FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
@zerio
داداش اگه دوست داری بیا بگو ببینیم چی زدی
کوین یا فندایکو که نود و نه درصد زدی فقط بگو ترید بوده یا انترید:D
(الان 40 روزه کابل تلفن مسیر اصلی رو دزدیدن مخابرات زیر بارم نمیره درست کنه به زور با همراه اول تونستم 11 تا بازی ببرم ) شاید تو بازی شانس داشته باشم ولی از این چیزا اصلا شانس ندارم :-B الان یه ریوالزم نمی تونم بازی کنم به خصوص بعد اپدیت جدید

دیروز کارت رد رو خدا رو شکر ریچاردسون 93 داد
گارانتی pl هم هندرسون :))
---------------
دیروز هر چی قابل فروش بود دادم مانه و ماکسیم خریدم فعلا میذارم کنار تا دو هفته مونده به فوتس ، دوباره قابل فروشا رو میفروشم چون پارسال دیدم قبل فوتس چی شد . زلاتان 1 میلیونی شد 150 k

Attachments

• ۲۰۲۰۰۵۰۷_۱۴۳۴۵۹.jpg
    ۲۰۲۰۰۵۰۷_۱۴۳۴۵۹.jpg
    2.4 MB · مشاهده: 22
  • ۲۰۲۰۰۵۰۷_۱۴۴۷۱۲.jpg
    ۲۰۲۰۰۵۰۷_۱۴۴۷۱۲.jpg
    1.7 MB · مشاهده: 20
  • Like
Reactions: omiid72

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
دوستان ایدی اوریجین بدید این ابجکتیوایی که برای فرندلی هستش رو با هم بریم :D

شما رو از رایولز نمیندازه بیرون وسط بازی؟ پدر منو دراورده

اخرین tots تریدیبلی که قبل این دراوردم فیفا ۱۶ بوده فک کنم :D

617c069b7fe41877fe10fe6ea79c174f.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
794
(الان 40 روزه کابل تلفن مسیر اصلی رو دزدیدن مخابرات زیر بارم نمیره درست کنه به زور با همراه اول تونستم 11 تا بازی ببرم ) شاید تو بازی شانس داشته باشم ولی از این چیزا اصلا شانس ندارم :-B الان یه ریوالزم نمی تونم بازی کنم به خصوص بعد اپدیت جدید

دیروز کارت رد رو خدا رو شکر ریچاردسون 93 داد
گارانتی pl هم هندرسون :))
---------------
دیروز هر چی قابل فروش بود دادم مانه و ماکسیم خریدم فعلا میذارم کنار تا دو هفته مونده به فوتس ، دوباره قابل فروشا رو میفروشم چون پارسال دیدم قبل فوتس چی شد . زلاتان 1 میلیونی شد 150 k
منم مشکل نت دارم دیلی شدید دارم جوری که سون نمیتونه بچرخه تونستم سیزده تا وین بگیرم
تو پیک بهم الیسون داد تو گارانتی هم رشفورد
از تو یه پک اشغالی بهم کواچیچ ترید داد بعد دیشب هم از پی ال پرمیوم اپگرید دوباره کواچیچ ولی این سری انترید داد
نمیدونم چه حکایتیه از تو پکای اشغال توتس میده ولی ریرمگا پک باز میکنم لیبرتادورس درمیاد:|
این ترید کردنم هنر میخواد من هیچ وقت یاد نگرفتم همیشه حداقل بیست سی کا ضرر میدم
تیمتم خیلی س/ک/سی شده:Dشاید الان دیر باشه ولی واس اون cb جای خالی داوید لوییز داره چشمک میزنه

• Like
Reactions: zerio

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
منم مشکل نت دارم دیلی شدید دارم جوری که سون نمیتونه بچرخه تونستم سیزده تا وین بگیرم
تو پیک بهم الیسون داد تو گارانتی هم رشفورد
از تو یه پک اشغالی بهم کواچیچ ترید داد بعد دیشب هم از پی ال پرمیوم اپگرید دوباره کواچیچ ولی این سری انترید داد
نمیدونم چه حکایتیه از تو پکای اشغال توتس میده ولی ریرمگا پک باز میکنم لیبرتادورس درمیاد:|
این ترید کردنم هنر میخواد من هیچ وقت یاد نگرفتم همیشه حداقل بیست سی کا ضرر میدم
تیمتم خیلی س/ک/سی شده:Dشاید الان دیر باشه ولی واس اون cb جای خالی داوید لوییز داره چشمک میزنه
والا در مورد ترید زیاد ادعا ندارم خودمم اولش می گفتم خیلی سخته ولی رفتم داخل گود دیدم نه بابا زیادم سخت نیست فقط نت هلو داشته باشی بیشترین پول تو buy now هست اگه نمیشه باید رفت سمت بید زدن درست و حسابی . بعضی افرادم نمیگن که دیگران یاد بگیرن که علتشو نفهمیدم هرگز .

ضرر و سود همیشه هست مثلا دیروز سر فروش ریچادسون 90 و یه اشتباه محاسباتی سر فروش 150 تا ضرر کردم باورت نمیشه سر 5 دقیقه عجله کردن ولی از دیروز که 300 کا داشتم تا امروز صبح رسیدم به 550 کا. چطور ؟
دیروز بعد جایزه باز شدن ها تو فروشگاه گذاشتم بید بین 700 تا 850 کوین . هر چی گلد رار با لیگ و ملیت خوب بود بید زدم فقط با همین حدود قیمت نه بیشتر . گرفت که گرفت ، نشدم که هیچی .
یک ساعت و نیم وقت گرفت . امروز با اومدن اس بی سی دیشب همینا رو زیر 1300 کوین پیدا نمی کنی و روش های دیگه الی اخر .
مثلا هنوزم دارم میسوزم که چرا گومز توس رو نخریدم. هیچوقت فکر نمی کردم همچین شه قیمتش و از 1100 بره تا 1900.

منم اینا رو نمی دونستم و با دیدن ویدیو های pr9 تو یوتیوب و ..... یه چیزایی دستم اومد .
-----------
والا شنیدم میلیتائو فلش بک میگیره که اگه بگیره و خوب باشه همراه مالدینی و الیسون خوب میشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Jaasder and omiid72

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
794
والا در مورد ترید زیاد ادعا ندارم خودمم اولش می گفتم خیلی سخته ولی رفتم داخل گود دیدم نه بابا زیادم سخت نیست فقط نت هلو داشته باشی بیشترین پول تو buy now هست اگه نمیشه باید رفت سمت بید زدن درست و حسابی . بعضی افرادم نمیگن که دیگران یاد بگیرن که علتشو نفهمیدم هرگز .

ضرر و سود همیشه هست مثلا دیروز سر فروش ریچادسون 90 و یه اشتباه محاسباتی سر فروش 150 تا ضرر کردم باورت نمیشه سر 5 دقیقه عجله کردن ولی از دیروز که 300 کا داشتم تا امروز صبح رسیدم به 550 کا. چطور ؟
دیروز بعد جایزه باز شدن ها تو فروشگاه گذاشتم بید بین 700 تا 850 کوین . هر چی گلد رار با لیگ و ملیت خوب بود بید زدم فقط با همین حدود قیمت نه بیشتر . گرفت که گرفت ، نشدم که هیچی .
یک ساعت و نیم وقت گرفت . امروز با اومدن اس بی سی دیشب همینا رو زیر 1300 کوین پیدا نمی کنی و روش های دیگه الی اخر .
مثلا هنوزم دارم میسوزم که چرا گومز توس رو نخریدم. هیچوقت فکر نمی کردم همچین شه قیمتش و از 1100 بره تا 1900.

منم اینا رو نمی دونستم و با دیدن ویدیو های pr9 تو یوتیوب و ..... یه چیزایی دستم اومد .
-----------
والا شنیدم میلیتائو فلش بک میگیره که اگه بگیره و خوب باشه همراه مالدینی و الیسون خوب میشه
اینایی که نمیگن یه سریاشون به خاطر اینه که نمیخوان بقیه پیشرفت کنن
ولی بیشترشون مثل من اگه چیزی بدونن نمیگن چون این فیفا هیچیش معلوم نیست فردا دیدی پیش بینی درست از کار در نیومد
طرفم میاد فوششو به من میده این مورد واس خودم پیش اومده
این ترید و اینوست کردن و باس یاد بگیرم چون این فیفا پک خوب که بهم نمیده کوینم که گیرمون نمیاد باس از یه راهی پول دراورد دیگه
کل ترنسفر پروفیت امسالم رو هم یک میلیون و هفتصد هزاره

• Like
Reactions: zerio

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
دقیقا مثل پارسال ، دوباره همون کارو با لیگ اسپانیا کردن . پارسال بحث سرعت مطرح نبود بیشتر بازیکنای لالیگا لاکپشت بودن . امسال اگه سرعت اوکی هست یا ویک فوت سه هست یا اسکیلش سه هست . کلا لالیگا اسکیل 5 و ویک فوت 5 نداره ماشاالله . دفاع هم که راموس باشه اتکش هارد هست ولی دفاع مدیوم . واران هم توتس شده ولی اجیلیتی و بالانسش هیچ فرقی نکرده :))
بابا یه همچین کارایی زشته واقعا

• Like

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
به گفته شرکت EA:
با خرید بازی راگبی 21 (Madden21 ) میتونید این بازی رو به صورت کاملا رایگان در کنسول ایکس باکس سری ایکس دریافت کنید??
این اتفاق برای FIFA21 نیز خواهد افتاد

یکی از همکاران شرکت "EA" اقای بلیک یورگنسن گفته که:
امسال مرحله بندی بازی هایی که منتشر میشوند جوری هستند که وقتی شما بازی رو میخرین در پلتفرمتون، این بازی ها قابلیت آپگرید شدن رایگان در پلتفرم های بعدی و جدید سری کنسول های اون شرکت هستند و مثل اینکه اگر ما فیفا 21 رو برای کنسول "PS4" خریداری کنیم، میتونیم که این نسخه از بازی رو برای کنسول PS5 به صورت کاملا رایگان ارتقا بدیم✨

➲ @FIFA_FOOT

Locker

کاربر سایت
Aug 29, 2009
346
به گفته شرکت EA:
با خرید بازی راگبی 21 (Madden21 ) میتونید این بازی رو به صورت کاملا رایگان در کنسول ایکس باکس سری ایکس دریافت کنید??
این اتفاق برای FIFA21 نیز خواهد افتاد

یکی از همکاران شرکت "EA" اقای بلیک یورگنسن گفته که:
امسال مرحله بندی بازی هایی که منتشر میشوند جوری هستند که وقتی شما بازی رو میخرین در پلتفرمتون، این بازی ها قابلیت آپگرید شدن رایگان در پلتفرم های بعدی و جدید سری کنسول های اون شرکت هستند و مثل اینکه اگر ما فیفا 21 رو برای کنسول "PS4" خریداری کنیم، میتونیم که این نسخه از بازی رو برای کنسول PS5 به صورت کاملا رایگان ارتقا بدیم✨

➲ @FIFA_FOOT

اون وقت تکلیف نسخه PC چی میشه‌؟

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
این قضیه خیلی مشکوکه. تو ویکند این هفته خیلی پیش اومده. طرف تیم گلد معمولی داره بعد از سوت شروع تا پایان یا حتی 120 دقیقه گذاشته پرس افتر تاچ ولی بازیکناش اصلا استامینا خالی نمی کنن و مثل دقیقه یک میدون اونوقت من هر بازی یه استامینا میزنم به 70 نرسیده بازیکنای من دارن می میرن . تنظیمات منم رو بالانسه .
مگه دیلی رو استامینا و زود خالی شدنش مرتبته ؟!!!!!!!

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
سلام هر از چندی ارجینم به این مشکل بر میخوره با هر نت و هیتلرشکنی امتحان کردم درست نمیشه جالبه که باید چند روز بگدره خود به خود درست بشه اینم ار کرامات EA هست

Attachments

• Screenshot (12).png
    Screenshot (12).png
    44.7 KB · مشاهده: 18

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر