FIFA09 XBox Live League

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
از مســــولین لیگ یه درخواستی داشتم:

بنده که FIFA باز حرفه ای نیستم،با اجازه ی مســــولین لیگ قصد داشتم که جایزه ی نفر اول لیگ رو بنده متقبل بشم.:love:
بنده میتونم یک عدد Microsoft Point 1600 تایی به نفر اول لیگ بدم.اگه صلاح دونستین و دوست داشتین اطلاع بدین.:biggrin1:
من فقط دوست دارم زحمات کسی که بهترین فیفا باز ایران هست به چند تا تشکر و تبریک ختم نشه،همین.

خیلی ممنون.

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
از مســــولین لیگ یه درخواستی داشتم:

بنده که FIFA باز حرفه ای نیستم،با اجازه ی مســــولین لیگ قصد داشتم که جایزه ی نفر اول لیگ رو بنده متقبل بشم.:love:
بنده میتونم یک عدد Microsoft Point 1600 تایی به نفر اول لیگ بدم.اگه صلاح دونستین و دوست داشتین اطلاع بدین.:biggrin1:
من فقط دوست دارم زحمات کسی که بهترین فیفا باز ایران هست به چند تا تشکر و تبریک ختم نشه،همین.

خیلی ممنون.

مرسی حسین جان ، واقعا با اینکه خودت زیاد اهل فیفا نیستی ولی همیشه به این ملت کمک می رسونی:biggrin1:

من خودم که با هزینه خودم گلد 1 ماهه می خواستم بدم و با این هدیه شما جایزه لیگ به گلد1ماهه + 1600 پوینت افزایش می یابد:D

حالا خودم بدجوری می خوام قهرمان بشم:D

البته با این وضعیت گروه مقدماتی به احتمال زیاد یکی دوتا از اعضای خوب مقدماتی بیشتر بالا نیان ...

الان بچه ها برای کسب این جام ، له له می زنند:biggrin1:

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
خیلی ممنون امیر جان که پیشنهاد من رو قبول کردی.
مرسی

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
امیر بابا به نفر دوم هم یک چیزی بدین بنده خدا:biggrin1: گرچه من به فکر تو هستم که تو فینال به من میبازی:biggrin1:

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
تشکر شدید از حسین به خاطر اسپانسر شدنش من رو لباس بازیکنام مینویسم AoG clan For ever
به نظر من گلد یه ماهه رو به تیم دوم بدید

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
حالا باید بررسی بشه ولی نفر اول بیشتر مورد توجه قرار می گیره. به علت بعضی باگ ها در لیگ EA و مشکلات سروری ، یک جدول دستی توسط خودم تشکیل میشه و نتایج اصلی ثبت میشه.

با توجه به علاقه ی دوستان مرحله های بعدی ، شرکت نکردن قابل توجه گروه مقدماتی ، به احتمال زیاد ، مرحله گروهی لیگ از تاریخ 1 تیر - 20 مرداد برگزار می شود.

Xbox LOVE

کاربر سایت
Dec 18, 2008
92
نام
حسام الدین
اول از همه یکم زیباتر صحبت کنید.
دوم خوب کسی شما رو مجبور نکرده بیای بازی کنی. شما یعنی وقت نداری روزی 30 دقیقه پای Xbox بشنی؟ اگه نه که پس اصلا تو لیگ شرکت نکنی بهتره.
سوم این تاریخ به نظر من برای این گروه خوب هستش ولی جا داره که تا 10 یا 12 تیر هم تمدید بشه.
چهارم به فاصله زمانی کم دو پست ندهید.
موفق باشی
سلام دوست عزیز!
اولا ممنون از آواتارت!:biggrin1:
دوما منم خیلی ممنون میشم اگه یکم این تاریخ لیگ را آقا امیر عقب بندازن!
ممنون!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
سلام دوست عزیز!
اولا ممنون از آواتارت!:biggrin1:
دوما منم خیلی ممنون میشم اگه یکم این تاریخ لیگ را آقا امیر عقب بندازن!
ممنون!

تا اونجایی که اطلاعات من ، یادآوری می کند ، این لیگ اولین و تنها لیگی است که در صنعت گیم و البته در ایران و بازیسنتر همراه با جایزه ، بهترین فیفا بازهای ایران ( درون xboxlive ) عضو آن می شوند و جایزه ای به ارزش 30000 تومان داده می شود.

این جایزه ، جدا از ارزش مادی ، ارزش معنوی جالبی خواهد داشت.

آخرین اخبار:

مهدی ، حسام و به احتمال کم احمدرضا ، به عنوان آخرین اعضایی هستند که در لیگ ثبت نام می شوند.

البته من برای این عزیزان حق عضویت قائل خواهم بود و اگر واقعا نتونستند و دوست نداشتند ، حق کناره گیری هم دارند.;) البته مطمئنا برای بالا رفتن سطح لیگ از این دوستان دعوت به شرکت به عمل خواهیم آورد ولی با فشار آوردن چیزی درست نمیشه ...

جایزه نفر دوم ، یک ماه گلد برای xboxlive خواهد بود.

لیگ مقدماتی ، با اینکه با اصرار دوستان مواجح شدم ولی متاسفانه تاریخ پایان لیگ مقدماتی به هیچ وجه تمدید نخواهد گردید و این همه اعضا ( نزدیک 38 نفر ) نمی توانند به خاطر 10 نفر ، مسابقات را عقب بیندازند.

گروه بندی با روش ارزش بندی بازیکنان بزودی اعلام می شود.( مرحله دوم )

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,217
نام
محمد امین
میگم امیر منو میگزاشتی تو قسمت زیر گروه آخه یکمی کم تمرین کردم..:blushing:

این احمد بی وجدان هم قرار بود یک سری موارد آموزشی به من بگه که نگفت..

میگم اگر گلدان بشیم به جزء آبرو رفتن و مسخره شدن از طرف دوستان چه عواقبی میتونه داشته باشه..؟
یک سئوالم دارم که ربطی نداره..

فقط میشه بگید چه جور میشه تو سر توپ زد..؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
میگم امیر منو میگزاشتی تو قسمت زیر گروه آخه یکمی کم تمرین کردم..:blushing:

این احمد بی وجدان هم قرار بود یک سری موارد آموزشی به من بگه که نگفت..

میگم اگر گلدان بشیم به جزء آبرو رفتن و مسخره شدن از طرف دوستان چه عواقبی میتونه داشته باشه..؟
یک سئوالم دارم که ربطی نداره..

فقط میشه بگید چه جور میشه تو سر توپ زد..؟

من گروه بندی را نسبت به بازی انجام ندادم و فقط با نسبت به وضعیت آنلاین بودن توی xboxlive در مرحله دوم قرار خواهند داشت.

a_mehrabi_70

کاربر سایت
Jun 21, 2007
456
نام
AMIR HOSSEIN
منم اگه از بعد 20 خرداد شروع میشه میخوام شرکت کنم ! میشه شرکت کنم ؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
منم اگه از بعد 20 خرداد شروع میشه میخوام شرکت کنم ! میشه شرکت کنم ؟
فکر کنم امیر گفته بود که دیگه نمیشه ثبت نام کرد. ولی با انصراف چند نفر شاید قبول کند.

S A M

کاربر سایت
May 17, 2008
150
نام
سامان
شرمند کامپم قاطی کرده هر چی ارسال رو میزنم نمیفرسته بد 10 تا 10 تا میفرسته

آخرین ویرایش:

S A M

کاربر سایت
May 17, 2008
150
نام
سامان
فقط میشه بگید چه جور میشه تو سر توپ زد..؟[/SPOILER]

وقتی که دکمه ی B رو میزنی بلا فاصله بدون مکس A رو میزنی

من 24 روم میام live و ازتون درخاست میکنم حق دیگران رو ضایع نکنین و بازی های مقدماتیو انجام بدی میخام ببرمتون ( شوخی بودا :biggrin1: )

دمت گرم حسین خیلی باحالی :biggrin1::-":biggrin1:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر