Fifa10 League

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
شوت های از راه دور نیما 100% باگه.موقع شوت،دروازه بان به طرز عجیبی میکشه جلو! و توپ هم با یه فیزیک مسخره وارد دروازه میشه،کلاً نباید اجازه بدید شوت کنه.

هنر هستش:biggrin1:
ميتوني بزن قربان
تازه به تو خوب زدم
يكي به Radiance همين امين خودمون زدم
خودم كف كردم:-":biggrin1:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
این مهرانم که زده بازیاشو ریست کرده.یک بردم تبدیل شد به مساوی.
یک بازیم از مهدی باختم که اونم گلش باگ بود اساسی.سانتر ساده رو گلر زد تو گل.
happy0196.gif

این نیما هم که تو دو بازی با گلای عجیب غریب که خودشم کف کرد ما رو برد.کلا انگیزه مو از دست دادم.حالم از این فیفائه داره به هم می خوره.شده مثل لیگ ایران که نصف نتایج رو داور تایین میکنه.این فیفا هم نصف نتایجش از رو باگای مسخره (دروازه بانش مخصوصا) رقم می خوره.

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
این مهرانم که زده بازیاشو ریست کرده.یک بردم تبدیل شد به مساوی.
یک بازیم از مهدی باختم که اونم گلش باگ بود اساسی.سانتر ساده رو گلر زد تو گل.
happy0196.gif

این نیما هم که تو دو بازی با گلای عجیب غریب که خودشم کف کرد ما رو برد.کلا انگیزه مو از دست دادم.حالم از این فیفائه داره به هم می خوره.شده مثل لیگ ایران که نصف نتایج رو داور تایین میکنه.این فیفا هم نصف نتایجش از رو باگای مسخره (دروازه بانش مخصوصا) رقم می خوره.

زکی:cheesygri دست دوستانه 2-0 باختی اون بازی رو هم 1-0 باختی درسته گل عجیب بود ولی کلی موقعیت داشتم
بازی آخرم که سر یه تکل مسخره 10 نفره شدم و 1 نیمه رو 10 نفره زدم! 3-1 رو 3-3 کردم و آخر یه گل چرت خوردم که باز موقعیت داشتم مساوی کنم ولی افسوس نشد:( حاظرم هر چند بار میخوای بازی کنیم ولی من میبرم:p

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
زکی:cheesygri دست دوستانه 2-0 باختی اون بازی رو هم 1-0 باختی درسته گل عجیب بود ولی کلی موقعیت داشتم
بازی آخرم که سر یه تکل مسخره 10 نفره شدم و 1 نیمه رو 10 نفره زدم! 3-1 رو 3-3 کردم و آخر یه گل چرت خوردم که باز موقعیت داشتم مساوی کنم ولی افسوس نشد:( حاظرم هر چند بار میخوای بازی کنیم ولی من میبرم:p
دوستانه که دوستانه بود.تو بازیه اصلی سیستمم کلا فرق داشت!بازیمونم تو هر دو بازی اونقدر نسبت به هم برتر نبود که بگیم به این دلیل من بردم یا باختم.منم موقعیت کم نداشتم.

اخراجتم خوب زدی دیگه.:biggrin1:حتما که نباید یارو از وسط نصف شه تا اخراج شی.از پشت تک به تک رو تکل زدی ولی شانس بدت بازیکن من هیچیش نشد و شوتشم که زده بود.خودم کف کردم صحنه رو دیدم چون اصلا متوجه نشدم تکل زدی!:biggrin1::biggrin1:

کلا حرف من این نیست که من بهتر بودم و تو با گل باگ بردی.منظورم اینه که نتایج رو کلا این باگها داره عوض میکنه.شاید اگر اون گل نمیشد 4 تا دیگه میزدی،شایدم من 4 تا میزدم.اما نتیجه 1-0 با اون گل عجیب نمیشد.

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
این نیما خوب باسه خودش گرد و خاک کرده :laughing:
چرا بازی هات با منو تعریف نمی کنی ؟ :biggrin1:
به خدا اين نويد از همه بدتر باگه
انقدر پاس ميده من كه اون وسط هنگ ميكنم
اين پستت قبل بازي بود
باشه تعريف ميكنم:biggrin1::biggrin1:
يه 7 - 2 خوردي
كه 6 تا رونالدو بهت زد
يه 2-3 دقيقه اخر بردي

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
دوستان دیگه بازی نکنید! لیگ ها هم هر 2تاش ریست میشن وضع اینترنت خرابه. لعنت به هرچی 22بهمن!

ای بابا آقا جون چرا ریست زدی آخه:(
بابا وضع اینترنت 2 نفر خرابه فقط...
خوب اونا بازی نکنن تا 22 بهمن:(
پس دوستان ما رو کیک نکنید ها !! من تا دوشنبه مسافرت هستم...نگین این بازی نکرده کیک میشه:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر