Final Fantasy XIII - X360

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
سلام دوستانه
من نمي تونم سامون لايتينگ{odin}را شكست بدم قاعده خاصي دارد
من درست يادم نيست اما فكر كنم lighرو rav گذاشتم و hope رو med

death resistance 30% چي كار مي كنه ؟(اگه بخريمش)
نميشه كات سين هاي بازي رو ديد؟(مثل dmc يا AW)منظورم هيچ قسمتي تو منو نداره كه بشه از اون جا بعضي از كات سين هارو ديد؟

آخرین ویرایش:

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,748
من درست يادم نيست اما فكر كنم lighرو rav گذاشتم و hope رو med

death resistance 30% چي كار مي كنه ؟(اگه بخريمش)
نميشه كات سين هاي بازي رو ديد؟(مثل dmc يا AW)منظورم هيچ قسمتي تو منو نداره كه بشه از اون جا بعضي از كات سين هارو ديد؟

بعضی وقتها دشمنا جادوی doom استفاده می کنن که باعث میشه یه شمارنده بیاد بالای سر کاراکتر اصلی و مجبور بشید در یه زمان محدود نبرد رو ببرید وگر نه میمیرید ، نمونه بارزش مبارزه با summon هاست.
اگه از death resistance استفاده کنید اون شمارنده دیرتر صفر میشه.

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,748
واسه odin پارادیگم رو اینجوری بذار:
med,syn
med,med
med,rav
rav,rav
اول کار با همون پارادیگم اول shell و protect ایجاد کن بعدش پارادیگم رو بذار روی سومی وقتی هم که جونت کم شد هر دوشون medic باشن هر موقع هم که جونت کامل پر شد بذار هر دو رو روی ravager.

پ.ن:در نبرد با odin دائم باید پارادیگم عوض کنی.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سلام من بازم تو اودین vanile گیر کردم لطفا راهنمایی کنین.
جاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان :D ؟ اودین وانیل ؟ وانیل مگه اودین داره ؟!؟! (kidding !)
خب یه دو تا رول لول مدیک فنگ رو پر کن ! بعد راحت میزنیش !

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
درود...

دوستان یه چند تا سوال داشتم :

من این بازی رو امروز گرفتم :

1- داستان بازی در مورد چیه دقیقا ؟ و داستان کاملش رو از کدوم تاپیک میشه خوند ؟

2- زیرنویس رو در این بازی از کدوم قسمت باید فعال کرد ؟

3- این بازی 3 دیسک هستش ! من دستگاهمو update نکردم و از دیسک activate برای اجرای بازیهای جدید استفاده میکنم و دیسک 1 رو گذاشتم و دارم بازی میکنم ! دیسک 2 و 3 کی لازم میشه و چه موقعی باید داخل دستگاه بذارم ؟

4- موقع کشتن دشمنان تا دکمه A رو میزنی یه سری عبارت مثل abilities و items و غیره ظاهر میشه که هر کدوم رو میزنی کارهای مختلفی رو بر روی دشمن انجام میده ! این گزینه ها دقیقا چی هستند و کدوم یکی بیشتر کاربر داره؟ راهی نیست وقتی داری دشمن رو میکشی این عبارتها نیاد و راحت و بدون دردسر راحت دشمن رو بکشی ؟؟چون واسه من یه طوریه ! راحت نمیشه از ابزارها استفاده کرد ! میشه یه توضیحی بدین ؟

5- خون و اسلحه ها و غیره کجا هستند و چطوری میشه خون اضافه زد ؟ اصلا اسلحه رو میشه به دست گرفت ؟ آخه همش با مشت و شمشیر باید زد دشمنان رو که!:biggrin1:

مرسی

آخرین ویرایش:

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
درود...

من این بازی رو امروز گرفتم :

1- داستان بازی در مورد چیه دقیقا ؟ و داستان کاملش رو از کدوم تاپیک میشه خوند ؟

2- زیرنویس رو در این بازی از کدوم قسمت باید فعال کرد ؟

3- این بازی 3 دیسک هستش ! من دستگاهمو update نکردم و از دیسک activate برای اجرای بازیهای جدید استفاده میکنم و دیسک 1 رو گذاشتم و دارم بازی میکنم ! دیسک 2 و 3 کی لازم میشه و چه موقعی باید داخل دستگاه بذارم ؟

4- موقع کشتن دشمنان تا دکمه A رو میزنی یه سری عبارت مثل subtitles و items و غیره ظاهر میشه که هر کدوم رو میزنی کارهای مختلفی رو بر روی دشمن انجام میده ! این گزینه ها دقیقا چی هستند و کدوم یکی بیشتر کاربر داره؟ راهی نیست وقتی داری دشمن رو میکشی این عبارتها نیاد و راحت و بدون دردسر راحت دشمن رو بکشی ؟؟چون واسه من یه طوریه ! راحت نمیشه از ابزارها استفاده کرد ! میشه یه توضیحی بدین ؟

5- خون و اسلحه ها و غیره کجا هستند و چطوری میشه خون اضافه زد ؟

مرسی

1: این تاپیک میتونی داستان کامل رو بخونی( البته هنوز کامل نشده) http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=28996

2: تو منوی اصلی میری قسمت option گزینهsubtitle رو on میکنی.

3: وقتی دیسک 1 تموم شد بهت پیغام میده که دیسکه 2 رو بزار.

4: توی ability میتونید ضربه های رو که به دشمن میزنید خودتون دستی انتخاب کنید برای راحتتر شدن کار شما گزینه ی auto attack رو انتخاب کنید خودش اتوماتیک به دشمن حمله میکنه. تو item هم یه سری چیزها مانند poition و phonix diown هستش که potion همون خون هست و phonix down هم که وقتی یکی از یاراتون تقزیبا مرد میتونید دوباره به باز برش گردونین.

آخرین ویرایش:

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,748
درود...

دیسک 1 که تموم شه پیغام میده دیسک 2 رو بذار اما چون از دیسک activate استفاده میکنی وقتی دیسک 2 رو بذاری نمی تونه بخونتش.
فکر کنم اگه دیسک 2 رو بریزی روی هارد درست بشه(البته مطمئن نیستم) اگه هارد هم نداشته باشی یک فلش 8 گیگ از یکی قرض کن چون بعد اینکه دیسک 2 رو خوند سیو میشه و با همون روال عادی دیسک activate می تونی بازی رو ادامه بدی.
پ.ن:تقریبا بعد از 7 ساعت دیسک 2 لازم میشه و بعد از 20 ساعت هم دیسک 3.

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
1: این تاپیک میتونی داستان کامل رو بخونی( البته هنوز کامل نشده) http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=28996

2: تو منوی اصلی میری قسمت option گزینهsubtitle رو on میکنی.

3: وقتی دیسک 1 تموم شد بهت پیغام میده که دیسکه 2 رو بزار.

4: توی ability میتونید ضربه های رو که به دشمن میزنید خودتون دستی انتخاب کنید برای راحتتر شدن کار شما گزینه ی auto attack رو انتخاب کنید خودش اتوماتیک به دشمن حمله میکنه. تو item هم یه سری چیزها مانند poition و phonix diown هستش که potion همون خون هست و phonix down هم که وقتی یکی از یاراتون تقزیبا مرد میتونید دوباره به باز برش گردونین.

ممنونم عزیز:love:

فقط عزیز این گزینه auto attack رو از کدوم قسمت باید فعال کنم ؟ چون ندیدمش ! باید در قسمت setting درستش کنم دقیقا یا نه ؟

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,748
ممنونم عزیز:love:

فقط عزیز این گزینه auto attack رو از کدوم قسمت باید فعال کنم ؟ چون ندیدمش ! باید در قسمت setting درستش کنم دقیقا یا نه ؟

احتیاجی به فعال کردن نیست بالای ablities هست (موقع مبارزه)
تو این عکس کاملا مشخصه:
final-fantasy-xiii-20100217095836522_640w.jpg

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
احتیاجی به فعال کردن نیست بالای ablities هست (موقع مبارزه)
تو این عکس کاملا مشخصه:
final-fantasy-xiii-20100217095836522_640w.jpg

عزیز ممنون ، ولی این گزینه auto -battle رو میزنم داخلش گزینه های دیگه ای هم هست و وقتی اونها رو میزنم یه حرکت رو روی دشمن پیاده میکنه و دوباره یه مستطیلی باید پر بشه تا بتونم دوباره به دشمن حمله کنم و بعدش پشت سر هم میخوام به دشمن حمله کنم نمیشه و یه مکث چند ثانیه ای وسطش هست تا اینکه دوباره auto-battle رو بزنم و گزینه های مختلف ظاهر بشه و بعد از پیاده کردن یه حرکت روی دشمن دوباره مکث و باقی ماجرا ! این کلا اینطوریه که یه دونه میزنی باید یه مکثی وسطش باشه تا دشمن تو رو بزنه و اون مستطیل پر بشه تا بتونی حمله کنی؟

! لطفا یه توضیحی بدین در این مورد...

مرسی

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
عزیز ممنون ، ولی این گزینه auto -battle رو میزنم داخلش گزینه های دیگه ای هم هست و وقتی اونها رو میزنم یه حرکت رو روی دشمن پیاده میکنه و دوباره یه مستطیلی باید پر بشه تا بتونم دوباره به دشمن حمله کنم و بعدش پشت سر هم میخوام به دشمن حمله کنم نمیشه و یه مکث چند ثانیه ای وسطش هست تا اینکه دوباره auto-battle رو بزنم و گزینه های مختلف ظاهر بشه و بعد از پیاده کردن یه حرکت روی دشمن دوباره مکث و باقی ماجرا ! این کلا اینطوریه که یه دونه میزنی باید یه مکثی وسطش باشه تا دشمن تو رو بزنه و اون مستطیل پر بشه تا بتونی حمله کنی؟

! لطفا یه توضیحی بدین در این مورد...

مرسی
بله اين روال بازي هست.تا اون نوار پر نشه شما نمي تونيد حمله كنيد.

squall_1987

کاربر سایت
Jul 21, 2009
226
نام
علی
سلام
من تو چپتر 12 (دیسک 3) وقتی برای بار دوم با روبات roasch مبارزه میکنم اصلا نمیتونم شکستش بدم. وقتی که haste استفاده میکنه دیگه اصلا نمیشه کاری کرد(slow هم جواب نمیده) . خیلی قویه . من تا اینجای بازی هیچ مشکلی نداستم . کاراکترام هم واقعا قویین . کسی میذونه از چه استراتژی باید استفاده کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر