FIFA09 XBox Live League

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
?bacheha 1 soal LIVE SEASON eshkali dare
قانون شماره 26) زبان سایت با توجه به زبان رسمی ایران، فارسی می باشد و تمامی کاربران موظفند فقط به زبان و با فونت فارسی پست های خود را ارسال نمایند. نوشتن مطالب به صورت فینگلیش و یا سایر زبان های رایج در چت و ... در سایت ممنوع می باشد. البته استفاده از لغات انگلیسی و یا به کار بردن جملات انگلیسی جهت توضیحات اضافی و فهم بیشتر (البته با نگارش صحیح) ایرادی ندارد.

منچستر پر شده، پس با میلان شرکت میکنم:((
نام: علی
تیم: میلان
گیمر تگ: DemandedAli

راستی بچه های لایو منو میشناسن به اسم دامادعلی (احمدرضا و مهدی و ....):biggrin1:
اگه میشه با یکم پرس و جو در وضعیت بازی و آنلاین بودنم یه تبصره باز کنید که من بتونم تیم مورد علاقم منچستر یونایتد رو بر دارم، پیشاپیش ممنونم

با سلام خدمت مسولان لیگ!!به علت تعویض ترمینال سعادتاباد(شرکت سپنتا) و قعطی نا به هنگام اینترنت تا 1 هفته از میادین دور حواهم بود:((.اگر البته موشکل دیگه ای تو زمان قعطی پیش نیاد و سر موقع وصاش کنند:evil:.با تشکر از دوستان:biggrin1:

راستی بچه های لایو منو میشناسن به اسم دامادعلی (احمدرضا و مهدی و ....):biggrin1:
اگه میشه با یکم پرس و جو در وضعیت بازی و آنلاین بودنم یه تبصره باز کنید که من بتونم تیم مورد علاقم منچستر یونایتد رو بر دارم، پیشاپیش ممنونم

مشکلی نیست علی جان ...

من خودم با شما بازی کردم. منچستر برای شماست ...

با سلام خدمت مسولان لیگ!!به علت تعویض ترمینال سعادتاباد(شرکت سپنتا) و قعطی نا به هنگام اینترنت تا 1 هفته از میادین دور حواهم بود:((.اگر البته موشکل دیگه ای تو زمان قعطی پیش نیاد و سر موقع وصاش کنند:evil:.با تشکر از دوستان:biggrin1:

1 هفته مشکلی نداره ولی بیش از 1 هفته دچار مشکل خواهید شد. چون قسمت مقدماتی لیگ فقط 4 هفته به طول می انجامد ....

سلام آقا من هم می خوام توی این مسابقات شرکت کنم اسمم رهام هست.گیمر تگم
palangesoraty
از 20 خرداد به بعد هر روز لایوم.
تیمم هم تا فردا اعلام می کنم
منچستر می خوام که پر شده

با سلام خدمت دوستان منم میتونم شرکت کنم یا فقط افراد خاص میتونن؟;)اگه میلان جای خالی هست منم
هستم

درود بر دوستان ...

با توجه به زیاد شدن اعضا و رقابت شدید و نفس گیر تغییراتی در لیگ ایجاد خواهد شد.

منتظر اخبار باشید.

با سلام خدمت دوستان منم میتونم شرکت کنم یا فقط افراد خاص میتونن؟;)اگه میلان جای خالی هست منم
هستم
این لیگ به صورت free برگزار شده و برای عموم آزاد است.

سلام آقا من هم می خوام توی این مسابقات شرکت کنم اسمم رهام هست.گیمر تگم
palangesoraty
از 20 خرداد به بعد هر روز لایوم.
تیمم هم تا فردا اعلام می کنم
منچستر می خوام که پر شده

مشکلی نیست. تیم خود را اعلام کنید ...

دوستان با توجه به زیاد شدن اعضا مهلت ثبت نام فقط تا 15 خرداد می باشد.

آمار اعضا

تعداد کاربر(32) :

AmiQ
Console
Poma
Mforce
Stablizer
hosein-ticker
terova
shoosh
Ahmad 09
Borix_Hiden
Xbox Love
navid Of War
poyasadr
darren3pac
Mk360
Sama Professional
Vahid1400
Rsoft
amir2c
kingdalton
betwar512
sorosh
S A M
NAVID
K360
FlayBoy
M_x20008
mehdee2
Sohrab Mj 0261
ronaldo_r9
rohamperspolise
Ac_creed

وضعیت تیم های پرشده :

1.لیورپول(2)
2. بارسلونا(5)full
3.منچستر یونایتد(7) Full
4.آرسنال(2)
6. میلان(4)
7.چلسی(6)Full
8.اینتر(2)
9.رئال مادرید(1)
10. بایرن مونیخ(1)

از این به بعد برای اعضای عادی هیچگونه گذشتی در مورد تیم های پر شده صورت نمی گیرد ولی همچان تبصره اعضای قدیمی و فیفا باز برقرار است.

به زودی اعضا در سه سیدبندی :

A , B , C طبقه بندی می شوند و گروه بندی هم به خوبی انجام خواهد شد.

اعضایی که احتمال حضور در لیگ را نمی دهند برای اینکه بتوانند در لیگ بعدی شرکت کنند باید کناره گیری و اعلام بکنند.

مسابقات تا 20 تیر در گروه مقدماتی ادامه خواهد یافت و هر کسی تمام بازی های خود را انجام ندهد خودش ضرر می کند.

جایزه: بعد از بحث های بسیار ، جایزه مسابقات گلد 1 ماهه خواهد بود.

فقط خواهشا هر کسی رو که دیدی بازی نمیکنه از لیگ حذفش کن که مثل لیگهای قبلی نشه، آخه یه سری فقط میان ثبت نام میکنن بعد یا اصلا آنلاین نمیشن یا اینکه وقتی اینوایت میکنی واسه بازی نکردن هزارتا بهونه میارن:confused:

فقط خواهشا هر کسی رو که دیدی بازی نمیکنه از لیگ حذفش کن که مثل لیگهای قبلی نشه، آخه یه سری فقط میان ثبت نام میکنن بعد یا اصلا آنلاین نمیشن یا اینکه وقتی اینوایت میکنی واسه بازی نکردن هزارتا بهونه میارن:confused:

مشکلی نیست ، تداویری خوبی در این مورد دیده شده است .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or