Multi Platform FIFA 23

• Thread starter Thread starter Romell
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpgphoto_2022-07-21_00-19-12.jpgphoto_2022-07-21_00-19-14.jpgphoto_2022-07-21_00-19-22.jpgphoto_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpgFX9ffc_WIAAQxWd.jpgFYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:
بفروش باهاش نقطه ضعف تیمت رو برطرف کن چون خیلی با رابرتسون فرقش نیست به نظرم.800 تا هم که خودت داری میتونی یه دستی رو هافبک و حمله بکشی
فقط یکم رو کمیستری تیمت کار کن.خیلی پایینه
میتونی هم نفروشی و تو دفاع راست ازش استفاده کنی.اینطوری چپ و راست اوکی میشه ولی حتما بعدش باید از پول خودت خرج کنی تا تیمت یکدست بشه.درسته کمیستری امسال باعث بدتر شدن بازیکن نمیشه ولی الان با هرکی بازی کنی فول کمیستری میاد و اینطوری انگار چند پله تیمش ازت قویتره حتی اگه بازیکنهاش بهتر از تو نباشن
فک میکنم شاید بد نباشه یک حمله متا بگیرم، ی کمی از این فلاکت گل زدن در بیام 😭

• Like
Reactions: hamid_barca
فک میکنم شاید بد نباشه یک حمله متا بگیرم، ی کمی از این فلاکت گل زدن در بیام 😭
آره بد نیست ولی یکم صبر کن این سواپ تموم بشه.تقریبا 2 هفته دیگه تمومه بعدش هم پول داری هم فودر و هم شاید یه چیز خوبی پک کنی.

دیشب هم 2 تا توکن اومده که یکیش اگه پیدا نکردید تو جوایز مومنت هست که 20 ستاره میخواد

داداش این تست چشم پزشکیه؟ خب یه چند پیکشل گشادتر عکس میفرستادی :D
ولی در هر صورت میرسیم به سوال اصلی،پول مول داری یا نه؟البته خیلی هم تیم بدی نیست بگی وا مصیبتا.درسته متا چیزی نداری ولی تیم بدی هم نیست

بازم به نظرم حتی اگه پول داری فعلا خرج نکن.این سواپ رو برو 2 هفته بعد سعی کن sbc ها رو هم حساب شده انجام بدی تا بعد ببینی چی میشه.هافبکت ضعیفه نسبت به بقیه پستها و حتما یدونه مهاجم کار دربیار هم میخوای.دفاع و دروازه فعلا اوکی هست تاحدودی
شرمنده :دی با موبایل آپلود کردم فکر نمیکردم رو سایت انقدر داغون بشه
هافبک ها اون سه تای وسط و منظورته؟ یه کروس ۹۱ هم دارم

شرمنده :D با موبایل آپلود کردم فکر نمیکردم رو سایت انقدر داغون بشه
هافبک ها اون سه تای وسط و منظورته؟ یه کروس ۹۱ هم دارم
کروس خب کمیستریش مشکل پیش میاد. ضمن اینکه خودمم کروس دارم ولی الویت اول تغییر تو تیممه،.یجورایی سنگین و کنده.
الونسو هم انگار قرضیه پیرلو هم مالی نیست چندان و فقط میمونه کاکا

• Like
Reactions: omiid72
کروس خب کمیستریش مشکل پیش میاد. ضمن اینکه خودمم کروس دارم ولی الویت اول تغییر تو تیممه،.یجورایی سنگین و کنده.
الونسو هم انگار قرضیه پیرلو هم مالی نیست چندان و فقط میمونه کاکا
کروس خب تو دنیای واقعی هم هیچوقت سریع نبوده آخه :دی
آلونسو رو گرفتمش ولی قرضیشو گذاشتم استفاده کنم تموم شه
پیرلو toty هم میتونم بگیرم

• Like
Reactions: omiid72
کروس خب تو دنیای واقعی هم هیچوقت سریع نبوده آخه :D
آلونسو رو گرفتمش ولی قرضیشو گذاشتم استفاده کنم تموم شه
پیرلو toty هم میتونم بگیرم
آره تو دنیای واقعی سریع نیست ولی این سالها یکی از بهترین هافبک های دنیا بوده ولی تو التیمت چندان قابل استفاده نیست.اصلا مشکل من با بازی همینه.یه ترائوره گلد یا سینت ماکسیمین ارزششون از کروس تو بازی بیشتره در صورتی که تو واقعیت بند کفشش هم نمیشن

پیرلو هم نگیر به نظرم.کلا یه چیزی که هست شاید هم دوست نداشته باشی ولی باید به بقیه تیمها نگاه کنی ببینی کدوم بازیکنها بیشتر از همه تو تیمهای دیگه هم هستن.الان چندتا پیرلو تو بقیه تیمها میبنی؟ولی الان اکثرا اون وسط یا زیدان یا ویرا یا گولیت یا ماتئوس و... دارن این یعنی اینا متا هستن.پس بگرد دنبال همچین بازیکنهایی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: omiid72 and Destro
دوستان دروگبا ۹۰ چطوره؟ ازین پک ۸۸ دراومد. :D . بعد این مومنت ها رو چطور باید رفت؟ خیلی سر در نمیارم
خوبه راضی باش :D
مومنت هم هرکدوم نوشته که چی کار کنی...سمت راستش نوشته چه چیزی نیاز داری مثلا ترکیب خاصی یا بازیکن خاصی بعد کنارش سمت چپش هم نوشته که چی کار کنی.مثلا 5 تا پاس تو زمین خودت بده یا توپ رو از دست نده و... از این چیزا
مثلا این عکس برای نمونه:
تو قسمت squad requirements زده این چیزا باید تو ترکیبت باشه:
ترکیب 442(2)-حداقل 6 تا بازیکن بوندسلیگا-حداقل 6 تا بازیکن آلمانی- و حداقل ریت تیم 82 باشه
حالا سمت چپش تو challenge زده باید چی کار کنی:
5 تا گل بزن

FIFA-23-FUT-Moments-explique-Recompenses-histoires-et-chapitres.jpg

دوستان از دیشب با این مشکل روبرو شدم هر دفعه میرم تو بازی این میاد بالا و دسته کار نمیکنه و نمیشه sign in کرد با چنتا اکانت و نت متفاوت هم تست کردم دوباره میاد همینجا و هنگ میکنه

کسی تا حالا با این مشکل روبرو شده؟ نظری دارین برای رفع مشکل؟

123.JPG

دوستان از دیشب با این مشکل روبرو شدم هر دفعه میرم تو بازی این میاد بالا و دسته کار نمیکنه و نمیشه sign in کرد با چنتا اکانت و نت متفاوت هم تست کردم دوباره میاد همینجا و هنگ میکنه

چندباری اینطوری شده برام.مشکل از نت بود مال من.یه مدت با adsl مشکل داشتم بعد با همراه اول لاگین میکرد.البته قبلش میگفت باید پسوورد رو عوض کنی.
از dns هم میتونه باشه یا قند شکن.تمام این حالات رو تست کن اگه مثلا dns زدی پاکش کن یا برعکس.اگه dns نداری حالا با dns تست کن.الان با dns رادار من اوکی هستم.تست کن شاید جواب داد.

البته من رو pc بازی میکنم.

View attachment 283391
سلام، من این مشکل را داشتم به مودمی که پلی‌استیشن وصل شدی با گوشی یا pc متصل شو وارد سایت ea.com شدی لوگین شو حتما مشکلت حل میشه
پ.ن: روی لوگوی پلی‌استیشن کلیک کنید که به اکانت پلی‌استیشن شما لینک بشه سایت ea

Attachments

• account-log-in-buttons-480px.jpg
    account-log-in-buttons-480px.jpg
    28.3 KB · مشاهده: 6
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .:Metallica:.
چندباری اینطوری شده برام.مشکل از نت بود مال من.یه مدت با adsl مشکل داشتم بعد با همراه اول لاگین میکرد.البته قبلش میگفت باید پسوورد رو عوض کنی.
از dns هم میتونه باشه یا قند شکن.تمام این حالات رو تست کن اگه مثلا dns زدی پاکش کن یا برعکس.اگه dns نداری حالا با dns تست کن.الان با dns رادار من اوکی هستم.تست کن شاید جواب داد.

البته من رو pc بازی میکنم.
DNS رادار چنده ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or