Final Fantasy XIII - X360

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
سلام بچه ها من آخر دی وی دی 2 قسمت غولش گیر افتادم همون فالسی که باید شکستش بدیم ولی خداروشکر هیچیشم نمیشه:d می خواستم ببینم چجوری میشه شکستش داد بهترین استراژی چیه؟

III Ashkan III

کاربر سایت
Jun 16, 2009
173
سلام بچه ها من آخر دی وی دی 2 قسمت غولش گیر افتادم همون فالسی که باید شکستش بدیم ولی خداروشکر هیچیشم نمیشه:d می خواستم ببینم چجوری میشه شکستش داد بهترین استراژی چیه؟

چپتر چندی؟؟
دقیقا کجا رو میگی؟؟

III Ashkan III

کاربر سایت
Jun 16, 2009
173
13 بود فکر کنم آخرای دی وی دی 2 اونجایی که رییس اون سفینه تبدیل به یه موجود بزرگ میشه

چپتر 13 که مربوط به دی وی دی 3 هستش.
اگه منظورت
[FONT=&quot]Barthandelus هستش . استراتزی اصلی اینه که باید قبل از حمله حسابی باید قدرت saboteur ضعیفش کنید. این باعث میشه جونش زودتر تمام شه.[/FONT]

III Ashkan III

کاربر سایت
Jun 16, 2009
173
ممنون تونستم بال هاشو اینجوری از بین ببرم اما وقتی به خودش میرسم یه ضربه قدرتی میزنه جابجا میمیرم!:(

وقتی به رئیس ها می رسی سعی کن 2تا مدیک داشته باشی تا وقنی جونت کم میشه سریع جون ها رو پر کنه
در وضعیت خیلی بحرانی تو یکی از پارادایم ها همه مدیک باشن خیلی کمک میکنه

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
ممنون تونستم بال هاشو اینجوری از بین ببرم اما وقتی به خودش میرسم یه ضربه قدرتی میزنه جابجا میمیرم!:(

تا میبینی میخواد آماده شه تا اون حرکتو بزنه برو روی sen med med
البته اگر یه جور تنظیم کنی که تا میخواد حمله کنه تو هم با com بزنیش ضربش به تاخیر میفته و اثرشم کمتر میشه... یعنی بذار رو med com med یا sen com med (من که اینجوری ردش کردم...)

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
دوستان من روی PS3 بازی میکنم اما مضمون بازی هر دو یکیه :D مشکل من همون اوله تا حالا BOSS نکشتم .

همون اوایل بازی وقتی سرا یا همون سارا رو کریستال پیدا میکنیم نمیدونم اون چیزی که میاد و چطوری بکشم انگار از آسمون کریستال میریزه میام جونم و پر کنم , پر نکرده دومی میاد و میبازم 5 روزه درگیرم وگرنه اینجا سوال نمیکردم .

ممنون از جواب پیش پیش

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
دوستان من روی PS3 بازی میکنم اما مضمون بازی هر دو یکیه :D مشکل من همون اوله تا حالا BOSS نکشتم .

همون اوایل بازی وقتی سرا یا همون سارا رو کریستال پیدا میکنیم نمیدونم اون چیزی که میاد و چطوری بکشم انگار از آسمون کریستال میریزه میام جونم و پر کنم , پر نکرده دومی میاد و میبازم 5 روزه درگیرم وگرنه اینجا سوال نمیکردم .

ممنون از جواب پیش پیش
داداش اصلا سخت نگیر! :d
تا حد ممکن خودت رو روی med نذار، بسته به کاراکترت یا rav باش یا com. اون دوتا رو هم حالت دفاعی snow که فکر کنم sen هست، و vanille (یا hope) که med داره بذار.

یه پارداگیم دیگت هم میتونه com rav med باشه...

• Like
Reactions: T7T

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
تا میبینی میخواد آماده شه تا اون حرکتو بزنه برو روی sen med med
البته اگر یه جور تنظیم کنی که تا میخواد حمله کنه تو هم با com بزنیش ضربش به تاخیر میفته و اثرشم کمتر میشه... یعنی بذار رو med com med یا sen com med (من که اینجوری ردش کردم...)
با کدوم شخصیتا رفتی؟vanileوhope رو گرفتی؟

hamid_sainter

کاربر سایت
Mar 12, 2011
29
منم تموم کردم سرویس شدم
دوستان میشه یکی بگه chocobo چجوری بگیرم؟؟؟
و اینکه میشه با اون غوله که تو gran polse هست که قرمزه و یه دایناسورم قورت داد جنگید؟؟
اگه میشه چجوری باید بهش برسم؟؟

سلام
من نزدیک به 20 ساعت بازی رو رفتم ولی هنوز تو دیسک دوم هستم.
چقدر دیگه مونده تا پایان بازی؟؟؟؟؟؟
کلا چند ساعته؟؟؟

شاید بگم نصفه نصف راه رو نیومدی کووووووو تا اخرش
اشکت در میاد از کارو زندگی میوفتی
ریاضت باید بکشی

Last edited by a moderator:

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
باز هم من نفهم اومدم این و دیگه واقعا خودم و کشتم جونش تکون نمیخوره
مرحله 3 همون اول بر میگردیم پیش سارای کریستال شده و snow حالا از دست snow دو نفر بیرون میاد و من هرکاری میکنم نمیتونم هیچ ضربه ای به اون بزنم زود شمارش صفر میشه

hamid_sainter

کاربر سایت
Mar 12, 2011
29
مرحله 3 همون اول بر میگردیم پیش سارای کریستال شده و snow حالا از دست snow دو نفر بیرون میاد و من هرکاری میکنم نمیتونم هیچ ضربه ای به اون بزنم زود شمارش صفر میشه

برو رو حالت sen فقط دفاع من بعدش که اون خطه پر شد x بزن

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
با Rav بزنش بعد که شروع کردن به حمله برو رو Sen بعد دوباره برو رو Rav و ...
خط آبیه که زیر خط HP اون الهه ـه هست پر شد x رو بزن.
میدونی که نیازیم نیست نگران HPـه Snow باشی...
:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر