FIFA09 XBox Live League

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
دوستان عزیز من برای همه شما حق مقدماتی قائل هستم و تا 7 تیر وقت دارید امتیاز جمع کنید. من کاری ندارم شما کی به بازی می پردازید ولی من فقط به امتیاز شما کار خواهم داشت.

امیر راستی من رو هم قرار بده احتمال داره برسم

با سلام من میتونم از چهارشنبه بیام(20 خرداد)
من از 4شنبه 24 ساعت هستم
میتونم بیام یا نه؟

با سلام من میتونم از چهارشنبه بیام(20 خرداد)
من از 4شنبه 24 ساعت هستم
میتونم بیام یا نه؟

:arrowd:
دوستان عزیز من برای همه شما حق مقدماتی قائل هستم و تا 7 تیر وقت دارید امتیاز جمع کنید. من کاری ندارم شما کی به بازی می پردازید ولی من فقط به امتیاز شما کار خواهم داشت.

..............

امیر راستی من رو هم قرار بده احتمال داره برسم

مشکلی نیست.

...................

من میتونم ثبت نام کنم ؟؟؟؟

از 27-28 خرداد کامل هستم

متاسفانه همینجوری هم کاربر اضافی داریم;)

امیر بابا گروه بندی رو انجام بده دیگه دلم مثل سیر سرکه داره میجوشه پسر:biggrin1: اگه برسم به بازی ها و از کمند مصدومیت رها شم به این مردم قول قهرمانی رو میدم:biggrin1:

امیر بابا گروه بندی رو انجام بده دیگه دلم مثل سیر سرکه داره میجوشه پسر:biggrin1: اگه برسم به بازی ها و از کمند مصدومیت رها شم به این مردم قول قهرمانی رو میدم:biggrin1:
هنوز اعضای گروه مقدماتی وقت بازی دارند و تا 7 تیر ، در صورتی که ببینم واقعا برای صعود تلاش می کنند صبر می کنیم. گروه بندی هم انجام شده ولی اعلام نمیشه تا اعضای مقدماتی به این گروه ها اضافه بشوند.

:biggrin1:
omid varam moadelam khub she
pedar madar ro razi mikonam X360 bekharam
:biggrin1:

badan hamatun ro lule mikonam :biggrin1:

mardin biain FIFA09 Pc :biggrin1:

goftam 1 spam dade basham :biggrin1:

هنوز اعضای گروه مقدماتی وقت بازی دارند و تا 7 تیر ، در صورتی که ببینم واقعا برای صعود تلاش می کنند صبر می کنیم. گروه بندی هم انجام شده ولی اعلام نمیشه تا اعضای مقدماتی به این گروه ها اضافه بشوند.
امیر خوب تو بگو بعد هر کدومشون رو تو یک گروع اضافه کن کار راحتی هست:biggrin1: الان بگو که من بتونم رو درسم به راحتی تمرکز کنم :biggrin1:

میشه مارو در جریان امتیاز های مقدماتی بزارید تا 24 روم که میام لایو :biggrin1:

امیر من برای دیدن جدول بی قرارم فقط من و با احمد و مهدی ننداز دمت گرم . ( با مهدی هم انداختی اشکال نداره با احمد ننداز )

امیر من برای دیدن جدول بی قرارم فقط من و با احمد و مهدی ننداز دمت گرم . ( با مهدی هم انداختی اشکال نداره با احمد ننداز )

از اعماق وجود آرزو مندم تو گروه MForce بیفتی،یه حالی بهت بده نوید جان...:smile::biggrin1:

امبر جان دستت درد نکنه حالا منا میذاری تو مقدماتی :(

من چون امتحان نهایی دارم صبح ها فقط نیستم ولی شبها که همیشه لایو هستم:)
امتحانام که بیستم خرداد تموم بشه من 24 ساعته هستم ولی خوب احتمال اینکه از 25 خرداد به بعد 24 ساعته لایو باشم بیشتره.

از اعماق وجود آرزو مندم تو گروه MForce بیفتی،یه حالی بهت بده نوید جان...:smile::biggrin1:
نه دیگه گفتم اگر دیگه نشد MFORCE رو یه کاریش میکنیم ولی احمد رو نمیشه کاریش کرد . :cheesygri
امیر جان ولی تو سعی خودت رو بکن:cool:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or