FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خو اولین سوال
چطوری استعداد یاب میفرستید اینور و اونور؟؟؟بعد اینکه چطوری بازیکن جدید پرورش میدید؟ بازیکنهای با استعداد رو چطوری پیدا میکیند؟

(شد بیشتر از یک سوال:D)

اینکه چطور استعداد یاب میشه استخدام کرد باید بری تو تب Office و بعد بخش Youth Staff
تو این بخش سه تا استعداد یاب میتونی استخدام کنی رو هر کدوم از اسلات ها که بری یه سری استعداد یاب بهت معرفی میکنه سعی کن جفت پنج ستاره استخدام کنی همیشه
بعد اینا تو قسمت نوتیف هر ماه بهت چند استعداد معرفی میکنن که خوباشو باید سوا کنی مثل میوه فروشی :))
سعی کن پتانسیل رشد تا ۹۰ داشته باشن و اورالشون هم حدود ۶۰ باشه حداقل
بعد اینا میرن تو یک بخشی به اسم Youth Academy بعد میتونی از طریق Development Plan با هر خصوصیاتی خواستی پرورششون بدی
در نهایت هم میتونی Promote کنیشون و به تیم اصلی اضافشون کنی (باید حداقل ۱۶ سال سن داشته باشن)‌ و یا اگر راضی نبودی ازشون Release کرده و اخراجشون کنی

آخرین ویرایش:

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
سلام دوستان یه سوال روشی برای ویرایش گزارشگر بازی هست که بشه خودمون صدای خودمون رو تو گزارش قرار بدیم؟؟؟ (نسخه PC بیشتر منظورمه)

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
چقدر این هفته ویکند خوبه:Crying1:
بیشتریا تیماشونو فروختن تازه تیمشون شده در حد من دیلی هم خیلی کمه بیشتریا بازی نمیکنن سرورا خلوته
اگه سه تا باخت بد نمیدادم واس اولین بار میتونستم الیت برم کاش میشد همینجوری بمونه

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
چقدر این هفته ویکند خوبه:Crying1:
بیشتریا تیماشونو فروختن تازه تیمشون شده در حد من دیلی هم خیلی کمه بیشتریا بازی نمیکنن سرورا خلوته
اگه سه تا باخت بد نمیدادم واس اولین بار میتونستم الیت برم کاش میشد همینجوری بمونه
من نسخه pc دارم یا من بازی بلد نیستم یا اینترنت اینا خیلی خوبه یا تیم من ضعیف کلا هیچ دفاعی تو ویکند ندارم
بذور این هفته 10 برد داشتم تیممم که بالا نوشتم شاید تیمم ضعیف خیلی

در کل بازیکن من با جاکی دفاع نمیشه کرد همش رد میشن / البته بازی 15 روز شروع کردم

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
من نسخه pc دارم یا من بازی بلد نیستم یا اینترنت اینا خیلی خوبه یا تیم من ضعیف کلا هیچ دفاعی تو ویکند ندارم
بذور این هفته 10 برد داشتم تیممم که بالا نوشتم شاید تیمم ضعیف خیلی

در کل بازیکن من با جاکی دفاع نمیشه کرد همش رد میشن / البته بازی 15 روز شروع کردم
15 روز خیلی کمه سبک دفاع کردن از 20 عوض شده کلی طول میکشه تا ادم یاد بگیره
خودم تو بیست رکوردم 14 وین بود روزای اول فقط تا سیلور 1 که یازده تا برده میتونستم برم
تو یوتیوب کلیپ در مورد دفاع ببین خیلی بهت کمک میکنه باید از ال یک و شوک سمت راست زیاد واس سوییچ تو دفاع استفاده کنی

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,073
نام
شایان
دوستان وقتی تو بخش تورنومنت بازی مثلا لالیگا رو انتخاب میکنی نمیشه تو همون لالیگا وسطش چمپیون لیگ و جام حذفی هم داشته باشه ؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان بعد از پایان پنجره نقل و انتقالات ژانویه یه آپدیت برای کریر میاد همیشه
خاطرتون هست تو این آپدیت فقط نقل و انتقالات انجام میشه یا ممکنه فیس و اورال های پایه بازیکن ها هم تغییر کنه؟

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
سلام
اقا من نسخه چمپیون رو دارم تو توضیحات گفته شه که این نسخه در بخش کریر یه مود homegrown talent داره....چی هست اصلا؟ چطوری میشه بهش دسترسی داشت؟

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
آقا یک موردی چند بار پیش اومده که تو سیزن طرف تیم منتخب جهان ورداشته در حالی که در حالت عادی واسه همه همچین چیزی اصلا نشدنیه یا من اشتباه میکنم و روش خاصی داره و میشه این تیم رو ورداشت؟

Attachments

• Screenshot (42).png
    Screenshot (42).png
    3 MB · مشاهده: 33
  • Screenshot (43).png
    Screenshot (43).png
    2.9 MB · مشاهده: 35

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
یه باگ زیبای جدید.
دارم پلیر کریر مود میرم، به تیم ملی اسپانیا دعوت شدم، توی تیم باشگاهیم که سوثهمپتون باشه شماره م 10 هست. تیم ملی اسپانیا هم که اومدم دیدم شماره م 10 عه تو مچ. پشمام ریخت گفتم چیجوری مربی به بازیکنی که اولین مچشه واسه تیم ملی شماره 10 داده!
بعد دیدم یهو یه پلیر نشون داد اونم شمارش 10 بود! :)) ( فک کنم آسنسیو بود )
دو تا شماره 10 داشتیم تو یه مچ خوشحال و سرحال با هم هم زیستی میکردیم =))=))

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
vidic 85 توی سواپ با نت ایران چطور دفاعیه ؟ کسی گرفتدش ؟!!!

وضعیت پنالتی زدن رو خیلی نرف کردن. عین خر سرشو بازیکن زننده پنالتی برمیگردونه به اون سمتی که میخواد توپو بزنه حتی نیمار و کاملا معلومه کجا داره میزنه و اگه موفقم بشی لحظه اخر عوض کنی جهتو این دایره زیاد بزرگ میشه و درصد میس دادن پنالتی بالا میره. واقعا اینا دیگه شورشو در اوردن با این انگولک کردن بخش های مختلف بازی

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کسی از فیفا 14 مونده هنوز ؟ :D یادش بخیر چه خاطراتی داشتیم با بچه های اینجا
اد کنید بزنیم Ary4n-maestro
تو و داداشت که از 13 میزدید با اسم تیم قشنگه team meliiran :))

• Angry
  • Smile
Reactions: Delux1 and IMANOKA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر