FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
امروز توی ویکند لیگ دو هیچ جلو بودم نمیدونم چی شد دو سه ثانیه تاخیر افتاد تو بازی و لگ بسیار شدید طرف پنج تا زد
دیلی به حدی بود که نمیشد یه پاس سالم داد
بعد بازی شش هفت خط فحش خار و مادر عربی برام مسیج کرده بی پدر از سر درد دارم جر میخورم
پ.ن بازی رو دیلیت کردم گور پدرش تا وقتی که سرور نزنن تو ایران نمیشه این بازیو انلاین پلی داد

Sent from my iPhone using Tapatalk

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
794
امروز که افتضاحه اصن من 100 تا رفته رو پینگ شده 170 بعدم تایم اوت میده فجیع هر 5 تا خط یه دونه تایم اوت
نمیدونم چرا اینجوری شد یه دفعه ای
بی خیال انلاین شدم رفتم اسکواد بتل بزنم واس چلنج ایکون سواپ مردیکه ماست کش دیقه 70 2 بر صفر جلو بودم انداختتم بیرون:Crying1:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
امروز توی ویکند لیگ دو هیچ جلو بودم نمیدونم چی شد دو سه ثانیه تاخیر افتاد تو بازی و لگ بسیار شدید طرف پنج تا زد
دیلی به حدی بود که نمیشد یه پاس سالم داد
بعد بازی شش هفت خط فحش خار و مادر عربی برام مسیج کرده بی پدر از سر درد دارم جر میخورم
پ.ن بازی رو دیلیت کردم گور پدرش تا وقتی که سرور نزنن تو ایران نمیشه این بازیو انلاین پلی داد

Sent from my iPhone using Tapatalk
حالا باز قبل این اتفاقا خیلی اوکی تر بود .. دیگه واقعا نمیشه بازی کرد با این وضعیت الان
خدایی بازم میگم .. ea سروراش به ما الان خیلی نزدیکه با توجه به چند سال پیش .. همین دبی هم سرور دارن .. مشکل اصلی از نت تخ.. ایرانه :(
من از فیفا 10 دارم مینالم سر نت ایران, دیگه کلا سر شدم :)) لعنت به باعثو بانیش

• Like
Reactions: samadi741

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
اون آپدیته که قرار بود پنالتیا و شوتزنی و پاس بهتر شه هنوز نیومده معلوم نیست کی میخوان بدن من خیلی برای بخش شوتزنیش امید دارم که بازیو بهتر کنه! انقدر تیرک زدم که دیگه مغزم داره نابود میشه
این آپدیتی که چند روز پیش اومد مگه همین نبود؟ پنالتی رو که مطمئنم درست کرده چون دیگه سر بازیکن به سمت هدف نمیچرخه و ثابته؛ شوت و پاس هم به نظرم بهتر شدن نسبت به قبل ولی فکر کنم تا وقتی که یه کم توانایی گلرها رو وقتی که از دروازه میان بیرون پایین نیارن همچنان مشکل گل‌زنی باقی میمونه. تک به تک گل کردن یکی از سخت‌ترین کارها شده واسه من انقدر که همه دستشون رو مثلثه و مدام گلر رو میارن بیرون و عین هشت‌پا واکنش نشون میدن.

• Like
Reactions: kanway

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
قبلا میشد تا یه حدی تحمل کرد و بازی کرد ولی الان دیگه واقعا دیلی خیلی شدید شده که مطمئنم بخاطر گوهرافشانی دوستان درین اتفاقات اخیر بوده
ویکند که دیگه دوست ندارم بازی کنم چون واقعا اعصاب خوردیه خیلی فشار عصبی به ادم وارد میشه اما فعلا همین رایوال هم نمیشه درست حسابی بازی کرد

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
درسته که لایسنس انحصاری رو EA باب کرد. ولی کونامی هم کم کرم نریخته این وسط. مثل لایسنس ورزشگاه های اسپانیا و نئوکمپ تو نسخه ۱۳. یا لایسنس دورتموند تو نسخه ۱۷.
اما مسئله مهم و اساسی اینه که باز EA حداقل استاندارد رو تو ساخت بازی رعایت میکنه. حتی این چند سال که افت کرده. و مثل کونامی یه زباله تحویل طرفدارهاش نمیده. کونامی هر سال داره یه زباله تحویل ملت میده و "بعضی" از طرفدارهاش میان یه سری دروغ از تیم ایدی و پلیر ایدی و دو جین دروغ دیگه تحویل ملت میدن و باعث گمراهی امثال من میشن که برن لجن کونامی رو بخرن.
اولا که وقتی یه نفر 10 تا ضربه میزنه و طرف مقابل دو تا ضربه کسی نمیتونه به اون دو تا ضربه گیر بده که چرا خشونت کردی !!!! آدمو یاد بعضیا ! میندازی شما با این منطقت !
دوما که این نظر شماس که فیفا استاندارد رو رعایت کرده !!
از نظر ما هم فیفا آشغالی بیش نیست که هنوز ابندایی ترین چیزای فوتبال رو مثل فیزیک توپ و مدلینگ بدن و انیمیشن حرکتی انسان ! رو حتی در حد قابل تحمل هم نتونسته بسازه !! و فرسنگ ها از کونامی عقبه در این موارد ... پس اگه پیس لجن هست فیفا دیگه رسما خود فضولاته !! چون چند درجه بدتره !
حالا شما انتظار داری همه تعطیل کنن بشینن کنار، فقط اون چیزی که شما ترجیح میدی تولید بشه ! که یه وقت فلان استادیوم از بازی مورد علاقه ت حذف نشه ! خب انتظارت منطقی نیست !

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
یک مدتی بود کونامی کاری به لایسنس ها نداشت ولی EA این چند نسخه اخیر بدجور کرم ریخت و دیگه باید کونامی هم مقابله به مثل میکرد در حد توانش که این کار رو کرد و برای بازاریابیش هم خوبه این حرکت

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
این ویدئوهایی که تو یوتیوب هست در مورد پک بازکردن مثلا طرف رونالدو یا ایکون در میاره 99 درصدش از پکاییه که پول دادن براش وگرنه تو سایر پکا هیچی در نمیاد . از اول هفته تا امروز 30 تا پک از sbc و ریوالز و ... جمع کردم مثلا برای بلک فرایدی تهش یدونه پیکه 88 غیر قابل فروش داد :-& یک ماهه 24 ساعته پای مارکت وایسادم برای خرید فروش ، کوینی که دستم گرفته به زور به 700 میرسه عملا بید زدن که اعصاب نمیذاره برای ادم
1600 فیفا پوینت دارم می خواستم امشب پک بخرم پشیمون شدم . betason همین امروز 50 تا پک باز کرد اونم همش 500 و 600 فیفا پوینتی تهش بهش 4 تا واک اوت درپیت داد :-& قشنگ ملتو سر کار گذاشتن ک......

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
اولا که وقتی یه نفر 10 تا ضربه میزنه و طرف مقابل دو تا ضربه کسی نمیتونه به اون دو تا ضربه گیر بده که چرا خشونت کردی !!!! آدمو یاد بعضیا ! میندازی شما با این منطقت !
از نظر ما هم فیفا آشغالی بیش نیست که هنوز ابندایی ترین چیزای فوتبال رو مثل فیزیک توپ و مدلینگ بدن و انیمیشن حرکتی انسان ! رو حتی در حد قابل تحمل هم نتونسته بسازه !! و فرسنگ ها از کونامی عقبه در این موارد ... پس اگه پیس لجن هست فیفا دیگه رسما خود فضولاته !! چون چند درجه بدتره !
حالا شما انتظار داری همه تعطیل کنن بشینن کنار، فقط اون چیزی که شما ترجیح میدی تولید بشه ! که یه وقت فلان استادیوم از بازی مورد علاقه ت حذف نشه ! خب انتظارت منطقی نیست !
علی آقا یه نفر یه حرف غیر معقولی میزنه دلیل نمیشه که بیاید بازی مقابل رو به فضولات تشبیه کنی،همه اینایی رو هم که گفتی تا حدی قبول دارم ولی بهت پیشنهاد میکنم فیفا 20 رو هم تست کنی.خیلی رو دینامیک بازی کار کردن

• Like
Reactions: اروند 2520

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
علی آقا یه نفر یه حرف غیر معقولی میزنه دلیل نمیشه که بیاید بازی مقابل رو به فضولات تشبیه کنی،همه اینایی رو هم که گفتی تا حدی قبول دارم ولی بهت پیشنهاد میکنم فیفا 20 رو هم تست کنی.خیلی رو دینامیک بازی کار کردن
شما بفرما قسمت غیرمعقولش کجا بوده؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
فقط بحث فیزیک رو قبول دارم که PES بهتره. ولی به هیچ عنوان انیمیشن و مدلینگ رو قبول ندارم. اینم از همون دروغهای شاخدار "بعضی" از طرفداران PES هست. Pes دو نوع انیمیشن شوت زنی بیشتر نداره. در حالی که فیفا کلی انیمیشن شوت زنی، تکل، سانتر، هد و خطا داره. در حالی که PES در هر کدوم از این بخشها بیشتر از دو نوع انیمیشن نداره. انیمیشن شوتزنی که صدای خود فنهای بازی رو هم دراورده. تنها نکته ایی که هست اینه که انیمیشنها در PES روونتر اجرا میشن که با توجه به حجم پایین انیمیشنها طبیعیه. وگرنه فیفا هم میتونست ۴ تا انیمیشن مثل PES بیشتر نسازه. این از انیمیشنها.
در بحث مدلینگ هم اصلا حرف شما رو قبول ندارم. توی PES هیچ تفاوتی مثلا بین کوتینیو و مسی نیست. فقط شوتهاشون با هم تفاوت داره. در حالی که توی فیفا تفاوت واضحه. یه سوال از اونایی که مای کلاب میزنن بپرسی متوجه حرف من میشی. چون این بحث مدلینگ از همون دروغهایی هست که بعضی از طرفداران PES مطرح کردن و اگه کسی PES نزده باشه، باور میکنه. نه منی که اندازه موهای سرت فرندلی بازی کردم.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
توی تاپیک های بقیه بازی‌های BC خفقان شدیدی پابرجاست یعنی چی؟ بچه هایی که توی تاپیک بقیه بازی‌ها میرن میدونن که توی هر تاپیک بازی مخصوصا انحصاریها کسی جرات نداره کوچیکترین عیب بازیو بگه تا عیب بازیو بگه اگه استارتر تاپیک فعال باشه اول اون میاد جواب و ماستمالی میکنه بعدم بقیه اعضا میان دفاع میکنن از بازی تنها و تنها تاپیک BC که استارتر تاپیک حتی خودش میاد از بازی ایراد بحق میگیره همین تاپیک فیفا 20 هست ولاغیر بازم میگم ولاغیر جوو تاپیک بشدت واقعی هست و تک تک اعضامیان ایرادهای بازیو میگن هیچکس هم نمیتونه جلوشونو بگیره چرا؟ چون اکثریت منتقد بازی هستن، منتقد واقعگرا
حالا که بچه های این تاپیک به بلوغی رسیدن که ایرادها رو بدون هیچ روی دربایستی و یا محافظه کاری بازگو میکنن توقعمون میره که حداقل بازی رقیب هم مثل همین تاپیک رک و بی پروا ایراد های بازی رو بگه که متاسفانه اینجوری نیست، والا ماها سهامدار هیچکدوم از کمپانی ها نیستیم خوب نیست الکی بخاطر هردلیلی بصورت غیر منطقی از بازیمون دفاع کنیم

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
تو کریر چه جوری باید پول بدست اورد امسال برای اولین بار بازی کردم جالب بود بازیکن میفروشم اما هنوز تو لیست میمونن انصافا مود جالبی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر