FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اسون بودن بازی تو کریر بدجوری رو مخم بود. اما با ور رفتن با اسلایدرها بالاخره تونستم هوش مصنوعی رو ردیف کنم و بازی سخت بشه. اگه کسی مایل بود بگه اینجا هم بزارم.
نه به آپدیت مارس فیفا20 که سطح آلتیمیتش رو غیرقابل بازی کرده بود نه به امسال
کلا کریرش خیلی یکنواخت شده.حال نمیده واقعا.خود بازیم از بیس مشکلات زیادی داره

• Like
Reactions: u.s.a

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
نه به آپدیت مارس فیفا20 که سطح آلتیمیتش رو غیرقابل بازی کرده بود نه به امسال
کلا کریرش خیلی یکنواخت شده.حال نمیده واقعا.خود بازیم از بیس مشکلات زیادی داره
من بخاطر این اسونی یکی دو ماهی بازی رو ول کردم. چند روز پیش دوباره رفتم تو بازی. با اسلایدرها ور رفتم تا نتیجه دلخواه رو بدست اوردم و الان بی نهایت از بازی راضیم. شما هم امتحان کن بیا نظرت رو بگو.
CPU
شوت ارور: ۵۰
پاس ارور: ۴۰
گل کیپر ابیلیتی: ۱۰۰
فول بک پوزیشنینگ: ۲۵
USER
پاس ارور: ۷۰
شوت ارور: ۷۰
گل کیپر ابیلیتی: ۱۰۰

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
کمپانی EA Sports به تازگی اعلام کرده است که FIFA 22 تحت تأثیر ورود سوپر لیگ برتر قرار خواهد گرفت و برخی از تیم ها ممکن است در این بازی غایب باشند.
آپدیت: باشگاههای سوپرلیگ هم اعلام کردند در فیفا ٢٢ حضور نخواهند داشت. ( خودتون میدونید این داستان ادامه داره و هر لحظه و ... امکان داره اتفاق خاصی بیفته و ... )

515156156156.PNG

آخرین ویرایش:

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
من فکر کنم آخر توافق کنن تیم‌های سوپرلیگ با یوفا ولی بخواد اینجور پیش بره ea ضربه بدی میخوره
فدا سرت:Dبه شخصه هر موضوعی که باعث بشه این کمپانی ضرر کنه استقبال میکنم
مطمئنا ملت دوس ندارن برن فیفا پوینت بخرن به جای مسی و رونالدو و بقیه ستاره ها یه مشت بازیکن معمولی پک کنن
حتی کونامی اگه زرنگ باشه میتونه پا پیش بذاره سوپرلیگ و واس خودش بگیره با یه مد انلاین خوب همه رو بکشونه سمت خودش

TOOL.

کاربر سایت
Nov 15, 2020
411
سلام

من تازه این بخش التیمیت فیفا رو شروع کردم

میخوام چند تا کارت خیلی قوی و گرون قیمت بخرم

باید چیکار کنم دوستان ؟ اصلا امکانش هست مثلا همین الان با پرداخت 20 میلیون کارت رونالدینیو رو داشته باشم ؟ چجوری ؟ ممنون میشه توضیح مفصلی بدین یا لینکی چیزی بدین

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام

من تازه این بخش التیمیت فیفا رو شروع کردم

میخوام چند تا کارت خیلی قوی و گرون قیمت بخرم

باید چیکار کنم دوستان ؟ اصلا امکانش هست مثلا همین الان با پرداخت 20 میلیون کارت رونالدینیو رو داشته باشم ؟ چجوری ؟ ممنون میشه توضیح مفصلی بدین یا لینکی چیزی بدین
صفحه اول راهنمای التیمیت بصورت ویدئویی هست

• Like
Reactions: TOOL.

Alireza1212

عضو جدید
Apr 22, 2021
2
سلام دوستان، چرا توو بازی موقعی که تاکتیک دفاع و حمله برا تیمت انتخاب میکنی هیچ کدومش عمل نمیکنه؟ مثلا وقتی تیمتو دفاعی میچینی و تعیین میکنی که هافبکات برگردن و دفاع کنن هیچ کدومشون برنمیگردن و وایمیسن بازیو تماشا میکنن؟ چیکار باید کرد؟

• Like
Reactions: rabin88

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر