PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
کلی داستان بازی رفتن به بخشهای مختلف میدگارد ولی شخصیت پردازی همه کاراکترها جوری که ادم محو بازی میشه و اصلا این مورد یادش میره به خصوص گیمپلی بینظیر بازی(قسمت عاطفی بازی یکم شبیه سریال کره ای همه میخوان خودشون به کلود بچسبونن اینم مدام میگه من سربازم)

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
کلی داستان بازی رفتن به بخشهای مختلف میدگارد ولی شخصیت پردازی همه کاراکترها جوری که ادم محو بازی میشه و اصلا این مورد یادش میره به خصوص گیمپلی بینظیر بازی(قسمت عاطفی بازی یکم شبیه سریال کره ای همه میخوان خودشون به کلود بچسبونن اینم مدام میگه من سربازم)

Midgar البته.
میدگارد مال میثولوژیه نورسه:D

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
حیف شد اگه بازی تو 2019 عرضه شده بود راحت goty میشد و اینطوری final fantasy یک کامبک حسابی میزد
امثال هم میتونست goty باشه اگه بازی "کامل" بود
در کل این بازی واسه فن های فاینال فانتزی مثل خودم یه شاهکاره و یک کامبک حسابی
سال ۲۰۱۹ می اومد که می ترکوند وقتی بهترین بازی سال رزیدنت اویل ۲ ریمیک باشه خودت حساب کن

• Like
Reactions: ps4best

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
هیشکی هنوز اندینگ رو ندیده بیاد در موردش صبحت کنیم با هم؟:D غمباد کردم:D
ادم دلش نمیاد تموم کنه من که با وسواس دیالوگ میخونم تو مبارزات سعی میکنم حتما ترکیبی بزنم روزی 3 ساعت بیشتر نمیرم که تموم نشه حیف که چنین شخصیتهای که توی هیچ بازی دیگه ای نمیان

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
هیشکی هنوز اندینگ رو ندیده بیاد در موردش صبحت کنیم با هم؟:D غمباد کردم:D
من سه چهار روزه خود خوری میکنم واقعا نمیدونم چی بگم درباره این اندینگ از یه طرفم دلم برا فن های بیست ساله بازی میسوزه و این که واقعا درست بود همچین کاری؟:|

• Like
Reactions: Sepi_60

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
من سه چهار روزه خود خوری میکنم واقعا نمیدونم چی بگم درباره این اندینگ از یه طرفم دلم برا فن های بیست ساله بازی میسوزه و این که واقعا درست بود همچین کاری؟:|
من اولش وقتی شنیدم میخوان داستان رو به نوعی ریبوت کنن از ایدش بدم نیومد ولی اصلا فکرش هم نمیکردم که یهو چنین حرکتهای تخیلیی بخوان بزنن برا اندینگ:D یعنی واقعا هم ظلم در حق ماهایه که سالها عمرمون برای این بازی گذاشتیم و باهاش زندگی کردیم بعد یهو یکی از مهمترین حوادث بازی رو اینطوری تغییر بدن که هیچ، پای تایملاین و دنیای موازی و این چیزا هم باز کردن بهش :|
البته حالا این پارت اوله ولی اگه نومورا میخواد واقعا اون ادا بازیهایی که توی Kingdom Hearts پیدا کرده اینجا هم انجام بده، باید فاتحه داستان رو خوند....

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
The Japanese voice actor for Leorio, Keij Fujiwara, has passed away...

رنوی فاینال فنتزی 7
گبریل بلمونتِ کسلوینیا
بوکرِ بیوشاک
جوکرِ سری آرکام
دربینِ متال گیر 4
اکسلِ کینگدام هارتز
کول مک گراثِ اینفمس
کاگورای بلیزلو
هانسِ اتک آن تایتان
آردین فاینال فنتزی 15
اسی دیسیِ جوجو
و ...

:( :( :( :(

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
من اولش وقتی شنیدم میخوان داستان رو به نوعی ریبوت کنن از ایدش بدم نیومد ولی اصلا فکرش هم نمیکردم که یهو چنین حرکتهای تخیلیی بخوان بزنن برا اندینگ:D یعنی واقعا هم ظلم در حق ماهایه که سالها عمرمون برای این بازی گذاشتیم و باهاش زندگی کردیم بعد یهو یکی از مهمترین حوادث بازی رو اینطوری تغییر بدن که هیچ، پای تایملاین و دنیای موازی و این چیزا هم باز کردن بهش :|
البته حالا این پارت اوله ولی اگه نومورا میخواد واقعا اون ادا بازیهایی که توی Kingdom Hearts پیدا کرده اینجا هم انجام بده، باید فاتحه داستان رو خوند....
یه بحث دیگه هم اینه همچین کاری درست بود بیای پسوند ریمیک بذاری؟ این حتی از ریبوتم اونور تره :|
همه با پیش فرض این که قراره همون داستانو بصورت نسل هشتی تجربه کنن رفتن سراغش واقعا از نظر من کار درستی نبود.
و این که زک زندس پس نه؟:-"

• Like
Reactions: Genesis

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
یه بحث دیگه هم اینه همچین کاری درست بود بیای پسوند ریمیک بذاری؟ این حتی از ریبوتم اونور تره :|
همه با پیش فرض این که قراره همون داستانو بصورت نسل هشتی تجربه کنن رفتن سراغش واقعا از نظر من کار درستی نبود.
و این که زک زندس پس نه؟:-"
دقیقا همینه که میگی و این دیگه خیلی تغییرات بنیادین دارن وارد میکنن و رسما ریمیک نیست دیگه
بله ظاهرا زندس ولی در یه تایملاین دیگه:D با این رویه احتمالش زیاده که ایریس هم زنده نگه دارن... یعنی هر حادثه اساسی داستان رو میخوان تغییر بدن اینطوری:|

• Sad
Reactions: Subject 16

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
قبلا تو یه پستی گفتم، FFVIIR واقعا ریمیک نیست، دارن اون ایده رو از اول میسازن، و به جرات میگم گند زدن به همه چیزهایی که توی این بازی برای شخص من ارزشمند بود. همه تصمیمات شجاعانه رو از بین بردن و FFVIIR از نظر من یه افتضاح تمام عیاره.

بازی به شدت کوتاه و کم محتواس، ضعف محتوا به شدت مشهود و غیر قابل اقماضه. گیم پلی بازی به زور به 30 ساعت میرسه و تازه اینم به لطف فیلرها فاجعه و ریتم به شدت کند بازی تو دو سوم ابتداییه. و در مورد پایان هم....

فاجعه محض! من نمیدونم چرا اینطوری ریپ کردن داستان رو و امدن خیلی شیک و مجلسی گفتن پایان هنوز نوشته نشده و یه صفحه سفیده و بعد ریدن به همه چی! یعنی زک زنده موند؟ اریس قرار نیست بمیره؟ یعنی چی آخه؟ اعتراف میکنم اپیزودهای بعدی دیگه برام هیچ ارزشی ندارن و سعی میکنم این بازی رو فراموش کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر