Multi Platform FIFA 23

• Thread starter Thread starter Romell
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpgphoto_2022-07-21_00-19-12.jpgphoto_2022-07-21_00-19-14.jpgphoto_2022-07-21_00-19-22.jpgphoto_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpgFX9ffc_WIAAQxWd.jpgFYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:
پک ها این اواخر توتی وزن خوبی پیدا کرده بودند.
از یکیشون زیاد خفن هم نبود اشلی کول توتی ایکون زدم که واویلا.عجیب دفاعیه:D
از +78 هم هرین کین آنربل که سوپرایزم کرد و شوت هاش حرف نداره.
دوستانی هم که هافبک دفاعی خوبی ندارن، آلونسو هافبک خوبیه و مخصوصا اینکه پاس هاش حرف نداره و بستنش خالی از لطف نیست.

این ویکند رکورد خودمو زدم. ۱۳ برد و ۷ باخت. و پک هارو باز کردم. فکر میکنید چی داد....؟ بله،هویج :)) . نمیدونم چرا یدونه toty بهم نمیده .
این ژابی آلونسو عالیه. هم کار های دفاعی هم پاس هاش. بذارید پشت آداما ترائوره کارو در میاره:D

سلام دوباره😁

آقا من دو تا پک باز کردم یکی پک rare mega pack بود یکی هم sbc +88

بهم این دو تا مهاجم بزرگوار رو داد چطورن ؟
اوزه بیو پک کردی دیگه چی میخوای؟ :D شاید تو آیکان ها اول رونالدو ولی بعد پله و اوزه بیو و پوشکاش در یک حد هستن حدودا
ولی هری کین خیلی مالی نیست.البته این کارتش خوبه ها ولی بازم در کل میگم

• Like
Reactions: omiid72 and AhmadGr
این ویکند رکورد خودمو زدم. ۱۳ برد و ۷ باخت. و پک هارو باز کردم. فکر میکنید چی داد....؟ بله،هویج :)) . نمیدونم چرا یدونه toty بهم نمیده .
این ژابی آلونسو عالیه. هم کار های دفاعی هم پاس هاش. بذارید پشت آداما ترائوره کارو در میاره:D
فقط یدونه برد کم آوردی برای رنک 4 x_x هفته دیگه اینم رد میکنی :-bd

سلام، من این مشکل را داشتم به مودمی که پلی‌استیشن وصل شدی با گوشی یا pc متصل شو وارد سایت ea.com شدی لوگین شو حتما مشکلت حل میشه
پ.ن: روی لوگوی پلی‌استیشن کلیک کنید که به اکانت پلی‌استیشن شما لینک بشه سایت ea
آقا دمت گرم با این روش درست شد. 👍

این 2 روزه برای شما آنلاین فرقی نکرده؟آخه من الان پینگم درسته،سرعتمم خوبه تو بازی هم میرم همون پینگ حدود 75 هست ولی داخل بازی به طرز عجیبی کند شده و دیلی داره.راستش شک کردم که نکنه سرور خودشون مشکل داره ایندفعه.یعنی هر کاری که میخوام بکنم 1 ثانیه بعد اجرا میشه و در کل بازی برام شده مثل صحنه آهسته :|هیچ کاری نمیشه کرد.فقط میرم داخل بازی 6-7 تا میخورم میام بیرون;))

این 2 روزه برای شما آنلاین فرقی نکرده؟آخه من الان پینگم درسته،سرعتمم خوبه تو بازی هم میرم همون پینگ حدود 75 هست ولی داخل بازی به طرز عجیبی کند شده و دیلی داره.راستش شک کردم که نکنه سرور خودشون مشکل داره ایندفعه.یعنی هر کاری که میخوام بکنم 1 ثانیه بعد اجرا میشه و در کل بازی برام شده مثل صحنه آهسته :|هیچ کاری نمیشه کرد.فقط میرم داخل بازی 6-7 تا میخورم میام بیرون;))
skill issue :))
به سبک reddit هر چی میگم میگن اسکیل ایشو

حمید جان و بقیه کارشناسا
میشه این ویدیو کوتاه رو نگا کنین و بگین من چه خاکی بر سرم بریزم که اینجوری گل نخورم؟؟ وقتی سوییچ میکنم رو CB قشنگ میره دنبال کارش با مهاجم حریف کاری نداره. در صورتی که حریفای من نمیذارن من هیچ عمقی ای اینجوری بندازم عمق من سوراخه. تنظیماتی چیزیه؟؟؟

من دیروز اینطور بودم انگار وزنه ده کیلیووی بستن به پای بازیکنا یه روز بعد پاس میده شوت میزنه. اصلا tap in ها هم نمیرفت تو گل. اومدم اینجا بگم گفتم با توجه به اینکه اخیرا زیاد انتقاد کردم میگن بازیتو بهتر کن :D
پ.ن. من پینگم ۱۸-۲۲ هست

من نتم داغون بود تازه درست شده فک نکنم مشکل از نت باشه چون من بیشتر بازیا این مشکلو دارم در حدی که نمیشه هیچچ کاری کرد عملا فقط پاس پاس شوت!
مشکل از سروراست یه دوباری هم مثل اینکه از دسترس خارج شده!

من دیروز اینطور بودم انگار وزنه ده کیلیووی بستن به پای بازیکنا یه روز بعد پاس میده شوت میزنه. اصلا tap in ها هم نمیرفت تو گل. اومدم اینجا بگم گفتم با توجه به اینکه اخیرا زیاد انتقاد کردم میگن بازیتو بهتر کن :D
پ.ن. من پینگم ۱۸-۲۲ هست
من نتم داغون بود تازه درست شده فک نکنم مشکل از نت باشه چون من بیشتر بازیا این مشکلو دارم در حدی که نمیشه هیچچ کاری کرد عملا فقط پاس پاس شوت!
مشکل از سروراست یه دوباری هم مثل اینکه از دسترس خارج شده!
پس فقط مشکل من نیست.وقتی پینگ 18-22 بگه سنگنیه مال ما دیگه بیخیالش بشیم بهتره :D

skill issue :))
به سبک reddit هر چی میگم میگن اسکیل ایشو

حمید جان و بقیه کارشناسا
میشه این ویدیو کوتاه رو نگا کنین و بگین من چه خاکی بر سرم بریزم که اینجوری گل نخورم؟؟ وقتی سوییچ میکنم رو CB قشنگ میره دنبال کارش با مهاجم حریف کاری نداره. در صورتی که حریفای من نمیذارن من هیچ عمقی ای اینجوری بندازم عمق من سوراخه. تنظیماتی چیزیه؟؟؟
اینجا چون ریپلی هست معلوم نیست از کی به کی داری سوئیچ میکنی.ولی اینا چرا ول میکنن میرن؟؟ :))
البته قبلش باید بازیخونی کنی زودتر دفاع بره یکم عقب که عمق رو ببنده یا مثلا هافبک دفاعی نذاره پاس بده ولی گل دوم یکم مشکوک به auto switch movement هم شدم.ببین تو تنظیمات دسته رو چه حالتی هست.تغییرش بده ببین فرقی میکنه.انگار وقتی سوئیچ میکنی یا خودت اشتباه میکنی یا مشکل دیگه ای هست که یه لحظه مسیرش عوض میکنه و تا برگردی گل رو خوردی

بعد یه نکته کنکوری...;))
با L1 اینجا سوئیچ کردی یا آنالوگ راست؟آخه چیزی که جایی ندیدم تائید کنن ولی خودم حس میکنم اینه که سوئیچ با L1 یه لحظه کوتاه باعث میشه بازیکن مکث کنه.
این 2 مورد که گفتم چک کن ببین فرقی میکنه یانه...

• Like
Reactions: omiid72
اینجا چون ریپلی هست معلوم نیست از کی به کی داری سوئیچ میکنی.ولی اینا چرا ول میکنن میرن؟؟ :))
البته قبلش باید بازیخونی کنی زودتر دفاع بره یکم عقب که عمق رو ببنده یا مثلا هافبک دفاعی نذاره پاس بده ولی گل دوم یکم مشکوک به auto switch movement هم شدم.ببین تو تنظیمات دسته رو چه حالتی هست.تغییرش بده ببین فرقی میکنه.انگار وقتی سوئیچ میکنی یا خودت اشتباه میکنی یا مشکل دیگه ای هست که یه لحظه مسیرش عوض میکنه و تا برگردی گل رو خوردی

بعد یه نکته کنکوری...;))
با L1 اینجا سوئیچ کردی یا آنالوگ راست؟آخه چیزی که جایی ندیدم تائید کنن ولی خودم حس میکنم اینه که سوئیچ با L1 یه لحظه کوتاه باعث میشه بازیکن مکث کنه.
این 2 مورد که گفتم چک کن ببین فرقی میکنه یانه...
درست میگی اون autoswitch هست عوضش کردم تا حدی حل شد
من کلا با l1 سوییچ میکنم. ارزش داره کلا تعطیلش کنم با آنالوگ سوییچ کنم؟؟

یه نکته دیگه هم هست البته. بیبی مالدینی خیلی ابله شده. دیروز تو ویکند لیگ خیلی موقعا مثه منگل ها فقط نگا کرد توپ از کنارش رد شد. به زودی عوضش میکنم .
راستی گوش EA کر این بار شدم ۱۱-۹ (۱۱ تا بردم :))‌ )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or