Final Fantasy XIII - X360

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
ببخشید هرکدوم از اون accessory ها رو گفتین میشه با اون اسلحه ی خاص مچ کرد دیگه؟مثلا برای لایت فقط اسلحش lionheart باشه با هرکدوم از اون accessory ها فرقی نمیکنه دیگه؟
مهم همون سلاحه. هر Accessory بزاری کنارش مچ میشه.
gene جان میشه بهترین روشو واسه اپگرید بگی اینطور که من خوندم هر سلاح 20 30 تا لول داره این متریالها که من تا الان تا مرحله 6 پیدا کردم فکر نکنم یه سلاحو به 10 برسونه چه برسونه بخوام سلاح همرو اپگرید کنم
اگه مرحله 6 هستی خیلی زوده واسه آپگرید. وقتی Open Wold بشه شما توانایی سوار شدن بر چوکوبو را بدست میاری که میتونی توی محیط بگردی و یه سری آیتم‌های گرون قیمت پیدا کنی. با فروش اون‌ها پول زیادی بدست میاری و میتونی متریال بخری. وقتی رسیدی اونجا بگو تا دقیق بگم چی بخری و چطور آپگرید کنی.
من به قسمت open world رسیدم وبد 5 6 تا وارد قسمت تونل ها شدم.
جلوتر یه ربات بزرگ میاد بیرون که بیرون که سریع و راحت همه رو می کشه.

کسی می دونه چطوری باید کشتش؟
روش خاصی نداره. HP و قدرتت که بالا بره به چند تا ضربه خیلی راحت میمیره.
ولی اون راهی که شما رفتی راه فرعیه. فعلا بیخیالش شو و مسیر سمت راست را ادامه بده و سعی کن ماموریت‌های فرعی را انجام بدی تا بتونی همه رول‌ها را برای کاراکتر‌هات بگیری.
حتی بعد از تموم شدن بازی هم میتونی به این محیط برگردی و آپگرید کنی و همه انواع دشمن‌ها را بکشی.

Ebi4890

کاربر سایت
May 25, 2010
60
نام
ابراهیم
سلام دوستان . من همه اون 64 ماموریتو انجام دادم .بعدش اون غول بزرگه که پشت کوه بود رفتش . میخواستم بدونم که با اونم میشه مبارزه کرد یا نه؟

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
نمیدونم تا کجای بازی را رفتی. ولی این چیزی که میخوام بگم بعضی از قسمت های داستان را لو میده. با مسئولیت خودت بخون:

قرن ها پیش، ماموریت Fang و وانیل این بود که Cocoon را نابود کنند. اون‌ها به Cocoon حمله کردند ولی موفق به نابودی اون نشدند و ماموریتشون نصفه و نمیه موند و در Vestaige به کریستال تبدیل شدند.
فالسی‌ها به کسی احتیاج داشتند تا این ماموریت نصفه را به انجام برسونه. بنابراین به جای وانیل و Fang دو نفر دیگه را به السی تبدیل کردند که یکیش سارا بود و دیگری هم داج( پسر شاژ).

داستان از این قرار بود که سارا به حوالی شهر Bodhum رفته بود و دید که در‌های Vestaige باز هستند. از روی کنجکاوی به داخل اون‌جا رفت و گرفتار فالسی سانکتوم شد و به السی تبدیل شد.

بله. باید یه دیسک دیگه بخری.
اگه موفق نشدند که باید به ceh تبدل بشند نه به کرستال بعدشم ساژ که اصلا السی سانکنوم نه السی پالس :-/

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اگه موفق نشدند که باید به ceh تبدل بشند نه به کرستال بعدشم ساژ که اصلا السی سانکنوم نه السی پالس :-/

توی داستان اشاره میکنه که فنگ و وانیل تقریبا موفق شدند و تونستند که پوسته خارجی Cocoon را بشکنند اما نتونستند ماموریت را بطور کامل انجام بدند. یعنی ماموریتسون نصفه و نمیه مون ولی شکست هم نخوردند. بنابراین به کریستال تبدیل شدن و حالا هم که بیدار شدند باید ماموریت نمیه تموم خودشون را تموم کنند. اما فنگ از روی عصبانیت به یکی از فالسی‌های توی نیروگاه حمله می‌کنه. فالسی‌ها هم که می‌بینند فنگ و وانیل دیگه به درد ادامه دادن این ماموریت نمی‌خورند به جای اون‌ها وانیل و داج را جایگزین می‌کنند.

در آخر بازی هم مشخص میشه که فالسی‌های سانکتوم و پالس هر دو یک هدف مشترک دارند که همون نابودی Orphan و بازگرداندن Maker هست. بنابراین سارا و داج توسط فالسی‌های سانکتوم به السی سانکتوم تبدیل میشند.

یه السی سانکتوم نمیتونه خودش Orphan را نابود کنه. در واقع ماموریت سارا و داج اینه که لایتنینگ و گروهش را که السی پالس هستند متقاعد کنند تا Orphan را نابود کنند.

Ebi4890

کاربر سایت
May 25, 2010
60
نام
ابراهیم
یه سوال دیگه .الان که همه ماموریتها رو تمام کردم چی کار باید انجام بدم .چجوری میتونم شخصیت جدید آزاد کنم.

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
اقای gene برادر من رسیدم مرحله 9 اما تا حالا فقط سلاحههای ساژ و وانیل رو که نوشته بودی پیدا کردم :(گفتی لول 9 به بعد اپگرید کنم میشه حالا راهنمایی کنی ؟ یه سوال دیگه این دشمنا که مثلا خودشونو میزنن قوی میکنن بالا سرشون مثلا میاد در برابر ضربه های فیزیکی مقاوم شدند چه طوری میشه اون جادوشونو خنثی کرد ؟و یه مطلب دیگه امرو یه یارو یه جادویی زد دیگه فنگ نمیتونست حمله فیزیکی کنه اونو چه طور خنثی کنم ؟

آخرین ویرایش:

Ebi4890

کاربر سایت
May 25, 2010
60
نام
ابراهیم
شخصیت جدید؟!؟!؟!؟!یعنی چی اگه منظورت کاراکتره که:)) =))

منظورم غول جدید .هر چی که بشه باهاش مبارزه کرد ......
اینقدر هم نخند چون برات خوب نیست ....سه چراغه میشیا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)x)x)x

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
شخصیت جدید؟!؟!؟!؟!یعنی چی اگه منظورت کاراکتره که:)) =))

منظورم غول جدید .هر چی که بشه باهاش مبارزه کرد ......
اینقدر هم نخند چون برات خوب نیست ....سه چراغه میشیا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)x)x)x
دقت کن گفتم اگه منظورت کاراکتره
نه دیگه نیست ولی یه موجود هست که از همه ی موجودات بازی قوی تری حتی از شکار 64
((((((((((((Long Gui))))))))))))))) نوع خفن همون دایناسور ها که تو Grand Puls هستند

Ebi4890

کاربر سایت
May 25, 2010
60
نام
ابراهیم
دقت کن گفتم اگه منظورت کاراکتره
نه دیگه نیست ولی یه موجود هست که از همه ی موجودات بازی قوی تری حتی از شکار 64
((((((((((((Long Gui))))))))))))))) نوع خفن همون دایناسور ها که تو Grand Puls هستند

آره اونا خیلی سختن ولی هم سپر دارشو زدم وهم بدون سپرش .حالا یه سوال دیگه قبل از اینکه به غول آخر برسیم دوتا تابلو هست که یکی مارو به قسمت اوپن ورد بازی میاره که 64 تا غول داره و یکی دیگه مارو به شهر میبره ....تو اون شهره چیکار باید کرد؟ رفتم تا جایی که به بن بست رسیدم..:(:(:(:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر