Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
تو swaps چند تا پک گلد داره اونارو می‌خوام بگیرم .یکی از درخواست هاشplayer fgs swaps هستش .
یدونه فکر همون اول که کلاب رو میسازی میده.
اینم سایتشه که توش زده که چه برنامه هایی هست و چه تعداد توکن میدن
البته من خودم تا حالا نرفتم ببینم ولی مثلا اینطوریه که 60 دقیقه از لایو رو ببینی اینقدر توکن fgs میده
EA SPORTS FIFA 22 Global Series: Home Page

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: dr.ice

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
238
سلام به همه عزیزان
من یک اکانت گیم پس دو ماه گرفتم و فیفا رو دان کردم و یک مدت پلی دادم. فیفا از روی سیستم پاک شد. الان دوباره نصب کنم چطور میتونم یه تیمی که داخل آلتیمیت تیم داشتم دسترسی پیدا کنم؟ چون چند روز دیگه این اکانت گیم پس من تموم میشه.
برای اجرای بازی با نرم افزار ea روی گزینه سبز رنگ ایکس باکس میزدم و خودش اجرا میکرد. یعنی یوز پس نمیزدم
ممنونم پیشاپیش

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
سلام به همه عزیزان
من یک اکانت گیم پس دو ماه گرفتم و فیفا رو دان کردم و یک مدت پلی دادم. فیفا از روی سیستم پاک شد. الان دوباره نصب کنم چطور میتونم یه تیمی که داخل آلتیمیت تیم داشتم دسترسی پیدا کنم؟ چون چند روز دیگه این اکانت گیم پس من تموم میشه.
برای اجرای بازی با نرم افزار ea روی گزینه سبز رنگ ایکس باکس میزدم و خودش اجرا میکرد. یعنی یوز پس نمیزدم
ممنونم پیشاپیش
اگه رو اکانت خودت بازی میکردی که هستش.بعد باز گیم پس بخر و ادامه بده.
اون اول فیفا که میزنه داره کانکت میشه اسم اکانتت هم میزنه.با اون اکانت هر وقت بری تیمت هست

• Like
Reactions: ariamehr1111

jalin

کاربر سایت
Jan 11, 2022
181
سلام به همه عزیزان
ممنونم پیشاپیش
سلام ، شما روی هر اکانتی که گیم پس بخری دوباره هیچ فرقی نداره ، فیفای شما توی همون اکانتی که بازی میکردی سیو شده ، ادامه بازیتو روی همون اکانت برو ربطی به گیم پس نداره که روی همون اکانت بخوای بخری

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
من یه اکانت ظرفیت 3 برای پلی 5 گرفتم بازیو که زدم واسته دانلود کوچک پایینش نوشته ps4
بعد اجراشم کردم فرقی با ps4 نمیکرد
برای نسل جدیدش حتما باید نسخه خاصی خریداری بشه؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
من یه اکانت ظرفیت 3 برای پلی 5 گرفتم بازیو که زدم واسته دانلود کوچک پایینش نوشته ps4
بعد اجراشم کردم فرقی با ps4 نمیکرد
برای نسل جدیدش حتما باید نسخه خاصی خریداری بشه؟
باید اکانت نسخه ps5 رو بخرین، احتمالا براتون نسخه ps4 رو دادن. شاید هم موقع دانلود اشتباهی نسخه ps4 رو دانلود کردی

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: crashh

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
اگر قرار باشه فیفا ۲۳ هم اینقدر رو مخی باشه نخریم بهتره یعنی این شرکت اینقدر گاوه که این همه باگ رو نمیتونه درست کنه؟ مخصوصا باگ بعد از گل که دستشونو میگیرن رو سرعت خیلی مسخره ست
فقط به فکر خالی کردن جیب پلیر هستن
View attachment VID_20220819_162036.mp4

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
دوستان بازی قابلیت این رو داره به صورت رندوم بتونی با یکی آنلاین بازی کنی؟!
هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم

هر منویی رفتم فقط میشد با frieand هایی که داری بازی کرد که متاسفانه من ندارم :D

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
دوستان بازی قابلیت این رو داره به صورت رندوم بتونی با یکی آنلاین بازی کنی؟!
هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم

هر منویی رفتم فقط میشد با frieand هایی که داری بازی کرد که متاسفانه من ندارم :D
season

• Like
Reactions: samiradin

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
یادش بخیر زمان ps1 که فوتبال ۹۹ بازی میکردیم وقتی رقیب خیلی قدر و اهل دریبل زدن بود گاهی اوقات بهترین کار این بود به هیچی دست نزنیم و اجازه بدیم مدافع ها کار خودشون رو انجام بدن

بازی ۲۲ سال پیش به هیچی دست نمیزدی مدافع خودش میدونست کی بره تو پای حریف تا توپش رو بگیره

ولی سال ۲۰۲۲ بازی ساختن که طرف میاد از زمین خودش تک تک بازیکنات رو دریبل میکنه و تنها کاری که از دست تو برمیاد اینه که نگاه کنی و تو دلت فحشش بدی:D
فرقی هم نداره تو خط دفاع عباس بوعذار رو داری یا فن دایک چون هوش مصنوعی مدافع ها با بز فرقی نداره

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
خب بالاخره ea هم ایالات متحده رو از راه به در کرد و کشوند سمت fut :D
من فوتبال بازی نکنم میمیرم. الانم که فصل نقل و انتقالات و نمیشه کریر زد. همینجوری در تفکر بودم که گفتم بزار برم ببینم چیه این آلتیمیت. بر پدرت لعنت ea :D این بخش قشنگ مثل مثلث برموداست :| تو رو میکشه تو خودش و دیگه نمیتونی ازش بیای بیرون.
لیگ انگلیس رو انتخاب کردم و با سیاست یه تیم نسبتا خوب بستم. خط حمله هم هری کین معمولی با جرارد مورنو توتس :D سه چهار دست اول باختم، بعد افتادم رو دور پشت هم بردم یه ضرب رفتم دسته چهار. اونجا خوردم به یه عرب که خیلی قوی بود و آیدیش هم مال توییچش بود و خط حملش آنری و ژینولا 8-|یک هیچ جلو افتادم. با جون و دل دفاع کردم. دقیقه ٨۰ یه سانتر کشید و مدافعم قشنگ زارپ کوبید تو گلم. دیگه ادامه دادیم و امباپه رو آورد تو و به صورت شخماتیک از تو شیکم موکیله رد شد و کوبید تو گل و دو یک برد. منم با مشت کوبیدم رو زیر سیگاریم :lol: زیر سیگاری پودر شد، دستم جر خورد، با همون دست خونی زدم دیلیت کلاب =))
ولی واقعا حال میده. خیلی حال میده، فقط حیف مشکل عصبی دارم. حالا فیفا ۲۳ از روز اول میرم آلتیمیت، بعدشم میام اینجا نفس کش می طلبم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر