FIFA VS PES

• Thread starter Thread starter Boss
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

طرفدار و علاقه مند به کدام شبیه ساز هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    330
  • نظرسنجی بسته شده است .
والا من كه چند ساله دارم فيفا بازي ميكنم
امسال از دموي pes خوشم اومده
فيفا رنگ و لعابش بيشتره
اول بازي بازيكنان رو نشون ميده
يا مثلا از چند نما استاديوم رو نشون ميده
ولي بعد كه به اصل قضيه ميرسيم
يعني فوتبال بازي كردن
من بيشتر از pes خوشم اومد

من با قیافه و چمن و اینجوری چیزا که بدرد نمیخوره کار ندارم! از لحاظ گیم پلی فیفا یه اندازه ی یه نسل هرسال پیشرفت کرد و PES پسرفت! این فاصله هم با یه نسخه و تو 1-2 سال برطرف نمیشه. با فاصله فیفا بهتره ، طوریکه نیاز به بحث نداره.

این نظرو باید طلا گرفت!
قیافه و چمن و ورزشگاه و گرافیک و لایسنسو... هیچ کدومشون محور اصلی فوتبال نیستن! تنها و تنها گیم پلی هست که تو فوتبال حرف اول رو میزنه! منم PES باز بودم تا نسخه ی 2010! یه روز از بی بازیی رفتم FIFA گرفتم و از اون روز فیفا باز موندم!!! بحث سلیقه هم درمیون هست البته! ولی اگر فن نباشی، به راحتی میتونی فیفا رو از PES بهتر بدونی! همونطور که من نظرم بعد از اینهمه سال PES بازی کردن، با تجربه ی یکی از نسخه های فیفا، عوض شد!

کلاً فیفا بازها پتانسیل دیدن Pes رو ندارن ! هر سال که نسخه های بعدی این دوتا بازی میان هرکی طرفداری عجولانه ی خودش رو میکنه ! الان که فیفا 15 اومده یه سری های میان میگن پسرفت کرده خیلی آسون شده، یه سریا میان میگن بازی داره پیشرفت میکنه و داره به شبیه ساز واقعی نزدیکتر میشه ! من حتی دیدم طرف Pes ( پِس ) رو پیس تلفظ میکنه و میاد نظر یک طرفه میده و میره ! امسال که اومدن Pes 15 یه ماه عقب افتاد بیشتر فوتبال باز ها رفتن سمت فیفا ! من خودم روی X360 دارم بازی میکنم و آفلاینش اگه بخوای با CPU بازیکنی که رسماً فاتحه آینده ات خوندس. دست اول Legendry که بازی میکنی میاد 6 تا ازت میخوره تو دست بعدی 3-0 میبرتت ! :| ولی پس 2014 واقعاً افت شدیدی توی گیم پلی داشت و فیفا اون سال ازش جلو زد امسال هم چیزی تا اومدن پس 2015 معلوم نیست پس نمیشه نظر کاملاً قاطع آنه ای رو درمودشون داد .

من بار ها گفتم پس غلطه ، جالبیش اینه که شما یکسری رو مسخره می کنید میگید که میگن پیس ، درحالی که جفتتون غلط میگید ، پی ای اس درسته : |
آخه عزیز من کجای دنیال حرف مخفف رو یک سره می خونن که اینجا مود شده ؟ p-e-s = pro evolution soccer
در ضمن من فن فیفام و همیشه هم فیفا بازی خواهم کرد :x

کلاً فیفا بازها پتانسیل دیدن Pes رو ندارن ! هر سال که نسخه های بعدی این دوتا بازی میان هرکی طرفداری عجولانه ی خودش رو میکنه ! الان که فیفا 15 اومده یه سری های میان میگن پسرفت کرده خیلی آسون شده، یه سریا میان میگن بازی داره پیشرفت میکنه و داره به شبیه ساز واقعی نزدیکتر میشه ! من حتی دیدم طرف Pes ( پِس ) رو پیس تلفظ میکنه و میاد نظر یک طرفه میده و میره ! امسال که اومدن Pes 15 یه ماه عقب افتاد بیشتر فوتبال باز ها رفتن سمت فیفا ! من خودم روی X360 دارم بازی میکنم و آفلاینش اگه بخوای با CPU بازیکنی که رسماً فاتحه آینده ات خوندس. دست اول Legendry که بازی میکنی میاد 6 تا ازت میخوره تو دست بعدی 3-0 میبرتت ! :| ولی پس 2014 واقعاً افت شدیدی توی گیم پلی داشت و فیفا اون سال ازش جلو زد امسال هم چیزی تا اومدن پس 2015 معلوم نیست پس نمیشه نظر کاملاً قاطع آنه ای رو درمودشون داد .

داداش اول بدون اون اسمش پس نیستش بقیه بحثا بماند

یک چیزی وجود داره به نام گزارشگر در فیفا که آدم رو حیرت زده میکنه..و من سر همینه که هیچ رفم از فیفا دس نمیکشم
فکر میکنم Konami در صد سال آینده بتونه یه همچین کامنتری برای فوتبالش بزاره :))
امشب داشتم تو لالیگا بازی میکردم..رئال بارسا..اونوخت نتایج زنده ویارئل و دیگر بازیهای زنده رو اعلام میکرد.اون یکی گزارشگره..بعد مارتین عذخواهی کرد گفت..بله گل دقیقه 50 توسط فلانی...روی سانتر فلان زده شد..تیم اسپانیول باید خیلی تلاش کنه..که دو گل عقب و ...یعنی کف کرده بودم ...بعد حالا به ادامه این بازی زیبا برسیم...آلن نظرت چیه؟ :))

داداش گلم فیفا اگه 10 سال هم پسرفت کنه باز بهتر از pes هست ، حالا حالا ها pes به fifa نخواهد رسید . خودت رو اذیت نکن برادر جان :d

pes = فوتبال دستی

من چندين ساله فيفا ميزنم
ديشب با داداشم بيش از ده دست فيفا بازي كردم و بيش از ده دست pes زدم
خداوكيلي من از روي تعصب حرف نميزنم
ولي pes عالي بود
فيفا رنگ و لعاب زيادي داشت اما تو بازي فيفا جالب نبود
واقعا بازي pes جالب بود

تبریک به دوستان عزیز pes یه اسکی خیلی زیبا از ultimate team زده که باورم نمیشه ولی همون یه ذره ارزشی که برای Pes قائل بودم هم از بین رفت با این کارشون.

من فيفا همش رو بازي كردم pes هم 2009-2013 بازي كردم pes اگه با رفيقات بازي كني قابل تحمله ولي اگه بخواي با CPU بازي كني جناب اقاي رونالدو كل زمين رو ميدود و خستگي هم سرشون نميشه از وسط زمين شوت ميزنن گل ميشه كلا مقابله با مادريد cpu غير ممكنه! در صورتي كه توي fifa همه تيم ها كلا توي تقريبا يه سطح قرار دارن در كل توي سال هاي 2010 و 2011 pes يكم پيشرفت كرد ولي باز دوباره داره گند ميزنه ولي در كل فيفا يه چيز ديگه هست

بچه ها ايا واقعا بازي فوتبال pes نسبت به فيفا سرتر نيست؟
تاكيد ميكنم فقط فقط فوتبال بازي كردن منظورمه
نه صحنه هاي قبل بازي يا مثلا گزارشگر يا جلوه هاي ويژه
ميخوام نظرتون رو بدونم

ميخوام نظرتون رو بدونم

از نظر فوتبالی هیچکدوم قابل قبول نیستن

ميخوام نظرتون رو بدونم

اصلا شما شک نکن که سرتر نیست ... به اندازه یه میکرو درصد هم شکی در خرید فیفا نکن ... Work Hard ... Play Hard ... JUST FIFA

ميخوام نظرتون رو بدونم

واقعا نیست مشکل از اونجایی شروع میشه که اصلا pes هیچی نیست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or