاهد هستیم. دلیل علاقه من به سری فایر امبلم دقیقا توی این نسخه پیاده شده : "داستان پردازی ملودرام و حماسی." والسلام!
هر ذهنیتی از فایر امبلم FE3H دارید رو باید بذارید کنار اینجا فقط درگیر داستان حماسی شخص آلیر میشیم و درست مثل داستان های کلاسیک که یه ابر قهرمان و هم رکاب های جان بر کفش که در رکابش هستند و اون رو در رسیدن به هدف متعالیش یاری میکنن میشیم. بالاخره فایر امبلم به تنظیمات کارخونه برگشت! عالی شد عالییییی!

You cant ask for more than that!
پرینس مارث و سیگورد افسانه ای در یک قاب 8-> :*

marth-Sigurd.jpg

من آخه این دو تا جیگر هلو رو نخورم پس چیکار کنم ببین چه کیوتن اخه

clann-framme.jpg

این امکان هست که بعد اتمام بتل توی فیلد بتل بگردیم احیانا اگه دراپد آیتمی بود کالکتش کنیم و حتی با آلی هامون تاک کنیم البته کانورزیشن های این تاک ها صامت هست اونم به دلیل اینکه دیتای خاصی ندارن و صحبت های معمولی هست

mapcleared.jpg

اینم از محیط جذاب سومنیل (رویایی) که به پیشنهاد واندر شده هدکوارتر پارتیمون چقدر آرام بخش و دوست داشتنی هست همون دلیلی هست که هر نینتدو بازی می تونه این بازی رو روی دستگاهش داشته باشه و هر وقت دلش گرفت بره توی سومنیل الکی بچرخه 8->
somniel.jpg

نمای زیبایی از ساختمان خوشگل سومنیل 8->

somniel2.jpg

اینم اچیومنت های گیم

achieve.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
قیافه این آلفرد چقدر رو مخه :D
امیدوارم شخصیت آدمیزادی ای داشته باشه :D

راستی ممنون بابت پست ها. ترجمه ها مدیاهایی که میذاری فوق العاده اند. دمت گرم :x
alfred.jpg

هم روز تولدمه:>
از این لحظه به بعد آلفرد شد کاراکتر مورد علاقه ام :D

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
وسط بتل درست وقتی جاهای خوب رسیدم یهو لگ ها بیشتر شد FPS بازی افت کرد و ناگهان زااارت برنامه یوزو بسته شد البته خب اگر سیستم خیلی قویتر از اینی که هست باشه این اتفاق نمی افته درسته ولی همه اینا نشون میده که برای لذت بیشتر از بازی های سوئیچ لازمه که کنسول داشته باشی اتفاقا نه تنها ناراحت نشدم از اینکه وسط بتل و آخراش برنامه کرش کرد بلکه خوشحال هم شدم چون اگه خیلی راحت و روان اجرا کنه بابت خریدن کنسول حسابی ضد حال می خورم

ایشالا از شنبه باید پیگیر فروشگاه های اینترنتی داخلی باشم ببینم کی کارتریج بازی رو میارن
ولی حقیقتا این بازی انگیج خیلی دوست داشتنی و نازه و هر فایر امبلم باز کلاسیک و قدیمی رو به وجد میاره یه موفقیت بی بروبرگرد هست برای نینتندو و اینتلجنت سیستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر