Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
Abedi PeleGhana89
Aleksandr MostovoiRussia86
Alfredo di StéfanoArgentina87
Antonio Di NataleItaly88
CafuBrazil91
Fernando CavenaghiArgentina85
Iker CasillasSpain92
Ivan CordobaColombia87
Jerzy DudekPoland85
Joe ColeEngland85
Robbie KeaneIreland86
Robin van PersieNetherlands92
Tim CahillAustralia86
Wayne RooneyEngland91

این لیست کلی که قبلا لیک شده​

نکته جالبش اینه این بازیکنا با تیم و لیگی که تو اون مومنت خاص کارتشون بوجود اومده کمیستری دارن! مثلا مهم نیست تو چه تیمی بودن میلیتو با اینتر و سری آ کمیستری کامل داره

• Like
Reactions: ehsas1

Black_Ace

کاربر سایت
Jul 12, 2021
10
الان نسخه التيميت قابليت اپگريد به نسل بعد رو داره
حالا كسي كه رو ي پلي فايو بازي رو ميخره نسخه ٦٠ يا ٧٠ دلاري نسل نهمي نداره يعني؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
الان نسخه التيميت قابليت اپگريد به نسل بعد رو داره
حالا كسي كه رو ي پلي فايو بازي رو ميخره نسخه ٦٠ يا ٧٠ دلاري نسل نهمي نداره يعني؟
نسخه 70دلاری و نسخه 100 دلاری قابلیت نسل نهمی دارند فقط نسخه 60دلاری نسل قبلیه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خبر خوب برای بچه های فات چمپیونز کنسولی :بنظر میرسه تعداد بازی‌های فات چمپیونز هر هفته از 30 بازی شده 20 بازی همچنین باید توی کوالیفای شرکت کنید و از 5 بازی کوالیفای 3 بازی رو حتما ببرید
IMG_20210713_210501_639.jpg

• Like
Reactions: ehsas1 and Destro

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
موی "لوکا مودریچ" نسل بعدی شده!!! :D

View attachment 216570
میشه یکی یه عکسی از یه بازی فوتبال واقعی نشون ببینم تاحالا در ادوار مختلف فوتبال از لحظه کشف و اختراع تا فینال پریشب
کدوم بازیکن مث کاپیتان تیم حریف توی این عکس وایساده؟
دستاشو ببین فقط
چه هایپری؟ چه موشنی؟
مودریچ انگار نشسته رو صندلیی چیزی

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
فیفا در بخش کریر تا نسخه ۱۶ واقعا فوق العاده و کامل بود. واقعا نمیفهمم چرا از نسخه ۱۷ تمام نکات مثبت رو حذف کردن.
مثلا تا قبل ۱۷ بخشی بود به نام استوری که بازیکنان کاملا در این بخش ری اکشن داشتن. مثلا بازیکنت دچار هوم سیک میشد و دلش میخواست به کشورش برگرده و زمانی که این اتفاق میوفتاد، دیگه نمیتونستی جلوی خروجش رو بگیری. یا مثلا بخش ترنسفر به کمال رسیده بود. مثلا خرید بازیکن از تیم همشهری بسیار سخت بود و باید حقوق نجومی بهش میدادی تا بتونی بخریش. یا مثلا درجه وفاداری وجود داشت. یادمه فیفا ۱۴ بارسا بودم و هر کاری کردم نتونستم فیلیپ لام رو از بایرن بخرم. یا مثلا وقتی به صورت امتحانی خواستم رونالدو رو بخرم، در جواب گفت با توجه به سابقه بدی که بین من و هوادران شما هست این انتقال ممکن نیست. همینطور مسئله پیشرفت بازیکنا بود. اگه بازیکنی اورالش پیشرفت میکرد، سریع درخواست افزایش حقوق میداد و اگه بهش گوش نمیکردی از باشگاهت جدا میشد. برای خرید از تیمهای رقیب هم باید هزینه سنگینی میکردی به اضافه دستمزد بالا برای بازیکن مد نظرت.
خلاصه که کریر فیفا تا ۱۶ واقعا لذت بخش بود. ولی از نسخ بعدی به کل زدن ترکوندن این چیزارو و الان دیگه میتونی هر خری رو بخری. بودجه نقل و انتقالاتی هم خیلی خوب و بالانس بود و بیش از یکی دوتا سوپر ستاره نمیتونستی تو یه فصل بخری.ولی الان ۵۰۰ میلیون بودجه میندازن جلوت و هر خری رو بخوای میتونی بخری.
امیدوارم اون نکات مثبت دوباره برگرده و شاهد یه بخش ترنسفر درگیرانه مثل نسخ قبلی باشیم.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
از 5 بازی کوالیفای 3 بازی رو حتما ببرید
ایشالا که این اشتباه باشه! استرسش به اندازه کل 30 بازیه:D
میشه یکی یه عکسی از یه بازی فوتبال واقعی نشون ببینم تاحالا در ادوار مختلف فوتبال از لحظه کشف و اختراع تا فینال پریشب
دستاشو ببین فقط
چه هایپری؟ چه موشنی؟
هایپر موشنه تا جایی که من فهمیدم فقط تو تغییر مسیر ها انیمیشنارو یکم نرم تر میکنه!
یه جورایی همون انیمیشنایی دویدنی که pes نسل پیش داشت

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
دستاشو ببین فقط
چه هایپری؟ چه موشنی؟

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
مگه نمیدونی تمرینات پیش فصله الان
ایشونم داره اسکات میزنه انقدر واقعی و بکر
خدایی دو ثانیه این مدلی وایسید زخم بستر میگیرید

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
فیفا در بخش کریر تا نسخه ۱۶ واقعا فوق العاده و کامل بود. واقعا نمیفهمم چرا از نسخه ۱۷ تمام نکات مثبت رو حذف کردن.
مثلا تا قبل ۱۷ بخشی بود به نام استوری که بازیکنان کاملا در این بخش ری اکشن داشتن. مثلا بازیکنت دچار هوم سیک میشد و دلش میخواست به کشورش برگرده و زمانی که این اتفاق میوفتاد، دیگه نمیتونستی جلوی خروجش رو بگیری. یا مثلا بخش ترنسفر به کمال رسیده بود. مثلا خرید بازیکن از تیم همشهری بسیار سخت بود و باید حقوق نجومی بهش میدادی تا بتونی بخریش. یا مثلا درجه وفاداری وجود داشت. یادمه فیفا ۱۴ بارسا بودم و هر کاری کردم نتونستم فیلیپ لام رو از بایرن بخرم. یا مثلا وقتی به صورت امتحانی خواستم رونالدو رو بخرم، در جواب گفت با توجه به سابقه بدی که بین من و هوادران شما هست این انتقال ممکن نیست. همینطور مسئله پیشرفت بازیکنا بود. اگه بازیکنی اورالش پیشرفت میکرد، سریع درخواست افزایش حقوق میداد و اگه بهش گوش نمیکردی از باشگاهت جدا میشد. برای خرید از تیمهای رقیب هم باید هزینه سنگینی میکردی به اضافه دستمزد بالا برای بازیکن مد نظرت.
خلاصه که کریر فیفا تا ۱۶ واقعا لذت بخش بود. ولی از نسخ بعدی به کل زدن ترکوندن این چیزارو و الان دیگه میتونی هر خری رو بخری. بودجه نقل و انتقالاتی هم خیلی خوب و بالانس بود و بیش از یکی دوتا سوپر ستاره نمیتونستی تو یه فصل بخری.ولی الان ۵۰۰ میلیون بودجه میندازن جلوت و هر خری رو بخوای میتونی بخری.
امیدوارم اون نکات مثبت دوباره برگرده و شاهد یه بخش ترنسفر درگیرانه مثل نسخ قبلی باشیم.
فیفا کلا از وقتی التیمت تیمش گرفت و فروخت و پول پارو کرد تلاش کرد تا بازیش بیشتر فان باشه تا شبیه ساز ... انواع و اقسام تقلب ها و سناریوها رو تو بازی گذاشته خصوصا تو آلتیمت که گندشم دراومد. من میخوام بگم حتی بخش کریر فیفا توش هندی کپ داره اینا با این همه ادعا هنوز نمیتونن یه هوش مصنوعی بالانس و متعادل درست کنن. جلوی لیورپول بازی میکنی یا بایرن کاملا مشخصه که بشدت overpower هستن و با هیچ تاکتیکی نمیتونی جلوی خط حمله لیورپول و بایرن رو بگیری یه مدت هم بارسا اینطوری بود! گیمپلی بازی مشکل جدی داره موتور بازی هم آشغاله کوچکترین برخوردی بکنی به بازیکن حریف تو محوطه جریمه پنالتیه طرف حتی زمین نمیخوره ولی سریع پنالتی میگیره! بعد کافیه با دروازبان حرکت نمایشی بزنی تا هوش مصنوعی پنالتیشو خراب کنه. بقیه مشکلاتشو هم کامل گفتی ... موتور فیفا مثل Tu5 ایران خودروئه که رو همه ماشین هاش نصبه و هر ماشینی از اون خراب شده میخری میاری بیرون همین موتور روش نصبه. متاسفانه کونامی هم پخی نیست که بتونه با فیفا رقابت کنه.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
در واقع ea بعد از نسخه 16 اجابت مزاج کرد تو کل بازی.بنظرم بافت و رنگ چمن هم خیلی بهتر از نسخه های بعدش بود.
ما کریر بازها دیگه خواب اون کریر رو باید ببینیم.الان جوری شده 3ماه کریر میزنم میندازمش کنار.از دی ماه پارسال تا الان یه دستم بازی نکردم.همون 16 رو تو همین روزای تابستونی داشتم بازی میکردم.

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
الکترونیک آرتز رسما تایید کرد نسخه پی سی بازی FIFA 22 از ویژگی های اختصاصی نسل نهمی مانند Hypermotion استفاده نخواهد کرد، EA مدعی شده که این تصمیم به دلیل عدم کاهش تعداد پلیر های بازی ها دلیل افزایش سیستم مورد نیاز بوده در حالی که این مشکل ظاهراً به عدم توافق این شرکت با پلتفرم های پی‌سی از جمله استیم بر افزایش قیمت بازی به ۷۰ دلار مربوط میشود.
➖➖➖➖➖➖➖
🆔 @FIFA_TIPS ✅

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
در واقع ea بعد از نسخه 16 اجابت مزاج کرد تو کل بازی.بنظرم بافت و رنگ چمن هم خیلی بهتر از نسخه های بعدش بود.
ما کریر بازها دیگه خواب اون کریر رو باید ببینیم.الان جوری شده 3ماه کریر میزنم میندازمش کنار.از دی ماه پارسال تا الان یه دستم بازی نکردم.همون 16 رو تو همین روزای تابستونی داشتم بازی میکردم.
دقیقامثل من حالامن هردوبازیه فوتبالی دارم 5-6ماهه دستگاه داره خاک میخوره مگراینکه هوس کنم یدست بازی کنم .گیم فوتبالی دیگه حسش نیست ادم بازی کنه وغیرفوتبالی هم دوست ندارم .بهرحال فکرمیکنم بااین وضع در38سالگی بایدگیم روبزارم کنار مگراینکه این بازیها یه تکونی بخودشون بدن.بااین وَضع دوگیم فوتبالی پول کنسول نسل 9دادن اشتباه محضه.تاببینیم چی میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر