Fifa10 League

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
چه استقبال گرمی داشتی:D کنکور داشتم پدرمو در اورد.....اینترنتم قطعه.....هر وقت وصل شه میام.... فعلا...

به به دووست قدیمی چه میکنی با کنکور به خدا از وقتی تو آن نمیشی دیگه فیفا حال نمیده خدایی بازیت خیلی خوبه البته بعد من اون 6 تا رو که یادته:d>:)

psychopathic

کاربر سایت
May 27, 2010
126
نام
میلاد
به به دووست قدیمی چه میکنی با کنکور به خدا از وقتی تو آن نمیشی دیگه فیفا حال نمیده خدایی بازیت خیلی خوبه البته بعد من اون 6 تا رو که یادته:d>:)
سلام.وقتی من تو fifa 10 یکی از دوستام رو invite میکنم.تیمم رو انتخاب می کنم و اون هم تیمش رو انتخاب می کنه ولی وقتی start رو می زنم مینویسه:no action available
لطفا طریقه ی بازی کردن با یک دوست توfifa 10 رو به طور کلی توضیح بدین
لطفا فوری توضیح بدین.

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
سلام.وقتی من تو fifa 10 یکی از دوستام رو invite میکنم.تیمم رو انتخاب می کنم و اون هم تیمش رو انتخاب می کنه ولی وقتی start رو می زنم مینویسه:no action available
لطفا طریقه ی بازی کردن با یک دوست توfifa 10 رو به طور کلی توضیح بدین
لطفا فوری توضیح بدین.

ما هم به همین روش بازی می کنیم و مشکلی نداریم. ولی وقتی تیم ها رو انتخاب می کنیم Start نمی زنیم. اصلا Start زدن لازم نیست. وقتی شما و دوستتون تیم هاتون رو انتخاب کردین میرین توی صفحه ای که Start Game و ... هست. Start زدن لازم نیست.

• Like
Reactions: Miniature Rose

psychopathic

کاربر سایت
May 27, 2010
126
نام
میلاد
ما هم به همین روش بازی می کنیم و مشکلی نداریم. ولی وقتی تیم ها رو انتخاب می کنیم Start نمی زنیم. اصلا Start زدن لازم نیست. وقتی شما و دوستتون تیم هاتون رو انتخاب کردین میرین توی صفحه ای که Start Game و ... هست. Start زدن لازم نیست.

وقتي من تيمم رو انتخاب مي كنم مثلا در سمت راست،دوستم در سمت ديكر نمياد و تو صفحه ي انتخاب دوست مينويسه:your friend now plays the navigator in menus

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
بچه ها منم خیلی دوست دارم تو لیگ شرکت کنم اگه خواستین لیگ بزنین لطفآ به منم خبر بدین.

dark_shadow-01- ID

افتخار بدین بازی دوستانه هم میزنیم...

shahabsalehi

کاربر سایت
Nov 24, 2009
107
نام
شهاب
بچه ها منم خیلی دوست دارم تو لیگ شرکت کنم اگه خواستین لیگ بزنین لطفآ به منم خبر بدین.

dark_shadow-01- ID

افتخار بدین بازی دوستانه هم میزنیم...[/QU

سلام برادر بازی دوستانه خواستی من هستم با هر کسی هم خواستی بازی کنی خودت ادش کن بازی کن :p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر