Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
اساتید یه سوال
این کارتای عجیب و غریب جریانش چیه؟ :| راموس st، بنزما cam، مارسلو cf!!!!
یه توضیح بدین بی زحمت

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
اساتید یه سوال
این کارتای عجیب و غریب جریانش چیه؟ :| راموس st، بنزما cam، مارسلو cf!!!!
یه توضیح بدین بی زحمت
اینا اسمش shapeshifter هست که یه سری از بازیکن ها هستن که ea اومده تغییر پست داده براشون مثلا راموس رفته حمله.رنگ کارتشون هم سبز رنگه

• Poker Face
Reactions: u.s.a

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
یه گلیچی همون اول فیفا 22 بوده که میشده تو آنلاین دفاع رو بذاری legacy که میگن زودم پچ شد رفت و دیگه نمیشه تقلب کرد.ولی 1000 درصد مطمئنم که هوزم یک عده دارن چیت میکنن و دفاع رو لگسی میذارن.یعنی کامل تابلوئه حتی خودش دفاع نمیکنه و ai داره براش دفاع میکنه در صورتی که تو تاکتیال شخص دوم هم دست خودته و اگه ولش کنی امکان نداره دخالت کنه.حالا ps و xbox رو نمیدونم ولی رو pc مطمئینم که هنوز چیت میزنن

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
اینا اسمش shapeshifter هست که یه سری از بازیکن ها هستن که ea اومده تغییر پست داده براشون مثلا راموس رفته حمله.رنگ کارتشون هم سبز رنگه
این مسخره بازیا چیه؟؟؟ اگه ea میخواد بازی رو فانتزی و فان کنه بیاد رسما اعلام کنه. من بدبخت نمیدونستم اینو. فکر کردم یارو قاطی کرده راموس رو گذاشته نوک. همینجوری شل بازی میکردیم که یهو راموس سه تا کرد تو پاچم.
پووووووووف :|

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
این مسخره بازیا چیه؟؟؟ اگه ea میخواد بازی رو فانتزی و فان کنه بیاد رسما اعلام کنه. من بدبخت نمیدونستم اینو. فکر کردم یارو قاطی کرده راموس رو گذاشته نوک. همینجوری شل بازی میکردیم که یهو راموس سه تا کرد تو پاچم.
پووووووووف :|
اینا رو تو اواخر فیفا میده که یکم فان باشه و پلیرها ترغیب بشن که باز بازی کنن تا فیفای بعدی.مثلا کارتهای futties هست که هنوزم میتونی از تو sbc بگیریشون که دیگه همه قابلیتهاشون چسبیده به ته.اکثرا سرعت و دریبل و شوت و.. بالای 96مثلا واران 99 یا نیمار 98
یا یکسری کارت دیگه هست خاکستری رنگ طور هستن بهشون میگن showdown که مثلا داروین نویز از لیورپول و اریکسن از منچستر که تا چند ساعت پیش فقط میشد بگیریشون و هر تیمی امشب میبرد،کارت اون بازیکن هم 2 امتیاز ارتقا میگرفت که الان منچستر برد و اریکس از 96 شد 98

در کل همه مزه التیمیت به همین چیزا هست.خیلی دنبال فوتبال واقعی نباش مخصوصا آخر هر فیفا

• Like

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
اینا رو تو اواخر فیفا میده که یکم فان باشه و پلیرها ترغیب بشن که باز بازی کنن تا فیفای بعدی.مثلا کارتهای futties هست که هنوزم میتونی از تو sbc بگیریشون که دیگه همه قابلیتهاشون چسبیده به ته.اکثرا سرعت و دریبل و شوت و.. بالای 96مثلا واران 99 یا نیمار 98
یا یکسری کارت دیگه هست خاکستری رنگ طور هستن بهشون میگن showdown که مثلا داروین نویز از لیورپول و اریکسن از منچستر که تا چند ساعت پیش فقط میشد بگیریشون و هر تیمی امشب میبرد،کارت اون بازیکن هم 2 امتیاز ارتقا میگرفت که الان منچستر برد و اریکس از 96 شد 98

در کل همه مزه التیمیت به همین چیزا هست.خیلی دنبال فوتبال واقعی نباش مخصوصا آخر هر فیفا
خب سوال آخر
میشه اورال بازیکن رو ارتقا داد؟ چجوری؟ من چمستری دادم بهشون ولی به اورالش چیزی اضافه نشد.

• Like
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
خب سوال آخر
میشه اورال بازیکن رو ارتقا داد؟ چجوری؟ من چمستری دادم بهشون ولی به اورالش چیزی اضافه نشد.
نه نمیشه اورال رو تغییر داد.فقط کارتهای showdown ارتقا پیدا میکنن که اونم مثلا اگه مثل امشب منچستر برد و اریکسون ارتقا پیدا میکنه
ولی یه چیزی هست به اسم chemistry styles که انواع مختلف داره که میتونن چندتا قابلیت بازیکن رو ارتقا بدن مثل اگه engine بهش بدی سرعت و پاس و دریبلش بهش اضافه میشه یا shadow اگه بهش بدی سرعت و دفاعش ارتقا پیدا میکنه.همزمان هم یدونه کمستری استایل بیشتر نمیتونی به بازیکنت بدی شکلش هم میذارم که بدونی چین Best-chemistry-styles-in-FIFA-22-1.png

• Love

mfa123

کاربر سایت
Oct 7, 2021
53
ولی واقعا حال میده. خیلی حال میده، فقط حیف مشکل عصبی دارم.
خب بالاخره ea هم ایالات متحده رو از راه به در کرد و کشوند سمت fut :D
من فوتبال بازی نکنم میمیرم. الانم که فصل نقل و انتقالات و نمیشه کریر زد. همینجوری در تفکر بودم که گفتم بزار برم ببینم چیه این آلتیمیت. بر پدرت لعنت ea :D این بخش قشنگ مثل مثلث برموداست :| تو رو میکشه تو خودش و دیگه نمیتونی ازش بیای بیرون.
لیگ انگلیس رو انتخاب کردم و با سیاست یه تیم نسبتا خوب بستم. خط حمله هم هری کین معمولی با جرارد مورنو توتس :D سه چهار دست اول باختم، بعد افتادم رو دور پشت هم بردم یه ضرب رفتم دسته چهار. اونجا خوردم به یه عرب که خیلی قوی بود و آیدیش هم مال توییچش بود و خط حملش آنری و ژینولا 8-|یک هیچ جلو افتادم. با جون و دل دفاع کردم. دقیقه ٨۰ یه سانتر کشید و مدافعم قشنگ زارپ کوبید تو گلم. دیگه ادامه دادیم و امباپه رو آورد تو و به صورت شخماتیک از تو شیکم موکیله رد شد و کوبید تو گل و دو یک برد. منم با مشت کوبیدم رو زیر سیگاریم :lol: زیر سیگاری پودر شد، دستم جر خورد، با همون دست خونی زدم دیلیت کلاب =))
ولی واقعا حال میده. خیلی حال میده، فقط حیف مشکل عصبی دارم. حالا فیفا ۲۳ از روز اول میرم آلتیمیت، بعدشم میام اینجا نفس کش می طلبم :D
عزیزم خیلی از کسانی که فیفا بازی میکنن مشکل عصبی یا روحی دارن فقط تو‌ نیستی

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
اشغال ترین بازی که قراره با کنسولتون بازی کنید fut فیفا هستش. بجای اعصاب خورد کنی کریر بازی کنید بهتره
درسته که واقعا رو اعصابه ولی اتفاقا بهترین بخش بازیه.لامصب اعتیاد آوره :D
بازی آفلاین واقعا چه مزه ای داره؟این که کامپیوتر رو شکست بدی.همین fut به هزار جور آدم درست و قالتاق و چیتر و بازی بلد و...بازی میکنی که باعث میشه هیچوقت تکراری نشه.بازی آفلاین فقط اگه آدم با دوست و رفیقش بازی کنه که کل کل داشته باشن.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
درسته که واقعا رو اعصابه ولی اتفاقا بهترین بخش بازیه.لامصب اعتیاد آوره :D
بازی آفلاین واقعا چه مزه ای داره؟این که کامپیوتر رو شکست بدی.همین fut به هزار جور آدم درست و قالتاق و چیتر و بازی بلد و...بازی میکنی که باعث میشه هیچوقت تکراری نشه.بازی آفلاین فقط اگه آدم با دوست و رفیقش بازی کنه که کل کل داشته باشن.
آقا ببخشید یه سوال دیگه
این انتخاب لیگ اول بازی چه تاثیری داره؟ به من هرچی پک میداد بازیکن از ایتالیا و اسپانیا بود. پس تاثیرش چیه؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر