FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Xac

کاربر سایت
Dec 10, 2019
294
تو که به واران هم میگی کند به میلیتاءو هم میگی کند اصول دفاع بلد نیستی وگرنه من توی پروکلاب با دفاع 70 بازیکن با سرعت 90 رو میگیرم،
اگه تو حمله مهاجم و وینگر کند داشته باشی با پاسکاری و تاکتیک مناسب میشه گل زد
تو دفاع هم ب غیر از وضعیت ضد حمله یا تک به تک ک سرعت مهم بقیه موارد فقط بازیخونی زدن ب موقع دایره مهمه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اگه تو حمله مهاجم و وینگر کند داشته باشی با پاسکاری و تاکتیک مناسب میشه گل زد
تو دفاع هم ب غیر از وضعیت ضد حمله یا تک به تک ک سرعت مهم بقیه موارد فقط بازیخونی زدن ب موقع دایره مهمه
هرکسی یه سبکی برای دفاع داره، یکی دفاع که فقط بدوه خوشش میاد یکی مثل من دفاع با سرعت متوسط ولی قدرت بدنی قابل قبول براش مهمه

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
من نمیدونم شما چه توقعی از دفاع داری ولی راموس با pace 72 73 دارم قبلشم ناچو با pace 74 داشتم راضی بودم شاید اسمال برای شما کنده
تو ویکند هر هفته چندتا بازی میبری و تو هر بازی چندتا گل میخوری معمولا با همین راموس ؟؟ اون یکی دفاعت کیه ؟ راستی یه عکس از تیمت بذار گناه نمیشه ;) گفتی اد نمیکنم چون خاطره بد دارم ازش عکس گذاشتن که دیگه چیزی نیست :D بیلم که رئال حذف شه قیمتش میاد پایین اون موقع بخر :))

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تو ویکند هر هفته چندتا بازی میبری و تو هر بازی چندتا گل میخوری معمولا با همین راموس ؟؟ اون یکی دفاعت کیه ؟ راستی یه عکس از تیمت بذار گناه نمیشه ;) گفتی اد نمیکنم چون خاطره بد دارم ازش عکس گذاشتن که دیگه چیزی نیست :D
تو ویکند بین 14 تا 17، اگه نت خوب باشه بهترم میشم، توی ویکند شده 4 تا خوردم شده 1هم خوردم چیز ثابت نیست، دفاعام واران و راموس چمپیون tottهست دفاع چپ کارلوسه سواپ قبلی راست هم کاپا اینفورم

• Like
Reactions: samadi741

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تو ویکند هر هفته چندتا بازی میبری و تو هر بازی چندتا گل میخوری معمولا با همین راموس ؟؟ اون یکی دفاعت کیه ؟ راستی یه عکس از تیمت بذار گناه نمیشه ;) گفتی اد نمیکنم چون خاطره بد دارم ازش عکس گذاشتن که دیگه چیزی نیست :D بیلم که رئال حذف شه قیمتش میاد پایین اون موقع بخر :))
لول رءال حذف نمیشه حداقل تا نیمه نهایی بعدشم 3 هفته دیگه میخرم
من تیمم از خیلی هاتون از نظر کوینی ضعیفتره ولی بازیکن طبق شناخت از خودم و توقعم میخرم، الان اون دوستمون میگه مودریچ cdm. خوبه در صورتی که من اصلا اینو قبول ندارم خوب این تفاوت سلیقه هست یکی قیمه خوشش میاد یکی قرمه سبزی، ولی سبک و توقعاتتونو بدونید بعد برید سروقت sbcها اینکه فلانی میگه خوبه مهم نیست

• Like
Reactions: samadi741

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
همه همین کارو میکنن دوستمون تز زیاد میده مثل همون تره روز اول toty پک زدن و اگه در نیارید دیگه شانسی ندارید اون دوست قبلی رفته ایشون اومدن جاش
شما هر جور راحتی برادر بزرگوار، صلاح مملکت خویش و ....

من از فیفا 12 دارم بازی میکنم- اینها رو تجربه من میگه
تجربه شما رو نمیدونم، هر کس فیفا رو یه جور تجربه میکنه
ولی من الان با همین به اصطلاح شما تز هام دارم جوابی میگیرم که فکر نکنم شما بگیرید، حداقل غرغرهاتون که داره اینطوری نشون میده
امیدوارم موفق و موید باشن همه
ولی به نظرم اینکه مرجعتون رو بگذارید یوتیوبرها، کار صحیحی نیست، همچین طنابشون پوسیده به نظر میرسه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
شما هر جور راحتی برادر بزرگوار، صلاح مملکت خویش و ....

من از فیفا 12 دارم بازی میکنم- اینها رو تجربه من میگه
تجربه شما رو نمیدونم، هر کس فیفا رو یه جور تجربه میکنه
ولی من الان با همین به اصطلاح شما تز هام دارم جوابی میگیرم که فکر نکنم شما بگیرید، حداقل غرغرهاتون که داره اینطوری نشون میده
امیدوارم موفق و موید باشن همه
ولی به نظرم اینکه مرجعتون رو بگذارید یوتیوبرها، کار صحیحی نیست، همچین طنابشون پوسیده به نظر میرسه
منم از 10 جام جهانی و 11 میزنم
اون 11 که کسی نمی‌دونست التیمیت چیه، اینی که شما میگی بازیکنهات گیچ میشن مال نته برادر

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
منم از 10 جام جهانی و 11 میزنم
اون 11 که کسی نمی‌دونست التیمیت چیه، اینی که شما میگی بازیکنهات گیچ میشن مال نته برادر
نمیدونم- شاید از نت باشه
من همچین حسی ندارم
چون تا وقتی ترکیبم رو نامربوط تغییر ندادم، همه اوکی و سرجاهاشون هستن
البته نباید از این نکته غافل بود که فیفا 20، بدترین فیفای تاریخ هستش، نظر اکثر کاربرها هم همینه
خیلی بازی باگ داره
و کلا بازار هدفشون یک عده پولدار آلتیمیت ندیده، جاست لایک بی وجدانای حاشیه خلیج فارس هستش و دیگه اهمیت خاصی به بازی نمیدن
فیفا 17 رو شما ببینید، یا 14 رو- به نظرم میشه بهشون گفت بازی فوتبال- تقریبا به جز یکی دو مورد بقیه چیز ها منطقی و بدون افراط
طرف فول لجندهم بود، اگه بازی بلد نبود می باخت
ولی فیفا 20 رو ببینید، هیچ چیزی سرجاش نیست، طرف هیچی بارش نیست ولی تیمش فول آیکونه و از بغل دروازه رد بشه توپش گل میشه
به جاش هروقت همچین تیمایی جلوی من می افته، کم کم 5 بار توپ میخوره به تیرکش
چون قرار نیست برنده بازی باشم

الانم دیگه مثل قدیم عصبانی نمیشم، تفریحی و بدون حساسیت بازی میکنم چون این فیفا ارزش نداره اعصابمو به خاطرش خورد کنم
همین دیشب، توپ 5 بار بلاکه شد و بار ششم توپ خورد به دفاعم و تغییر مسیر داد و گل شد، من فقط خندیدم
خخ
کار دیگه ای تو این فیفا از دست آدم بر نمیاد

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
نمیدونم- شاید از نت باشه
من همچین حسی ندارم
چون تا وقتی ترکیبم رو نامربوط تغییر ندادم، همه اوکی و سرجاهاشون هستن
البته نباید از این نکته غافل بود که فیفا 20، بدترین فیفای تاریخ هستش، نظر اکثر کاربرها هم همینه
خیلی بازی باگ داره
و کلا بازار هدفشون یک عده پولدار آلتیمیت ندیده، جاست لایک بی وجدانای حاشیه خلیج فارس هستش و دیگه اهمیت خاصی به بازی نمیدن
فیفا 17 رو شما ببینید، یا 14 رو- به نظرم میشه بهشون گفت بازی فوتبال- تقریبا به جز یکی دو مورد بقیه چیز ها منطقی و بدون افراط
طرف فول لجندهم بود، اگه بازی بلد نبود می باخت
ولی فیفا 20 رو ببینید، هیچ چیزی سرجاش نیست، طرف هیچی بارش نیست ولی تیمش فول آیکونه و از بغل دروازه رد بشه توپش گل میشه
به جاش هروقت همچین تیمایی جلوی من می افته، کم کم 5 بار توپ میخوره به تیرکش
چون قرار نیست برنده بازی باشم

الانم دیگه مثل قدیم عصبانی نمیشم، تفریحی و بدون حساسیت بازی میکنم چون این فیفا ارزش نداره اعصابمو به خاطرش خورد کنم
همین دیشب، توپ 5 بار بلاکه شد و بار ششم توپ خورد به دفاعم و تغییر مسیر داد و گل شد، من فقط خندیدم
خخ
کار دیگه ای تو این فیفا از دست آدم بر نمیاد

سلام
خیلی کار خوبی میکنید که عصبی نمیشید

امروز یه اتفاق عجیب برام رخ داد داخل منطق جریمه طرف روم خطا کرد و من منتظر پنالتی بودم در کمال نا باوری داور خطا پشت منطقه جریم ضربه ازاد برام گرفت
من کلا تعجب کرده بودم مورد دیگم خطاها عجیب طرف هل کوچیک میدی داخل منطقه جریمه پنالتی میگیره در مورد کرنر هم سانت تیز و سریع نکشی کلا گل نمیشه
اونم تیر یک حتما باید کشید

مورد اخر که مصطفی گفت پینگ هست یه شب نمی دونم چی بود پاشون از رو سیم برداشت بودن گویا نت بسیار عالی روان بود و من 5 خط سبز انتن پر داشتم به حدی بازی روان بود که باور کردنی نبود
با افلاین مو نمیزد به راحتی بدون هیچ حرص خوردنی دفاع کردم تمام بازی اون شب بردم خیلی ها که رو بروم بودن ایکون داشتن و مسی و... تیم من کلا 50 هزارتا قیمتش نبود دفاع سانچز بود به زیبای دفاع میکرد
خلاصه خواستم بگم فیفا درست باگ داره اما 70 درصد باگش مربوط به اینترنت ما هست

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
سلام
خیلی کار خوبی میکنید که عصبی نمیشید

امروز یه اتفاق عجیب برام رخ داد داخل منطق جریمه طرف روم خطا کرد و من منتظر پنالتی بودم در کمال نا باوری داور خطا پشت منطقه جریم ضربه ازاد برام گرفت
من کلا تعجب کرده بودم مورد دیگم خطاها عجیب طرف هل کوچیک میدی داخل منطقه جریمه پنالتی میگیره در مورد کرنر هم سانت تیز و سریع نکشی کلا گل نمیشه
اونم تیر یک حتما باید کشید

مورد اخر که مصطفی گفت پینگ هست یه شب نمی دونم چی بود پاشون از رو سیم برداشت بودن گویا نت بسیار عالی روان بود و من 5 خط سبز انتن پر داشتم به حدی بازی روان بود که باور کردنی نبود
با افلاین مو نمیزد به راحتی بدون هیچ حرص خوردنی دفاع کردم تمام بازی اون شب بردم خیلی ها که رو بروم بودن ایکون داشتن و مسی و... تیم من کلا 50 هزارتا قیمتش نبود دفاع سانچز بود به زیبای دفاع میکرد
خلاصه خواستم بگم فیفا درست باگ داره اما 70 درصد باگش مربوط به اینترنت ما هست
حالا بامزه تر اینه که طرف از گوشه میاد توپ رو پاس میده تو محوطه جریمه شما، بعد بازیکنش با لغت میزنه زیر پای بازیکن تو یا تو شکم بازیکن تو و داور پنالت میگیرده
دبلیو تی اف،
من، پوکر فیس پوکر فیسم

• Like
Reactions: naderblue

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
چرا دروازه‌بان ولتاش عین عقب مونده‌ها وقتی میاد بیرون توپ رو به سمت کرنر خودی میزنه بیرون؟ :|
هیچکدوم از باگای بتا حل نشده که‌.
اون از بازی اصلیش که سگ دوانیه اینم از ولتا.
من نمیدونم میخوام استوری آفلاین ولتا بازیکنم چرا باید حتما به اینترنت متصل باشم!

قشنگ معلومه دو ماه قبل از تاریخ انتشار اومدن گفتن خب امسال چی بدیم بیرون ملت بخرن؟ یکم تنظیمات گیم پلی رو دستکاری کنیم و زمینو کوچیک کنیم بگیم فوتسال به بازی اضافه کردیم.

این بازی از سر شکم سیری ساخته شده.

آخرین ویرایش:

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
699
والله راموس رو من هم دارم و سوتیه شدیده، دنبال جایگذین هستم براش
دفاع چپ رو آلبا بگذار قشنگ جمع میکنه
هافبک دفاعیا اوکی هستش ولی بتونی جای کاروالیو مودریچ بگذاری بهتره
راست دمبله خوبه ولی گرت بیل جوابتره
گوئدس (گدش) بسیار افتضاحه و یکی دیگه از سوتی های تیم اونه
جای مودریچ هم آسپاس اسکریم بهتره بگذارید
گامیرو هم عالیه
فکر کنم این تغییرات رو بدی اوکی هستش
در ضمن من تراستگن(تراشتگن ) رو بیشتر از اوبلاک میپسندم
راموس رو تازه گرفتم تا اینجا بهتر بوده.دفاع چپ رو احتمالا همون آلبا که گفتین میذارم.کاروالیو تو هافبک دفاعی عالیه چند بار مودریچ رو امتحان کردم جواب نبود.
برای راست بیل و دمبله رو امتحان کردم دمبله خیلی جواب بود.چپ هم جز گیگز و گدش گزینه ی دیگه ای ندارم!!!
مشکلم تو حمله نیست تو دفاعه راحت دفاعم با یک و دو جا میمونه!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چرا دروازه‌بان ولتاش عین عقب مونده‌ها وقتی میاد بیرون توپ رو به سمت کرنر خودی میزنه بیرون؟ :|
هیچکدوم از باگای بتا حل نشده که‌.
اون از بازی اصلیش که سگ دوانیه اینم از ولتا.
من نمیدونم میخوام استوری آفلاین ولتا بازیکنم چرا باید حتما به اینترنت متصل باشم!

قشنگ معلومه دو ماه قبل از تاریخ انتشار اومدن گفتن خب امسال چی بدیم بیرون ملت بخرن؟ یکم تنظیمات گیم پلی رو دستکاری کنیم و زمینو کوچیک کنیم بگیم فوتسال به بازی اضافه کردیم.

این بازی از سر شکم سیری ساخته شده.
اینا یه ما قبل E3 فکر میکنن چی اضافه کنن بعد E3 هم گلد میکنن میدن دست یوتوبر عربده کش، برای 21 توپشون بد پره میخوان هم از آخور بخورن هم توبره، 6فبریه رونمایی ps5 هست احتمال زیاد، سونی هم اینارو دعوت کرده احتمالا یه دموی cg بسازن که روی ps8 اجرا میشه بعد میگن فیفای نسل نهم اینه :))
@Romell

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
اینا یه ما قبل E3 فکر میکنن چی اضافه کنن بعد E3 هم گلد میکنن میدن دست یوتوبر عربده کش، برای 21 توپشون بد پره میخوان هم از آخور بخورن هم توبره، 6فبریه رونمایی ps5 هست احتمال زیاد، سونی هم اینارو دعوت کرده احتمالا یه دموی cg بسازن که روی ps8 اجرا میشه بعد میگن فیفای نسل نهم اینه :))
@Romell
اصلا دیگه ما کم کم داریم شک میکنیم اینا پروسه ساخت بازیشون چند ماهی بیشتر نیست !!! :| اصلا من دیگه این رو داره بهم ثابت میشه ! :| مگه میشه اول انتشار بازی بخش کریر اون همه باگ و مشکلات داشته باشه ؟! اونم کمپانی به اون بزرگی با اون همه کارمند و استدیو و کسایی که مثلا درس خونده این کارا هستن !!! یعنی یه تستر نرفته تست نکرده بازی رو ؟! بعد یه سری ماد ساز و همین گیمر های عادی مثل بچه های همین تاپیک و فرم های خارجی همون روز اول انتشار کلی باگ از بازی کشیدن بیرون به راحتی هر چه تمام تر !! اصلا هم شوکه کنندست و هم خنده دار .

یه زمانی همین مد های شبیه به ولتا و ... به صورت بازی جداگانه ساخته و منتشر میشد اونم به صورت ریشه ای که اساس گیم پلی و همه چیزش از نو ساخته میشد و چقدر هم خوب میساختن . همین کونامی احمق میخواد مد جام ملت های اروپا رو به صورت DLC بده بیرون و فقط ببییند چه آشغالی میدن بیرون و چند تا استادیوم ( همینش هم شک دارم اصلا چند تا استادیوم باشه و فکر کنم فقط همون استادیوم فینال رو بسازن و یه سری استادیوم جام ملت ها همین الان تو بازی هست ولی فکر نکنم تمامی استادیوم های جام ملت ها رو بسازن و به قیافه کونامی این کارا نمیخوره ) و یه سری چهره و یکم منوی جام ملت ها سر هم بندی میکنن و کلک کار رو میکنن !! یه زمانی فیفا بازی جام جهانی 2010 رو به صورت بازی جداگانه داده بود بیرون و چه شاهکاری هم بود ( یه سری میگن و البته نظر خود منم هست یکی از بهترین بازی های فوتبالی ساخته شده هستش فیفا ورد کاپ 2010) و هم فروش خوبی کرده بود و هم بازی اصلا وحشتناک کامل بود ( تازه هر جوره بخوایم حساب کنیم یه بازی فرعی محسوب میشد ولی هیچ دست کمی از یه بازی اصلی و نسخه کامل نداشت )

خلاصه وضعیت خوبی نیست . نمیدونم نسل نهم سر این بازی های ورزشی چی میخواد رخ بده و امیدوارم که سرشون به سنگ بخوره و بترکونن . ولی نشونه های این نسل هشتم سر این دو تا بازی ورزشی روی هم رفته و کلیت کار رو بخوایم در نظر بگیریم اصلا خوب نبوده .

منتظر رونمایی فیفای نسل نهم هم میمونیم و ببینیم چی میخوان نشون بدن . اینا سر معرفی همین بازیشون به صورت تریلر که گرافیک بازی رو به صورت In Engine نشون میدن و نه In Game و دیگه معرفی فیفای نسل نهمی که اصلا بماند !!!

اون PES هم من نمیدونم کی میخوان نشون بدن ولی احتمال میدم PES نسل بعدی با موتور گرافیکی جدید سر نسخه 2022 سر و کلش ظاهر بشه ( اصول کار کونامی این طوری بوده تقریبا یا این که بخوان تغییر رویه بدن این بار و اینش رو نمیدونم )

دوستان میتونن نسخه FIFA World Cup 2010 South Africa رو نگاه کنن و ببینن یه نسخه جداگانه نسل هفتم چقدر روش کار کردن و چه بازی فوق العاده ای میساختن !! این همه تغییر اونم یه نسخه به نوعی فرعی در نوع خودش واقعا جالب بود !!! از منوی زیبای بازی بگیرید تا گرافیک و گیم پلی و پرزنتیشن بی نظیر بازی و ... ( تو ویدئو هم سرعت گیم پلی میبینین زیاده به خاطر ضبط شدن اینا هستش و ... وگرنه سرعت بازی خیلی آهسته بود و ..)

موقع ضربات کرنری نوع فیلم برداری رو ببینید و دقت کنید جو ورزشگاه رو چقدر زیبا نشون میداد این نوع دوربین پشت بازیکن در هنگام ضربات کرنر . کیفیت چمن و حتی خود انیمیشن ها و .... خلاصه ببینید و کرک و پر بریزه ... حالا مقایسه کنید با بازی های فوتبالی نسل هشتم اونم رو سخت افزار های به شدت قوی تر و مدرن تر :-??

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر