PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
من زمانی که اون نظر مثبت رو دادم هنوز به ending بازی نرسیده بودم
و از فاجعه ای به اسم ffxv به این بازی رسیده بودم و هیجان زده بودم
الان که فکر میکردم داستان ناقص ffxv رو بیشتر این ریمیک(LOL) میپسندم
واقعا از اون کامنتم و زود قضاوت کردنم خجالت کشیدم و پاکش کردم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,193
نام
ماکان
من زمانی که اون نظر مثبت رو دادم هنوز به ending بازی نرسیده بودم
و از فاجعه ای به اسم ffxv به این بازی رسیده بودم و هیجان زده بودم
الان که فکر میکردم داستان ناقص ffxv رو بیشتر این ریمیک(LOL) میپسندم
واقعا از اون کامنتم و زود قضاوت کردنم خجالت کشیدم و پاکش کردم

FFXV شرف داشت به این! XV پتانسیل تبدیل شدن به یه FF تمام عیار رو داشت، من تا نیمه اول بازی واقعا سورپرایز بودم چه بازی خوبی ساختن که هم تازه کارها دارن حال میکنن و هم به منی که عمرم رو با این بازی گذروندم و واقعا همه خاطرات بچگی و نوجوانی و جوانی و حال حاضرمه باهاش کنار میام، اونجا هم تا به تا احمق با ریپ کردن داستان و تف مال کردن چند فصل آخر بازی عملا گند زد به همه اون همه سال انتظار، اما دستکم XV یه بازی کامل بود و یش فرضی نداشتیم. اینجا امدن به اسم ریمیک یه چیز دیگه دارن میسازن! امیدوارم از فن ها فحش بخورن منصرف بشن از تصمیمشون.

• Like
Reactions: Genesis and ps4best

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,193
نام
ماکان
اقا اینقدر ضدحال نزنید من تازه امشب دانلودم تموم میشه میخوام بیوفتم روش :(:(

از من میشنوی بازی نکن. برو بشین بازی اصلی رو از اول برو. نزار تصویری که از FFVII تو ذهنت داری خراب بشه.

ببین بازی اکشن شده قبول، کوتاهه و به زور فیلرهای مسخره شده 30 ساعت که عملا برای FF این تایم گیک پلی فحشه، بازم قبول، اما اینا یه گندی زدن تو داستان که من سردرد گرفتم! باورم نمیشه اینکارو کردن!

• Like
Reactions: Genesis

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
امیدوارم از فن ها فحش بخورن منصرف بشن از تصمیمشون.

من به عنوان ناظری که توییتر میچرخم و نگاه می کنم، (و شانس تجربه بازی رو ندارم:() واکنش ها بازم مثبت اند و خیلیا اتفاقا حال کردن که تغییر کرده خیلی چیزها
(این جماعت تداخل عجیبی با همون جماعتی که با KH3 هم حال کردن دارن و میشه گفت استایل نومورا روشون جوابه)

• Like

Vagabond

کاربر سایت
Oct 21, 2019
137
انگار این ژاپنی ها با فن های بازی هاشون مشکل دارن و میخوان آزارشون بدن :|
اون از RE3R که نصف بازی رو کات کرده بودن اینم از FFVIIR که دست بردن تو داستان فوق العاده نسخه اصلی..

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,193
نام
ماکان
من به عنوان ناظری که توییتر میچرخم و نگاه می کنم، (و شانس تجربه بازی رو ندارم:() واکنش ها بازم مثبت اند و خیلیا اتفاقا حال کردن که تغییر کرده خیلی چیزها
(این جماعت تداخل عجیبی با همون جماعتی که با KH3 هم حال کردن دارن و میشه گفت استایل نومورا روشون جوابه)

واکنش ها به این دلیل مثبته که خیلی ها از قدیم العیام و بخصوص بعد از AC همیشه دوست داشتن این بازی رو به صورت اکشن تجربه کنن و الان Remake برای اونها تحقق یه رویاست. و از اونجایی که نظرات دوگانه خواهد بود، یعنی همین گروه یحتمل بسیار حال میکنن و گروه دوم که میشه فن های بازی، نمیگم قدیمی یا جدید، هرکی در هر برحه ای از تاریخ که FFVII رو بازی کرده و دوست داشته، که قطعا شاکی خواهند بود، توییتر جامعه آماری برای دیدن میزان رضایت ملت نخواهد بود. بزارید کم کم همه بازی رو بخرن، برن و ببینن چیه، بعد میبینید چطور یه سری شاکی میشن.

به هر صورت من که دوست نداشتم بازی رو، اینکه کوتاه و کم محتواس به کنار، تغییرات داستان رو مطلق نمیتونم هضم کنم. فکر هم نمیکنم عوض کردن خط داستانی و شیفت دیلیتی شدن همه نکات مثبت و سهمگین بازی اصلی اتفاق خوش آیندی باشه. من اگه میدونستم اینا دارن فیلم هندی میسازن اصلا سمتش نمیرفتم.

• Like
Reactions: vaan 2 and Z-fan

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
این چیزی که من از کامنت های ملت فهمیدم... همه تازه کارهای فاینال شدیدا از بازی راضین... اما از اون طرف فن های دو آتیشه نسخه اورجینال به مرحله Eternal anger رسیدن از دست اسکوار انیکس...

تغییرات عمده ای که تو داستان داده شده اصلا به مزاق طرفدار های قدیمی خوش نیومده
گفته بودم همچین میشه

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
باید قبول کرد که final fantasy 12 اخرین فاینال فانتزی واقعا خوب بود و بعد از اون دیگه گند زدن
هر چند خودم ازش متنفرم به خاطر اینکه که انگار داری جنگ ستارگان بازی میکنی تا داستان معمولیش و شخصیت های فراموش شدنی و گیم پلی کند بازی و بی علت خیلی طولانی بودنش
ولی بازی میگم اخرین فاینال فانتزی شاهکار بود چون بعضی ها دوستش دارن
واسه خود من اخرین فاینال فانتزی که ازش لذت بردم ffx بود که اونم در مقایسه با فاینال فانتزی های ps1 حرفی واسه گفتن نداشت

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
به عنوان کسی که بازی نکرده نسخه اصلی رو و فقط آوازه اش رو شنیده و الانم اواسط ریمیک هستم، شما چی پیشنهاد میدین با این وضع؟
چون در جریان داستان و شخصیت ها و حماسی بودن بازی اصلی هم از این طرف هستم

• Like
Reactions: Genesis and ps4best

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,193
نام
ماکان
گفته بودم همچین میشه

من واقعا دوست دارم برم یقه نومورا و کیتاسه و نوجیما و هر خری که تو این کثافت کاری سهیم بوده رو بگیرم ازشون بپرسم چطور تونستن با ما اینکارو بکنن. حداقل میگفتن از قبل این ریمیک نیست، ریبوت کامل داستانه و داریم یه فیلم هندی جدید میسازیم که حالا دنیای موازیه یا هر کوفت زهرمار دیگه، چیزی که تو ذهنتون هست نخواهد بود و یه چیز جدید میشه. اون وقت ما هم با خیال راحت نمیخریدیم و مبارک همون فن های جدید باشه که قابلیت لذت بردن ازش رو دارن.

واقعا حرکتشون خیاره، یه آشغال رو به اسم بازی کامل بهمون فروختن که تازه اینجوری بر...ینه به روح و روانمون.

• Like

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
فاجعه محض! من نمیدونم چرا اینطوری ریپ کردن داستان رو و امدن خیلی شیک و مجلسی گفتن پایان هنوز نوشته نشده و یه صفحه سفیده و بعد ریدن به همه چی! یعنی زک زنده موند؟ اریس قرار نیست بمیره؟ یعنی چی آخه؟ اعتراف میکنم اپیزودهای بعدی دیگه برام هیچ ارزشی ندارن و سعی میکنم این بازی رو فراموش کنم.
[/QUOTE]
اگه یادت باشه سفیروث توانایی کنترل ذهن کلود رو داره و به نظر میرسه کاری کرده که توی ذهن کلود این اتفاقات بیفته و کلود فکر کنه که شهاب سنگ به زمین خورده پایان بازی در اصل یه توهم توی ذهن کلود

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,193
نام
ماکان
باید قبول کرد که final fantasy 12 اخرین فاینال فانتزی واقعا خوب بود و بعد از اون دیگه گند زدن
هر چند خودم ازش متنفرم به خاطر اینکه که انگار داری جنگ ستارگان بازی میکنی تا داستان معمولیش و شخصیت های فراموش شدنی و گیم پلی کند بازی و بی علت خیلی طولانی بودنش
ولی بازی میگم اخرین فاینال فانتزی شاهکار بود چون بعضی ها دوستش دارن
واسه خود من اخرین فاینال فانتزی که ازش لذت بردم ffx بود که اونم در مقایسه با فاینال فانتزی های ps1 حرفی واسه گفتن نداشت

من 12 رو خیلی دوست داشتم، قطعا کمتر از X ولی چون بخصوص خیلی داستانش الهام گرفته از FFII بود و مدام اون بازی تو ذهنم میومد خیلی حال کردم باهاش. به نظرم اون موقع هم به ناحق زیاد فحش خورد، بخصوص سر این سیستم گمبیت همه ترکوندنش اما الان یجورایی استاندارد شده تو بازی های JRPG.

من حتا ته دلم XV رو هم دوست داشتم، مشکلم باهاش ریپ شدن داستان و تف مال کردن آخرش بود. یعنی دقیقا مشخص بود بودجه ته کشیده و دیگه دیدن وقت نیست زدن رفته. خودشون هم میدونستن و به همین خاطر بعدا پچ دادن و بخصوص فصل 13 رو جمع و جورش کردن.

اما FFVIIR گذشته از خیانتی که اول از همه به داستان خودش میکنه بعد فن هاش، نه یه FF خوبه و نه حتی یه JRPG! یعنی واقعا نمیشه اسم JRPG رو روی این بازی گذاشت. از همه نظر یه بازی اکشنه.

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,193
نام
ماکان
فاجعه محض! من نمیدونم چرا اینطوری ریپ کردن داستان رو و امدن خیلی شیک و مجلسی گفتن پایان هنوز نوشته نشده و یه صفحه سفیده و بعد ریدن به همه چی! یعنی زک زنده موند؟ اریس قرار نیست بمیره؟ یعنی چی آخه؟ اعتراف میکنم اپیزودهای بعدی دیگه برام هیچ ارزشی ندارن و سعی میکنم این بازی رو فراموش کنم.
اگه یادت باشه سفیروث توانایی کنترل ذهن کلود رو داره و به نظر میرسه کاری کرده که توی ذهن کلود این اتفاقات بیفته و کلود فکر کنه که شهاب سنگ به زمین خورده پایان بازی در اصل یه توهم توی ذهن کلود
[/QUOTE]

نه اگه پایان بازی رو درست متوجه شده باشی اون جایی که اینا دارن مرتب پایان داستان رو به شکل ایماژ میبینن، تیفا میگه آینده یه صفحه سفیده و هنوز نوشته نشده، یعنی اول کد میده که الزاما قرار نیست این اتفاق ها بیفته، از جمله مرگ اریث، و در نهایت و آخر داستان که دیگه سفیروثی هم در کار نیست، ما میبینیم زک زنده مونده! در صورتی که ایشون توسط سرباز ها کشته و بخاطر نجات جون کلود میمیره. در داستان اصلی اون سکانسی که زک کلود رو خر کش کرده میبره این کلوده که باستر سورد رو به یادگاری از زک داره کشون کشون میبره. چون به خاطر آزمایش های هوجو بسیار ضعیفه و نا نداره. اما اینجا مشخصا نشون دادن زک زنده است و اریث هم وقتی زک از کنارش رد میشد یه لحظه وایستاد، انگار حس کرد اینه.

کلا از اون قسمت شر و وری که کراس ورد میاد و میریم توی اون نور که در واقع اضافه شده به داستان، وقایع تغییر کردن.

• Like
Reactions: Reza.zareei

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,193
نام
ماکان
من کماکان معتقدم بهترین بازی JRPG این نسل و حتا دو نسل اخیر، با اختلاف Xenoblade 2 ـه، کسی اگه سوییچ داره حتما این بازی رو تجربه کنه و از بسیاری جهات جواب خوبی برای این سواله که چرا FFVIIR بازی بدیه! اول اینکه ببینید چطور در عین اکشن بودن گیم پلی عمیقی داره، بعد چقدر داستان خفن و پر محتواس و من فکر کنم تو 105 ساعتی که بازی کردم و بدون Grind جدی تونستم خط داستانی اصلی رو تموم کنم فقط! و از نظر تعدد لوکیشن و شخصیت و عمق داستان یه چیز وحشتناکی بود. دقیقا همه خصوصیت های مثبتش به عکس FFVIIR ـه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر