FIFA VS PES

طرفدار و علاقه مند به کدام شبیه ساز هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    330
  • نظرسنجی بسته شده است .

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,859
نام
مهراد
توجه کردم خیلی متعصبانه حرف میزنی و طرفداری فیفا رو میکنی
دیگه هر ادم منصفی میدونه ساکر تو قیافه ها و استیل بدنی بازیکن ها خیلی بالاتره از فیفا
بلاخره قرار نیست همه بازیکنها خوب باشن
تو ساکر از دورترین دوربین موجود هم میفهمیم توپ زیر پای کیه

Realy ? Realy ? Realy ?

من اگر متعصبانه حرف میزنم به خاطر اینکه فیفا حقش همینه که طرفداریش رو بکنم من دارم پول میدم که نسخه ای بخرم که واقعا منو راضی نگه داره نه یک بازی آرکید که فقط اسمش فوتبال هست و با پر رویی تمام هم اسمش هست "فوتبال تکامل یافته" ، تنها چیزی که توی این بازی نمی بینیم تکامل هست. درباره فیس ها ، والا بارسلونا تیم کوچیکی نیست که بگیم حالا بد ساختن مشکلی نداره ! و دوربین ، الان دیگه اینقدر امکانات PES کم شده که از دوربینش هم به عنوان عامل موفقیت یاد میکنید ؟؟؟ والا من هیچکدوم از این مشکلاتی که دوستان به عنوان باگ فیفا میگن رو ندیدم تا به حال ، خیلی هم راحت دارم بازیمو میکنم و مشکلی هم ندارم و هیچ دلیلی هم نمی بینم پولم رو یا حجم دانلودم رو به خاطر PES هدر بدم ...

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
Realy ? Realy ? Realy ?

من اگر متعصبانه حرف میزنم به خاطر اینکه فیفا حقش همینه که طرفداریش رو بکنم من دارم پول میدم که نسخه ای بخرم که واقعا منو راضی نگه داره نه یک بازی آرکید که فقط اسمش فوتبال هست و با پر رویی تمام هم اسمش هست "فوتبال تکامل یافته" ، تنها چیزی که توی این بازی نمی بینیم تکامل هست. درباره فیس ها ، والا بارسلونا تیم کوچیکی نیست که بگیم حالا بد ساختن مشکلی نداره ! و دوربین ، الان دیگه اینقدر امکانات PES کم شده که از دوربینش هم به عنوان عامل موفقیت یاد میکنید ؟؟؟ والا من هیچکدوم از این مشکلاتی که دوستان به عنوان باگ فیفا میگن رو ندیدم تا به حال ، خیلی هم راحت دارم بازیمو میکنم و مشکلی هم ندارم و هیچ دلیلی هم نمی بینم پولم رو یا حجم دانلودم رو به خاطر PES هدر بدم ...

بر متعصب ترین فن فیفا هم دیگه پوشیده نیست که بازی سرشار از مشکله
در مورد فیس و انیمیشن هم همین بس که توی PES شما از دوربین هلیکوپتر هم بازی رو ببینی از استایل بازیکن میفهمی مسی کدومه پیکه کدومه برعکسش تو فیفا تا 4X زووم ندی خیلی هاشون قابل تشخیص نیستن
شما موردی ندیدی چون چشمهاتون رو بستید روی حقیقت توی همین تاپیک فیفا 15 انواع و اقسام باگ و گلهای ضایع رو گذاشتن بچه ها ...
الان میتونید توضیح بدید برای ما در این صحنه چه اتفاقی افتاد ؟ این و بچه های خودمون گذاشتن فتوشاپم نیست
باگ خنده دار فیفا15

- - -ویرایش - - -

اگه بخوایم بر اساس امتیاز یوزر ها بازی کنیم که کلن باید دور گیم رو خط بکشیم. اکثرشون اصلا بازی رو نخریدن و نمی دونن چیه میان یا 1 میدن یا 10!
بخش آفلاین فیفا خیلی هم خوب کار شده و اگه زیاد بازی کنید قلق و نکات گیمپلیش میاد دستتون ولی بخش آنلاینش باگ زیاد داره و اصلا جالب نیست.

ببخشید موقعی که منتقدا به بازیا 6 میدن میگید ملاک امتیاز یوزره حالا اینجا چون فیفا کم شده امتیازش ملاک امتیاز منتقداس؟؟؟
متای فیفا 15 چرا نسبت به 14 کمتر شد اونوقت؟

- - -ویرایش - - -

خیلی وقت بود پست های این تاپیک رو می خوندم و یه بنده خدایی یه کلمه از دهنش شیدر و پولیگانی درومد و 30 صفحه اینجا داشتین گرافیک شاهکار پس و شیدر!!! هاشو می کردین تو حلق فیفا .
این عکس ها از گیم پلی نسخه ی اصلی بازی گرفته شده و ماشالله همینجور شیدر و پولیگانیه که از تصویر داره میزنه بیرون :) کونامی زامبی های رزیدنت اویل رو طراحی کنه موفق تره اون سری رو حداقل به اوجش بر می گردونه

عکس ها :

ژاوی :

مسی :

بارسا :

دوست عزیز بهتر بود نمیذاشتید این عکسهارو ... چون واقعا با هیچ چیز PES قابل قیاس نیست.
موندم چطور بازیکنای PES رو زامبی میبینید ولی نمیگید راموس تو عکسی که خودتون گذاشتید ریمل زده
دندونای مسی رو هم انگار کشیدن ست مصنوعی گذاشتن که چال افتاده صورتش انقدر
دماغ دنی الوز هم انقدر بود خودشو میکشت بیشتر شبیه سمندونه تا دنی الوز
عکس اخر هم بین دنی الوز و بوسکتس کیه ایستاده؟ میثم حسینیه؟

PHX47

کاربر سایت
Jun 1, 2014
748
نام
سیامک
نوشته شده توسط [emoji769:
MASOUD 3;3525426]بر متعصب ترین فن فیفا هم دیگه پوشیده نیست که بازی سرشار از مشکله
در مورد فیس و انیمیشن هم همین بس که توی PES شما از دوربین هلیکوپتر هم بازی رو ببینی از استایل بازیکن میفهمی مسی کدومه پیکه کدومه برعکسش تو فیفا تا 4X زووم ندی خیلی هاشون قابل تشخیص نیستن
شما موردی ندیدی چون چشمهاتون رو بستید روی حقیقت توی همین تاپیک فیفا 15 انواع و اقسام باگ و گلهای ضایع رو گذاشتن بچه ها ...
الان میتونید توضیح بدید برای ما در این صحنه چه اتفاقی افتاد ؟ این و بچه های خودمون گذاشتن فتوشاپم نیست
باگ خنده دار فیفا15

- - -ویرایش - - -

ببخشید موقعی که منتقدا به بازیا 6 میدن میگید ملاک امتیاز یوزره حالا اینجا چون فیفا کم شده امتیازش ملاک امتیاز منتقداس؟؟؟

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز بهتر بود نمیذاشتید این عکسهارو ... چون واقعا با هیچ چیز PES قابل قیاس نیست.
موندم چطور بازیکنای PES رو زامبی میبینید ولی نمیگید راموس تو عکسی که خودتون گذاشتید ریمل زده
دندونای مسی رو هم انگار کشیدن ست مصنوعی گذاشتن که چال افتاده صورتش انقدر
دماغ دنی الوز هم انقدر بود خودشو میکشت بیشتر شبیه سمندونه تا دنی الوز
عکس اخر هم بین دنی الوز و بوسکتس کیه ایستاده؟ میثم حسینیه؟

اين عكسها مال نسخه ي ps4 ه بازي pes 2015 ه . اين خود جنسه نياز به قياس نداره . اين عكس ها از گيم پلي نسخه ي اصلي بازي گرفته شده و گذاشتم اينجا تا كسي نياد ٣٠ صفحه گرافيك pes رو بكنه تو حلق فيفا . حالا با دوربين هليكوپتر ، تلسگوپ هابل و هر چي كه مي خوايد بازي كنيد ولي اين فيس ها در حد نسل ٦ ه ، مهم نيست اگه از ٢ كيلومتري واضحن يا نه :)

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
اين عكسها مال نسخه ي ps4 ه بازي pes 2015 ه . اين خود جنسه نياز به قياس نداره . اين عكس ها از گيم پلي نسخه ي اصلي بازي گرفته شده و گذاشتم اينجا تا كسي نياد ٣٠ صفحه گرافيك pes رو بكنه تو حلق فيفا . حالا با دوربين هليكوپتر ، تلسگوپ هابل و هر چي كه مي خوايد بازي كنيد ولي اين فيس ها در حد نسل ٦ ه ، مهم نيست اگه از ٢ كيلومتري واضحن يا نه :)

الان کدوم در حد نسل 6 ؟؟

84531651390139912461.jpg

PHX47

کاربر سایت
Jun 1, 2014
748
نام
سیامک
MASOUD 3;3525450]الان کدوم در حد نسل 6 ؟؟

84531651390139912461.jpg

مهم نيست كدوم به نيمار واقعي شبيه تره ، شما فقط مو ها رو يه مقايسه بكن ، نيمار تو pes انگار پر به سرش چسبوندن و خدا نكنه دهنش باز شه ، خود زامبي ميشه ، پيشنهاد مي كنم گيم پلي هاي نسخه ي اصلي رو ببينيد و بعد راجب طراحي چهره قضاوت كنيد . صرفا كج دراوردن دهن باعث نميشه بگيم شبيه ، انگار با خمير بازي درست شده .

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
مهم نيست كدوم به نيمار واقعي شبيه تره ، شما فقط مو ها رو يه مقايسه بكن ، نيمار تو pes انگار پر به سرش چسبوندن و خدا نكنه دهنش باز شه ، خود زامبي ميشه ، پيشنهاد مي كنم گيم پلي هاي نسخه ي اصلي رو ببينيد و بعد راجب طراحي چهره قضاوت كنيد . صرفا كج دراوردن دهن باعث نميشه بگيم شبيه ، انگار با خمير بازي درست شده .

19173400352717614594.jpg

OK من جوابمو گرفتم ... پس کلا مهم نیست کدوم به واقعیت شبیه تره از نظر شما
کلا مهم نیست توپ واقعی 750 گرمه تو فیفا 15 وزنش 70 گرمه
مهم نیست با یه بازیکن همرو فر بدی بری تو گل
مهم نیست بتونی بدون اینکه شوت بزنی گل بزنی
مهم نیست گلر پاس هوایی 70 متری بندازه رو سینه مهاجم
خود سازنده بازی 1 گیگ اپدیت داده هزار تا باگ رو رفع کنن نشده بعد یه سری از دوستان کلا منکر همه چیزن
اخه کدوم فوتبال واقعی از 50 تا پاس 50 تاش میرسه؟ فیفا
کدوم فوتبال واقعی بازیکن پشت به یار خودش پاس میده 20.30 متر میرسه ؟ فیفا
کدوم فوتبال از وسط زمین بازیکن چپ پا با راست کات دار میزنه تو گل؟ فیفا
اینا مهم نیست مهم اینه شما بتونی گل بزنی حالا با دست . رو باگ . بدون شوت . با دوندگی . این میشه شبیه ساز؟
اصل و ول مکنید رفتید دنبال اینکه مسی دهنش باز میشه بو میده دهنش یا مسواک زده یا یه دندونشو پر کرده؟
بعد توپ بادکنکیه فیفا به چشمتون نمیاد.. پشت بازوی بازیکنا به چشمتون نمیاد
خود من گیم پلی برام مهمه فیس و غیره اهمیتش کمتره با اینکه PES تو این زمینه هم بهتره.خیلی حرفه یه بازی جوری بترکه که مردم برن فوتبالی بازی کنن که لایسنس انگلیس نداره اما گیم پلی داره
چه بحثی میمونه دیگه

آخرین ویرایش:

PHX47

کاربر سایت
Jun 1, 2014
748
نام
سیامک
MASOUD 3;3525459]
19173400352717614594.jpg

OK من جوابمو گرفتم ... پس کلا مهم نیست کدوم به واقعیت شبیه تره از نظر شما
کلا مهم نیست توپ واقعی 750 گرمه تو فیفا 15 وزنش 70 گرمه
مهم نیست با یه بازیکن همرو فر بدی بری تو گل
مهم نیست بتونی بدون اینکه شوت بزنی گل بزنی
مهم نیست گلر پاس هوایی 70 متری بندازه رو سینه مهاجم
خود سازنده بازی 1 گیگ اپدیت داده هزار تا باگ رو رفع کنن نشده بعد یه سری از دوستان کلا منکر همه چیزن
اخه کدوم فوتبال واقعی از 50 تا پاس 50 تاش میرسه؟ فیفا
کدوم فوتبال واقعی بازیکن پشت به یار خودش پاس میده 20.30 متر میرسه ؟ فیفا
کدوم فوتبال از وسط زمین بازیکن چپ پا با راست کات دار میزنه تو گل؟ فیفا
اینا مهم نیست مهم اینه شما بتونی گل بزنی حالا با دست . رو باگ . بدون شوت . با دوندگی . این میشه شبیه ساز؟
اصل و ول مکنید رفتید دنبال اینکه مسی دهنش باز میشه بو میده دهنش یا مسواک زده یا یه دندونشو پر کرده؟
بعد توپ بادکنکیه فیفا به چشمتون نمیاد..
چه بحثی میمونه دیگه

كلا يه فايل نوتپد داري اين پستت رو توش كپي كردي هر كي حرف مي زنه براش كپيش مي كني :) يه تحقيق بكني مي بيني وزن توپ امسال نايك ٤٢٠ گرمه ، ٤٢٠ گرم رو هم تصور كني ميبيني خيلي سبكه . چه خبره ٧٥٠ گرم ؟؟ مگه توپ جام جهاني ٢٠٠٢ ه ؟؟

بعدشم شما خيلي ناراحتي فيفا رو بازي نكن واسه چي تو هر تاپيكي خر بچه ها رو مي چسبي مي خواي نظرتو به زور قالب كني ؟؟ آقا شما حال نمي كني ؟؟ من حال مي كنم پس تا صبحم واسم دليل بياري من قانع نميشم چون من نوبم و دارم با فيفا ١٥ حال مي كنم :) امسال هم مي تونيد شاهكار كونامي رو تجربه كنيد ... اون عكسارو هم گذاشتم كه فقط ببينيد طراحي چهره ها در چه حده :)
شما فيفا ١٥ رو فاكتور بگير ، اگه ea همون فيفا ١٤ رو تا ٥ سال ديگه هم با آپديت squad بده pes باز هم به پاش نمي رسه . دموشو بازي كردم ولي هنوز خيلي جاي كار داره . كسي هم از پيشرفت pes ناراحت نميشه چون ea به خودش مياد و محصول با كيفيت تري توليد مي كنه

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
كلا يه فايل نوتپد داري اين پستت رو توش كپي كردي هر كي حرف مي زنه براش كپيش مي كني :) يه تحقيق بكني مي بيني وزن توپ امسال نايك ٤٢٠ گرمه ، ٤٢٠ گرم رو هم تصور كني ميبيني خيلي سبكه . چه خبره ٧٥٠ گرم ؟؟ مگه توپ جام جهاني ٢٠٠٢ ه ؟؟

بعدشم شما خيلي ناراحتي فيفا رو بازي نكن واسه چي تو هر تاپيكي خر بچه ها رو مي چسبي مي خواي نظرتو به زور قالب كني ؟؟ آقا شما حال نمي كني ؟؟ من حال مي كنم پس تا صبحم واسم دليل بياري من قانع نميشم چون من نوبم و دارم با فيفا ١٥ حال مي كنم :) امسال هم مي تونيد شاهكار كونامي رو تجربه كنيد ... اون عكسارو هم گذاشتم كه فقط ببينيد طراحي چهره ها در چه حده :)
شما فيفا ١٥ رو فاكتور بگير ، اگه ea همون فيفا ١٤ رو تا ٥ سال ديگه هم با آپديت squad بده pes باز هم به پاش نمي رسه . دموشو بازي كردم ولي هنوز خيلي جاي كار داره . كسي هم از پيشرفت pes ناراحت نميشه چون ea به خودش مياد و محصول با كيفيت تري توليد مي كنه

خر چسبیدن که تو تربیت شما مرسومه اولا
تو قانون شما چون شما حال میکنی با یه بازی حق نظر دادن داری بقیه حال نکنن باید بفروشن نظرم ندن؟
نه نوت پد ندارم براتون عکس و اپ کردم که فشارتون بالا پایین بشه که شد خوشبختانه
من فیفا رو فروختم در ضمن و صد البته به شما مربوط نیست که بفروشم یا بخرم یا نخرم
وقتی خودتون میگید نوبید و از گل زدن با یه بازیکن لذت میبرید من حرفی ندارم.اما اعتراف جذابی بود
فرض کنیم 420 گرمم که باشه تا 42 گرم اختلاف هنوز زیاده
دموش رو بازی کردید ولی یادمه گفتید عکسهارو از نسخه اصلی برامون گرفتید.پس نسخه اصلی ندارید.از رو فیلم و عکس نتیجه گیری میکنید اصولا
اصولا تعریف ما از کیفیت فرق داره
از نظر شما کیفیت یعنی مفت بری و گل زدن با یه بازیکن سرعتی بدون شوت اونم به توپ 40 گرمی
اما کیفیت از نظر من فراتر از این چیزاست... چون شما گفتی نوب هستی توضیحم بدم بی فایدست پس
در کل الان که پستهاتون رو دیم 90 تاس و 60 تاش منجر به تخلف شده فهمیدم که همون اول نباید با شما وارد بحث میشدم

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - ؟
من اصلا بحث فیفا رو کردم؟ کلیت امتیازهای یوزرها تو متا رو گفتم. این که امتیازهای کاربران متا رو شکمه دیگه توضیح نمیخواد طرف اصلا بازی رو نخریده یه امتیاز به بازی میده.
چند نمونه از متای یوزرها

Pro Evolution Soccer 2014 PC (4.5
Pro Evolution Soccer 2012 (6.7
Pro Evolution Soccer 2013 PC(6.7
FIFA 15 PC(4.5
FIFA Soccer 13 (6.6
FIFA 14(6.2

واقعا حق این بازی ها این متا بود؟

تو تمام این نمرات امتیاز سایتها و منتقدین به فیفا بالاتره و اگه رای های قرمز یوزرها رو تو متا ببینید کاملا مشخصه که فن های بازی حسابی از خجالت هم دراومدن یا رای ها همه قرمزه یا سبز و حد وسط نداره و این یعنی باد هوا و من ترجیح میدم به نقد یوروگیمر توجه کنم تا یوزری که نمیشناسم.
شما چون فن pes هستین باد هر طرف بوزه میرید همون سمت من از هر دو خوشم میاد و هر دو رو معمولا بازی میکنم ولی با فیفا راحت ترم ولی دلیل نمیشه چشمم و رو واقعیت ببندم فیفا 15 نسبت به قبل ضعیف تر کار کرده به خصوص در بخش آنلاین و اینو تو کامنت قبل هم گفتم.

پ. ن: تو این تاپیک چون فقط بحث فوتبالی بود این دو بازی رو مقایسه کردم یه سر به متاهای یوزرها بزن و به متای مثلا mass effect 3 نگاه کن و دلایل بی ارزششون رو بخون.

PHX47

کاربر سایت
Jun 1, 2014
748
نام
سیامک
MASOUD 3;3525495]خر چسبیدن که تو تربیت شما مرسومه اولا
نه نوت پد ندارم براتون عکس و اپ کردم که فشارتون بالا پایین بشه که شد خوشبختانه
من فیفا رو فروختم در ضمن و صد البته به شما مربوط نیست که بفروشم یا بخرم یا نخرم
وقتی خودتون میگید نوبید و از گل زدن با یه بازیکن لذت میبرید من حرفی ندارم.اما اعتراف جذابی بود
فرض کنیم 420 گرمم که باشه تا 42 گرم اختلاف هنوز زیاده
دموش رو بازی کردید ولی یادمه گفتید عکسهارو از نسخه اصلی برامون گرفتید.پس نسخه اصلی ندارید.از رو فیلم و عکس نتیجه گیری میکنید اصولا
اصولا تعریف ما از کیفیت فرق داره
از نظر شما کیفیت یعنی مفت بری و گل زدن با یه بازیکن سرعتی بدون شوت اونم به توپ 40 گرمی
اما کیفیت از نظر من فراتر از این چیزاست... چون شما گفتی نوب هستی توضیحم بدم بی فایدست پس

تا وقتي شما اسم حرفه اي رو رو خودت گذاشتي من با افتخار ميگم نوبم . نوبم فقط از ٩٨ دارم فيفا بازي مي كنم . نوب رو هم با توجه به تعريف شما از خودتون تو تاپيك فيفا گفتم ... ماشالله اعتماد به سقف رو رد كردي شما :) حرفه اي تر از شما نميان انقدر ادعا بكنن .مي دونم فروختي ولي ول كن نيستي . Ea تو اين فروم نماينده نداره كه انقدر يه حرف رو تكرار مي كني . توپ فيفا رو مگه وزن كردي كه ميگي ٤٥ گرم ؟؟ كلا نتيجه گيري اينه كه هركي از فيفا ١٥ خوشش بياد نوبه . منم خوشم مياد .
گفتم دمو رو بازي كردم و اين عكس ها هم از گيم پلي بازي اصلي كه يه بنده خدايي رو يوتوب آپلود كرده گرفتم . اگه تعريف شما از كيفيت resident evil تو زمين فوتباله كه من حرفي ندارم . فيفا افت كرده امسال ولي نه در اون حدي كه شما مي گي

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
من اصلا بحث فیفا رو کردم؟ کلیت امتیازهای یوزرها تو متا رو گفتم. این که امتیازهای کاربران متا رو شکمه دیگه توضیح نمیخواد طرف اصلا بازی رو نخریده یه امتیاز به بازی میده.
چند نمونه از متای یوزرها

Pro Evolution Soccer 2014 PC (4.5
Pro Evolution Soccer 2012 (6.7
Pro Evolution Soccer 2013 PC(6.7
FIFA 15 PC(4.5
FIFA Soccer 13 (6.6
FIFA 14(6.2

واقعا حق این بازی ها این متا بود؟

تو تمام این نمرات امتیاز سایتها و منتقدین به فیفا بالاتره و اگه رای های قرمز یوزرها رو تو متا ببینید کاملا مشخصه که فن های بازی حسابی از خجالت هم دراومدن یا رای ها همه قرمزه یا سبز و حد وسط نداره و این یعنی باد هوا و من ترجیح میدم به نقد یوروگیمر توجه کنم تا یوزری که نمیشناسم.
شما چون فن pes هستین باد هر طرف بوزه میرید همون سمت من از هر دو خوشم میاد و هر دو رو معمولا بازی میکنم ولی با فیفا راحت ترم ولی دلیل نمیشه چشمم و رو واقعیت ببندم فیفا 15 نسبت به قبل ضعیف تر کار کرده به خصوص در بخش آنلاین و اینو تو کامنت قبل هم گفتم.

پ. ن: تو این تاپیک چون فقط بحث فوتبالی بود این دو بازی رو مقایسه کردم یه سر به متاهای یوزرها بزن و به متای مثلا mass effect 3 نگاه کن و دلایل بی ارزششون رو بخون.

ببخشید منم کلی گفتم اما تاپیک مقایسه PES و FIFA بحث چیه ؟؟؟ PES و FIFA
نوشته مقایسه PES و UNCHARTED ؟
من فن PES نیستم باد هر طرف بوزه اونور نمیرم ... من خودم عقل و شعور دارم و برعکس کسی که عکس بازیارو دیده میاد نقد چند صفحه ای میزاره.
شما هم سعی کن خودت تجربه کنی که مجبور نباشی از بین نقد کاربری که نمیشناسی و منتقدی که مجبوری بهش اعتماد کنی یکی رو انتخاب کنی
ما چی میگیم مگه؟ میگیم بخش انلاین این مشکل و داره طرف میگه نه نداره فرداش میبینی تو تاپیک فیفا پرسیده ببخشید واسه انلاین شدن پلاس لازمه؟
ما چون میگیم توپ فیفا 40 گرمه از نظر شما حذب بادیم؟؟؟؟

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
ببخشید منم کلی گفتم اما تاپیک مقایسه PES و FIFA بحث چیه ؟؟؟ PES و FIFA
نوشته مقایسه PES و UNCHARTED ؟
من فن PES نیستم باد هر طرف بوزه اونور نمیرم ... من خودم عقل و شعور دارم و برعکس کسی که عکس بازیارو دیده میاد نقد چند صفحه ای میزاره.
شما هم سعی کن خودت تجربه کنی که مجبور نباشی از بین نقد کاربری که نمیشناسی و منتقدی که مجبوری بهش اعتماد کنی یکی رو انتخاب کنی
ما چی میگیم مگه؟ میگیم بخش انلاین این مشکل و داره طرف میگه نه نداره فرداش میبینی تو تاپیک فیفا پرسیده ببخشید واسه انلاین شدن پلاس لازمه؟
ما چون میگیم توپ فیفا 40 گرمه از نظر شما حذب بادیم؟؟؟؟
نمی دونم چرا هر چی با ادب و احترام حرف میزنم شما بی احترامی میکنی و همش میخوای تیکه بندازی. کیو تو این سایت قبول داری لطفا بگو بیاد کامنتم و بخونه شاید متوجه حرفم بشه. منم از وقتی فوتبال پلی استیشن 1 اومد تا الان فوتبال بخشی از زندگیمه چرا فکر میکنی همه از رو تصاویر نظر میدن و خودشون تجربه ندارن شما با کس دیگه مشکل داری به من ربط نداره من دارم میگم فن ها ی دوتا بازی تو متا به این دو بازی امتیازهای الکی میدن! این کجاش مبهمه که هی باید توضیح بدم و دقیقا همین حرفی که بالا درباره ی پلاس و فیفا زدی تو متا صدق میکنه و طرف الکی نمره میده

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
نمی دونم چرا هر چی با ادب و احترام حرف میزنم شما بی احترامی میکنی و همش میخوای تیکه بندازی. کیو تو این سایت قبول داری لطفا بگو بیاد کامنتم و بخونه شاید متوجه حرفم بشه. منم از وقتی فوتبال پلی استیشن 1 اومد تا الان فوتبال بخشی از زندگیمه چرا فکر میکنی همه از رو تصاویر نظر میدن و خودشون تجربه ندارن شما با کس دیگه مشکل داری به من ربط نداره من دارم میگم فن ها ی دوتا بازی تو متا به این دو بازی امتیازهای الکی میدن! این کجاش مبهمه که هی باید توضیح بدم و دقیقا همین حرفی که بالا درباره ی پلاس و فیفا زدی تو متا صدق میکنه و طرف الکی نمره میده

شما به من میگی حذب باد بدون اینکه چیزی از من بدونی.من باید ناراحت بشم شما داری گلایه میکنی؟
بی احترامی من کدوم قسمت حرفامه؟
من کجای حرفای شمارو درباره متا و امتیازای الکی رد کردم؟ که میگی نفهمیدی
من نگفتم همه از رو تصویر نظر میدن.همین عزیزی که بحث میکرد با من خودش داره تایید میکنه از رو 2 تا عکس تو یوتوب به این نتیجه رسیده.

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
شما به من میگی حذب باد بدون اینکه چیزی از من بدونی.من باید ناراحت بشم شما داری گلایه میکنی؟
من کجای حرفای شمارو درباره متا و امتیازای الکی رد کردم؟ که میگی نفهمیدی[/QUOTE

من خیلی وقته تو سایت هستم و کامنت های شما رو دیدم و معمولا تو بحث های مختلف جوری نظر میدی که بگی حرف حرف منه. خب شما که منو نمیشناسی چطور میگی که میگم ملاک امتیاز یوزرهاست اصلا کی گفتم؟ شما حالا که یه شماره از فیفا امتیاز پایین تر از نسخه ی قبل گرفته طوری کامنت میدی که یکی فیفا رو بازی نکرده فکر میکنه با چه افتضاحی طرفه.
مثلا این جمله که میگین با یه بازیکن گل بزنید از پایه غلطه و این اتفاق تو سری pes به وضوح اتفاق میافته. من از pes 2009 به اینور فقط فیفا بازی کردم ودلیل اصلیم این بود که با یه بازیکن خوب مثل رونالدو و یا آدریانو و رونی میشد کل بازیکن ها رو دریبل کرد و گل زد و یا نود درصد شوت های از راه دورشون راحت گل میشد و اصلا حس شبیه ساز به آدم دست نمیداد ولی برای گل زدن تو فیفا باید تیمی کار کرد و خیلی کم پیش میاد با یه بازیکن همه کار کرد. حالا نمیدونم تو شماره های اخیر هم تو pes همچین موردی هست یا نه.
بعدشم ما فقط نباید به ساخت چهره و استایل بازیکن ها توجه کنیم. همین ضعف لاینسس و گیمپلی ضعف بسیار بزرگیه و اینو قبول دارم که تو دو شماره ی آخر pes تو طراحی بازیکن ها بهتر عمل کرده.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
من کجای حرفای شمارو درباره متا و امتیازای الکی رد کردم؟ که میگی نفهمیدی[/QUOTE

من خیلی وقته تو سایت هستم و کامنت های شما رو دیدم و معمولا تو بحث های مختلف جوری نظر میدی که بگی حرف حرف منه. خب شما که منو نمیشناسی چطور میگی که میگم ملاک امتیاز یوزرهاست اصلا کی گفتم؟ شما حالا که یه شماره از فیفا امتیاز پایین تر از نسخه ی قبل گرفته طوری کامنت میدی که یکی فیفا رو بازی نکرده فکر میکنه با چه افتضاحی طرفه.
مثلا این جمله که میگین با یه بازیکن گل بزنید از پایه غلطه و این اتفاق تو سری pes به وضوح اتفاق میافته. من از pes 2009 به اینور فقط فیفا بازی کردم ودلیل اصلیم این بود که با یه بازیکن خوب مثل رونالدو و یا آدریانو و رونی میشد کل بازیکن ها رو دریبل کرد و گل زد و یا نود درصد شوت های از راه دورشون راحت گل میشد و اصلا حس شبیه ساز به آدم دست نمیداد ولی برای گل زدن تو فیفا باید تیمی کار کرد و خیلی کم پیش میاد با یه بازیکن همه کار کرد. حالا نمیدونم تو شماره های اخیر هم تو pes همچین موردی هست یا نه.
بعدشم ما فقط نباید به ساخت چهره و استایل بازیکن ها توجه کنیم. همین ضعف لاینسس و گیمپلی ضعف بسیار بزرگیه و اینو قبول دارم که تو دو شماره ی آخر pes تو طراحی بازیکن ها بهتر عمل کرده.

افرین مجید اقا این میشه حرف حساب
خوشحالم که کامنتای منو دنبال میکنید.ناراحتم که برداشتتون اونجوری بوده که حرف حرف منه.
اصولا چون از یه چیزی مطمئنم اگرم اینطور حس کنید عیبی نداره به خاطر اعتمادیه که به حرفم دارم چون همش تجربیه و از رو عکس و فیلم نیست
شما درست میگید قبلا تو PES میشد همرو دریبل زد منم قبول دارم اما تو 15 نمیشه ولی تو فیفا 15 اپیدمی شده.هر کی بگه اینجوری گل نمیزنه و نمیخوره دروغ میگه
حالا ما چی گفتیم؟گفتیم توپ سبکه ...
توپ واقعی وزن داره ... چرخشش مشخصه ... فیزیکش مشخصه
تو فوتبال واقعی دروازبان دورخیز میکنه شوت میزنه به زحمت تا اینور نیمه میاد.اما بازیکنای فیفا بدون اینکه انیمیشن شوتشون این حس و بهتون بده که فشاری داره به توپ میاد به راحتی توپ رو تا فرسنگها پشت دروازه میفرستن
شما موقع کرنر ببین بازیکن با کجای پاش داره سانتر میکنه ؟
حتی میتونه با پای راست با بیرون پا کات توی پا بده این وحشتناکه تو فوتبال واقعی ... فقط باید خندید و هیچی نمیشه گفت
اما تو PES شما چرخش توپ روی زمین رو ببین.میزان قدرتی که پشت توپ هست مسافتی که توپ میره.حرکتی که توپ بعد از واکنش دروازبان داره رو ببین... انگار توپ یه موجود زندس به همه چی واکنش صحیح نشون میده
موقع کرنر ببین با کجای پا سانتر میکنه بازیکن.توپ چقدر زیبا میرسه رو دروازه...
اینا میشه جلوه های بصری بازی که خود بازیکن لذت ببره از بازی بگه وای چه شوتی.چقدر طبیعی.پس توپ چیزیه که خیلی مهمه و ما اینجوری میفهمیم وزن داره یا نه
این ایراد بازی منطقیه یا اینکه بگیم فلانی شبیه مارمولک و میمون و غازه؟
حق با شماست خود منم همه جا گفتم نداشتن لایسنس انگلیس بده.اما چیزای اذار دهنده بیشتری هم هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر