FIFA15 | PC

با سلام

دیدم تاپیکش رو کسی نزده یک ماه دیگه هم که بازی عرضه میشه استارتشو بزنم

12945746287922728735.jpg

سیستم مورد نیاز :

Minimum System Requirements
CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz
RAM:4GB
VGA: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DX: 11
HDD: 15.0 GB

Recommended System Requirements
CPU:Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
RAM:8GB
VGA:ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
DX:11

HDD: 15.0 GB

امسال نسخه PC فیفا هیچ تفاوتی با نسخه نسل بعدی PS4 و X1 نداره و با موتور Ignite ساخته میشه

نسخه دمو بازی در تاریخ 9 سپتامبر با تیم های زیر عرضه میشه :

Dortmund

Chelsea

Barcelona

Boca Juniors

Liverpool

Manchester City

Paris Saint-Germain

Napoli

نسخه اصلی بازی هم در تاریخ 23 سپتامبر عرضه خواهد شد

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew
خوشحالم که مشکلت حل شد. یه راهی هست برای اینکه لگ کم بشه اگر بنظرت یخورده غیر عادیه، الان خضور ذهن ندارم
جول و پلاسمو جم و جور کردم ویندوز عوض کنم :d
بریم ببینیم به امید خدا این fifaconfig ما درست میشه.

من نمیدونم چرا میرید از این سایت های دانلود میگرید و هزار تا درد سر برای خودتون درست میکنید
راحت از ارجینز گرفتم بی درد سر
دمو رو بازی کردم میتونم به جرئت بگم خوش دست ترین فوتبالی بود که تا به حال بازی کردم البته بگم من تا الان فقط pes میزدم به نظرم این خیلی عالی شده
باید ببینم pes 2015 چجوری شده

اتفاقا برادر منم همینو هی میگه، اما خب من از هر سایتی هم نمی گیرم.
در کل چندین ساله که همین کارو می کنم و هیچ وقت به مشکل برنخوردم، غیر از اندک مواردی.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew
درود.

خب بنده ویندوز رو دوباره از اول نصب کردم، همون اول که بالا اومد، چون FIFA 14 رو توی درایوی غیر از C و ویندوز داشتم، fifaconfig.exe رو آوردم و دیدم درست اجرا شد. 97% احتمال میدادم دمو اجرا بشه که شد :d کار خاصی هم نکردم همون روشی که سایت های مختلف نوشتند و از طریق اوریجین خیلی راحت اجرا کردم.

پس اونایی که Close TP دارند تنها راه عملیش همین نصب کردم دوباره ویندوز است، دلیلشم هم نمیدونم، اینکه من میدونستم با ویندوز عوض کردن درست میشه تجربه های من از فیفا 11 و 12 بوده و فایل های fifaconfig.exe از اون موقع هی بازی در می آوردند.

راجب بازی هم چون فقط یه دست بازی کردم نظر خاصی نمی دم ولی قطعا و بدون شک بهترین FIFA همین است.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
چرا برادر من رو سیستمم core i 5 (که قاعدتا دو هسته ایه ) بدون لگ با بالاترین درجه high بازی کردم...البته رمم 6 و گرافیکمم 2

عجب ! کدوم مدل i5 دو هسته ای هستش؟!! مدلها i3 دو هسته ای و چهار هسته ای هستند ولی i5 ها همشون چهار هسته ای هستند...مدل core 2 Quad هم چهار هسته ای هستند.

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
درود.

خب بنده ویندوز رو دوباره از اول نصب کردم، همون اول که بالا اومد، چون FIFA 14 رو توی درایوی غیر از C و ویندوز داشتم، fifaconfig.exe رو آوردم و دیدم درست اجرا شد. 97% احتمال میدادم دمو اجرا بشه که شد :d کار خاصی هم نکردم همون روشی که سایت های مختلف نوشتند و از طریق اوریجین خیلی راحت اجرا کردم.

پس اونایی که Close TP دارند تنها راه عملیش همین نصب کردم دوباره ویندوز است، دلیلشم هم نمیدونم، اینکه من میدونستم با ویندوز عوض کردن درست میشه تجربه های من از فیفا 11 و 12 بوده و فایل های fifaconfig.exe از اون موقع هی بازی در می آوردند.

راجب بازی هم چون فقط یه دست بازی کردم نظر خاصی نمی دم ولی قطعا و بدون شک بهترین FIFA همین است.

پس جای منم لذتشو ببر! ;)
آقا فقط یه سوال! تو game setting فقط رزولوشن 1280*720 داره! فقط هم رو حالت window هست. full screen نمیشه. واسه همه اینطوریه یا به خاطر برنامه ی dxcpl که گذاشتی واسه رفع مشکل net framework اینجوری شده؟؟؟

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
چرا برادر من رو سیستمم core i 5 (که قاعدتا دو هسته ایه ) بدون لگ با بالاترین درجه high بازی کردم...البته رمم 6 و گرافیکمم 2
Core i5 که دو هسته ای نیست .. منظورم از دو هسته ای یکی از سری های Pentioum Dual core یا Core 2 Dou هستش ...

iglesias

کاربر سایت
Sep 4, 2012
38
عجب ! کدوم مدل i5 دو هسته ای هستش؟!! مدلها i3 دو هسته ای و چهار هسته ای هستند ولی i5 ها همشون چهار هسته ای هستند...مدل core 2 Quad هم چهار هسته ای هستند.

عزیزجان برای من intel هست... و اما در مورد اینکه میگی i5 چهار هسته ایه خدمتت عرض کنم که این پردازنده ها دارای ۲ هسته واقعی و دو هسته مجازی است اما هسته مجازی به این معناست که در این سیستم از تکنولوژی Hyper Threading استفاده میشود بطوری که با گول زدن سیستم تعداد هسته ها را دوبرابر میکند و در نتیجه تعداد کانال های انتقال اطلاعت نیز دو برابر میشود و با یک تکنولوژی پیشرفته اطلاعات ورودی را بطور موازی پردازش میکند. پس در واقع دو هسته واقعی داره بر خلاف i7 که چهار هسته واقعی داره و چهار هسته مجازی!
اما اینجور که فهمیدم منظورم دوستمون سری dual core بود...که اونو من تست نکردم!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
زمان عرضش کی هست دقیق؟ همه ی سایت ها فی لتر شدن به برکت بعضی ها دیگه هیچ سایت گیمی در امان نمونده. دموش که اجرا نمی شه ارزش امتحان کردنم نداره وقتی به همین زودی ها نسخه ی اصلی میاد

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
زمان عرضش کی هست دقیق؟ همه ی سایت ها فی لتر شدن به برکت بعضی ها دیگه هیچ سایت گیمی در امان نمونده. دموش که اجرا نمی شه ارزش امتحان کردنم نداره وقتی به همین زودی ها نسخه ی اصلی میاد

23 و 25 و 26 سپتامبر ریلیز بازیِ

abed_pc

کاربر سایت
Oct 27, 2006
185
نام
عابد
دوستان راه حلی سراغ ندارید؟
دوست عزیز منم مشکلم شده مشابه شما بعد از آپدیت اوریجین دیگه نمیتونم آنلاین برم نمیدونم چرا همش گزینه آپدیت میاد ولی تو صفر درصد میمونه و پر نمیشه بعدشم خود به خود میره تو مود آفلاین و نمیشه برش گردوند به آنلاین دوستان راه حلی دارن واسه این مشکل ما کسی به این مشکل برخورده من اینترنتم هم سرعتش بالاست پس بعید میدونم مشکل از سرعت اینترنتم باشه.

WAHyD

کاربر سایت
Sep 17, 2014
3
سلام دوستای گلم؛ یه سوال داشتم...
من یه سیستم دارم به این مشخصات:
CPU: AMD FX 6100
GPU: ATI 7770 1GB
RAM: 8GB
می خواستم بدونم که بازی رو میتونم بدون لگ و افت فریم روی تنظیمات بالا بازی کنم یا نه؟
ممنون میشم جواب بدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر