PlayStation Final Fantasy VII Rebirth

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
234.png
اسکوئر انیکس بازی Final Fantasy VII Rebirth را برای پلی استیشن 5 معرفی کرد. این بازی دومین عنوان از پروژه Final Fantasy VII Remake است
این شرکت همچنین تایید کرد که پروژه Final Fantasy VII Remake از سه عنوان تشکیل خواهد شد. عنوان اول Final Fantasy VII Remake بود که سال 2020 منتشر شد، شماره دوم با نام Final Fantasy VII Rebirth و در آینده نام قسمت سوم (نهایی) اعلام می شود
Final Fantasy VII Rebirth دومین قسمت از سری Final Fantasy VII Remake است که داستان یک بازی فانتزی نمادین را روایت می‌کند که ژانر RPG را در سه بازی متمایز تعریف می کند. در زمان عرضه، بازی Final Fantasy VII Remake مورد تحسین بازیکنان و منتقدان قرار گرفت و موفق به فروش بیش از پنج میلیون نسخه در سراسر جهان شد. بازی Final Fantasy VII Rebirth در سال 2024 برای پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد

Tetsuya Nomura، کارگردان خلاق سری Final Fantasy VII Remake می گوید:

همانطور که اعلام شد، در حال حاضر چهار پروژه از Final Fantasy VII به صورت همزمان در حال توسعه هستند. اگرچه هر یک از چهار عنوان از یکدیگر متفاوت هستند، اما همه آنها از طریق یونیورس و شخصیت های Final Fantasy VII به هم مرتبط هستند. به‌ عنوان فردی که در توسعه هر یک از عناوین اصلی شرکت نقش داشتم، عمیقا چشم‌انداز و افکار پشت هر پروژه را درک می‌کنم و فعالانه در روند توسعه هر 4 عنوان مشارکت دارم. کلود و دوستانش در این بازی سفر جدیدی را آغاز می کنند و معتقدم سکانس هایی که پس از ترک میدگار شاهد آن هستند، تجربه ای تازه را به بازیکنان ارائه می دهد
1.png
عنوان فاینال فانتزی 7 یکی دیگر از نقش افرینی هایی بود که توسط شرکت Square Enix در سال 1997 برای کنسول PS1 عرضه شد. این بازی با داستانی حماسی به سرعت نظر طرفداران ژانر RPG را به سوی خود جلب کرد. فروش بسیار خوب این بازی باعث شد تا در طول سال های متمادی دنباله ها و مکمل هایی برای آن عرضه شود

2.png

آخرین ویرایش:
سلام،
من قبلا تنها نسخه ای از این سری که تموم کردم final fantasy 8 بوده. به تازگی‌ نسخه xvi رو خریدم و یکی دو روز پیش تمومش کردم و خیلی لذت بخش بود. حالا میخوام ببینم بازی بعدی 7 remake رو شروع کنم خوبه؟ که بعدش بیام rebirth؟
یا xv بیشتر شبیه به xvi هست؟ اگر اون هم خوبه و حوصله آدم سر نمیره اول xv رو برم بعد بیام سراغ 7 remake

سلام،
من قبلا تنها نسخه ای از این سری که تموم کردم final fantasy 8 بوده. به تازگی‌ نسخه xvi رو خریدم و یکی دو روز پیش تمومش کردم و خیلی لذت بخش بود. حالا میخوام ببینم بازی بعدی 7 remake رو شروع کنم خوبه؟ که بعدش بیام rebirth؟
یا xv بیشتر شبیه به xvi هست؟ اگر اون هم خوبه و حوصله آدم سر نمیره اول xv رو برم بعد بیام سراغ 7 remake
صد در صد اول ریمیک بعد برو سراغ ریبرث. ریبرث یه سرو کردن از ریمیک بهتره. اصولاً ریمیک نسبت به ۱۶ سخت‌تر هست و از نظر محتوا و گیم‌پلی بنظرم خیلی کامل‌تر از 16 و ۱۵ هست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mostafaamiri
صد در صد اول ریمیک بعد برو سراغ ریبرث. ریبرث یه سرو کردن از ریمیک بهتره. اصولاً ریمیک نسبت به ۱۶ سخت‌تر هست و از نظر محتوا و گیم‌پلی بنظرم خیلی کامل‌تر از 16 و ۱۵ هست.
rebirth رو تقریبا مطمن هستم که بازی خیلی خوبی هست و بازی میکنم بعدا، ریمیک رو میدونم خوبه، اما نمیدونم چقدر! یعنی مثلا یه نفر میگه حرف نداره و ... واجب بازی کنی، یه نفر میگفت همش‌راه رفتن طولانی داشت و حوصله آدم‌ سر میره و‌...
منم میخوام یه بازی باشه که شوق داشته باشم برای ادامه دادنش، نه اینکه تحمل کنم تا تموم‌بشه، مثلا ۱۶ رو‌ خیلی دوس داشتم، داستانش خوب‌بود گرافیک‌خوب‌بود و تنوع تو‌نحوه‌مبارزه و دشمنا بود حوصله سر بر نبود اصلا.
بخاطر همین میگم اگر ۱۵ شبیه ۱۶ هست اول اونو بازی کنم بعد برم ریمیک و rebirth. اگر‌ نه، اسکیپ کنم و یه ضرب برم سراغ rebirth.

rebirth رو تقریبا مطمن هستم که بازی خیلی خوبی هست و بازی میکنم بعدا، ریمیک رو میدونم خوبه، اما نمیدونم چقدر! یعنی مثلا یه نفر میگه حرف نداره و ... واجب بازی کنی، یه نفر میگفت همش‌راه رفتن طولانی داشت و حوصله آدم‌ سر میره و‌...
منم میخوام یه بازی باشه که شوق داشته باشم برای ادامه دادنش، نه اینکه تحمل کنم تا تموم‌بشه، مثلا ۱۶ رو‌ خیلی دوس داشتم، داستانش خوب‌بود گرافیک‌خوب‌بود و تنوع تو‌نحوه‌مبارزه و دشمنا بود حوصله سر بر نبود اصلا.
بخاطر همین میگم اگر ۱۵ شبیه ۱۶ هست اول اونو بازی کنم بعد برم ریمیک و rebirth. اگر‌ نه، اسکیپ کنم و یه ضرب برم سراغ rebirth.
با همه علاقم و خفن بودن rebirth ولی ریمیک رو بیشتر دوست دارم مخصوصا این که داستان محورتر و خطی تره

با همه علاقم و خفن بودن rebirth ولی ریمیک رو بیشتر دوست دارم مخصوصا این که داستان محورتر و خطی تره
ممنون، دیگه بعد از مشورت با شما، رفتم ریمیک رو خریدم، . اگر برام لذت بخش باشه حتما بعدش rebirth رو‌میخرم. فقط اینکه بین نرمال و کلاسیک کدوم بهتره انتخاب‌کنم؟

• Like
Reactions: Rohshen
ممنون، دیگه بعد از مشورت با شما، رفتم ریمیک رو خریدم، . اگر برام لذت بخش باشه حتما بعدش rebirth رو‌میخرم. فقط اینکه بین نرمال و کلاسیک کدوم بهتره انتخاب‌کنم؟
مبارکه آقا .امیدوارم بتونی لذت ببری از بازی و خاطره خوبی بشه.برای من واقعا لذت بخش بود.رو نرمال خودم بازی کردم .فکر کنم رو نرمال ability های کاراکترای دیگه به صورت خودکار زده نمیشه و خودت باید سویتچ کنی و ابیلیتیهارو استفاده کنی.

• Like
پیشنهاد میکنم از ریمیک نپری به ریبرث چون خط داستانی‌شون مرتبط هست با هم . بین نرمال و ایزی هم زیاد تفاوتی آنچنانی نیس. ولی در بخش کلاسیک، اتومات حمله می‌کنه و خط ATBهم خودکار پر میشه البته اینم بگم، ai بازی حوریه که کارکتر بیشتر دفاع می‌کنه تا حمله. اگه میخوای لذت ببری روی نرمال و یا ایزی بزار تا بیشتر سازگار بازی دستت بیاد. چون اگه بخوای رو حالت هارد مود بری، دیگه حالت کلاسیک وجود نداره

آخرین ویرایش:
  • Like

اگه میتونی اوریجینال رو اول بازی کن بعد ریمیک

• Like
اگه میتونی اوریجینال رو اول بازی کن بعد ریمیک
راستش من سن و سالم و زمان محدودم‌اجازه نمیده، دیگه الان خیلی تایم کمی برای بازی دارم، برای همین هم اینجا سوال کردم‌که‌ بهترین گزینه رو انتخاب‌کنم ، و الکی درگیر نسخه های طولانی‌و‌حوصله سر بر نشم. مرسی از پیشنهاد شما

طبق اعلام رسمی سایت متاکریتیک، فاینال فنتسی 7 ریبرث همچنان بیشترین نمره متا در بین بازی های امسال رو داره.

به مناسبت انتشار این خبر، نائوکی هاماگوچی هم پیامی رو با طرفدارا به اشتراک گذاشته: "خیلی خوشحالم که تونستم در سال 2024 با تعداد زیادی از طرفدارا و رسانه ها تعامل کنم‌. من سخت کار میکنم تا بازی های فاینال فنتسی 7 رو برای همه طرفدار ها منتشر کنم."

تیم 3 نفریه دخترها واقعا افتضاحه
تیفا یوفی و آریث
هیچ استراتژی اینا کنار هم ندارن و رو مخن واقعا
اون تیم رو تک نفره هم یوفی میتونه هندل کنه ها:-"
کلا یوفی یه جورایی OPترین کاراکتر بازیه به نظرم:دی

اما در کل، این تیمه هم نزدیک زن خوب داره، هم دور زن خوب، و هم هیلر خوب...(که با Radiant Ward اگر اشتباه نکنم یک دور زن خیلی خفنم میشه)
کلا تیم تکمیلیه:دی

اما در کل، این تیمه هم نزدیک زن خوب داره، هم دور زن خوب، و هم هیلر خوب...(که با Radiant Ward اگر اشتباه نکنم یک دور زن خیلی خفنم میشه)
امروز داشتم اهنگ پایانی بازی گوش می دادم که فکرم رفت سمت اریث که خب الان تو قسمت بعد هیلر به این خوبی دیگه نداریم کی قرار کار ایشون هندل کنه :D :-?

آریث واقعا هیچی نداره، فقط میتونه بگه شو یو وات ای کن دو :دی
تو اسکارلتم ببینم. میتونم بزنمش

• Smile
Reactions: m.d.makan
آریث واقعا هیچی نداره، فقط میتونه بگه شو یو وات ای کن دو :دی
تو اسکارلتم ببینم. میتونم بزنمش
حامد یوفی، اریث و کلاد رو بردار، اگه تو باس هستی یوفی رو‌ببر یه گوشه، با اریث سریع یه ATB Ward بنداز روش بعد سریع هم یه آرکین وارد بنداز رو خود اریث یا کلاد. مستقیم سوییچ نکن و با L2 /R2 کامند بده. بعد با یوفی فقط L1 دایره بزن (تو atb ward) که خط atb همه بوست بشه. همین کارو بکن و با اریث و کلاد فقط اسپل بزن. البته این خیلی ساده بودکفتم و اگه متریال درست بزاری هیچی جلودارت نیس. آرکین وارد هم تمام اسپل‌ هات رو دابل میزنه.

• Like
Reactions: ( Layken )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or