FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
من الان ترسم از این شرکت اشغال ea اینه که کل توتی ها رو با هم نذاره تو پک . یعنی الان دو روز دو روز کرده میشه تا پنج شنبه و وسلام . از اینا چیزی بعید نیست . اینجوری هم پک فروشیشون بیشتر میشه هم به ما پک جمع کنا رکب می زنن .

الان موندم چیکار کنم ؟!
دقیقا همین کار وکردن ینی آخر شارلاتان بازین اینا=))=))=))=))=))=))

• Like
Reactions: zerio

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
سلام باز من اومدم بعنوان یک آماتور
تو بخش کریر بعضی وقتا بازیکنی ازم میخواد برای قراردادش مذاکره کنه شما معمولا چه میکنید
یا اینکه میخوایم بازیکنی بخریم میریم برای مذاکره با خودش یا با باشگاهش
چطوری قیمت میدید وقتی که میخواین حتما بخریدش (یعنی خیلی بیش از اندازه نشه ولی بشه خرید یا نگهش داشت؟؟)
ارزش حقوق و مزایای یک بازیکنو از کجا میشه تشخیص داد؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام باز من اومدم بعنوان یک آماتور
تو بخش کریر بعضی وقتا بازیکنی ازم میخواد برای قراردادش مذاکره کنه شما معمولا چه میکنید
یا اینکه میخوایم بازیکنی بخریم میریم برای مذاکره با خودش یا با باشگاهش
چطوری قیمت میدید وقتی که میخواین حتما بخریدش (یعنی خیلی بیش از اندازه نشه ولی بشه خرید یا نگهش داشت؟؟)
ارزش حقوق و مزایای یک بازیکنو از کجا میشه تشخیص داد؟

بازم خوش اومدی :D
والا سوالات انقدر کلی بود منم مجبورم یه توضیح کلی بهت بدم اگر دقیق تر سوال بپرسی بهتر میشه راهنماییت کرد

برای تمدید قرارداد خب باید ببینی بازیکن مورد نظر اولا چند سالشه سعی کن با بازیکن های جوون حتما قرارداد بلند مدت ببندی
از یه سمتی هم نقشی رو بهش نده که نتونی ازش بازی بگیری یعنی سه تا مهاجم Crucial تو یک تیم معنایی ندارن

برای خرید بازیکن هم خب دقیقا مثل دنیای واقعیه
شما میری میشینی پای مذاکره و تقریبا سه عامل قیمت بازیکن رو تایین میکنن
اولی اورالش دومی سنش و سومی مدت قراردادش
مثلا ممکنه یک مدافع با اورال ۸۱ ۸۲ اگر وضعیت خوبی با باشگاهش داشته باشه و قرارداد طولانی مدت امضا کرده باشه برای راضی کردن باشگاهش برای انتقال مجبور شی رقم سنگینی مثلا ۸۰ ۹۰ میلیون پوند پرداخت کنی ولی برعکس اگر همین بازیکن تو سال آخر قراردادش باشه میتونی رسما مفت بخریش یا حتی بازیکن جا به جا کنی یه لرد رو از تیم خودت بندازی بهشون

برای قیمت دادن و ارزش گذاری خود بازی کمک میکنه بهت و ارزش حدودی بازیکن رو بهتون میگه من اگر بنا باشه حتما بخرن و خیلی خرید اون بازیکن برام حیاتی باشه از قیمت پیشنهادی خود بازی استارت میزنم معمولا یکم بالا پایین به توافق میرسم اما اگر دیدی دیگه خیلی برات شرایط حساس شده و پای بازیکن مورد علاقت در میونه میتونه تقلب کنی قبل مذاکره یه سیو دستی بزن که اگر خراب کاری کردی بتونی از قبلش باز لود کنی :D

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
برای قیمت دادن و ارزش گذاری خود بازی کمک میکنه بهت و ارزش حدودی بازیکن رو بهتون میگه
خو همین دیگه...نمیونم کجا میتونم ارزش حدودیش رو ببینم که بتونم دقیق تصمیم بگیرم!!! معمولا یا قیمت خیلی پایین میدم که یارو شاکی میشه میزاره میره!!! :D
یا خیلی بالامیدم طرف با دمش گردو میشکنه!!! میخوام تعادل برقرار کنم
حالا کجا میشه دید حدود قیمت و ارزش بازیکنو؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خو همین دیگه...نمیونم کجا میتونم ارزش حدودیش رو ببینم که بتونم دقیق تصمیم بگیرم!!! معمولا یا قیمت خیلی پایین میدم که یارو شاکی میشه میزاره میره!!! :D
یا خیلی بالامیدم طرف با دمش گردو میشکنه!!! میخوام تعادل برقرار کنم
حالا کجا میشه دید حدود قیمت و ارزش بازیکنو؟

وقتی وارد قسمت Transfer Hub میشی
بازیکنی که تو این قسمت اضافه کردی رو انتخاب میکنی
سمت راست چهار گزینه مربوط به خرید بازیکن
یه قسمت نوشته Value
زیر این قسمت قیمت حدودی بازیکن درج شده
حتما یادت باشه قبلش بازیکن باید Scout شده باشه وگرنه جای قیمت یه علامت سوال تحویلت میده

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
IMG_20210126_224125_462.jpg
آندرس تو فینال یکی از مسابقات مهم آنلاین تونست پلیر تیم NEO(که قهرمان مسابقات گلوبال هم شده) رو شکست و بده و قهرمان بشه

الان هم از EA تقاضا کرده که اجازه ی ورود به مسابقات گلوبال EA بش داده بشه❗️(برای نرسیدن به سن قانونی اجازه ی حضور تو این مسابقاتو نداره)

باید ببینیم EA‌ قوانین خودشو زیر پا میزاره و به این پلیر اجازه ی شرکت میده یا نه

@FIFA_FOOT

MAG1991

کاربر سایت
Feb 3, 2018
440
چرا دفاعا تو کریر اینقد گاو تشریف دارن :|
خیلی داغون دفاع می کنن
خودتو پاره میکنی توپو بگیری دفاع مث ماست جا می مونه بقیه هم که وایمیستن تماشا
من فیفا 20 بازی نکردم
تو اون فیفام اینجوری بود ؟
19 خیلی بهتر بود دفاعا

• Love
Reactions: majidred2011

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
View attachment 192810
آندرس تو فینال یکی از مسابقات مهم آنلاین تونست پلیر تیم NEO(که قهرمان مسابقات گلوبال هم شده) رو شکست و بده و قهرمان بشه

الان هم از EA تقاضا کرده که اجازه ی ورود به مسابقات گلوبال EA بش داده بشه❗(برای نرسیدن به سن قانونی اجازه ی حضور تو این مسابقاتو نداره)

باید ببینیم EA‌ قوانین خودشو زیر پا میزاره و به این پلیر اجازه ی شرکت میده یا نه

@FIFA_FOOT
چند روز پیش یه ویدیو دیدم وسط بازی دیسکانکت شد ولی باخت براش ثبت نشد.جریان چیه؟

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
واقعا برای خودم متاسفم که تو این سه سال برای این گیم آشغال وقت گذاشتم. 80 روز پک جمع کردم ، چیزی حدود 270 تا پک درست و حسابی و با محتویات داخلش بالغ بر 300 پک اپگرید از سه لیگ مختلف درست کردم . از پنج شنبه ساعت 9 و نیم تا امروز 600 700 پک درست کردم و باز کردم . حاصل هیچ . فقط تونستم اس بی سی برونو رو برم .توتی بخوره تو سرشون یه totw درست حسابی یه ایکون حتی هم پک نکردم .
این بازی برای زحمت و تلاش ارزشی قایل نیست. بعد طرف شانسی یه اپگرید انگلیس میره وندایک توتی میگیره یا دو گلد باز می کنن بهشون رونالدو توتی میده
همش شانسه که اگه من شانس داشتم اینجا و در این مکان به دنیا نمی اومدم .

خلاصه سرتون رو درد نیارم سه سال در کنار شما در این تایپک بودم زحمت کشیدید ما رو تحمل کردید به بنده لطف داشتید از همتون تشکر می کنم و هر خوبی و بدی از بنده دیدید ما را ببخشید و حلال کنید .
از من میشنوید این بازی هر سال به خصوص برای ما تو ایران با این نت بدتر و بدتر میشه و هیچ امیدی از نظر گیم پلی تا وقتی حرف پول وسط هست ، بهش نیست .
قربان شما ، یا حق :)

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
این تیم با این نیمکت چه قیمتی برای فروش میشه روش گذاشت ؟

وب آپ هم بازه برای جابه جایی کوین اما کوین نداره

Attachments

• ۲۰۲۱۰۱۳۱_۱۳۴۹۰۹.jpg
    ۲۰۲۱۰۱۳۱_۱۳۴۹۰۹.jpg
    1.8 MB · مشاهده: 46
  • ۲۰۲۱۰۱۳۱_۱۳۴۹۲۵.jpg
    ۲۰۲۱۰۱۳۱_۱۳۴۹۲۵.jpg
    2 MB · مشاهده: 44
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehdi_vsgh

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

بنظرم کارت اشتباه بود باید همون موقع میزدی من خودم یه ماه اول نیمار زدم 1m فروختم، چند هفته قبل هم 1400 فروختم 1.5m، سکه خواستی بفروشی مسیج بده انترید میگن هر 100k سی تومنه

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
بنظرم کارت اشتباه بود باید همون موقع میزدی من خودم یه ماه اول نیمار زدم 1m فروختم، چند هفته قبل هم 1400 فروختم 1.5m، سکه خواستی بفروشی مسیج بده انترید میگن هر 100k سی تومنه
کدوم کار پک جمع کردن ؟ والا بقیه جمع می کنن پارسال اونجوری بهشون توتی داد امسال اینجوری رونالدو 98 . فکر کردم مگه میشه تو 600 تا چیزی پک نکرد . نمی دونستم بلانسبت شما و جمع اینقدر این شرکت ..... باشه البته شانس حرف اول و آخرو میزنه و مال ما هم خار داره

• Like
Reactions: dargon9090

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

یکی از بچه ها کلا عشق پکه از روز اول تمام جایزه هاشو پک گرفت میره استریم کاسترو میبینه بدو پک میزنه من نیمار از جوایز ویکند گرفتم کل جوایزمو کوین گرفتم اگه شانس ندارید روی پک قمار نکنید یکی از بچه های همین تاپیک قبل ریلیز شوچنکو زد ولی سعی نکنید اسکی برید شانس خودتون رو بشناسید

• Smile
Reactions: IMANOKA

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
واقعا برای خودم متاسفم که تو این سه سال برای این گیم آشغال وقت گذاشتم. 80 روز پک جمع کردم ، چیزی حدود 270 تا پک درست و حسابی و با محتویات داخلش بالغ بر 300 پک اپگرید از سه لیگ مختلف درست کردم . از پنج شنبه ساعت 9 و نیم تا امروز 600 700 پک درست کردم و باز کردم . حاصل هیچ . فقط تونستم اس بی سی برونو رو برم .توتی بخوره تو سرشون یه totw درست حسابی یه ایکون حتی هم پک نکردم .
این بازی برای زحمت و تلاش ارزشی قایل نیست. بعد طرف شانسی یه اپگرید انگلیس میره وندایک توتی میگیره یا دو گلد باز می کنن بهشون رونالدو توتی میده
همش شانسه که اگه من شانس داشتم اینجا و در این مکان به دنیا نمی اومدم .

خلاصه سرتون رو درد نیارم سه سال در کنار شما در این تایپک بودم زحمت کشیدید ما رو تحمل کردید به بنده لطف داشتید از همتون تشکر می کنم و هر خوبی و بدی از بنده دیدید ما را ببخشید و حلال کنید .
از من میشنوید این بازی هر سال به خصوص برای ما تو ایران با این نت بدتر و بدتر میشه و هیچ امیدی از نظر گیم پلی تا وقتی حرف پول وسط هست ، بهش نیست .
قربان شما ، یا حق :)
بهترین کارو میکنی این بازیو هر چقدر بیشتر جدی بگیری بیشتر اعصابت خورد میشه
من از 2017 بازی میکنم تا همین فیفا 20 کلی بازیو جدی گرفته بودم و وقت میذاشتم پاش ولی امسال دیگه خسته بودم همون اولش گفتم فقط واس فان بازی میکنم
ولی همین امسال که جدی نگرفتم یه توتی پک کردم تیمم تا الان 7 میل ارزش داره در صورتی که پارسال بعد اومدن توتسا تیمم کلا 5 میل میرزید
پارسال کلی زور میزدم هر 30 تا ویکندو میرفتم نهایتش 14 وین میاوردم ولی امسال 17 تا کم کمشه تازه بازیامم میمونه وقت نمیکنم برم
واقعا بازی ارزش هیچیو نداره میبینم بچه های استریمر و که کلی وقت میذارن اعصاب خودشونو خورد میکنن که الایت بشن ولی تهش میان پک تیم آف د ویکشونو کوییک سل میکنن میرن

• Like
Reactions: dargon9090

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر