Final Fantasy XIII - X360

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دستگاه من 2006 هستش
آپدیتش کردم
نمیدونم میشه یا نه
اما به من گفتن اگر ریجن دستگاهتو عوض کنی تو لایو بن میشی

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دستگاه من 2006 هستش
آپدیتش کردم
نمیدونم میشه یا نه
اما به من گفتن اگر ریجن دستگاهتو عوض کنی تو لایو بن میشی

اگه اپددیت کرده باشی داشبورد رو و به لایو هم اخیرا وصل شده باشی نمیشه!!!
اپدیتی که اگوست اومد-همه چیز رو تعطیل کرد

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
هاااااااااااااااااااااااا اااان

سلام.
نميشه تو اين بازي مثل dmcخودت بجنگي؟اينطوري كه بايد تو انتخاب كني اون خودش ضربه بزنه كه زياد حال نميده.!!
یعنی شما تا حالا JRPG بازی نکردی؟؟؟؟؟؟
شوخی نکن تورو خدا.........Devil may cry :laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri Final Fantasy
:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

hamid_1367

کاربر سایت
Apr 20, 2008
88
سلام
بچه ها یه سوال راجه به پچ این بازی داشتم لطفن یکی جواب بده..
من اول دیسک 1 بازی رو دانلود کردم بدون اینکه دیسک 2 باشه گذاشتمش کنار فیکسش و اونو اجرا کردم و رایتش کردم حالا هم دیسک 2 رو گرفتم و تنها گذاشتمش کنار فیکسش و اجرا کردم و اول یه اروری واسه اینکه دیسک 1 نیست داد ولی آخرش زد پچ ساکسسفول و تموم شد... حالا میخواستم ببینم الان فیکش شده یا نه حتمن باید دوتاشون کنار هم باشن . حتمن هم با هم فیکس شن؟؟؟ ممنون

راستی دیسک 3 نیاز به فیکس نداره؟
بازم ممنون

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
یعنی شما تا حالا JRPG بازی نکردی؟؟؟؟؟؟
شوخی نکن تورو خدا.........Devil may cry :laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri Final Fantasy
:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
مگه چيه؟خوب تا حالا بازي نكردم.الان اين مدل بازي ها كه شما بايد دو تا A بزني چه جذابيتي داره؟

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
مگه چيه؟خوب تا حالا بازي نكردم.الان اين مدل بازي ها كه شما بايد دو تا A بزني چه جذابيتي داره؟
اقا باشه ولش کن ادامش نده تاپیک نابود بشه هر بازی جذابیت خاص خودش رو داره همه چیز که نباید مثل هم باشه:love:

hazy

کاربر سایت
Dec 27, 2008
13
نام
حسین
Final Cry!!!

داداشای گلم!جدی میگم.2سال وایسادم بیاد حالا که اومده واسه ما ار.پی.جی بازای jنمیاد.وقتی فهمیدم جدی گریم گرفت!رشته ام طوریه که نمیشه پول خرج کرد!میگن واسه غیر ژاپن داره میاد.هرچی rpg اول j میاد ولی خوفشون نمیاد!خیلی مسخره اس...کسی نمیدونه باید چی کرد...؟:((:((اصلا نمیخوام j رو عوض کنم.4ساله باهاشم و کرک هم نمیخواد...!:p

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
داداشای گلم!جدی میگم.2سال وایسادم بیاد حالا که اومده واسه ما ار.پی.جی بازای jنمیاد.وقتی فهمیدم جدی گریم گرفت!رشته ام طوریه که نمیشه پول خرج کرد!میگن واسه غیر ژاپن داره میاد.هرچی rpg اول j میاد ولی خوفشون نمیاد!خیلی مسخره اس...کسی نمیدونه باید چی کرد...؟:((:((اصلا نمیخوام j رو عوض کنم.4ساله باهاشم و کرک هم نمیخواد...!:p
صبر کن رفیق- MS گفته برای چنتا کشور اسیایی عرضه میشه!اونا هم ریجنشون j هست!
پس مسلما باید بیاد-با کمی تاخیر نهایتش!
بازی برای PS فقط انحصار جاپون هست!

hazy

کاربر سایت
Dec 27, 2008
13
نام
حسین
i wish so...

میدونی داداشی شاید باورت نشه ولی من تو همدان شاید تنها rpgباز باشم که احتمالا آره!از اینکه میبینم یه مشت غیر حرفه ای و آماتور دارن بازیش میکنن ولی من که خوراکمه موندم,جرم میگیره!نمیدونی کی میاد؟شاید باید به رفیقام رئ بندازم یه چند روز پالشون رو بدن...!ئلی نه...میخوام 500بار برمش...!کی میاد؟زود؟دیر...؟:(:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر