Multi Platform FIFA 22

سازنده
EA
تاریخ انتشار
2022
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
به نام خدا
IMG_20210709_195810_050.jpg
کمپانی EA در توییتی تاریخ انتشار رسمی فیفا 22 را مشخص کرد.
IMG_20210704_181338_462.jpg
با توجه به اطلاعات لیک شده و با کسب اجازه از ناظمین تاپیک فیفا 22 را ثبت میکنیم.
1624450547655.png
در روزهای گذشته اطلاعات مهمی از جمله تاریخ انتشار بازی لیک شد که بین 2تا 9 مهر ماه خواهد بود.
IMG_20210620_212534_457.jpg
طبق شایعات بازی با موتور گرافیکی جدید دایس منتشر می شود و متاسفانه نسخه نسل بعدی شامل کنسول های نسل هشتمی و pc نمی شود.
امروز لوگوی بازی نیز لیک شد و نیز شاهد دگرگونی کاستوم تاکتیک هستیم.
IMG_20210623_173539_967.jpg
همچنین شاهد اضافه شد آیکون های جدیدی در بازی هستیم.
IMG_20210623_153824_194.jpg

طبق اطلاعاتی که داریم برخی تیم های بتا نیز لیک شده است.
IMG_20210623_160500_702.jpg
طبق منابع لیک شده الکس اسکات به عنوان اولین گزارشگر زن به بازی فیفا 22 اضافه می شود.
IMG_20210626_145141_952.jpg

Attachments

• IMG_20210623_173539_967.jpg
    IMG_20210623_173539_967.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 159
آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,720
سلام یکی از دوستام ، ترنسفورمارکتش بن شده ، راه کاری هست برا آنبن شدن؟
سافت بن شده یا بن دائم؟اگه براش ایمیل اومده که بن دائم شده و تقریبا نمیشه کاریش کرد ولی اگه ایمیل ندادن و صرفا قسمت ترنسفرش بن شده که بعد یکی دو روز خودش درست میشه

• Like
Reactions: jalin

jalin

کاربر سایت
Jan 11, 2022
181
سافت بن شده یا بن دائم؟اگه براش ایمیل اومده که بن دائم شده و تقریبا نمیشه کاریش کرد ولی اگه ایمیل ندادن و صرفا قسمت ترنسفرش بن شده که بعد یکی دو روز خودش درست میشه
نه ایمیل ندادن ، فقط قسمت ترانس مارکتش قفل شده ، دمت گرم

• Like
Reactions: hamid_barca

jalin

کاربر سایت
Jan 11, 2022
181
سلام دوستان میشه من یه اکانت مایکروسافت جدید بسازم مثل عکس زیر اکانت قبلیمو آنلیک کنم و جدیدو بدم
بعد فیفا 22 به ایمیل جدید منتقل میشه ؟ یا کلا حذف میشه !! ؟

Attachments

• Captgture.JPG
    Captgture.JPG
    93 KB · مشاهده: 12

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
سلام دوستان .
تو بخش التیمت من یه تیم داشتم
رفتم تو این بخش که اسکواد درست میکنی بازیکن میده . پک رو گرفتم ولی همه بازیکنام رفتن چرا ؟ :D
توضیح بدید در مورد این بخش کلا ممنون میشم و اینکه بهترین روش برای گرفتن بازیکن تاپ ریت چیه؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,720
سلام دوستان .
تو بخش التیمت من یه تیم داشتم
رفتم تو این بخش که اسکواد درست میکنی بازیکن میده . پک رو گرفتم ولی همه بازیکنام رفتن چرا ؟ :D
توضیح بدید در مورد این بخش کلا ممنون میشم و اینکه بهترین روش برای گرفتن بازیکن تاپ ریت چیه؟
بهش SBC میگن که یه سری بازیکن با شرایطی که میگه باید برای ترکیب انتخاب کنی تا جایزه رو بده ولی بازیکنهایی که استفاده میکنی تبدیل به کانسپت میشن و دیگه قابل استفاده نیستن.منم اولین بار نمیدونستم و هر چی بازیکن تو تیمم به زور و بدبختی خریده بود دادم رفت :D
کلا از نظر من بهترین بخش FUT همینه.هر روز ساعت 9:30 شب به وقت ما آپدیت میشه و چلنج های جدید میاد.خیلی از بازیکنها و آیکون ها رو هم از همین جا میتونی بگیری.بعضی هاش که خودش بازیکن رو میگه که فلانی هست ولی بعضی هاش هم شانسیه.مثلا میگه جایزه اش انتخاب یکی از 3 بازیکن یا آیکون یا شیپ شیفتر و... هست که دیگه شانست بزنه چه بازیکن هایی بهت بده

بهترین جا برای گرفتن بازیکن خوب هم همینه.مگر اینکه پول در بیاری باهاش بری مستقیم بازیکن بخری یا جایزه های مختلف که از بازی کردن میده.به جز این یه بخش دیگه هم هست objective اونجا هم بازیکن و پک میده ولی به جای ترکیب چیدن باید بازی کنی.مثلا میگه فلان تعداد برد بیار با تیم یکدست برزیلی یا مثلا اینقدر پاس گل بده با بازیکن لیگ فرانسه و چیزهایی از این قبیل.

• Like
Reactions: omiid72 and dr.ice

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
چجوری میتونم به پشتیبانی این بازی فحش خوار مادر بدم ؟ صد رحمت به pes
دهنم سرویس شد اینقدر هندیکپ هرچی بازی جلو میوفتم برمیگرده به طرز مسخره ای مشخصه اصلا خود هوش مصنوعی میخواد ببازی دیگه اینقدر هندیکپ گند زده به بازی خدا رحم کرده ۲ ماهه دارم آلتیمیت بازی میکردم اونایی که چندسال بازی کردن قطعا نصف موهاشون ریخته

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,720
چجوری میتونم به پشتیبانی این بازی فحش خوار مادر بدم ؟ صد رحمت به pes
دهنم سرویس شد اینقدر هندیکپ هرچی بازی جلو میوفتم برمیگرده به طرز مسخره ای مشخصه اصلا خود هوش مصنوعی میخواد ببازی دیگه اینقدر هندیکپ گند زده به بازی خدا رحم کرده ۲ ماهه دارم آلتیمیت بازی میکردم اونایی که چندسال بازی کردن قطعا نصف موهاشون ریخته
به طور کلی حرفت قبول دارم ولی دیگه نه در این حد که هر بازی نذاره ببری.هوش مصنوعی که دیگه با شما پدرکشتگی نداره
چیزی که معلومه از لحاظ ذهنی بهم ریختی و حتی جلو میافتی انتظار داری یه جوری ببازی.التیمت اونم این موقع فصل که همه بازیکنها سرعت و دریبل بالای 95 هستن و حریفهای ما هم همش عربها هستن که سمی ترین بازیکن ها هستن،خیلی باید روحی روانی آماده باشی

• Like
Reactions: Destro

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
بهش SBC میگن که یه سری بازیکن با شرایطی که میگه باید برای ترکیب انتخاب کنی تا جایزه رو بده ولی بازیکنهایی که استفاده میکنی تبدیل به کانسپت میشن و دیگه قابل استفاده نیستن.منم اولین بار نمیدونستم و هر چی بازیکن تو تیمم به زور و بدبختی خریده بود دادم رفت :D
کلا از نظر من بهترین بخش FUT همینه.هر روز ساعت 9:30 شب به وقت ما آپدیت میشه و چلنج های جدید میاد.خیلی از بازیکنها و آیکون ها رو هم از همین جا میتونی بگیری.بعضی هاش که خودش بازیکن رو میگه که فلانی هست ولی بعضی هاش هم شانسیه.مثلا میگه جایزه اش انتخاب یکی از 3 بازیکن یا آیکون یا شیپ شیفتر و... هست که دیگه شانست بزنه چه بازیکن هایی بهت بده

بهترین جا برای گرفتن بازیکن خوب هم همینه.مگر اینکه پول در بیاری باهاش بری مستقیم بازیکن بخری یا جایزه های مختلف که از بازی کردن میده.به جز این یه بخش دیگه هم هست objective اونجا هم بازیکن و پک میده ولی به جای ترکیب چیدن باید بازی کنی.مثلا میگه فلان تعداد برد بیار با تیم یکدست برزیلی یا مثلا اینقدر پاس گل بده با بازیکن لیگ فرانسه و چیزهایی از این قبیل.
ممنون از راهنمایی .
حقیقت کلا پاک کردم کلاب رو ،الان رفتم یه تیم دیگه درست کردم ولی بخش objective همون‌جوری مونده .منظور اینکه آیتم هایی که قبلاً گرفتم رو دیگه نمیده.راهکاری داره؟

• Like
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,720
ممنون از راهنمایی .
حقیقت کلا پاک کردم کلاب رو ،الان رفتم یه تیم دیگه درست کردم ولی بخش objective همون‌جوری مونده .منظور اینکه آیتم هایی که قبلاً گرفتم رو دیگه نمیده.راهکاری داره؟
هر کدوم یک تایمی دارن که تموم بشه دیگه رفتن.الان باید چیزهایی که هست جمع کنی دیگه.الان چندتا بازیکن و چندتا مسابقه تو آبجکتیو هست که البته تایمشون داره تموم میشه.اما هر روز بازیکن و پک میده.یکم وقت بذاری تو یک هفته میشه تیم قابل قبولی ببندی.
ولی احتمالا از جمعه summer swap 2 شروع میشه.یک سری بازیکن خاص هستن که بهشون میگن توکن حدود3-4 هفته هر روز چندتاشون رو میده که بعضی ها تو sbc هستن و بعضی داخل آبجکتیو.اینا رو جمع کن و باهاشون جایزه هایی رو که گفته بگیر.مثلا 36 تاش اگه بگیری میتونی آیکون یوهان کرایوف رو بگیری که واقعا بازیکن غولیه یا یک سری جایزه های دیگه اگه خواستی.

• Like
Reactions: dr.ice

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
هندیکپ داخل بازی هست به وفورم هست ولی واس کسایی که حداقل آمار برداشون 2 برابر باختاشونه اصلا فلسفه وجود هندیکپ همینه که کسایی که بازیشون ضعیفتره و کمک کنه در برابر کسایی که قویترن مثلا همین دیشب یه بازی بردم XG بازیم 2 بود حریف بدبخت با XG هفت و نیم باخت بهم
اینکه جلو میفتید ولی نمیتونید بردتونو نگه دارید به خاطر اینکه از دیقه 70 به بعد همه constant pressure میذارن حالت دفاعی مسخره ای که نیاز به هیچ اسکیل و مهارتی نداره حتی یه بچه 10 ساله هم میتونه در برابر حریفش با این حالت کامبک بزنه خود بازیکنا یارگیری من تو من میکنن نمیشه تکون خورد تو بازی کافیه حریفم یه مقدار سوییچ بازیکناش خوبه باشه با شوک سمت راست خوب سوییچ کنه دیگه تموم بازیو باختید رفته ~X(
تنها حالتشم که من تونستم مقاومت کنم تا حدودی اینه که overload ball side و فعال کنید این کار باعث میشه خطوطتون خیلی بهم نزدیک و چسبیده بازی کنن و همچنین با پاس های بلند عرضی پرس سنگین حریف و بشکونید تازه همه اینا وقتی جواب میده حریفتون متوسط باشه اگه قوی بود که هیچی باخت و باید بغل کرد

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
هندیکپ داخل بازی هست به وفورم هست ولی واس کسایی که حداقل آمار برداشون 2 برابر باختاشونه اصلا فلسفه وجود هندیکپ همینه که کسایی که بازیشون ضعیفتره و کمک کنه در برابر کسایی که قویترن مثلا همین دیشب یه بازی بردم XG بازیم 2 بود حریف بدبخت با XG هفت و نیم باخت بهم
اینکه جلو میفتید ولی نمیتونید بردتونو نگه دارید به خاطر اینکه از دیقه 70 به بعد همه constant pressure میذارن حالت دفاعی مسخره ای که نیاز به هیچ اسکیل و مهارتی نداره حتی یه بچه 10 ساله هم میتونه در برابر حریفش با این حالت کامبک بزنه خود بازیکنا یارگیری من تو من میکنن نمیشه تکون خورد تو بازی کافیه حریفم یه مقدار سوییچ بازیکناش خوبه باشه با شوک سمت راست خوب سوییچ کنه دیگه تموم بازیو باختید رفته ~X(
تنها حالتشم که من تونستم مقاومت کنم تا حدودی اینه که overload ball side و فعال کنید این کار باعث میشه خطوطتون خیلی بهم نزدیک و چسبیده بازی کنن و همچنین با پاس های بلند عرضی پرس سنگین حریف و بشکونید تازه همه اینا وقتی جواب میده حریفتون متوسط باشه اگه قوی بود که هیچی باخت و باید بغل کرد
کلا یه چیزی که من متوجه شدم و احساس میکنم تا حدودی درسته اینه که هر زمان احساس کردین حالت هندیکپت داره اذیت میکنه باید تغییر استراتژی بدی یا سیستم بازیت رو عوض کنی یا ترکیب رو تغییر بدی. من احساس میکنم با روش بازی تکراری هندیکپت قوی تر میشه و بیشتر اذیت میکنه

• Like
Reactions: omiid72

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
کلا یه چیزی که من متوجه شدم و احساس میکنم تا حدودی درسته اینه که هر زمان احساس کردین حالت هندیکپت داره اذیت میکنه باید تغییر استراتژی بدی یا سیستم بازیت رو عوض کنی یا ترکیب رو تغییر بدی. من احساس میکنم با روش بازی تکراری هندیکپت قوی تر میشه و بیشتر اذیت میکنه
دقیقا همینطوره هم باید استراتژی و تو بازی تغییر داد هم از دی پد بالا و پایین(منظورم تاکتیک های دفاعی و حملست)استفاده کرد
واسم پیش اومده تو یه بازی ویکند با سه تا سیستم مختلف بازی کردم تا تونستم ببرم

• Like
Reactions: emaad.mir

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
می‌دونی متأسفانه این حالت هندیکپ به شدت رو اعصاب ادم تاثیر منفی میزاره من حرفم اینه آدم به روش بازی خودش و حریفش ببازه اشکالی نداره ولی این باگ های مسخره و هندیکپ واقعا گند زده به بازی ، شما یه گل میزنی حریف با یک بازیکن سرعتی میزنه به قلب دفاع و هوش مصنوعی باگ میخوره می‌ره تو در و دیوار ، یهو حریف هرچی پاس میده به مهاجم میرسه و از هرجا تو محوطه شوت میزنه گل میشه برعکس شما به سختی به محوطه اش می‌رسی و هرکار می‌کنی گل نمیشه خلاصه اون ادعایی که فیفا در مورد شبیه ساز فوتبال داشته خنده داره قشنگ بازی آرکید شده
من نظرات صفحات قبل رو میخوندم خیلی ها سر همین مشکل بیخیال بازی شدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر