FIFA09 XBox Live League

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
خیلی ممنون
من دارم صبح تا شب با Legendery تمرین میکنم وبسیار زیبا میبازم :biggrin1:
هر گروه قرعه کشی میشه یا به نسبت قدرت گروه بندی میشه؟
جدول هم تو سایت میذارید؟ :confused:

خیلی ممنون
من دارم صبح تا شب با Legendery تمرین میکنم وبسیار زیبا میبازم :biggrin1:
هر گروه قرعه کشی میشه یا به نسبت قدرت گروه بندی میشه؟
جدول هم تو سایت میذارید؟ :confused:

جدول بندی حرفه ای بر اساس قدرت و به صورت مساوی انجام خواهد شد. جدول + گیمرتگ + نتایج گذاشته می شه.

جدول بندی حرفه ای بر اساس قدرت و به صورت مساوی انجام خواهد شد. جدول + گیمرتگ + نتایج گذاشته می شه.
اسم:شهاب
تیم: چلسی
G.T : putshahab
همیشه شب ها و اکثر بعدظهر ها هم هستم

شرمنده ها من هی سوال میپرسم :blushing:
بازیکنا تو لیگ با دیفالت میان یا اگر کسی be a pro بازی کرده بازیکنش قوی شده همونجوری میاد؟

:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

شرمنده ها من هی سوال میپرسم :blushing:
بازیکنا تو لیگ با دیفالت میان یا اگر کسی be a pro بازی کرده بازیکنش قوی شده همونجوری میاد؟

:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
بازی های لیگ Ranked Match هستند بنابراین تمام تنظیمات به صورت Default هست به غیر از زمان بازی

درود بر دوستان ...

بعد از مشاوره با چندتا از دوستان برنامه ی جامه ای درست شد. خلاصه ای از برنامه اینجا گذاشته می شه ولی نسخه اصلی 22 خرداد گذاشته می شود.

برنامه ی رقابت ها( با توجه به پایان نرسیدن ثبت نام برنامه به صورت کلی توضیح داده می شود )

سیدبندی : کل بازیکنان در چند رده بندی قرار گرفته و سعی در مساوی بودن گروه ها خواهد بود.
به طور مثال Amir2c به خاطر تجربه خوب و گذشته ی خوب در رنک A قرار می گیرد.

نکته: این رنک بندی به هیچ صورت شانسی نیست و برای این کار از آمار سایت Easportsfootball استفاده می شود.

...........

جداول گروه ها : جدول ها در آخر با توجه به تعداد بازیکنان و رنک آن ها انجام می شود. احتمالا دو گروه خواهیم داشت و در هر گروه 2 یا 3 بازیکن قوی حضور خواهند داشت.

...........

جوایز !!! : برای جایزه خیلی بررسی شد و در آخر تصمیم به این شد که به نفر اول یک گیمرتگ تازه + 1 ماه گلد هدیه داده شود.

گیمرتگ: King Of The FIFA / گلد 1 ماهه

در صورت میل ، می توانید اسم گیمرتگ را عوض کنید.( شخص قهرمان )

.................

مرحله حذفی: 3 نفر برتر هر گروه که در کل 6 نفر خواهند بود در لیگی جدید به رقابت پرداخته و نفر اول در مرحله حذفی یا play off مشخص شده و برای یادبود جایزه به ایشان تقدیم می شوند.

..............

طبق قوانین جدید هر کسی در دو هفته اول بازی انجام ندهد به صورت اتوماتیک حذف می شود و در لیگ بعد حق شرکت نخواهد داشت.

.............

نکته بسیار مهم: دوستانی که مشخص می شوند که در لایو سابقه بسیاری ندارند ، باید در چند دیدار با هم بازی کنند تا قدرت و مهارت آن ها مشخص شود. در تاریخ 24 خرداد این دیدارها مشخص می شوند.

موفق و پیروز باشید.

آخرین ویرایش:
سلام من هم هستم بعد از ظهرها و شب ها آنلاین هستم البته فعلا به دلیل امتحانات نهایی نمیتونم ولی از بیستم خرداد در خدمت هستیم در مورد سابقه ی بازی من هم می تونید از حسام و احمد رضا بپرسید.
name: milad
gamer tag: Dj Milad
و تیم لیورپول را انتخاب می کنم. و اگر نشد اتلتیکو مادرید را انتخاب می کنیم.

جوایز !!! : برای جایزه خیلی بررسی شد و در آخر تصمیم به این شد که به نفر اول یک گیمرتگ تازه + 1 ماه گلد هدیه داده شود.
زحمت کشیدید خوب هرکی که پرمیوم داشته باشه اکانت جدید بسازه 1 ماه رایگان میگیره:biggrin1:

سلام من هم هستم بعد از ظهرها و شب ها آنلاین هستم البته فعلا به دلیل امتحانات نهایی نمیتونم ولی از بیستم خرداد در خدمت هستیم در مورد سابقه ی بازی من هم می تونید از حسام و احمد رضا بپرسید.
سلام آقا میلاد. چطوری؟ از این ورا؟ امیر جان تو لیست اصلی بزارش کاملا تایید میشه. هم بازیش و هم حضورش در Live در کل من هر وقت اومدم تو FIFA بوده داشته بازی می کرده;) هم آنلاین و هم CPU.

زحمت کشیدید خوب هرکی که پرمیوم داشته باشه اکانت جدید بسازه 1 ماه رایگان میگیره:biggrin1:

شما حق 3 تا اکانت ساختن دارید در ضمن این فقط به عنوان تشویق دوستان است وگرنه اسپانسر مالی که نداریم lol ...

مشکلی نیست.

سلام به تمام دوستان عزیز.من تو انجمن پست نمیدم ولی همیشه همه پست های انجمن رو میخونم.لطفا اسم منم بزارید.خیلی دوست دارم تو لیگ بازی کنم.باید جالب باشه.مخصوصا اگه احمد هم باشه!
اسم : مهدی
GT : mehdee2
تیم : بایرمونیخ
روزای تعطیل و شبها هستم
منتظر شروع لیگ هستم.
منو یادتون نره!

آخرین ویرایش:
سلام به تمام دوستان عزیز.من تو انجمن پست نمیدم ولی همیشه همه پست های انجمن رو میخونم.لطفا اسم منم بزارید.خیلی دوست دارم تو لیگ بازی کنم.باید جالب باشه.مخصوصا اگه احمد هم باشه!
اسم : مهدی
GT : mehdee2
تیم : بایرمونیخ
روزای تعطیل و شبها هستم
منتظر شروع لیگ هستم.
منو یادتون نره!

مشکلی نیست.

به زودی تاپیک آپدیت می شود ...

دوستان از فردا من هر روز 2 ساعت می یام لایو و روزی 1 بازی دوستانه در مورد دوستان داخل لیگ انجام می دم. هر کسی تقاضای بازی دوستانه داره ، pm بده تا بهش بگم حدودا کی بیاد لایو ...

برای دوستان توضیح می دم که سهراب یکی از بچه های لایو هست و تایید می شه.

مشکلی نیست.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or