PlayStation Final Fantasy VII Rebirth

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
234.png
اسکوئر انیکس بازی Final Fantasy VII Rebirth را برای پلی استیشن 5 معرفی کرد. این بازی دومین عنوان از پروژه Final Fantasy VII Remake است
این شرکت همچنین تایید کرد که پروژه Final Fantasy VII Remake از سه عنوان تشکیل خواهد شد. عنوان اول Final Fantasy VII Remake بود که سال 2020 منتشر شد، شماره دوم با نام Final Fantasy VII Rebirth و در آینده نام قسمت سوم (نهایی) اعلام می شود
Final Fantasy VII Rebirth دومین قسمت از سری Final Fantasy VII Remake است که داستان یک بازی فانتزی نمادین را روایت می‌کند که ژانر RPG را در سه بازی متمایز تعریف می کند. در زمان عرضه، بازی Final Fantasy VII Remake مورد تحسین بازیکنان و منتقدان قرار گرفت و موفق به فروش بیش از پنج میلیون نسخه در سراسر جهان شد. بازی Final Fantasy VII Rebirth در سال 2024 برای پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد

Tetsuya Nomura، کارگردان خلاق سری Final Fantasy VII Remake می گوید:

همانطور که اعلام شد، در حال حاضر چهار پروژه از Final Fantasy VII به صورت همزمان در حال توسعه هستند. اگرچه هر یک از چهار عنوان از یکدیگر متفاوت هستند، اما همه آنها از طریق یونیورس و شخصیت های Final Fantasy VII به هم مرتبط هستند. به‌ عنوان فردی که در توسعه هر یک از عناوین اصلی شرکت نقش داشتم، عمیقا چشم‌انداز و افکار پشت هر پروژه را درک می‌کنم و فعالانه در روند توسعه هر 4 عنوان مشارکت دارم. کلود و دوستانش در این بازی سفر جدیدی را آغاز می کنند و معتقدم سکانس هایی که پس از ترک میدگار شاهد آن هستند، تجربه ای تازه را به بازیکنان ارائه می دهد
1.png
عنوان فاینال فانتزی 7 یکی دیگر از نقش افرینی هایی بود که توسط شرکت Square Enix در سال 1997 برای کنسول PS1 عرضه شد. این بازی با داستانی حماسی به سرعت نظر طرفداران ژانر RPG را به سوی خود جلب کرد. فروش بسیار خوب این بازی باعث شد تا در طول سال های متمادی دنباله ها و مکمل هایی برای آن عرضه شود

2.png

آخرین ویرایش:
حامد یوفی، اریث و کلاد رو بردار، اگه تو باس هستی یوفی رو‌ببر یه گوشه، با اریث سریع یه ATB Ward بنداز روش بعد سریع هم یه آرکین وارد بنداز رو خود اریث یا کلاد. مستقیم سوییچ نکن و با L2 /R2 کامند بده. بعد با یوفی فقط L1 دایره بزن (تو atb ward) که خط atb همه بوست بشه. همین کارو بکن و با اریث و کلاد فقط اسپل بزن. البته این خیلی ساده بودکفتم و اگه متریال درست بزاری هیچی جلودارت نیس. آرکین وارد هم تمام اسپل‌ هات رو دابل میزنه.
دستت درد نکنه توضیحات عالی هست همین کارو میکنم.
البته الان باس اسکارلت رو زدم و اینجا تیم به اجبار بازی قرار گرفته بود من نمیتونستم توش دخل و تصرفی داشته باشم.
اون قسمت شکم هیولا تو آب از داستان حضرت یونس هم جذاب تر بود. 😁
هرچقدر بازی می‌کنم، خاطراتم از نسخه کلاسیک محوتر میشه.

• Like
Reactions: Farh@d and Arios 22
آریث واقعا هیچی نداره، فقط میتونه بگه شو یو وات ای کن دو :دی
تو اسکارلتم ببینم. میتونم بزنمش
اریث شدیدا خفنه تو بازی! شدیدا :دی
اون Radiant Ward که سریع Stagger دشمن رو پر میکنه

اون Arcane Ward هم اگر جلو دشمنی که المنتال ویکنس داره بزنی، با جادوهای ga واقعا ذوب میکنه:))
فقط اریث نیلز به آماده سازی داره، باید با یکی بری جلو و دشمن ها رد بکشی سمت خودت، تا اریث بتونه فعال کنه قدرت هاش رو:-"

گرچه اون Radiant Ward واقعا خفنه و همه جوره کار راه بنداز:دی

---

به امید خدا وینسنت رو میکنند هیلر :)) :-"
ولی بی شوخی... چه Red XIII و چه Cait Sith میتونند نقش هیلری رو به عهده بگیرن تا حدی:-"

گرچه...کاش فقط قضیه بحث گیم پلی بود.... اریث... :(( :(( :((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or