Final Fantasy XIII - X360

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
دوستان این orphane مدل اولشو چه طوری بکشم ؟:-o
به آسونی :d
اول از همه اینکه قلقش باید دستت بیاد مثلا کی کدوم حرکتشو میزنه. اینجوری زمانبندی که کنی راحتتر میشه . بعدم (مثل همیشه) باید استگرش کنی دیگه.
اگرم دیدی هیچ جوره نمیشه برگرد لول آپ کن.
راهنمایی از این بهتر؟؟؟!! :d;;)

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
به آسونی :d
اول از همه اینکه قلقش باید دستت بیاد مثلا کی کدوم حرکتشو میزنه. اینجوری زمانبندی که کنی راحتتر میشه . بعدم (مثل همیشه) باید استگرش کنی دیگه.
اگرم دیدی هیچ جوره نمیشه برگرد لول آپ کن.
راهنمایی از این بهتر؟؟؟!! :d;;)
خسته نباشی شما :|بابا رو چه حالتایی بزارم گروهمو کیارو بزارم ؟من همه کرکترام تو 3 تا رول تا جایی که تا این لحظه باز کرده فول اپگریدن #:-s

arash_2006

کاربر سایت
Sep 5, 2010
22
الان که این تاپیکو دیدم فهمیدم که چقدر از دنیا عقبم:(
دوستان من تازه دیشب این بازی رو شروع کردم به بازی!
حقیقت اینه که من تا بحال همچین سبکی رو بازی نکردم و واقعا خورد تو ذوقم!
خودمو آماده کرده بودم که یک شمشیربازی درست و حسابی بکنم ولی...!
حالا میشه لطف کنید و به صورت عامیانه (فکر کنید یک بچه دبستانی جلوتونه!) برام توضیح بدید که این سبک چیه و به چه شکل باید بازی کرد و کلا یک توضیح مختصر و مفید بدین!
با تشکر فراوان از دوستانی که زحمت توضیح رو میکشند.

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
حالا میشه لطف کنید و به صورت عامیانه (فکر کنید یک بچه دبستانی جلوتونه!) برام توضیح بدید که این سبک چیه و به چه شکل باید بازی کرد و کلا یک توضیح مختصر و مفید بدین!
1.خونسردی خودتو حفظ کن :d
2.زود ناامید نشو، همیشه تو این سبک یه راه دیگه هست :d
3.تو این سبک(JRPG) به معنی نقش آفرینی(ژاپنی) شما به کاراکتری که باهاش بازی میکنی دستور حمله رو میدی و اون خودش حمله میکنه اینجوری نیست که همینجوری هردم بیل بزنی دشمنو ناکار کنی!
اکثر اوقات شما یه گروه رو برای مبارزه انتخاب میکنی، با توجه به تواناییشون مثلا یکی توی med تخصص داره یکی دیگه Def/com/rav و ... .(درمان/جادو/کماندو/دفاعی و...)
و خوب حتما متوجه شدید که مبارزات در یک محیط جداگانه انجام میشه.
این یه توضیح کلی از این سبکه. حالا هر سوالی در مورد خود بازی داری دقیق بپرس :d

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
other version : ( :D )
درین جور بازی ها با رعایت نکاتی که در پست بالا داده شد ، من یه چیز رو لازم دونستم بگم ...
شما به یه اعصاب و حوصله ی فولادین نیز نیازمندین ! :D
میدونی،اگه میخوای Boss Fight ـها به خصوص در مراحل بالا تر برات به عذاب و شکنجه تبدیل نشه ، باید ( حالا من این بازی رو مثال میزنم که شما داری بازیش میکنی ) به مقدار کافی "Crystal farming " کنین ... یعنی چی ؟ ببین ، برای ارتقا دادن کارکتر هات شما به کریستال پوینت نیاز داری ، حالا اگه بخوای بازی رو فقط رو به جلو دنبال کنی ، با توجه به اینکه بازی به شدت خطی هستش ، مطمئن باش به مشکل بر میخوری ؛ باید بعضی جاها ، یه مسیر از A به B رو چندین و چند بار طی کنیو مبارزه کنی ، تا از امتیازا و آیتمهای مبارزه که به عنوان جایزه بهت داده میشه ، برای ارتقا ترازت استفاده کنی ...
من یه مثال میزنم :
تو گرن پولس که وارد میشی ، در قسمت شمال شرقی نقشه اگه اشتباه نکنم ، میبینی یه گرگ و باهاموت دارن باهم میجنگن ؛ اگه خوب به متد مبارزشون دقت کنی ، و خودت وارد مبارزه شی ، میتونی در عرض 8 یا 9 ثانیه ، یه عالمه CP به جیب بزنی ، با تکرار اینعمل میتونی کرکترهات رو به میزان بسیار زیادی آپگرید کنی ... چون این امکان برات وجود داره که همین مبارزه رو چندیدن و چند بار به تعداد نامحدود انجام بدی ...
ازین جور جاها در بازی کم پیدا نمیشه ...

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
بـــــــــلــه :d
البته اگر این سبک رو دوست داشته باشین دیگه نیاز به اعصاب فولادین نیست!;) اگر حوصله به خرج بدی و تو هر محیطی که هستی سعی کنی تمام مبارزاتشو یه دور بری باس آخر رو به راحتی میتونی شکست بدی. این گرن پالس هم که گفتن تو دیسک سوم هست. که اونجا البته واسه خودش داستان ها داره! حواست به آپگرید و اسلحه و رینگ باشه، اینا همیشه تاثیر زیادی تو مبارزات دارن.
و اینو بگم که یه موقع با این توضیح ها نترسی بری به مامانت بگی بیاد اینجا پدر مارو دراره!(اشاره به بچه دبستانی):d به مرور همش جا میفته و درست میشه.(just kidding;)) )

arash_2006

کاربر سایت
Sep 5, 2010
22
:)):))
با تشکر از راهنمایی های خوب دوستان!
ولی ای کاش قبل از خرید در موردش بیشتر تحقیق میکردم!
آخه من اصلا وقت بازی کردن ندارم و نهایت در هر دو سه روز بتونم یک ساعت بازی کنم ( اونم شب که همه خوابند) بخاطر همین فکر میکنم اتمام این بازی حداقل یک سالی طول بکشه!!!
خصوصا که سبکش سبک دلخواه من نیست ولی در کل جذابیت های خاص خودشو داره!
از روزی هم که خریدمش کلا نیم ساعت بیشتر بازیش نکردم و رفتم سراغ call of daty!!!
ولی مطمئنا توضیحات دوستان انگیزه بیشتری رو برام ایجاد کرد که باید دوباره برم سراغش!

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
:) من فاینال 12 رو حدود 200 ساعت بازی کردم
دوستان حالا که همه به سلامتی فاینال 13 رو تموم کردن آیا x360 بازی rpg دیگه ای هم داره ؟

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
دوستان حالا که همه به سلامتی فاینال 13 رو تموم کردن آیا x360 بازی rpg دیگه ای هم داره ؟
Lost Odyssey هم بازی RPG قشنگیه، یعنی میشه گفت RPG واقعیه! داستان خیلی قویی هم داره. فقط یکمی سخته. ;)

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
Star Ocean : The Last Hope شاهکاره ...
لاست اودیسه هم خوبه ، اما کمی کهنه به نظر میرسه (گیم پلی بازی) ... اما در زمینه داستان بـــــــــــــــــــــــــی نظیره ...

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Infinite Undiscovery هم بد نبود . Magna Carta 2 هم خیلی خاص بود شاید خوشت نیاد . اوه یادم اومد ! Resonance of Fate میتونه بهترین JRPG روی 360 باشه . یک شاهکار تمام معنا ... روی PS3 هم Valkryie Chronicles بسی عالی میباشد !

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
Star Ocean : The Last Hope شاهکاره ...
لاست اودیسه هم خوبه ، اما کمی کهنه به نظر میرسه (گیم پلی بازی) ... اما در زمینه داستان بـــــــــــــــــــــــــی نظیره ...
star ocean: the last hope خیلی یکمی بچه گونه هست :d اگر تو این مایه ها میخوایین eternal sonata هم هست که فقط داستانش مورد تایید میباشد :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
Infinite Undiscovery هم بد نبود . Magna Carta 2 هم خیلی خاص بود شاید خوشت نیاد . اوه یادم اومد ! Resonance of Fate میتونه بهترین JRPG روی 360 باشه . یک شاهکار تمام معنا ... روی PS3 هم Valkryie Chronicles بسی عالی میباشد !
همه اینا رو بریز دور، بهترین JRPG که این نسل بازی کردم Tales of Vesperia بود. اصلا من با این بازی فن سری Tales شدم:D FF XIII و LO باید جلوش تعظیم کنند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر