FIFA15 | PC

با سلام

دیدم تاپیکش رو کسی نزده یک ماه دیگه هم که بازی عرضه میشه استارتشو بزنم

12945746287922728735.jpg

سیستم مورد نیاز :

Minimum System Requirements
CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz
RAM:4GB
VGA: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DX: 11
HDD: 15.0 GB

Recommended System Requirements
CPU:Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
RAM:8GB
VGA:ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
DX:11

HDD: 15.0 GB

امسال نسخه PC فیفا هیچ تفاوتی با نسخه نسل بعدی PS4 و X1 نداره و با موتور Ignite ساخته میشه

نسخه دمو بازی در تاریخ 9 سپتامبر با تیم های زیر عرضه میشه :

Dortmund

Chelsea

Barcelona

Boca Juniors

Liverpool

Manchester City

Paris Saint-Germain

Napoli

نسخه اصلی بازی هم در تاریخ 23 سپتامبر عرضه خواهد شد

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
خب بعد از 4 5 دستی که کامل بازی کردم و تیمای مختلف رو انتخاب کردم، اول نکات مثبت رو بگم که 100% بازم FIFA رو امسال بهتر می کنه.

_ انیمیشن های زیاد اضافه شده که واقعا زیبا کار شدند، به طوری شما دوست نداری صحنه هارو اسکیپ کنی.
_ عکس العمل دروازه بان، مدافعا، مهاجما هنگام انجام کار هاشون فوق العاده طبیعی شده به طوری عکس العمل دروازه بان ها قشنگ یپا نکته ی مثبت میشه به حساب برد که شیرجه هاشون واقعا زیبا و تماشایی هست ( و واقعا گل زدن سخت شده با اینکه من Prof بازی می کردم )
_ نحوه ی حمل توپ، پاس ها، شوت ها، به طور کلی گیم پلی خیلی بهتر شده. مثلا شما از FIFA 13 به 14 میخواستی بیای برای من و خیلی ها سخت بود، چون گیم پلیش حالت کند تر پیدا کرد و رفته رفته عادت شد اما این نسخه به خوبی تونسته برای کسایی که از 14 به 15 میان، راحت کنه و هیچ مشکلی نیست از این بابت.
_تماشاگرا، چمن بازی، کلا گرافیک پیشرفت بسیار چشم گیری کرده.
_ موقع گل زدن، اگر تو خونه ی شما باشه، تماشاچی ها چنان هیاهویی می کنند که دوربین می لغزه :d خیلی باحاله اصلا آدم میره تو جو.
_ گفتم جو، جو بازی فوق العاده هیجانی و دیدنی شده، طوری که ساعت ها باید به اون ساعاتی که شما رو با دوستانتان سرگرم می کرد اضافه کنید :d ( از الان دارم فکر می کنم چطوری با داییم میخوایم "یک دست فیفا" بزنیم LOL :)) :d iukwim )
_خصوصیات بازیکن ها خیلی پیشرفت کرده و بهتر شده.
_ وقتی شما می خواید با بازیکنتون، حریف رو کند کنید ( تکل نه )، وقتی فاصله زیاد باشه، پیرهن بازیکن رو میکشه و به شکلی خیلی واقعی یارو ترمز می کنه :d
_ گرافیک بازی که گفتم خیلی پیشرفت کرده، تکون خوردن پیرهن بازیکنا، بخصوص دروازه بانا موقع ضربه زدن مشهوده :d
_ خوشحالی های بعد از گل دیدن داره :d خیلی طبیعی خوشحالی میکنند بازیکنا :d

و تنها نکته ی بد ( البته فعلا، فکر نمی کنم مورد دیگه ای باشه که بد باشه واقعا بازی عالی شده ) :

_ انگار بازیکنا همشون بدنسازی رفتن، همه سرشونه دار هیکلی قد رعنا :d ماشالله هزار ماشالله .:d

سیستم من تقریبا دیگه قدیمی شده ولی داخل بازی توی هوای آفتابی فریم بین 50-70 متقیر بود، بعهد که 60fps Lock کردم، از 59 پایین تر نمیومد :d
اما موقع انیمیشن ها و صحنه های آهسته طوری افت فریم پیدا می کنه که یخورده آزار دهندست.
تازه بعضی اوقات، من با فرپس دقت کردم فریم کاهش پیدا نکرد، اما انگار لگ داره بازی، ( می گم بعضی مواقع شاید برای بضی ها بیشتر ) یعنی احساس می کنم مشکل از دمو باشه، امیدوارم که رفع بشه و مشکل افت فریم و لگ نداشته باشه.
چون واقعا حیفه :d.

قطعا بهترین نسخه تو سری :x.

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
دوستان واسه شمام فقط یه رزولوشن 1280*720 داره یا شما میتونین تغییر بدین؟
نه برای من همه ی تنظیمات گرافیکی باز هست و قابل تغییر، که الان با اندازه مانیتورم که 1600x900 هست بازی می کنم.

======

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
بچه ها اون مود رو زدید که بقیه تیما رو هم آزاد میکنه تو دمو؟؟؟

سوال میپرسی؟؟؟؟ بگو دیگه نامعلوم جان !!!!!!
.....................
آقا اون بازیه اول که برای لیورپول و منچستر سیتیه...سعی کنید وقتی دارن You never walk alone رو میخونن یع ضربه کاشته گیرتون بیاد...همچین همه ی ورزشگاه شالگردناشونو گرفتن جلو روت محو قضیه میشی تا اینکه بخوای ضربه رو بزنی.....خود حرکت بود :d

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
دوست عزیز منم مشکلم شده مشابه شما بعد از آپدیت اوریجین دیگه نمیتونم آنلاین برم نمیدونم چرا همش گزینه آپدیت میاد ولی تو صفر درصد میمونه و پر نمیشه بعدشم خود به خود میره تو مود آفلاین و نمیشه برش گردوند به آنلاین دوستان راه حلی دارن واسه این مشکل ما کسی به این مشکل برخورده من اینترنتم هم سرعتش بالاست پس بعید میدونم مشکل از سرعت اینترنتم باشه.

اتفاقا مشکل شما سرویس دهنده تون هست و بس ، در مورد افلاین بالا اومدن اوریجین و همینطور عدم اپدیت ، این مشکلاتیه که خیلی از کسانی که با اوریجین سرو کار داشتن و دارن تحربه کردن ، برای انلاین شدن ابتدا باید هرطور شده اون رو به روز رسانی کنید ، برای این کار از اقسام فی ل تر شکن ها استفاده کنید ، البته قبل از اجرای اوریجین ،
نرم افزار فری گ ی ت هم عالی کار میکنه در این رابطه ،
بعد از اپدیت بدون فی ل تر شکن تست کنید باید بالا بیاد و انلاین باشه ، اگرنه باز از راهی که گفتم استفاده کنید و بعد از انلاین بالا اومدن اون چیز شکن یا فری گ ی ت رو خاموش کنید ،

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
منم بعد از چند روز بازی کردن نظرمو میگم
خوبی ها رو همه گفتن.. شکی نیست که بهترین فیفاییه که تاحالا عرضه شده و نسبت سالهای پیش پیشرفتش محسوس بوده
مثلا من به دلایل خاصی کلا فیفا 14 رو نپسندیدم و 13 رو تو بعضی موارد بهتر میدونستم.. اما این 15 واقعا عالیه و انتظارمو براورده کرده
اما جدا از نکات مثبت که همه اشاره کردن تاحالا، به نظرم بازی بی عیب نیست..
اولا به نظرم سرعت پاس ها واقعا کمه.. کلا گیم پلی کنده یه مقدار اما سرعت پاس دادن واقعا کمه و کسی که میخواد سرعتی بازی کنه،
گاهی اوقات به مشکل میخوره.. البته میشه تو ستینگ اینا رو تغییر داد.. ولی نگرانیم واسه آنلاینه.. امیدوارم سرعتش رو بالانس کنن..
نکته بعدی چمنشه.. خیلی خوبه که 3 بعدی شده ولی شورش رو دراوردن دیگه :d خیلی بلنده چمنش.. غیر طبیعیه یه مقدار..
کلا یه چیز جدید که میخوان اضافه کنن شورش رو در میارن :d مثلا جای پا که رو چمن میمونه اول بازی چمن تمیــــــز آخر بازی زمین
خاکی میشه :d باهاس فقط جا تکل ها بمونه.. یه مشکل دیگه هم دروازه بانهاس.. واقعا انیمیشن های خوبی اضافه شده و باهوش تر
شدن.. اما گهگاه گل های فوق العاده چرتی میخورن.. الکی مسیر توپ رو خالی میکنن درصورتی که اگه حرکت نکنن توپ تو دستشونه..
و همینطور گل لایی که اضافه کردن باز شورش رو دراوردن :d آخه مگه چقد پیش میاد گل لایی.. این چند بازی چنـــــــد مرتبه دیدم الکی
بی جهت گل لایی خوردن دروازبان ها.. یه نکته منفی دیگه، انیمیشن هنگام شوت زدنه گاهی اوقات خیلی خوبه.. اما گاهی اوقات نه..
مثلا پای بازیکن آروم حرکت میکنه اما یهو توپ شلیک میشه..! قیافه بازیکن ها هم خیلی خوب شده اما حالت چهره شون و احساسشون
بعضی وقتا باعث میشه قیافه خنده داری به خودشون بگیرن :d
خب نکته منفی دیگه ای به نظرم نمیرسه.. بازم تاکید میکنم بهترین فیفایی بوده که تاحالا اومده.. خیلی راضیم درکل.. برعکس 14
واسه این یکی حتی cd key رو خریدم.. امیدوارم بعضی از این عیبها (اقلا گل های چرت دروازبان ها) تو نسخه نهایی فیکس بشه

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
با این سرعت کم تا بیایید تستش کنید نسخه اصلی لینک شده :d
بیا لینک شد اما کو کرک :((
این بلک باکسش کی میاد؟همین 9 گیگی رو بگیریم یا صبر کنیم؟
همه بازی ها اول باید کرک بشه
بعدا بلک باکس ریپک و فشردش بکنه
هیچ خبری از کرک نیست

آخرین ویرایش:

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
اعصاب من واسه دمو خورد شده ، حدود 10 گیگ دمو دانلود کردم هنوز ارور net framework دارم net framework 4.5 ,4.5.1 , 4.5.2 نصبه مشکل از چیه پس؟ اول از یه سایت دانلود کردم بعد رو اوریجین اجرا کردم این ارورو داد بعدش گفتم شاید مشکل از لینک دانلود بوده از یه سایت دیگه دانلود کردم بازم نشد یکی دونففر از دوستان گفتن باید از خود اوریجین بگیرم از صفر ، اون کارم کردم الان میبینم باز نشده همون ارور قبل ..!!
جون هر کی دوست دارین بگین چیکار باید کنم.

leon-scot

کاربر سایت
Oct 16, 2007
214
آقا یه راهمنایی میخواستم......
من از طریق اریجین هر کاری میکنم نمیثتونم بازی رو بیارم 3 ساعته دارم کار میکنم همش ارور زیر رو میده
56869755140437207535.png

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
اعصاب من واسه دمو خورد شده ، حدود 10 گیگ دمو دانلود کردم هنوز ارور net framework دارم net framework 4.5 ,4.5.1 , 4.5.2 نصبه مشکل از چیه پس؟ اول از یه سایت دانلود کردم بعد رو اوریجین اجرا کردم این ارورو داد بعدش گفتم شاید مشکل از لینک دانلود بوده از یه سایت دیگه دانلود کردم بازم نشد یکی دونفر از دوستان گفتن باید از خود اوریجین بگیرم از صفر ، اون کارم کردم الان میبینم باز نشده همون ارور قبل ..!!
جون هر کی دوست دارین بگین چیکار باید کنم.

هیچ کی نیست جواب مارو بده؟

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
هیچ کی نیست جواب مارو بده؟
یکی از دوستان ( اتفاقا دو سه صفحه پیش بود ) همین مشکل شما رو داشتند، این فایل رو دانلودکن ببین مشکل حل میشه :
====================================
از معایب بازی که تنها یه مورد گفتم ولی هست که بشه اشاره کرد.

مثلا تور های دروازه خوب کار نشده. این سرعت پاس هم برای من مشکل خاصی نیست، شاید چون با FIFA 14 خیلی عادت کردم :d
ولی امیدوارم بهتر بشه.

- - -ویرایش - - -

آقا یه راهمنایی میخواستم......
من از طریق اریجین هر کاری میکنم نمیثتونم بازی رو بیارم 3 ساعته دارم کار میکنم همش ارور زیر رو میده
56869755140437207535.png

فکر کنم مشکل از ف*لتر شـــکنتون باشه، از فـــری گیت استفاده کنید ببینید بازم ارور میده ؟

leon-scot

کاربر سایت
Oct 16, 2007
214
واقعا فیفا 15 تو حلقم.......چی درست کردن
استیل پاس بلندش هم که دیگی هیچی.......
دوستان فقط یه چیزی .من لگ ندارم......فقط وقتی نزدیک محوطه جریمه ها میشه لگ میاد.چی کار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر