Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
آقا ببخشید یه سوال دیگه
این انتخاب لیگ اول بازی چه تاثیری داره؟ به من هرچی پک میداد بازیکن از ایتالیا و اسپانیا بود. پس تاثیرش چیه؟
ممنون
هیچی.این انتخاب میکنی بر اساس اینکه بعد دلت میخواد تیمت از چه لیگی باشه یا تیمت رو بیشتر چه بازیکنهایی تشکیل بدن.مثلا میگی برزیلی خوب زیاده پس اولش تیم برزیلی انتخاب میکنم شاید چندتا برزیلی خوب داخلش بود.

• Love
  • Like
Reactions: u.s.a and Destro

|| 47 ||

کاربر سایت
Jul 29, 2013
404
نام
محسن
آقا ببخشید یه سوال دیگه
این انتخاب لیگ اول بازی چه تاثیری داره؟ به من هرچی پک میداد بازیکن از ایتالیا و اسپانیا بود. پس تاثیرش چیه؟
ممنون
بهترین کار برا اینکه تیمتو الان قوی کنی برو قسمت ابکتیو بعد برو میل استونز
از اونجا نوشته سامر سواپ
چنتا از این توکنارو جمع کن برو قسمت اسکواد بیلدینگ بخش سواپ
از اونحا چنتا پک مثبت ۸۲ و ۸۳ ۸۴ بزن یه تیم رقابتی جمع میشه

• Love
Reactions: u.s.a

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
این مسخره بازیا چیه؟؟؟ اگه ea میخواد بازی رو فانتزی و فان کنه بیاد رسما اعلام کنه. من بدبخت نمیدونستم اینو. فکر کردم یارو قاطی کرده راموس رو گذاشته نوک. همینجوری شل بازی میکردیم که یهو راموس سه تا کرد تو پاچم.
پووووووووف :|

به زودی راموس با پیراهن بنفش و توری گل گلی اضافه میشه.
رابرت لواندوفسکی با قد مسی و قدرت شوت کریس رونالدو ولی با رنگ پوست بنفش با قیمت 17 دلار!

اینایی که میگم بماند به یادگار ولی مطمئن باشید اون روز هم برای فیفا میاد.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
درسته که واقعا رو اعصابه ولی اتفاقا بهترین بخش بازیه.لامصب اعتیاد آوره :D
بازی آفلاین واقعا چه مزه ای داره؟این که کامپیوتر رو شکست بدی.همین fut به هزار جور آدم درست و قالتاق و چیتر و بازی بلد و...بازی میکنی که باعث میشه هیچوقت تکراری نشه.بازی آفلاین فقط اگه آدم با دوست و رفیقش بازی کنه که کل کل داشته باشن.
بازی آفلاین میتونه صد برابر آنلاین جذابیت داشته باشه. چرا حرفای یوبی سافت و EA رو میزنی که میگن بازی آفلاین مرده؟ :D
اولا به کریر میشه انقدر رسید که صد برابر فوت جذاب بشه. دوما میتونن هوش مصنوعی رو جوری بسازن که صد برابر قوی تر و چالشی تر از پلیر واقعا باشه.
شما نظر سنجی ها رو هم نگاه کنی کریر بیشتر از فوت رای میاره. ولی خب چون توش پول و چاپیدن نیست، EA کامل بیخیالش شده.
فابریتزیو رومانو با اون عظمتش کریر میزنه برادر :D

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
بازی آفلاین میتونه صد برابر آنلاین جذابیت داشته باشه. چرا حرفای یوبی سافت و EA رو میزنی که میگن بازی آفلاین مرده؟ :D
اولا به کریر میشه انقدر رسید که صد برابر فوت جذاب بشه. دوما میتونن هوش مصنوعی رو جوری بسازن که صد برابر قوی تر و چالشی تر از پلیر واقعا باشه.
شما نظر سنجی ها رو هم نگاه کنی کریر بیشتر از فوت رای میاره. ولی خب چون توش پول و چاپیدن نیست، EA کامل بیخیالش شده.
فابریتزیو رومانو با اون عظمتش کریر میزنه برادر :D
آیا کامپیوتر شده جوری بازی سمی بکنه که از حرص بخوای دسته رو بشکونی؟بعد ببریش و برای تلافی خوشحالی های سمی بکنی تا از بازی لفت بده؟ :D
کلا رقابت و ورزش و بازی های ورزشی مزه اش به همینه که یک شخص یا تیم واقعی رو ببری
فابریتزیو هم فعلا بره خبر از این و اون بدزده تا ببینیم چی میشه :))

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
آیا کامپیوتر شده جوری بازی سمی بکنه که از حرص بخوای دسته رو بشکونی؟بعد ببریش و برای تلافی خوشحالی های سمی بکنی تا از بازی لفت بده؟ :D
کلا رقابت و ورزش و بازی های ورزشی مزه اش به همینه که یک شخص یا تیم واقعی رو ببری
فابریتزیو هم فعلا بره خبر از این و اون بدزده تا ببینیم چی میشه :))
والا فیفا ۱۲ و ۱۳ و ۱۴ سمی هم بازی میکردن. تیمای ضعیف تو خونت اتوبوس پارک میکردن بعد یه گل میزدن و هی پاس میدادن. ولی ea یهو تصمیم گرفت تمام این موارد رو حذف کنه چون توش پول نبود :D

به نظر من فوتبال دوست واقعی میره کریر و گیمر هم میره فوت.

فابریتزیو والا من نمیدونم خبراش رو چجوری پیدا میکنه :D بازیکنه فکر کنم ژاپنی بود، در واکنش به خبر ترنسفرش که رومانو زده بود گفته که من حتی به زنم هم اینو نگفته بودم =))

• Like
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
والا فیفا ۱۲ و ۱۳ و ۱۴ سمی هم بازی میکردن. تیمای ضعیف تو خونت اتوبوس پارک میکردن بعد یه گل میزدن و هی پاس میدادن. ولی ea یهو تصمیم گرفت تمام این موارد رو حذف کنه چون توش پول نبود :D

به نظر من فوتبال دوست واقعی میره کریر و گیمر هم میره فوت.

فابریتزیو والا من نمیدونم خبراش رو چجوری پیدا میکنه :D بازیکنه فکر کنم ژاپنی بود، در واکنش به خبر ترنسفرش که رومانو زده بود گفته که من حتی به زنم هم اینو نگفته بودم =))
این رومانو هم کم کم صداش درمیاد.معلوم شده اکثر خبراش از خبرنگارهای نزدیک باشگاهها کش میرفته :D

• Like
Reactions: u.s.a

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
این بخش رو چجوری میشه گرفت؟؟
کلا هر چی تو بخش objective هست شما بری روش،کنارش توضیحاتش میاد که باید چی کار کنی ضمن اینکه اگه رو هرکدوم بری و دکمه Y (یا مثلث ps ) بزنی خودش میبرتت به اون بخش مربوطه.
اینم که گذاشتی 2 تای اول داخل squad battle هست که باید 11 بازیکن از اون کشوری که گفته داشته باشی.2تای آخری هم تو بخش دوستانه هست که چون مود one nation هست باید همه بازیکن ها از همون کشوری باشه گفته.

ولی فکر نکنم برسی تمومش کنی چون summer swap 2 امشب ساعت 9:30 تموم میشه و دیگه نمیتونی از این توکن ها استفاده کنی

• Like
Reactions: yar_66

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
سلام
به لطف گیم پس بعد از سالها به فیفا 22 دسترسی پیدا کردم
اخرین فیفا من 19 بود
حالایه سوالی که دارم اینه که چرا نمیشه دفاع کرد؟ تنظیمات خاصی داره؟
عملا توپ میرسه به حریف ینی گل
خیلی دفاع کردن باهاش سخت شده یا من خیلی نوب شدم :-?? :|
توی فیفا 19مشکلی نیستا اینجا انقد اذیت میشم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
سلام
به لطف گیم پس بعد از سالها به فیفا 22 دسترسی پیدا کردم
اخرین فیفا من 19 بود
حالایه سوالی که دارم اینه که چرا نمیشه دفاع کرد؟ تنظیمات خاصی داره؟
عملا توپ میرسه به حریف ینی گل
خیلی دفاع کردن باهاش سخت شده یا من خیلی نوب شدم :-?? :|
توی فیفا 19مشکلی نیستا اینجا انقد اذیت میشم
اگه آفلاین بازی میکنی میتونی بری تو تنظیمات دسته و jockey رو بذاری رو assisted اینطوری وقتی با L2 میخوای jockey کنی سرعتش رو خودش تنطیم میکنه که باعث میشه زیاد دریبل نخوری
ولی اگه آنلاین بازی میکنی این گزینه رو نمیشه کاریش کرد و با توجه به پینگ اینترنت ما،باید فقط توکلت به خدا باشه :D
البته کارهایی که میشه برای آنلاین کرد اینه که ترکیبی بچینی که مثلا 2 تا هافبک دفاعی داشته باشه و بهشون دستور stay back while attacking بدی و همینطور به دفاع کنارهات هم حتما همینو بدی.اینطوری تو دفاع تعداد بیشتری داری
یه کار دیگه هم که میشه کرد،تو تنظیمات دسته بری و یک گزینه هست به اسم auto switching move که به نظرم رو low یا none بذار.این کارش اینه که وقتی اتو سوئیچ میکنه،بازیکن در جهت حرکتش یکم دیگه ادامه میده.اگه رو high باشه مثلا نیم ثانیه بعد از سوئیچ هم باز بازیکن داره به همون جهت ادامه میده.خوبیش اینه که کمتر میشه توپ رو بندازن پشت دفاع ولی بدیش اینه که نظم دفاع رو بهم میریزه.بعد حالا ما که پینگمون بالا هست هی ناخودآگاه زیاد سوئیچ میکنیم بازیکن ها رو و با هر سوئیچ اینا همینطور حرکتشون دارن ادامه میدن و یهو میبینی هر بازیکنت یه جای کره زمین رفته :))

راه بعدی هم استفاده از second man هست که با R1 علاوه بر بازیکنی که کنترل میکنی،یک یار دیگه هم میاد کمک

آخرین ویرایش:

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
اگه آفلاین بازی میکنی میتونی بری تو تنظیمات دسته و jockey رو بذاری رو assisted اینطوری وقتی با L2 میخوای jockey کنی سرعتش رو خودش تنطیم میکنه که باعث میشه زیاد دریبل نخوری
ولی اگه آنلاین بازی میکنی این گزینه رو نمیشه کاریش کرد و با توجه به پینگ اینترنت ما،باید فقط توکلت به خدا باشه :D
البته کارهایی که میشه برای آنلاین کرد اینه که ترکیبی بچینی که مثلا 2 تا هافبک دفاعی داشته باشه و بهشون دستور stay back while attacking بدی و همینطور به دفاع کنارهات هم حتما همینو بدی.اینطوری تو دفاع تعداد بیشتری داری
یه کار دیگه هم که میشه کرد،تو تنظیمات دسته بری و یک گزینه هست به اسم auto switching move که به نظرم رو low یا none بذار.این کارش اینه که وقتی اتو سوئیچ میکنه،بازیکن در جهت حرکتش یکم دیگه ادامه میده.اگه رو high باشه مثلا نیم ثانیه بعد از سوئیچ هم باز بازیکن داره به همون جهت ادامه میده.خوبیش اینه که کمتر میشه توپ رو بندازن پشت دفاع ولی بدیش اینه که نظم دفاع رو بهم میریزه.بعد حالا ما که پینگمون بالا هست هی ناخودآگاه زیاد سوئیچ میکنیم بازیکن ها رو و با هر سوئیچ اینا همینطور حرکتشون دارن ادامه میدن و یهو میبینی هر بازیکنت یه جای کره زمین رفته :))

راه بعدی هم استفاده از second man هست که با R1 علاوه بر بازیکنی که کنترل میکنی،یک یار دیگه هم میاد کمک
مثل اینکه باید دست به دامن خدا بشیم بااین پینگ مون :)):))
مرسی دوست عزیز

• Smile
Reactions: hamid_barca

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر