FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
کلا بازی یه جوریه باید هی تیمتو آپگرید کنی و الا تیم خوب با بازیکنای جدید بیوفته جلوت شاید به مشکل بخوری...

رونالدو رو بیخیال شو...اصلا خوب نیست...مسی رو بخر بازی کن حالشو ببر...

من 1/300 میل دادم خریدمش ولی اصلا به درد این فیفا نمیخورد با 200 کا ضرر دادمش رفت...مسی خیلی ازش بهتره...
رونالدو نازاریو منظورم بود
ولی کریس رونالدو رو هم دوست دارم- اون رو هم حتما میگیرمش پروموش رو

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بچه ها این جوو راه افتاده که فیفا بعد این آپدیت آخری رفته بسوی باگ سرعت از کجا میاد؟؟ مگه از روز اول باگ سرعت نداشت؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
رونالدو نازاریو منظورم بود
ولی کریس رونالدو رو هم دوست دارم- اون رو هم حتما میگیرمش پروموش رو

اگه اونقدر کوین داری که نازاریو میخوای بگیری که دیگه جای هیچ حرفو حدیثی نیست...بخر بازیکن باهاش...حالشو ببر...

• Like
Reactions: xbox0ne

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
اگه اونقدر کوین داری که نازاریو میخوای بگیری که دیگه جای هیچ حرفو حدیثی نیست...بخر بازیکن باهاش...حالشو ببر...
آره میدونم داداش، یادش بخیر 19 هم هم کریس رو داشتم هم نازاریو رو انداخته بودم بغل هم، کسی از زیر دستم سالم در نمیرفت

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
طی گزارش سالیانه ای که از برنامه های مالی کمپانی EA اطلاعاتی به بیرون درز کرده این کمپانی پروژه توسعه فیفای نسل نهم رو از سال 2017 شروع کرده . به طور کلی پروسه توسعه بازی های ورزشی نسل بعد این کمپانی از سال 2017 کلید خورده و کمپانی های کنسول ساز هم کیت توسعه رو این نسل نسبت به نسل قبل زود تر در دسترس استدیو های بازیسازی قرار دادن .

یه اشاره ای هم بکنم وقتی میگیم کیت توسعه فرستاده شده کمپانی های کنسول ساز کیت های توسعشون رو ( حتی مثلا سی پی یو و .... میفرستن برای استدیو ها و به صورت کلی معماری برنامه نویسی ساخت بازی ها روی کنسول های نسل نهمی رو به صورت آهسته آهسته از سال ها قبل شروع میکن تا که سال های آخر یه کیت توسعه از کنسول رو میفرستنن برای سازنده ها که دیگه بشه روش بازی کرد . ) به صورت پراکنده میفرستن تا بازخورد بگیرن از استدیو ها که بتونن سخت افزار های نسل بعد خودشون رو توسعه بدن و مشکلاتشون رو برطرف کنن. یکی از دلایلی که سونی کنسول پلی استیشن خودش رو به 8 گیگ رم GDDR5 ارتقا داده بود فشار ناتی داگ روی سونی بود . سونی و مایکرو وقتی دارن کنسول های نسل نهمی رو میسازن قشنگ میدونن که به طور مثال تا 5 سال یا شاید کم تر و بیشتر کنسولشون میتونه رو دور باشه و از لحاظ سخت افزاری بتونه کنسول 5 سال دوام بیاره . البته خب اشتباهاتی هم کمپانی ها به هر حال میکنن و به طور مثال اشتباه مایکرو در طراحی کنسول ایکس باکس وان ورژن پایه که قدرت سخت افزاری این کنسول فدای کینکت اجباری در اول نسل شد و ...........

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
طی گزارش سالیانه ای که از برنامه های مالی کمپانی EA اطلاعاتی به بیرون درز کرده این کمپانی پروژه توسعه فیفای نسل نهم رو از سال 2017 شروع کرده . به طور کلی پروسه توسعه بازی های ورزشی نسل بعد این کمپانی از سال 2017 کلید خورده و کمپانی های کنسول ساز هم کیت توسعه رو این نسل نسبت به نسل قبل زود تر در دسترس استدیو های بازیسازی قرار دادن .

یه اشاره ای هم بکنم وقتی میگیم کیت توسعه فرستاده شده کمپانی های کنسول ساز کیت های توسعشون رو ( حتی مثلا سی پی یو و .... میفرستن برای استدیو ها و به صورت کلی معماری برنامه نویسی ساخت بازی ها روی کنسول های نسل نهمی رو به صورت آهسته آهسته از سال ها قبل شروع میکن تا که سال های آخر یه کیت توسعه از کنسول رو میفرستنن برای سازنده ها که دیگه بشه روش بازی کرد . ) به صورت پراکنده میفرستن تا بازخورد بگیرن از استدیو ها که بتونن سخت افزار های نسل بعد خودشون رو توسعه بدن و مشکلاتشون رو برطرف کنن. یکی از دلایلی که سونی کنسول پلی استیشن خودش رو به 8 گیگ رم GDDR5 ارتقا داده بود فشار ناتی داگ روی سونی بود . سونی و مایکرو وقتی دارن کنسول های نسل نهمی رو میسازن قشنگ میدونن که به طور مثال تا 5 سال یا شاید کم تر و بیشتر کنسولشون میتونه رو دور باشه و از لحاظ سخت افزاری بتونه کنسول 5 سال دوام بیاره . البته خب اشتباهاتی هم کمپانی ها به هر حال میکنن و به طور مثال اشتباه مایکرو در طراحی کنسول ایکس باکس وان ورژن پایه که قدرت سخت افزاری این کنسول فدای کینکت اجباری در اول نسل شد و ...........
اگه از 2017 شروع کردن میشه گفت که دارن برای بازی از نو کد مینویسن؟
از 2017 هم که فراستبایت اوردن.پس احتمال قوی تو این 3-4 سال تستش زدن و میخوان تو نسل بعد بازم ازش استفاده کنن.

• Like
Reactions: Siamak61

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
چون سیستم قدیمی دارم اخرین بازی فوتبالی که رو کامپیوتر میتونم اجرا بکنم وزیادم قدیمی نیست پس 2017 بود
چند ماهی میشه بازیو دوباره دانلود کردم وپچ ریختم وبازیش میکنم جالبه ادیتور ها مشکلات هسته گیم پلی بازی رو هم تونستن بر طرف بکنن. مشکل بزرگ پس 17 سانتر کردن بود نود درصد گلها با سانتر بدست میومد که این مشکل بزرگ رو هم ادیتور ها حل کردن.
من تعجب کردم هنوز خیلی ها دارن بازیهای قدیمی رو بازی میکنن. جدید ترین پچ ها کیت توپ لوگو فیس استادیوم چمن خوش رنگ و.... هنوزم داره به روز برای این بازیها ساخته میشه این نشون میده خیلی ها از این بازیهای اخیر این دو شرکت ناامیدو خسته شدن وبرگشتن سمت بازیهایی که شاید کمتر اذیت بشن وکمی هم لذت ببرن.
ذات التیمیت لذت بردن از فوتبال نیست التیمیت یعنی نبرد برای بردن اصلا وقت نمیکنی که از فوتبال لذت ببری. من به التیمیت میگم کارت بازی یعنی بجنگ برای بدست اوردن کارت بعدی
هنوزم خودم التیمیت بازی میکنم زیادم ناراضی نیستم ولی به نظرم ایرادی نداره برگردیم به قبل کمی هم از فوتبال لذت ببریم فوتبالو مزه مزه کنیم با حوصله.
سیاست این دو شرکت خود فوتبالو به نظرم به حاشیه برده اصل براشون کسب درامده ولاغیر

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
اگه از 2017 شروع کردن میشه گفت که دارن برای بازی از نو کد مینویسن؟
از 2017 هم که فراستبایت اوردن.پس احتمال قوی تو این 3-4 سال تستش زدن و میخوان تو نسل بعد بازم ازش استفاده کنن.
وقتی اسمی از پروسه توسعه آورده میشه و در ادامش دیگه توضیحاتی کمپانی نمیده صحبت کردن در رابطه این موضوع همگی دیگه به سمت حدسیات کشیده میشه .

از نو نویسی و کد نویسی دوباره این بازی هم باید ببینی تیم سازنده واقعا چقدر میخواد این بازی رو از نو بکوبه و دوباره بسازه ! از موتور گرافیک تا موتور فیزیک بازی بگیر تا خیلی موارد دیگه که باید ببینی واقعا چه چیزی در سر دارن . پروسه توسعه هم از سال 2017 وقتی گفته شده که شروع به توسعه بازی های ورزشی نسل بعد خودشون کردن اینم باید ببینی واقعا تا چه میزان دارن رو بازسازی نسخه نسل بعدی کار میکنن از اون سال 2017 که گفته شده ....

من یه بار گفتم در این که گرافیک بازی ( حتی همون نسخه اول نسل نهمی ) پیشرفت های بزرگی میکنه این رو هممون میدونیم . کاملا هم طبیعی هست و سخت افزار قدرتمند تر دست تیم سازنده رو باز میذاره برای نشون دادن گرافیک بهتر و با کیفیت تر . ولی موضوع اصلی موتور فیزیک بازیه . این موتور فیزیک انیمیشن و خیلی موارد رو در بر میگیره و اینا اگه بخوان تو بخش فیزیک باز بینی انجام بدن خب باید بازی خیلی چیزاش ریخته بشه دور ( مثل انیمیشن های هنگام گیم پلی بازی ) و این خیلی زمان بر هستش که بخوای دوباره همه چیز رو از نو بسازی . بله از سال 2017 واقعا بکوب روی این موارد کار کرده باشن میتونن این کارا رو بکنن . اصلا نشدی وجود نداره اونم برای کمپانی ثروتمندی مثل EA ولی بدبختی کار این جاست که مثلا ما داریم درباره یه کمپانی ای که به کیفیت اهمیت میده صحبت نمیکنیم ! داریم درباره EA صحبت میکنیم و میدونیم نسل هشتم با سیاست های فاجعه بارشون چه بلایی سر آی پی های بزرگ خودشون آوردن ..

اگه سرشون به سنگ خورده باشه و تغییر سیاست داده باشن میتونیم امیدوار باشیم برای یه فیفای نسل نهمی که در حد و اندازه های یه بازی نسل نهمی خودشون رو نشون بدن . ولی اگه بازم بخوان همین سیاست ها رو ادامه بدن نسل بعد هم به جز پیشرفت های بزرگ در بخش گرافیک بصری و فنی چیز دندون گیری نصیب گیمر ها نمیشه .

سوال اصلی برای خود من اینه که واقعا اینا بازم روشون میشه از این موتور فیزیکشون در نسل بعد هم استفاده کنن یا نه !؟ :| موتور فیزیک که یه موتور فیزیک نسل هفتمی بود که در نسل هشت فقط بهبود پیدا کرد . باور کردنش سخته بخوان همین موتور فیزیک رو در نسل نهم استفاده کنن ازش و بازم به بهبود این موتور فیزیک بسنده کنن !!!

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
وقتی اسمی از پروسه توسعه آورده میشه و در ادامش دیگه توضیحاتی کمپانی نمیده صحبت کردن در رابطه این موضوع همگی دیگه به سمت حدسیات کشیده میشه .

از نو نویسی و کد نویسی دوباره این بازی هم باید ببینی تیم سازنده واقعا چقدر میخواد این بازی رو از نو بکوبه و دوباره بسازه ! از موتور گرافیک تا موتور فیزیک بازی بگیر تا خیلی موارد دیگه که باید ببینی واقعا چه چیزی در سر دارن . پروسه توسعه هم از سال 2017 وقتی گفته شده که شروع به توسعه بازی های ورزشی نسل بعد خودشون کردن اینم باید ببینی واقعا تا چه میزان دارن رو بازسازی نسخه نسل بعدی کار میکنن از اون سال 2017 که گفته شده ....

من یه بار گفتم در این که گرافیک بازی ( حتی همون نسخه اول نسل نهمی ) پیشرفت های بزرگی میکنه این رو هممون میدونیم . کاملا هم طبیعی هست و سخت افزار قدرتمند تر دست تیم سازنده رو باز میذاره برای نشون دادن گرافیک بهتر و با کیفیت تر . ولی موضوع اصلی موتور فیزیک بازیه . این موتور فیزیک انیمیشن و خیلی موارد رو در بر میگیره و اینا اگه بخوان تو بخش فیزیک باز بینی انجام بدن خب باید بازی خیلی چیزاش ریخته بشه دور ( مثل انیمیشن های هنگام گیم پلی بازی ) و این خیلی زمان بر هستش که بخوای دوباره همه چیز رو از نو بسازی . بله از سال 2017 واقعا بکوب روی این موارد کار کرده باشن میتونن این کارا رو بکنن . اصلا نشدی وجود نداره اونم برای کمپانی ثروتمندی مثل EA ولی بدبختی کار این جاست که مثلا ما داریم درباره یه کمپانی ای که به کیفیت اهمیت میده صحبت نمیکنیم ! داریم درباره EA صحبت میکنیم و میدونیم نسل هشتم با سیاست های فاجعه بارشون چه بلایی سر آی پی های بزرگ خودشون آوردن ..

اگه سرشون به سنگ خورده باشه و تغییر سیاست داده باشن میتونیم امیدوار باشیم برای یه فیفای نسل نهمی که در حد و اندازه های یه بازی نسل نهمی خودشون رو نشون بدن . ولی اگه بازم بخوان همین سیاست ها رو ادامه بدن نسل بعد هم به جز پیشرفت های بزرگ در بخش گرافیک بصری و فنی چیز دندون گیری نصیب گیمر ها نمیشه .

سوال اصلی برای خود من اینه که واقعا اینا بازم روشون میشه از این موتور فیزیکشون در نسل بعد هم استفاده کنن یا نه !؟ :| موتور فیزیک که یه موتور فیزیک نسل هفتمی بود که در نسل هشت فقط بهبود پیدا کرد . باور کردنش سخته بخوان همین موتور فیزیک رو در نسل نهم استفاده کنن ازش و بازم به بهبود این موتور فیزیک بسنده کنن !!!

شرکتی مثل ea بعیده همچین کاری کنه . حالا بگذریم از این حرفا همین بخش التیمیت که من برای سال دوم دارم بازیش می کنم دیگه تکراری شده . ریوالز و فات و اسکواد بتل خسته کننده شده .هر هفته چندتا کارت جدید میدن تا جیب ملت رو خالی کنن. باید بخش التیمیت هم یه تکون اساسی بهش بدن .

• Like
Reactions: ehsas1

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اینا محاله همه چیو بکوبن از اول بسازن، فوقش یه تغییر گرافیکی میدن بعدم میگن موتور عوض کردیم، تمرکز این کمپانی توی اطاق فکر مربوط به Event و مناسبت و sbc های جدید و من درآوردی برای خالی کردن هرچی بیشتر گیمرهاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر