Final Fantasy XIII - X360

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
poisonدیگه چیه. ومن تو اولی موندم همون غولی که یک دست دارد
poison (سَم) جزو حرکات رل subـه که از همون اولای بازی ازاد میشه. از HP به صورت ثانیه ای کم میکنه .
باید قلقش دستت بیاد زدن حرکتای خفنش :d زمان داره. یعنی راحت قبل از زدن حرکت با عوض کردن پارداگیومت میتونی جون سالم به در ببری. در ضمن همونجور که دوستمون گفت اول باید استگرش کنی.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
poison (سَم) جزو حرکات رل subـه که از همون اولای بازی ازاد میشه. از HP به صورت ثانیه ای کم میکنه .
باید قلقش دستت بیاد زدن حرکتای خفنش :d زمان داره. یعنی راحت قبل از زدن حرکت با عوض کردن پارداگیومت میتونی جون سالم به در ببری. در ضمن همونجور که دوستمون گفت اول باید استگرش کنی.
البته یه چیزی هم بگم ... Deshell و Deprotect مهم تره از Poisonـه ...
بخاطر اینکه خودتو از پیچیدگی های نقش خرابکار (SAB) راحت شی (البته من حال میکنم با این نقش :D ) میتونی این نقش رو بدی سایرین داشته باشن ...
قبل از تمام این کارا باید یه SYN افراد گروهت رو تقویت کنه ... چون اورفن دهن سرویس یه Merciless Judgment میزنه روت 6300 تا HPـتو کم میکنه !

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
آها راستی ...
وقتی Merciless Judgment روت زد میدان نبرد رو به کلینیک تبدیل کن :D و همه بهم حال بدین ... با Cure , Cura و ... اگرم خیلی اوضاع خیلی وخیم بود Potion خرج کن ...

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,747
البته یه چیزی هم بگم ... Deshell و Deprotect مهم تره از Poisonـه ...
بخاطر اینکه خودتو از پیچیدگی های نقش خرابکار (SAB) راحت شی (البته من حال میکنم با این نقش :D ) میتونی این نقش رو بدی سایرین داشته باشن ...
قبل از تمام این کارا باید یه SYN افراد گروهت رو تقویت کنه ... چون اورفن دهن سرویس یه Merciless Judgment میزنه روت 6300 تا HPـتو کم میکنه !

واسه اورفن به شدت توصیه می کنم خود بازیکن هدایت sab رو بر عهده داشته باشه.
اون چیزیم که میگین 6300 جون کم میکنه اینطور نیست , کارش اینه که جون همه افراد تیم رو تا مرز مرگ پایین بیاره حالا اگه جون شما زیاد باشه ممکنه 6300 کم کنه اگه فقط 10 تا hp تون باشه چیزی کم نمی کنه!

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
واسه اورفن به شدت توصیه می کنم خود بازیکن هدایت sab رو بر عهده داشته باشه.
اون چیزیم که میگین 6300 جون کم میکنه اینطور نیست , کارش اینه که جون همه افراد تیم رو تا مرز مرگ پایین بیاره حالا اگه جون شما زیاد باشه ممکنه 6300 کم کنه اگه فقط 10 تا hp تون باشه چیزی کم نمی کنه!
البته اگه شما کلا" برای مثال 9000 HP داشته باشین ، و طی مبارزه ، تا لحظه ی Merciless Judgment اورفن میزان HPـتون بشه 5000 تا ، اونوقت با اجرای اون جادوی اورفن باید موزیک Game Over رو گوش بدیم :|

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,747
البته اگه شما کلا" برای مثال 9000 HP داشته باشین ، و طی مبارزه ، تا لحظه ی Merciless Judgment اورفن میزان HPـتون بشه 5000 تا ، اونوقت با اجرای اون جادوی اورفن باید موزیک Game Over رو گوش بدیم :|

علتش این بوده که orphan با poison شما رو مسموم کرده بوده,وقتی poison به کسی اثر کنه HP ش شروع می کنه به کم شدن چون HP افرادتون زیاد بوده شاید این کم شدن به چشم نیاد اما بعد از Merciless Judgment اگه مسمومیت درمان نشده باشه (می شه برای درمان از Esuna استفاده کرد ) کم شدن HP همچنان با همون سرعت پیش میره و در کسری از ثانیه کاراکترتون میمیره.
برای اطلاعات بیشتر می تونید به این صفحه مراجعه کنید:
http://finalfantasy.wikia.com/wiki/Orphan_(Boss)
اینم به نقل از همونجاست:
Though Merciless Judgement normally cannot kill, it may kill if the characters are poisoned.

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
بچه ها این تیکرو میشه توضیح بدین
وقتی واسه بار دوم اون پیر مرده اسمش یادم نی الان در شکل سارا ظاهر میشه یه چیزایی راجع به اینکه rains رو رو کرده رییس نظامی ککن و........ میشه توضیح بدین قشنگ چی گفت واسه چی اونو گزاشته اونجا واسه چی مردم ککن دارن با هم میجنگن.بعد مبارزه میریم جای یکی از اون مجسمه ها اون چی میگه منظورش چیه ؟

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
چرا هیچکی جواب نمیده دوستان واسه change tire شمشیر lionheart چی باید استفاده کنم ؟
این رو بزن بهش
Scarletite اگر هم که برای تایر سوم میخوای باید یه adamtoise بکشی شاید بازی حال کرد باهات یدونه Trapezohedron داد بهت
در مورد داستان هم من اطلاعاتم زیاد کامل نیست ولی کلیتش رو میتونم یه چیزهایی بهت بگم
همون پیرمرده به گروه میگه که باید اورفان رو بکشین و در مواقع سید رین هم اجیر کرده خودش بوده.یعنی با اینکه خودش فرمانروای کوکون بوده ولی قصد داشته کوکون رو نابود کنه

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
دوستان لینک دانلود راهنمای رسمی بازی رو براتون میزارم که میتونید جاهایی که گیر کردید بهش رجوع کنید. البته انگلیسیه ولی چون ساده است و با شکل هم توضیح داده، یه نمورم انگلیسی بلد باشید کافیه.
http://www.free-ebook-download.net/other-book/27585-final-fantasy-xiii-game-guide.html

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر