Final Fantasy XIII - X360

gamer ps3

کاربر سایت
Apr 1, 2011
93
نام
محمد
دوستان من یه سوال بسیار مهم دارم چه جوری میشه میشن هارو ازاد کرد من 17 تا میشن هارو رفتم ولی نه به ترتیب اگه 64 تا میشن هست پس بقیه رو چه جوری باید ازاد کنم چندروز تو گل موندم.

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
توجه توجه

دوستانی که کنسولشون ریجن جی هستش و با نا امیدی نتونستن این بازی رو انجام بدن برای خرید Pm بدن

بالاخره این بازی برای جی هم اومد

:d:d:d:d:d:d

king of game

کاربر سایت
Aug 11, 2009
23
سوال

دوستان یکی کمکم کنه من دارم با لایتینگ با دووم میجنگم دوومین سامآنی که بهش برخوردم مال سنو خواهران شیوا رو رد کردم این یکی رو باید چی کار کنم

در راه آن‌ها مجبورند با سربازان سانکتوم مبارزه کنند. این کار برای Hope بسیار سخت و طاقت فرساست و پس از مدتی خشته می‌شود. لایتنینگ عصبانی می‌شود. در مواجهه با این دشمنان خطرناک او نمی‌تواند از Hope نیز مراقبت کند. بنابراین تصمیم می‌گیرد که او را رها کرده و تنها به راهش ادامه دهد. در این هنگام ناگهان سوزش دردناکی بر روی علامت السی خود حس می‌کند. در این هنگام سامون Odin ظاهر می‌شود و به Hope حمله می‌کند. لایتنینگ سریعا به حفاظت از Hope می‌پردازد، همان کسی که تا چند لحظه پیش می‌خواست رهایش کند. بعد از نابودی Odin، این سامون در اختیار لایتنینگ قرار می‌گرد. تصمیم لایتنینگ عوض می‌شود. او تصمیم می‌گرد تا Hope را نیز همراه خود ببرد.

آخرین ویرایش:

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
دوستان یکی کمکم کنه من دارم با لایتینگ با دووم میجنگم دوومین سامآنی که بهش برخوردم مال سنو خواهران شیوا رو رد کردم این یکی رو باید چی کار کنم

در راه آن‌ها مجبورند با سربازان سانکتوم مبارزه کنند. این کار برای Hope بسیار سخت و طاقت فرساست و پس از مدتی خشته می‌شود. لایتنینگ عصبانی می‌شود. در مواجهه با این دشمنان خطرناک او نمی‌تواند از Hope نیز مراقبت کند. بنابراین تصمیم می‌گیرد که او را رها کرده و تنها به راهش ادامه دهد. در این هنگام ناگهان سوزش دردناکی بر روی علامت السی خود حس می‌کند. در این هنگام سامون Odin ظاهر می‌شود و به Hope حمله می‌کند. لایتنینگ سریعا به حفاظت از Hope می‌پردازد، همان کسی که تا چند لحظه پیش می‌خواست رهایش کند. بعد از نابودی Odin، این سامون در اختیار لایتنینگ قرار می‌گرد. تصمیم لایتنینگ عوض می‌شود. او تصمیم می‌گرد تا Hope را نیز همراه خود ببرد.

ME TOO >:d<

اگه دوستان لطف کنن بگن روی کدوم کامند باید با این باس جنگید ممنون میشم :x

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
chapter 4 اون باس مو سفید...oh come on یکی نجاتم بده...[-o<
جوابتو تو فاینال فنتسی فن کلاب دادم!
نگران Hp ت نباش توی پارداگیومت یه چیزایی رو انتخاب کن که هجومی باشه... انقدر بهش حمله کن تا او خط آبی بالا سرش پر شه بعد بلافاصله X رو بزن... (هوپ هم تو مبارزه هست؟ )

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
جوابتو تو فاینال فنتسی فن کلاب دادم!
نگران Hp ت نباش توی پارداگیومت یه چیزایی رو انتخاب کن که هجومی باشه... انقدر بهش حمله کن تا او خط آبی بالا سرش پر شه بعد بلافاصله X رو بزن... (هوپ هم تو مبارزه هست؟ )

اره هست/ من دقیقا همین کار رو کردم (سیستم هجومی) اما با اولین حمله از طرف اون دان میشم!!

omidspot

کاربر سایت
Sep 5, 2009
83
نام
امید
با سلام به دوستان من بازیرو تموم کردم 60 ساعت هم میسن بازیکردم 98% میشن رفتم atb همه هم 6تائی هست همه همهچیشون تا اخر اپگریده و فقط شمشیر هاشون تا اخر up نیست تو یکی از این قولاش گیر کردم
یه راه هست که حتما باید با چوکوبو بری بعد تو ش از این سنگهای میشن هست کوچیکتر تو اجای گرد که همشون خابیدن بعد این که 98%میشن هارو میری همه سره پا میشن 1قول داره واقا نمیشه زر اگه کسی زده میشه منم راهنمائی کنه
فکر کنم قلقه خاسی داره مثل ffcc psp قول اخر میشن هاش که هتمن باید با ponch میزدیش

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
اره هست/ من دقیقا همین کار رو کردم (سیستم هجومی) اما با اولین حمله از طرف اون دان میشم!!

هوپ اگه Rav داره بذار لایت هم رو Com... یه پارداگیوم دیگت هم اگه هوپ med داره یذار با لایت رو Com... زمان حمله های باس مشخصه ترتیب داره دستت میاد تا خواست حرکته قویشو بزنه پارداگیومت رو عوض کن بذار رو Med/com بعد بلافاصله رو Com/Rav اگه داره... میشه بالاخره میشه ;) :d

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
هوپ اگه Rav داره بذار لایت هم رو Com... یه پارداگیوم دیگت هم اگه هوپ med داره یذار با لایت رو Com... زمان حمله های باس مشخصه ترتیب داره دستت میاد تا خواست حرکته قویشو بزنه پارداگیومت رو عوض کن بذار رو Med/com بعد بلافاصله رو Com/Rav اگه داره... میشه بالاخره میشه ;) :d

پارادایم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر