PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
کسی میدونه جنسیز آوردن تو ریمیک؟ یادم ناتموم موند داستانش تو crisis core جدا ازین شخصیتش خیلی پتانسیل داشت

نه نیست. به صورت رسمی اعلام شده شخصیت های جدیدی که بعدا به داستان اضافه شدن تو بازی نیستن اما تاثیرشون هست.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
کسی میدونه جنسیز آوردن تو ریمیک؟ یادم ناتموم موند داستانش تو crisis core جدا ازین شخصیتش خیلی پتانسیل داشت
توی درگ اف سربروس یه کاتسین کوتاه ازش هست که میگه داستان فاینال ۷ ادامه داره اگه ادامه ی فاینال ۷ ساخته شه حتما جنسیسم توش هست
اما در مورد ریمیک باید بگم شاید توی پارت دومش باشه اخه یه صحنه ای توی نسخه اصلی هست که عینش توی کرایسیس کور هست با این تفاوت که جنسیس توی نسخه اصلی نیست از اونجایی که قرار این ریمیک داستان نسخه اصلی رو گسترش بده احتمال بالا توی پارت بعدی ریمیک هست

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
نه نیست. به صورت رسمی اعلام شده شخصیت های جدیدی که بعدا به داستان اضافه شدن تو بازی نیستن اما تاثیرشون هست.
اما گفتن شخصیت های رمانی که نوجیما نوشتش توی بازی هستن این در مورد پارت یک بود شاید توی پارت دو باشه

• Like
Reactions: Genesis

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
واقعا نامردی بازی رو زودتر آنلاک نکردن. یه ۳۴ ساعت هم باید وایسیم. :-w
برای پلاتش اونجوری که من فهمیدم باید ۲ بار بازی کرد. چون درجه سختی هارد از اول باز نیست. امیدوارم تروفی missable نداشته باشه.

• Like
Reactions: Kiarash_united7

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
برای پلاتش اونجوری که من فهمیدم باید ۲ بار بازی کرد. چون درجه سختی هارد از اول باز نیست. امیدوارم تروفی missable نداشته باشه.

من از این تروفی سرکاریه خیلی بدم میاد. امیدوارم الکی باشه و بشه با یبار رفتن و تو یه پلی ترو پلتش کرد. البته من پایه دوبار رفتنم هستما، منتها یبار بهتره:D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
این مشکلی نداره ها، هارد از اول باز نیست؟

مشکل همینه که از اول باز نیست.

There is a Hard Mode available in Final Fantasy VII Remake, but it isn't available by default. Players will have to first beat the game on one of the other difficulty modes before Hard Mode is unlocked for future playthroughs

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
کسی دانلود تموم کرده من بعد ۲ روز فقط ۵۰ گیگ رفت لامصب ۴g همراه اول ۱ ماه میشه داغون متاسفانه خیلی سرعت پایینه نسخه فیزیکی هم اومده ایران حرومزاده ها میدن ۲ میلیون .

کسی دانلود تموم کرده من بعد ۲ روز فقط ۵۰ گیگ رفت لامصب ۴g همراه اول ۱ ماه میشه داغون شده
متاسفانه سرعت خیلی پایینه بازم خوب گرفتی فیزیکی هم که دیشب رسیده ایران حروم زاده ها میدن ۲ میلیون

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
دیسک اول دیسک دیتاو دیسک دوم دیسک بازی که بریا بخش دوم بازی باید نصب کنید که اونم زمان بر سر هر بازی که ادم دلش میخواد روز اول بره همین مشکلات پیش میاد سر doomکه زیاد برام مهم نبود 1 روز دانلود شد سر این که این همه منتظر بودم نت داغون شده

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,251
ظاهرا این بازی هم قرار به درد کینگدوم هارتزی شدن دچار بشه. فک کنم نومورا گند خودش رو بزنه. خدا به پارتهای بعدی رحم کنه فقط:D

• Like
Reactions: Genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر