FIFA VS PES

طرفدار و علاقه مند به کدام شبیه ساز هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    330
  • نظرسنجی بسته شده است .

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
افرین مجید اقا این میشه حرف حساب
خوشحالم که کامنتای منو دنبال میکنید.ناراحتم که برداشتتون اونجوری بوده که حرف حرف منه.
اصولا چون از یه چیزی مطمئنم اگرم اینطور حس کنید عیبی نداره به خاطر اعتمادیه که به حرفم دارم چون همش تجربیه و از رو عکس و فیلم نیست
شما درست میگید قبلا تو PES میشد همرو دریبل زد منم قبول دارم اما تو 15 نمیشه ولی تو فیفا 15 اپیدمی شده.هر کی بگه اینجوری گل نمیزنه و نمیخوره دروغ میگه
حالا ما چی گفتیم؟گفتیم توپ سبکه ...
توپ واقعی وزن داره ... چرخشش مشخصه ... فیزیکش مشخصه
تو فوتبال واقعی دروازبان دورخیز میکنه شوت میزنه به زحمت تا اینور نیمه میاد.اما بازیکنای فیفا بدون اینکه انیمیشن شوتشون این حس و بهتون بده که فشاری داره به توپ میاد به راحتی توپ رو تا فرسنگها پشت دروازه میفرستن
شما موقع کرنر ببین بازیکن با کجای پاش داره سانتر میکنه ؟
حتی میتونه با پای راست با بیرون پا کات توی پا بده این وحشتناکه تو فوتبال واقعی ... فقط باید خندید و هیچی نمیشه گفت
اما تو PES شما چرخش توپ روی زمین رو ببین.میزان قدرتی که پشت توپ هست مسافتی که توپ میره.حرکتی که توپ بعد از واکنش دروازبان داره رو ببین... انگار توپ یه موجود زندس به همه چی واکنش صحیح نشون میده
موقع کرنر ببین با کجای پا سانتر میکنه بازیکن.توپ چقدر زیبا میرسه رو دروازه...
اینا میشه جلوه های بصری بازی که خود بازیکن لذت ببره از بازی بگه وای چه شوتی.چقدر طبیعی.پس توپ چیزیه که خیلی مهمه و ما اینجوری میفهمیم وزن داره یا نه
این ایراد بازی منطقیه یا اینکه بگیم فلانی شبیه مارمولک و میمون و غازه؟
حق با شماست خود منم همه جا گفتم نداشتن لایسنس انگلیس بده.اما چیزای اذار دهنده بیشتری هم هست

بله گل زدن تو فیفا 15 راحت تر شده ولی وزن توپو عکس العمل بازیکن ها نسبت بهش نه خیلی خوبه و نه خیلی بد. این که میگی تو Pes دیگه خبری از دریبل و گل نیست باعث میشه واسه تجربه ش وسوسه بشم :d و بازخوردهای گیم پلی pes15 تا الان خوب بوده. میمونه قضیه ی لاینسس که امیدوارم به زودی رفع بشه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
می بینم که رفقای فیفا باز ما رو تنها گیر آوردین و همینجوری برای خودتون میگید و میگید و میگید ...

از نظر شما کیفیت یعنی مفت بری و گل زدن با یه بازیکن سرعتی بدون شوت اونم به توپ 40 گرمی

این چیزی که شما میگی داریم از نسخه 2005 تا 2014 بازی PES مشاهده میکینم و توی فیفا همچین چیزی نداریم ما

وزن توپ هم با توجه به موتور اختصاصی EA کاملا احساس میشه مثل PES نیست که از وسط نقطه شروع بازی توپ با رونالدو گل بشه ، توی فیفا تا کار تیمی انجام ندی تا سانتر نکنی یا یه توپ رو پاس تو عمق ندی و هوایی نندازی نمیتونی گل بزنی مگر اینکه اینقدر به اسکیل ها وارد باشی که هر کسی رو دریبل کنی که اونم توی گل های برتر هفته موجوده.

در مورد مشکلات بازی اگر وجود داره از PES کمتره صد در صد هم کمتر شما یه سر به سایت ورزش سه خودمون بزن باگ های PES رو نگاه کن ... من حقیقتا دارم میگم تو نسخه 14 حتی یک باگ هم مشاهده نکردم تو بازی تو نسخه 15 هم هنوز من باگی ندیدم ولی تا دلتون بخواد پیشرفت توی گیم پلی و انیمیشن رو دیدم.

کونامی لاینسس رو که نمیتونه بخره هیچ ، لباس ها رو هم نمیتونه درست کنه ، فیس ها هم که افتضاحا حقیقتا ، مگر با پچ های PES Edit ، دم به دقیقه هم در حال اسکی رفتن از فیفا هست از منوی بازی گرفته تا بخش دریبل زدن و ... تا سالی که من PES رو بازی میکردم چیزی به اسم تکنیک تو دریبل نبود به جز چرخوندن انالوگ راست و زدن دریبل زیدانی و فیفا ... از نسخه 2002 یادمه دکمه صفر رو میزدی پشت پا میزد و کلی کارای دیگه ...

و در آخر ما که هزار و یک دلیل بیارید فیفا فلان و بهمانه حاضر نیستیم بازی به این معرکه ای با این گزارش عالی و بدون لودینگ و کریر مود معرکه و انیمیشن های جدید و گرافیک بالا رو با PES عوض کنیم ، حالا میخواد صد بار تو گیمز کام جایزه بگیره چون چیزی که در اخر مشاهده میکینم اینه :

03410788363814949876.jpg

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
بعضی از دوستان تو تاپیک pes میگفتن امسال میخایم از فیفا کوچ کنیم سمت pes در جواب این دوستان باید بگم این حرف مثل این میمونه که شخصی به دلیل نبود آزادی و دمکراسی از ایران کوچ کنه بره با ابوبکر بغدادی بیعت کنه...

Museu

کاربر سایت
Oct 15, 2014
245
بعضی از دوستان تو تاپیک pes میگفتن امسال میخایم از فیفا کوچ کنیم سمت pes در جواب این دوستان باید بگم این حرف مثل این میمونه که شخصی به دلیل نبود آزادی و دمکراسی از ایران کوچ کنه بره با ابوبکر بغدادی بیعت کنه...

چرت نگو مومن
فيفا امسال خوب نبود بايد قبول كرد

Museu

کاربر سایت
Oct 15, 2014
245
بيعت چيه
من فيفا بازي كردم
Pes هم بازي كردم
امسال بيشتر خوشم اومد از pes
در حاليكه من چندساله فيفا بازي ميكنم قبل از اون هم pes بازي ميكردم
امسال فقط pes15

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
امسال همه قبول داریم FIFA مشکلاتی پیدا کرده و افت کرده اما این که "خب دیگه پاشیم بریم PES بازی کنیم" خیلی مسخرس!
PES جدا از مشکلات Gameplay، توی Licence بی‌نهایت مشکل داره که نصف زیبایی بازی رو می‌گیره. (نگید بچه بودیم با همین ها خوش بودیم، اون موقع بچه بودیم و گیم پلی PES هم خیلی خوب بود. آنلاین هم زیاد مرسوم نبود. گرچه من تو همون موقع هم نسخه های Mod شده رو بازی می‌کردم!)
بخش آنلاین هم که حرفش رو نزنیم بهتره! فیفا باز باشی و بخوای PES آنلاین بزنی به معنی واقعی کلمه "زجر" می‌کشی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر