FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
سوال : ارزش داره هر چی بازیکن دار و ندار تو تیم رو بفروشیم فقط یه بازیکن مثلا کانته 97 یا نیمار 94 هدلاینر بگیریم؟ یا یه ایکون توپ؟چون بعد گذشت زمان کم میشن یا پیدا نمیشن تو مارکت

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
این آداما چطوره ؟ زیاد تعریف می کنن . ارقام و امار که جالب نمیزنه .
نکات مثبت : سرعت فول و قدرت بدنی و تا حدودی دریبلینگ
نکات ضعف : ویک فوت 2 ، قدرت پاس و شوت ضعیف
من اداما رو گرفتم برام جواب نداد رفیقم داشت خیلی وحشتناک بود ولی همون کارتو من داشتم نمیدونم چرا بازیکنه کندی بود برا من ولی ماله رفیقم عینه موشک بود 3-4 تا کمیستری هم عوض کردم جواب نداد
بستگی به بازی داره برای مثال من گنابری 86 گرفتم اصلا جواب نداد ولی تا قبلش با گنابری 84 پار میکردم
یا استرلینگ گرفتم نتونستم ازش بازی بگیرم ولی واردی 86 گذاشتم rf پاره میکردم
من حس میکنم تو بازی بعضی کارتا بگیر نگیر داره
مثلا همین اداما اگه 2 کارت عینه همو بخری ممکنه یکیش بهتر باشه واسم سواله من این حسو دارم یا بقیه هم تجربه کردن

• Like
Reactions: zerio

Xac

کاربر سایت
Dec 10, 2019
294
من اداما رو گرفتم برام جواب نداد رفیقم داشت خیلی وحشتناک بود ولی همون کارتو من داشتم نمیدونم چرا بازیکنه کندی بود برا من ولی ماله رفیقم عینه موشک بود 3-4 تا کمیستری هم عوض کردم جواب نداد
بستگی به بازی داره برای مثال من گنابری 86 گرفتم اصلا جواب نداد ولی تا قبلش با گنابری 84 پار میکردم
مثلا همین اداما اگه 2 کارت عینه همو بخری ممکنه یکیش بهتر باشه واسم سواله من این حسو دارم یا بقیه هم تجربه کردن
احتمالا دوستت ایتم ک سرعت یا دریبلینک ... زیاد میکنه استفاده کرده مثلا pace +10

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
احتمالا دوستت ایتم ک سرعت یا دریبلینک ... زیاد میکنه استفاده کرده مثلا pace +10
نه ماله اون دد ای بود منم دد ای گرفتم جواب نداد
بعد من رفتم فینیشنگ زدم تغییر نکرد
بعد اسنایپ بازم هیچ
هاوک یا اگه اشتباه نکنم انجین زدم بازم تغییر نکرد
ماله اون فرزتر سریعتر و شوت زن تر بود
کارتامون یکی بود تازه ماله اون کمیستریش رو سرعت نرفته بود
ماله من هم رو سرعت گذاشتم هم رو دریبلینگ که فرزتر شه
بعد امار بازیکن اون 35-6 تا بازی 16 تا گل و یه عالمه پاس گل ماله من 11 تا بازی 0 گل و 1 پاس گل اونم برای بازیکن 90k

• Like

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
دوستان من دردفاع زیادمشکل ندارم ولی توپ روتادروازه حریف میارم ازدست میدم به لطف EAسرزدن دیگه جلوی دروازه ممکن نیست فقط برای دفاع ممکن است.مگه میشه آقا جلوی دروازه حریف آدم هدنزنه واقعا خنده داره.لطفا کمک کنید هرجا هم سرچ میکنم فقط آموزش دفاعه نه حمله

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نه ماله اون دد ای بود منم دد ای گرفتم جواب نداد
بعد من رفتم فینیشنگ زدم تغییر نکرد
بعد اسنایپ بازم هیچ
هاوک یا اگه اشتباه نکنم انجین زدم بازم تغییر نکرد
ماله اون فرزتر سریعتر و شوت زن تر بود
کارتامون یکی بود تازه ماله اون کمیستریش رو سرعت نرفته بود
ماله من هم رو سرعت گذاشتم هم رو دریبلینگ که فرزتر شه
بعد امار بازیکن اون 35-6 تا بازی 16 تا گل و یه عالمه پاس گل ماله من 11 تا بازی 0 گل و 1 پاس گل اونم برای بازیکن 90k
آخر چه کمیستری براش جوابه؟ ازمنم لشیه

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
سوال : ارزش داره هر چی بازیکن دار و ندار تو تیم رو بفروشیم فقط یه بازیکن مثلا کانته 97 یا نیمار 94 هدلاینر بگیریم؟ یا یه ایکون توپ؟چون بعد گذشت زمان کم میشن یا پیدا نمیشن تو مارکت
نه به نظرم
من هم دو بار تا مرز اینکار پیشرفتم بعد پشیمون شدم
من نمیدونم کدوم کارتشو داشتی
یک نکته کلی بگم که تجربیه جسارتا
هر بازیکنی رو که میخرید، به تعداد بازیهاش، تعداد گلهای زده و تعداد پاسهای داده شده و از همه مهمتر تعداد اونرهاش(چند بار خریداری شده) توجه کنید
بازیکنی که تعداد اونرهاش زیاده و آمارش کمه، قطعا کارت خوبی نبوده(یا حداکثر جوابگوی کار قبلیها نبوده)
بازیکنی بگیرید که اونرهاش کمه و آمارش خوبه، چون مشخصه طرف مجبور بوده این رو بفروشه و بازیکن جدید بگیره و مطمعن باشید خوب کار میکنه.
شایدم من اینطوری به خودم تلقین کردم، ولی فکر میکنم صحیح باشه

آداما ترائوره هد لاینرش میگن خوبه، من با اینکه بازیکن دارم که بدون هزینه چلنجش رو کامل کنم ولی این کار رو نمیکنم، چون فیگو ایکون سواپ رو ترجیه میدم

به نظر من ابتدا به اورال نگاه کنید، بازیکن هایی که استت هاش بالاست و اورالش پایینه یا خیلی باگه، یا یجای کارش میلنگه

• Like

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
اینکه بعضی کارتا عین همن ولی عملکردشون فرق دارن و منم موافقم تا الان فک میکردم خودم همچین حسیو دارم تا که الان یه دوستی هم چند پست بالاتر گفت
الان مثلا همین داوید لوییز فلش خیلیا گرفتن راضین ولی واس من اصن خوب نیست با اینکه امارش بالاست ولی اصن عملکردش در حد امار نیست اون رابرتسونو وسط میذاشتم از این بهتر بود
تو استریما میدیدم خیلی فرز بود به سختی جا میموند جا هم میموند سریع برمیگشت ولی واس من اصن اینجوری نیست عین بنگیا میمونه

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
اینکه بعضی کارتا عین همن ولی عملکردشون فرق دارن و منم موافقم تا الان فک میکردم خودم همچین حسیو دارم تا که الان یه دوستی هم چند پست بالاتر گفت
الان مثلا همین داوید لوییز فلش خیلیا گرفتن راضین ولی واس من اصن خوب نیست با اینکه امارش بالاست ولی اصن عملکردش در حد امار نیست اون رابرتسونو وسط میذاشتم از این بهتر بود
تو استریما میدیدم خیلی فرز بود به سختی جا میموند جا هم میموند سریع برمیگشت ولی واس من اصن اینجوری نیست عین بنگیا میمونه
یادش بخیر
تو فیفا 12 و 13، میتونستید بازیکن رو با ترکیب سازگار کنید، مثل چمسیتری استایل یه کارتایی بود که یادم نیست اسمشون چیه، سابمیت میکردید رو پلیر، مثلا کارت ترکیب 41212 میگرفتید سابمیت میکردید رو پلیر، با این ترکیب سازگار میشد

نمیدونم ربطی داره یا نه، ولی شاید بعضی از بازیکنها با ترکیب سازگار نمیشن و این اتفاقی که گفتید می افته و باعث نارضایتی میشه

• Like
Reactions: omiid72

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
والا اینجا چندتا عامل با هم ترکیب میشه و باعث میشه همچین حسی به ادم دست بده . اولیش که نت ما و فاصله ی زیاد ما با سرورهاست که همه دیگه می دونید . دومی مشکل از خود ea و کم بودن سرورها و عدم توانایی فیکس کردن دو یوزر رو سرور با همه ( میگن بهترین کانکشن ها رو با هم میندازه والا من با ساز کارش اشنا نیستم ولی منی که تیم ریت 81 بستم برای چلنج توکن فرانسه و به غیر تعویضی بقیه برنز نشوندم رو نیمکت چرا باید بیفتم با ریت 90 که هر چی گولاخه تو تیمشه و اونم تو دیویژن 6 )
درسته بعضی کارتها با توجه به قیمت بالا خوب در نمیان یا بعضی ها با قیمت پایین کولاک می کنن اینو قبول دارم . اما این عواملی که ذکر کردم هم ملاکه. بعضی ها میگن فقط نت ماست ولی شما نگاه کنین کراسی با 1000 مگ اپلود و دانلود وقتی میفته رو سرور المان با یه المانی بازی می کنه به علت فاصله ی زیادش کلا فلج میشه باگها خودشو فقط برای همون یوزر نشون میده (همون اتفاقی که همیشه برای ما میفته) و پشت هم گل میخوره (به خصوص تو این فیفای مسخره 20 که کلا دفاع رو دستی کردن و تکل ایستاده رو کمرنگ)

این حرکتشون که برای هر sbc بازیکن قرضی میذاشتن خوب بود که متاسفانه همونم جمع کردن . در کل هدف این شرکت پول پرست ارایه یه بازی خوب جهت سرگرم کردن و لذت بردن ملت نیست بلکه هدف خالی کردن جیب ملت به هر روشیه . به شخصه این اخرین فیفاییه که بازی می کنم و دیگه هیچوقت نسخه های بعدیشو نخواهم خرید چونبا این رویه حالا حالاها امیدی به تغییر نیست

• Like
Reactions: xbox0ne and omiid72

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
والا اینجا چندتا عامل با هم ترکیب میشه و باعث میشه همچین حسی به ادم دست بده . اولیش که نت ما و فاصله ی زیاد ما با سرورهاست که همه دیگه می دونید . دومی مشکل از خود ea و کم بودن سرورها و عدم توانایی فیکس کردن دو یوزر رو سرور با همه ( میگن بهترین کانکشن ها رو با هم میندازه والا من با ساز کارش اشنا نیستم ولی منی که تیم ریت 81 بستم برای چلنج توکن فرانسه و به غیر تعویضی بقیه برنز نشوندم رو نیمکت چرا باید بیفتم با ریت 90 که هر چی گولاخه تو تیمشه و اونم تو دیویژن 6 )
درسته بعضی کارتها با توجه به قیمت بالا خوب در نمیان یا بعضی ها با قیمت پایین کولاک می کنن اینو قبول دارم . اما این عواملی که ذکر کردم هم ملاکه. بعضی ها میگن فقط نت ماست ولی شما نگاه کنین کراسی با 1000 مگ اپلود و دانلود وقتی میفته رو سرور المان با یه المانی بازی می کنه به علت فاصله ی زیادش کلا فلج میشه باگها خودشو فقط برای همون یوزر نشون میده (همون اتفاقی که همیشه برای ما میفته) و پشت هم گل میخوره (به خصوص تو این فیفای مسخره 20 که کلا دفاع رو دستی کردن و تکل ایستاده رو کمرنگ)

این حرکتشون که برای هر sbc بازیکن قرضی میذاشتن خوب بود که متاسفانه همونم جمع کردن . در کل هدف این شرکت پول پرست ارایه یه بازی خوب جهت سرگرم کردن و لذت بردن ملت نیست بلکه هدف خالی کردن جیب ملت به هر روشیه . به شخصه این اخرین فیفاییه که بازی می کنم و دیگه هیچوقت نسخه های بعدیشو نخواهم خرید چونبا این رویه حالا حالاها امیدی به تغییر نیست
ولی من از دو تا التیمیت قبلی یه تجربه ای کسب کردم گفتم این اشتباهو نمیکنم دیگه ولی نمیدونم چرا باز کردم
اونم اینه که تو شش ماه اول التیمیت اصن نباید sbc انجام داد یا حداقل sbc های خیلی کوچیک و ارزون انجام داد چون اصن ارزششو نداره
sbc انجام دادن فقط موقعی که تیمت تکمیل شده میخوای ساب جمع کنی یا بازیکن انترید ریت بالا داری به کارت نمیاد
حتی رایولزم فقط باس پولشو گرفت اصن از پکاش چیز درست و حسابی در نمیاد

• Like

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
برو تو تنظیمات دسته این گزینه خاموش کن سرعت شتاب اولیه سریع میکنه analog sprint

download.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر