Nintendo Fire Emblem : Engage

سازنده
INTELLIGENT SYSTEMS
تاریخ انتشار
20th January 2023
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
shot1.jpg

ch1.jpg

آنونسمنت (نکاتی در باره پلات و سرزمین جدید الیوس) :
در نبرد علیه اژدهای مغلوب، چهار پادشاهی با قهرمانانی از دنیاهای دیگر ائتلاف کردند تا این شر عظیم را از بین ببرند. هزار سال بعد، این مهر سکوت تضعیف شده و اژدهای سقوط کرده در شرف بیدار شدن مجدد است. به عنوان یک اژدهای مقدس، از استراتژی‌های غنی و سفارشی‌سازی قوی برای رسیدن به سرنوشت خود استفاده کنید. حلقه‌های نشان را جمع آوری کنید و آرامش را به سرزمین الیوس بازگردانید.

با قهرمانان نمادین بازی‌های قبلی سری فایر امبلم هم تیم شوید :
در قسمت جدید فایر امبلم داستان کاملاً جدیدی را شاهد خواهیم بود، قهرمانان شجاعی مانند مارس،شاهزاده آلته‌آ و سلیکا شاهدخت سرزمین زوفیا را با قدرت حلقه‌های نشان احضار کنید و قدرت آنها را به گروه خود اضافه کنید. علاوه بر ادغام ظواهر، بازی نشان آتش : اعتلاف به شما امکان می دهد تسلیحات، مهارت ها و سایر موارد را از این قهرمانان افسانه‌ای در نبرد به ارث ببرید. سیستم نبرد تاکتیکال و نوبتی با گروه جدیدی از شخصیت‌ها به سبک بازی بازگشته که می‌توانید آن‌ها را سفارشی کنید و با آنها مئتلف شوید تا استراتژی خود را با دقت طراحی کنید.

اژدهای الیوس :
احتمالاً بسیاری از شما فایر امبلم بازها قبلاً یک اژدهای مغلوب را می‌شناسید. مثلاً گریما از بازی اوج گیری. تصویری که در اینجا (با توجه به تیزر آنونس بازی) از اژدها به تصویر کشیده شده است به نظر می‌رسد یک جانور متفاوت است، شبیه به اژدهای تحول یافته ای که سری کبری مانند بر روی بدنش قرار گرفته.احتمالاً شکل انسان مانند احاطه شده در شعله‌های بنفش، شکل انسانی این آزدهاست.

اسکرین شات ها :

تیزر آنونسمنت بازی : [ دانلود ویدیو ]

Attachments

• shot1.jpg
    shot1.jpg
    784.8 KB · مشاهده: 9
آخرین ویرایش:

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
مثل همیشه داستان از یه چیزای کمیک و بامزه شروع میشه و رفته رفته بازی تبدیل میشه درام تراژدی و در نهایت... بله سبک همیشگی فایر امبلم کلاسیک. بسی لذت بردم و کم کم آماده بشیم برای دور بعدی که حالت درو مود بهش میگم و همه چیزارو درو‌ میکنم و یه حالت همه چی تموم ایجاد میشه. چرا سیر نمیشه شد از فایر امبلم. جذاب لعنتی

• Like
Reactions: m.d.makan and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
مثل همیشه داستان از یه چیزای کمیک و بامزه شروع میشه و رفته رفته بازی تبدیل میشه درام تراژدی و در نهایت... بله سبک همیشگی فایر امبلم کلاسیک. بسی لذت بردم و کم کم آماده بشیم برای دور بعدی که حالت درو مود بهش میگم و همه چیزارو درو‌ میکنم و یه حالت همه چی تموم ایجاد میشه. چرا سیر نمیشه شد از فایر امبلم. جذاب لعنتی

بعد من خوش خوشان بعد 40 ساعت هنوز چپتر 17 ام :D
تموم شد یک داستان کلفتی از تجربه ام با بازی بنویسم. واقعا این بازی حقش بیشتر از این حرفاست. خیلی روش کار شده

• Like
Reactions: Faruk

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
بعد من خوش خوشان بعد 40 ساعت هنوز چپتر 17 ام :D
تموم شد یک داستان کلفتی از تجربه ام با بازی بنویسم. واقعا این بازی حقش بیشتر از این حرفاست. خیلی روش کار شده
منم البته هنوز تموم نکردم چپتر 24 هستم من وقت کمی میذارم فقط چون روی درجه سختی آسان بازی میکنم تا داستان بازی رو داشته باشم نسبتا اخرای بازی رسیدم توی تایم کوتاه. من همیشه درجه سختی آسون رو میرم دفعه اول و بعد که کل چم و خم بازی دستم اومد میرم سراغ کارای چالشی.
فایر امبلم بازی هست که خوراک فقط فایر امبلم بازها هست‌. یه گیمر جنرال سخته که بسرعت بتونه به فایر امبلم علاقمند بشه اصلا دلیل اینکه فایر امبلم زیاد جنجال به پا نمیکنه و همیشه چراغ خاموش میاد وارد عرصه میشه همینه. مشخص نیست که چرا حتی توسط خود نینتندو هم زیاد هایلایت نمیشه در عرصه های جهانی. گرچه برای کسی که عاشق این فرانچایز هست هیچگونه تبلیغ و هایپ و هایلایت و ... لازم نیست. ولی در کل بله به قول خودت حق بازی فایر امبلم خیلی بیشتر از این هاست که تا این حد توی سایه باشه‌. الان ندید میگم کل گیمرهای کوچیک و بزرگ رو‌ توی ایران گرد هم جمع کنن احتمالا بیست نفر بیشتر نباشن کسانی که فایر امبلم بازی کردن و این واقعا عجیبه!

• Like
Reactions: Z-fan

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
بازی فایر امبلم انگیج سوای اینکه میتونم بگم بهترین بازی سری هست و از لحاظ درگیرکنندگی واقعا عالی هست. یه تلاش جالب از سوی شرکت اینتلجنت سیستم هست برای اینکه کسانی که اولین بار این بازی رو انجام میدن سوق بده به سمت عناوین قبلی یعنی یه گیمر که علاقمند میشه به امبلم ها ممکنه علاقمند بشه و بره سراغ عناوین قدیمی اصولا IS باید یه گیم بسازه برای سوئیچ که عناوین رتروی فایر امبلم رو یه جا داشته باشه انتظار زیادی نداریم تا عنوان سپیده روشنایی بده قبوله ذاتا عناوین بعد سپیده روشنایی بدلیل اینکه Dual Display هستند قابل ارائه روی سوییچ نیستند.
خیلی عالی بود بازی هم داستانش و هم نوع روایتش که به سبک همیشگی فایر امبلم بود.
مثل همیشه مرسی نینتندو مرسی اینتلیجنت سیستم

• Like
Reactions: BARDI YA and Z-fan

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
راستی سید تا جایی که اطلاع دارم گفتی کاراکترتو مونث انتخاب کردی
خیلی بد لحن و بی احساس حرف میزنه کاراکتر مذکر خیلی پر هیجان و احساس هست مونث رسما انگار طرف دوبلورش خوابش میومده ایکاش مذکر برمیداشتی من بازی رو با درجه سختی مدنینگ از اول شروع کردم و اینبار مونث برداشتم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
راستی سید تا جایی که اطلاع دارم گفتی کاراکترتو مونث انتخاب کردی
خیلی بد لحن و بی احساس حرف میزنه کاراکتر مذکر خیلی پر هیجان و احساس هست مونث رسما انگار طرف دوبلورش خوابش میومده ایکاش مذکر برمیداشتی من بازی رو با درجه سختی مدنینگ از اول شروع کردم و اینبار مونث برداشتم

من برحسب قیافه برداشتم حقیقتا :D
ولی مونثه هم دوبلورش خوبه
حالا باید مذکره رو هم بشنوم

من که بعیده مدنینگ شروع کنم
رسما دیوونه میشم :D ولی اگه آپشن NG+ به بازی اضافه کنن احتمالا برگردم یه دور دیگه با یه تیم دیگه برم.
خیلیا الان رو نیمکتن که دلم میخواد تو تیم باشن ولی دیگه 12 نفر ثابتم رو پیدا کردم

• Like

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
من برحسب قیافه برداشتم حقیقتا :D
ولی مونثه هم دوبلورش خوبه
حالا باید مذکره رو هم بشنوم

من که بعیده مدنینگ شروع کنم
رسما دیوونه میشم :D ولی اگه آپشن NG+ به بازی اضافه کنن احتمالا برگردم یه دور دیگه با یه تیم دیگه برم.
خیلیا الان رو نیمکتن که دلم میخواد تو تیم باشن ولی دیگه 12 نفر ثابتم رو پیدا کردم
من برگشتم که به کمک skirmish ها همه چیو مکس کنم حتی سلاح های لجندری رو میخوام ریفاین کنم دیگه میخوام از قابلیت محض rpg بازی نهایت سو استفاده ارو بکنم قدر این بازیهای اخیر فایر امبلم رو بدونیم برخی فایر امبلم های رترو به این شکل امکان لول آپ های در سطوح پایین رو نمیدن و این کارو سخت میکنه بخصوص که اخیرا حالت کژوال اضافه شده رترو ها اگه درجه سختی بالا برمیداشتی اوایل بازی قشنگ چند تا کاراکتر شهید میدادی. اینکه من همه ارو تونستم تموم کنم علتش اینه که با شبیه ساز انجام دادم رو میتونستم سیو لود کنم یا در مواقع اجبار از برنامه های دستکاری حافظه استفاده کنم که کاراکترمو تز دست ندم صرفه جویی در وقته دیگه یا اینکه باید برمیگشتم چپتر رو از اول برم که اگه همچین کارایی میکردم نمی‌تونستم این همه تایتل رو توی این سه چهار سال تموم کنم.

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
من برگشتم که به کمک skirmish ها همه چیو مکس کنم حتی سلاح های لجندری رو میخوام ریفاین کنم دیگه میخوام از قابلیت محض rpg بازی نهایت سو استفاده ارو بکنم قدر این بازیهای اخیر فایر امبلم رو بدونیم برخی فایر امبلم های رترو به این شکل امکان لول آپ های در سطوح پایین رو نمیدن و این کارو سخت میکنه بخصوص که اخیرا حالت کژوال اضافه شده رترو ها اگه درجه سختی بالا برمیداشتی اوایل بازی قشنگ چند تا کاراکتر شهید میدادی. اینکه من همه ارو تونستم تموم کنم علتش اینه که با شبیه ساز انجام دادم رو میتونستم سیو لود کنم یا در مواقع اجبار از برنامه های دستکاری حافظه استفاده کنم که کاراکترمو تز دست ندم صرفه جویی در وقته دیگه یا اینکه باید برمیگشتم چپتر رو از اول برم که اگه همچین کارایی میکردم نمی‌تونستم این همه تایتل رو توی این سه چهار سال تموم کنم.

آره بازی های TRPG قدیمی رو بدون Save State و اینا نمیشه راحت تموم کرد

• Like

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
من بازی رو هفته پیش تموم کردم در مجموع خیلی خوب بود اما با عالی و نسخه three house فاصله بسیار زیادی داشت

نکات مثبت:
- گیم پلی جذاب (فارغ از مکانیزم ها البته)
- گرافیک عالی
- موسیقی فوق العاده
- داستان نسبتا خوب
- حفظ تعادل بین کلاس ها

نکات منفی:
- واقعا هیچ نیازی به خیلی از مکانیزم های بازی نشد و جذابیتی هم نداشت ( نحوه ارتقا حلقه ها یا اسلحه ها و .... عملا استفاده ضروری نداشت)
- پرداخت داستان در بعضی جاها بالیوودی !
- اصلا شخصیت های پدر و مادر پرنس ها یا پرنسس ها رو نمیشد از جوان ها تمایز داد بس که همه رو جوان طراحی کرده بودند
- پرداخت شخصیت های منفی بسیار ضعیف بود
-عدم وجود یک سیستم اجتماعی جذاب

نمره 8/10

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
- واقعا هیچ نیازی به خیلی از مکانیزم های بازی نشد و جذابیتی هم نداشت (سیستم کلاس بندی، نحوه ارتقا حلقه ها یا اسلحه ها و .... عملا استفاده ضروری نداشت)

بقیه نکات منفی ات رو منم قبول دارم
ولی این یه مورد رو نه خداییش. این یکی به نظرم خیلی به درجه سختی بستگی داره. الان واقعا بیلد یکی از یونیت های من تماما به Engrave یکی از سلاح هاش وابسته است

• Like
Reactions: m.d.makan and Faruk

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
بقیه نکات منفی ات رو منم قبول دارم
ولی این یه مورد رو نه خداییش. این یکی به نظرم خیلی به درجه سختی بستگی داره. الان واقعا بیلد یکی از یونیت های من تماما به Engrave یکی از سلاح هاش وابسته است

من رو درجه متوسط رفتم و عملا هیچ ارتقایی ندادم یعنی نیاز نشد ! حالا شاید رو درجات سختی بالاتر نیاز باشه ... من کلا با three house در این مساله بیشتر ارتباط گرفتم و نیاز رو احساس می کردم !

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
سلام
خب دیشب توی دایرکت موج دوم اکسپنشن برای امروز تایید و عرضه شد فقط ایکاش این دانلود شدنی حجم رو هم مینوشت الان با این اینترنت در پیت مسخره من واقعا نمیدونم چقدر طول میکشه و یا برای من که اصلا اکسپنشن نخریدم چه تغییری خواهم دید راستی سید به دادم برس من میخوام دی ال سی های هر دو بازی رو خرید کنم اصلا نمی دونم باس چیکار کنم توی ایشاپ هم نمی تونم وارد بشم نه dns جواب میده نه تغییر آی پی بدون دی ال سی هم حال نمیده بخصوص که قبلا 3h رو با دی ال سی های کامل بازی میکردم‌

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
سلام
خب دیشب توی دایرکت موج دوم اکسپنشن برای امروز تایید و عرضه شد فقط ایکاش این دانلود شدنی حجم رو هم مینوشت الان با این اینترنت در پیت مسخره من واقعا نمیدونم چقدر طول میکشه و یا برای من که اصلا اکسپنشن نخریدم چه تغییری خواهم دید راستی سید به دادم برس من میخوام دی ال سی های هر دو بازی رو خرید کنم اصلا نمی دونم باس چیکار کنم توی ایشاپ هم نمی تونم وارد بشم نه dns جواب میده نه تغییر آی پی بدون دی ال سی هم حال نمیده بخصوص که قبلا 3h رو با دی ال سی های کامل بازی میکردم‌

وصل شو به اینترنت همراه اول
من این جوری وصل میشم
(البته الان برای من اوکی وصل میشه با وایفای خونه هم، نمیدونم چطور :|)

• Like
Reactions: Faruk and m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
سلام
اگه همین آپدیت 1.2 باشه که حجمش زیاد نیست ، 1.3 گیگه.
سایتهای دانلود آوردن.

• Like

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
اگه همین آپدیت 1.2 باشه که حجمش زیاد نیست ، 1.3 گیگه.
سایتهای دانلود آوردن.
تنها راه برای ما اینه که از طریق کنسول مستقیم دانلود کنیم؟ فایلشو نمیشه دانلود کرد جداگانه ریخت؟
و اینکه برای من که اکسپنشن ندارم اصولا چه تغییری ایجاد میشه؟
تنها راه من اینه شب حوالی سه شب دانلود کنم فقط نصفه شب درست میشه سرعت دانلودم از سرورای نینتندو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر