Final Fantasy XIII - X360

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان میشه یکی کمک کنه:blushing:

الان من تو اون قسمت هستم که باید Odin رو شکست بدم . ولی هر کاری میکنم نمیشه میشه یه بنده خدایی بگه که چجوری این Odin رو شکست بدم:confused::confused:

با تشکر

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
دوستان میشه یکی کمک کنه:blushing:

الان من تو اون قسمت هستم که باید Odin رو شکست بدم . ولی هر کاری میکنم نمیشه میشه یه بنده خدایی بگه که چجوری این Odin رو شکست بدم:confused::confused:

با تشکر

دقیقا یادم نیست چطور رفتم ولی یه پیشنهاد بهت دارم، هر مرحله که گیر کردی برو تو یوتیوب فیلمشو ببین، روش کشتن همه باس ها توش هست، من خودم همین کار رو کردم;););)

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دقیقا یادم نیست چطور رفتم ولی یه پیشنهاد بهت دارم، هر مرحله که گیر کردی برو تو یوتیوب فیلمشو ببین، روش کشتن همه باس ها توش هست، من خودم همین کار رو کردم;););)

بابا یوتیوب که *****ه:eek:

اقا اگه کسی میدونه و یادشت هست بگه:(

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من توی Oerba هستم . این بارتندلوس رو چجوری بزنم ؟ استراتژی خاصی داره ؟

VERIGL :
اینجوری بچین :
rav , med
rav , rav
خب مد اول رو بذار و سعی کن تا لایتنینگ میتونه بهش جادو بزنه . بعد که دیدی تقریبا نصف درصدش پر شده برو روی مد دومی و خلاص . از Poiton هات هم به موقع استفاده کن .

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان یکی کمک کنه برای شکست دادن Eidolon وانیل ( که رسما ما رو :evil:)

بابا محلت نمیده نفس بکشیم:(

دوستانی که رفتن خواهشن بگن که چوری بزنمش :(

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,748
دوستان یکی کمک کنه برای شکست دادن Eidolon وانیل ( که رسما ما رو :evil:)

بابا محلت نمیده نفس بکشیم:(

دوستانی که رفتن خواهشن بگن که چوری بزنمش :(

اولش واسه من یکم سخت بود اما از فروشگاه یه چیزی خریدم death resistance 30% داشت راحت زدمش.

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
سلام دوستان
توي مرحله 3 دوقلوهاي شيوا را چگونه بايد شكست بدم
هموني كه بالاي سر من يه سري عدد مي ياد و وقتي تموم مي شه مي ميرم
بعدش بازي چند ساعته تموم مي شه و ايا درجه سختي ديگري هم داره
خيلي ممنون

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,748
سلام دوستان
توي مرحله 3 دوقلوهاي شيوا را چگونه بايد شكست بدم
هموني كه بالاي سر من يه سري عدد مي ياد و وقتي تموم مي شه مي ميرم
بعدش بازي چند ساعته تموم مي شه و ايا درجه سختي ديگري هم داره
خيلي ممنون

-paradigm رو با دکمه LB بذار روی senitel و فقط دفاع کن وقتی نوار آبی رنگ تقریبا پر شد دکمه X رو بزن.
-من 36 ساعت بازی کردم هنوز تموم نشده
-فک نکنم.

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,748
اینم واسه کسایی که با barthendelus تو چپتر 11 مشکل دارن:
تیم پیشنهادی:
vanile,light,fang
یه تیم کاملا زنونه :biggrin1:
paradigm:
med,rav,sen
med,com,sen
sab,med,sen
med,med,sen
med,com,com
sab,rav,rav
اصولا تا وقتی که اون کله گندش در نیومده زیاد مشکلی ندارید پس وقتی نبرد شروع میشه با پارادیگم آخر سریع stagger کنید و با پنجمی جونشو کم کنید.
اما در بیشتر مواقع مجبورید از سه تای اول استفاده کنید،چون بارتندلوس توانایی daze و pain داره بعضی وقتا نوار atm شما قفل میشه با توجه به این که این بلا رو سر کی میاره از یکی از گزینه های اول استفاده کنید.
وقتی سر پنجمش در میاد 2 تا توانایی جدید پیدا میکنه که باید حواستونو جمع کنید که قراره کدوم رو انجام بده(به ترتیب یکی در میون) یکی این که کاری می کنه تمام statue های خودش و شما پاک بشه پس باید سریع از sab استفاده کنید،دومیش اینه که همه اعضای تیم رو به رگبار می بنده که شما باید بلافاصله پارادیگم چهارم رو انتخاب کنید.

پ.ن:اگه می خواید نبرد رو پنج ستاره تموم کنید باید در عرض 8 دقیقه این کار رو انجام بدید.
پ.ن2:اگه نبر بیشتر از 18 دقیقه طول بکشه شما رو doom می کنه اگه این اتفاق افتاد شما زمان خیلی محدودی واسه کشتنش دارید.می تونید از cherub's crown استفاده کنید که در مقابل death 30% مقاومتون میکنه.
پ.ن3:توصیه میکنم از rainbow anklet استفاده کنید تا در مقابل daze مقاوم بشید،از bangle های مختلف هم برای بالا بردن جونتون استفاده کنید.

alizandi123

کاربر سایت
Aug 8, 2006
61
نام
علی
آقا ما رسما" سرویس شدیم تو این چپتر 13 ،بازی تعادل خوبی تو زمینه درجه سختی نداره و الآن تو چپتر13 این مسئله به اوج رسیده.
من الآن اونجایی هستم که با یه غولی مبارزه می کنم که یه شمشیر دستشه و خیلی هم سریع و قوی ضربه می زنه دوستانی که بازی رو تموم کردن بی زحمت بگن تا پایان بازی چند ساعت دیگه مونده .مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر