FIFA09 XBox Live League

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,587
نام
امیر
آقا لطفا اعلام کنید از کی باید برای بازی به لیگ مراجعه کنیم چون من که امروز رفتم کسیو پیدا نکردا باهاش بازی کنم!!:confused:

مشکلی نیست. خیلی از بچه ها درس دارند ولی فعلا 2 نفر فعال لایو را شناسایی کردم. در هر صورت چند نفر فعال و خوب پیدا می شه و شما 2 نفری که روز اول ثبت نام کردید باید با هم هماهنگ کنید و بازی خودتون را انجام بدید.

البته انتظار فعالیت بی نظیر ندارم چون این افراد که انتخاب شدند خیلی لایو باز نبودند ...

من نهایت بتونم 25 خرداد خیلی زود بیام مشکل نداره؟
به Gamescore هام و گیمرتگم نگاه نکنین که قدیمیه واسه تابستون ساله پیشه اون موقه هم لیگ یورو 08 زیاد شرکت کردم تجربم زیاده نمیدونم چرا منو تو لیست گذاشتیت؟ :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

اگر اون 1 هفته هر روز بازی کنید مشکلی نیست. چون برای من تاریخ مهم نیست و روز 7 تیر من فقط 6 نفر اول را کار خواهم داشت;)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
هو الباقی

اطلاعیه

با سلام خدمت مدریریت لیگ تابستانه

اینجانب برهان قاسم زاده به علت پکیدن Xbox از حضور در این لیگ انصراف میدهم و کمال عذرخواهی رو به عمل می آورم. خواهسمند است که با تقاضای من جهت کنارگیری موافق به عمل آورید.
با تشکر 1388/3/9

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خیلی اداری شد نه:biggrin1: امیر موافقت می کنی:biggrin1: ممنون

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
پس ایشون رفتن تیم بارسا یک دونه خالی شد من بارسا میخوام

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
البته من به احتمال 80 درصد رفتم و 20 درصد احتمال داره که برگردم و این حرف رو زدم که اگه نیومدم بدقولی پیش نیاد.;) در کل من اگه برگردم بارسا رو می خوام

S A M

کاربر سایت
May 17, 2008
150
نام
سامان
من اصلا متوجه نمیشم!
1.باید با کی و چه جوری و کی بازی کنم!
2. شاید تو اون هفته یه بابایی وقت نکنه با من یا به هر دلیلی بازی کنه اون موقه من باید امتیاز از دست بدم!
3.از موقه ای که اومدم لایو 1 دقیقه هم منو offline نخاهید دید :biggrin1: پس لطفا نامردی نکنید و بازی هاتونو کامل انجام بدین! (چه ربطی داشت :p)

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,587
نام
امیر
هو الباقی

اطلاعیه

با سلام خدمت مدریریت لیگ تابستانه

اینجانب برهان قاسم زاده به علت پکیدن Xbox از حضور در این لیگ انصراف میدهم و کمال عذرخواهی رو به عمل می آورم. خواهسمند است که با تقاضای من جهت کنارگیری موافق به عمل آورید.
با تشکر 1388/3/9

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خیلی اداری شد نه:biggrin1: امیر موافقت می کنی:biggrin1: ممنون

امیدوارم برای دور دوم که از 10 تیر شروع می شه 360 جدید بخری ...

متاسفانه اینقدر همه تیم های بزرگ را می خواهند که دیگه جایی برای تیم های بزرگ نیست.

من اصلا متوجه نمیشم!
1.باید با کی و چه جوری و کی بازی کنم!
2. شاید تو اون هفته یه بابایی وقت نکنه با من یا به هر دلیلی بازی کنه اون موقه من باید امتیاز از دست بدم!
3.از موقه ای که اومدم لایو 1 دقیقه هم منو offline نخاهید دید :biggrin1: پس لطفا نامردی نکنید و بازی هاتونو کامل انجام بدین! (چه ربطی داشت :p)

گروه مقدماتی شاید مشکلاتی که شما می گید را داشته باشه ولی گروه اصلی از عناصر فیفابازی تشکیل شده که روزی 4 5 ساعت فیفا بازی می کنند.

این عناصر آماده برگزاری لیگ خوب و آماده ای خواهند بود!

S A M

کاربر سایت
May 17, 2008
150
نام
سامان
دیگه خیلی دارم سوال میپرسم این آخریش دیگه
:confused::confused::confused:
من کجا باید برای مقدماتی ثبت نام کنم و user و password هم باید بدم چی باید بنویسم؟:biggrin1:

Xbox LOVE

کاربر سایت
Dec 18, 2008
92
نام
حسام الدین
بابا این چه لیگیه!
من الان حتی نمیتونم سرم را بخوارونم بعد شما میگی بیا بازی کن!!!
عج روزگاریه والا

Xbox LOVE

کاربر سایت
Dec 18, 2008
92
نام
حسام الدین
بابا جون من یکیم این تاریخ 7 تیر را عقب تر بندازین!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بابا این چه لیگیه!
عج روزگاریه والا

اول از همه یکم زیباتر صحبت کنید.
دوم خوب کسی شما رو مجبور نکرده بیای بازی کنی. شما یعنی وقت نداری روزی 30 دقیقه پای Xbox بشنی؟ اگه نه که پس اصلا تو لیگ شرکت نکنی بهتره.
سوم این تاریخ به نظر من برای این گروه خوب هستش ولی جا داره که تا 10 یا 12 تیر هم تمدید بشه.
چهارم به فاصله زمانی کم دو پست ندهید.
موفق باشی

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,587
نام
امیر
دیگه خیلی دارم سوال میپرسم این آخریش دیگه
:confused::confused::confused:
من کجا باید برای مقدماتی ثبت نام کنم و user و password هم باید بدم چی باید بنویسم؟:biggrin1:

شما باید در قسمت online mode و قسمت لیگ ها برید و از اونجا قسمت search را انتخاب کنید. از اونجا لغت BC را سرچ کنید و چند لیگ پیدا می کنید و لیگ مورد نظر را انتخاب و pass را وارد کنید. تیم خود را انتخاب کنید و اعضای لیگ را در friend list خود وارد کنید.

برای دعوت کردن دوست خود به بازی ، روی اون A زده و invite game را بزنید.
بابا این چه لیگیه!
عج روزگاریه والا

ما برای گروه مقدماتی بیش از این وقت نداریم و باید تا 10 مرداد لیگ تمام بشه. لیگ 3 مرحله داره که هر مرحله 1 ماه مهلت دارد. من اعضایی که کاملا وقت را دارند را مناسب برای لیگ فشرده می دونم ... ;)

poyasadr

کاربر سایت
Jun 15, 2007
25
نام
poya

در راستای ادامه ی لیگ های بزرگ بازیسنتر سومین لیگ حرفه ای شروع شد ...

این لیگ در 3 مرحله برگزار می شود.

مرحله اول ( گروه مقدماتی )

این گروه شامل افرادی می شوند که احتمال حضور کم آنها در لیگ داده می شود. در راستای برگزاری لیگ حرفه ای ما 6 نفر از بهترین افراد را انتخاب کرده و به لیگ اصلی راه می دهیم.

مهلت ثبت نام در گروه مقدماتی برای اعضای 16 نفره ، از 8 خرداد تا 7 تیر خواهد بود و در این فرصت هر کسی وقت دارد که بازی های خود را انجام داده و خود را به 6 نفر اول و صعود به دوم برساند.

من که جز اولین کسام که ثبت نام کردم
من کنکور دارم و گفتم که تا دهم تیر نمی تونم بیام حالا دوره مقدماتی چطور شرکت کنم نمیشه مارو از مقدماتی معاف کنید.:confused:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من کنکور دارم و گفتم که تا دهم تیر نمی تونم بیام حالا دوره مقدماتی چطور شرکت کنم نمیشه مارو از مقدماتی معاف کنید.:confused:
دوست عزیز به سابقه شما بر میگرده که فکر کنم چون تا حالا در لیگ نبودی مجبوری شرکت کنی. اگه خیلی مشتاق هستی بهتره به امیر یک PM بدی. بعید میدونم تغییری ایجاد بکنه.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,587
نام
امیر

وقتی یک برنامه کلی چیده می شه ، نمیشه کاری کرد که همه شرکت کنند. من نمی تونم مرحله دوم را توی 20 روز برگزار کنم !

شاید کسی بخواد مسافرت بره و ... ;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر