FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یادته چقدر کل کل میکردیم ؟ طفل بودم
گرچند اون موقع بازیم صد برابر بهتر از الان بود :))
اون زمان ایرانی هم نبود یکی تو و امیر یکی هم غلامم بود هفته ای دو سه بار می‌خوردیم بهم تو و امیر چقدرم بازیو جدی میگرفتید :))

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
کسی از فیفا 14 مونده هنوز ؟ :D یادش بخیر چه خاطراتی داشتیم با بچه های اینجا
اد کنید بزنیم Ary4n-maestro
من اکانت اولم تو بازیسنتر سال 2009 بود بعد یکی دو سال نیومدم کلا اطلاعاتش رو یادم رفت و این یکی اکانت رو فقط به عشق تورنمنت های فیفا ساختم :D اون موقع ها تو بازیسنتر زیاد تورنمنت برگزار میشد من یه بارم فکر کنم با دورتمند اومدم قهرمان شدم :D البته کلا بیشتر تورنمنت هاش جنبه ی فان داشت. اومدیم نسل جدید کلا نسل اون تورنمنت ها منقرض شد!

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
فیفا 21 تنها فیفا در طول تاریخ که از زوایه کاملا بسته به سبک روبرتو کارلوس میشه گل زد داخلش
توپ بسیار سبک هست و 90 درصد بازیکن ها حتی اگه شوت 65 هم داشت باشن ضربات عجیبی
به توپ میزنن . فیزیک توپ هم که کلا بسیار پایین هست توپ بازی بسیار سبکه انگار
توپ پلاستیکی هست بازی اسون تر شده از لحاظ حمله کردن برا همین در هربازی کم کمش 7 گل دیده میشه خخخخخخخ
خلاصه بازی ارکید شده ( کمی البته ) در کل ولی فیفا تجربه خوبیه گاهی فکر میکنم اگه pes فقط فوتبال می ساخت واقعا
فوتبال انلاین خسته کننده میشد و این حس پیروزی یا باخت در فیفا به وجود نمی اومد برای ما

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
فیفا 21 تنها فیفا در طول تاریخ که از زوایه کاملا بسته به سبک روبرتو کارلوس میشه گل زد داخلش
توپ بسیار سبک هست و 90 درصد بازیکن ها حتی اگه شوت 65 هم داشت باشن ضربات عجیبی
به توپ میزنن . فیزیک توپ هم که کلا بسیار پایین هست توپ بازی بسیار سبکه انگار
توپ پلاستیکی هست بازی اسون تر شده از لحاظ حمله کردن برا همین در هربازی کم کمش 7 گل دیده میشه خخخخخخخ
خلاصه بازی ارکید شده ( کمی البته ) در کل ولی فیفا تجربه خوبیه گاهی فکر میکنم اگه pes فقط فوتبال می ساخت واقعا
فوتبال انلاین خسته کننده میشد و این حس پیروزی یا باخت در فیفا به وجود نمی اومد برای ما
یه چند روز رفتم PES ، اصلا از گیم پلی ش خوشم نیومد... فیزیک توپ خیلی عجیبه و بازی خیلی کنده... تیم حریف هم همش از دفاع میزد زیرش تا مهاجم ها سر بزنن! یک بار ندیدم مثل فیفا پاسکاری بکنن... شوت ها هم عجیبن، طرف پاش رو جوری به توپ میزنه که اصلا منطقی نیست توپ قدرت زیادی به خودش بگیره ولی میبینی خیلی محکمه ضربش! شوت ها رو هم اکثرا با بخش داخل پا میزنن ( جایی که باهاش پاس میدی! ) ولی توپ میره هوا! عجیبه کلا...
ای کاش فیفا یه رقیب خوب میداشت تا مجبور بشه یکم بازیشو بهتر کنه!
رقابت این دوتا بازی شده مثل رقابت ایران خودرو و سایپا :|
بنظرتون علت اینکه هیچ شرکت دیگه ای بازی فوتبال نمیده لایسنس انحصاری فیفاست؟ واقعا مسخره ست اگه قراردادشون جوری باشه که نذارن کس دیگه ای از فیس ها، کیت ها، ورزشگاه ها و لیگ ها و....استفاده کنه...

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
یاد فیفا 14 بخیر یاد باد آن روزگاران سن کمتر عشق بیشتر اوضاع بهتر....
یکی از دغدغه های زندگیم آشنایی با تیم ملی ایران بود که خدا رو شکر برطرف شد :)) اقا مخلصیم هر وقت اسم زیباتو میدیدم انگیزم واسه برد چند برابر میشد:p با عبدالله RANGO چه خاطراتی داشتیم اکثرا اهل کیک اف بود بیشتر تیم های 4 ستاره و حداکثر 4 و نیم ستاره ورمیداشت ولی به قول پیروانی بزرگ واقعا فوتبال میکرد باگ باز نبود قشنگ ذخائر فسفر مغزتو تموم میکرد تو هر بازی. یک آرش نامی هم بود غول بود واقعا رئال همش ورمیداشت از تمام امکانات بازی اهم از باگ و توانایی های خودش استفاده میکرد.
فیفا 14 عالی بود اما اما یک باگ هایی داشت که نمیشد لقب بهترین رو روش گذاشت مثل اون شروع بازی که هر نوبی یک پاس رو به عقب میداد بعد با ال یک مثلث یا دایره میکشید زیرش اکثر اوقات مهاجمش تک به تک بود خیلی رو مخ بود یا سیستم ال یک مثلث یا همون پاس هوایی واقعا افتضاح بود همه مدافعات به راحتی از منظومه شمسی حذف میشدند که دیگه سازنده ها تو هر نسخه از تاثیرش کم کردند که الان دیگه کاملا محوه تو بازی
کاش تو نسل جدید دوباره تورنمت بذارن از بچه ها هم یک ورودی معقول بگیرن .

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
بعد از آپدیت اسکیل step over نابود شده و این تنها اسکیلی بود که میتونستیم باهاش با بازیکنای معمولی جلوی تیمای pay to win بازی کنیم! رسما از این به بعد اگر مهاجمتون کمتر از نیماره باید از اتوبلاک لذت ببرید :)
بعد جالبه اسکیل مزخرفی مثل Bridge هنوز نرف نشده.

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
بعد از آپدیت اسکیل step over نابود شده و این تنها اسکیلی بود که میتونستیم باهاش با بازیکنای معمولی جلوی تیمای pay to win بازی کنیم! رسما از این به بعد اگر مهاجمتون کمتر از نیماره باید از اتوبلاک لذت ببرید :)
بعد جالبه اسکیل مزخرفی مثل Bridge هنوز نرف نشده.
اصلا با این اپدیت چیزی به نام دفاع ندارید یا پاس تو عمق دارن میدن یا میان پشت محوطه هی چپ و راست می کنن و دفاع شما مثل خیار فقط نگاه می کنه و کلا تکل ایستاده هم برداشته شده و داورم اصلا وجود خارجی نداره و هر فنی رو بازیکن صاحب توپ زده میشه داور اصلا خطا نمیگیره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر