FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
امروز توی ویکند لیگ دو هیچ جلو بودم نمیدونم چی شد دو سه ثانیه تاخیر افتاد تو بازی و لگ بسیار شدید طرف پنج تا زد
دیلی به حدی بود که نمیشد یه پاس سالم داد
بعد بازی شش هفت خط فحش خار و مادر عربی برام مسیج کرده بی پدر از سر درد دارم جر میخورم
پ.ن بازی رو دیلیت کردم گور پدرش تا وقتی که سرور نزنن تو ایران نمیشه این بازیو انلاین پلی داد

Sent from my iPhone using Tapatalk
من برای ایکون سواپ با بازیکنای فرانسه اونم یه مشت آشغال اورال 76 تا 80 اونم آن ریر بازی کردم با یه عربه که به درد نخور ترین بازیکنش زلاتان اسکریم بود، فقط 4-5 تا ایکون داشت، 2-0 جلو بودم تو نیمه اول، 2 تا کارت زردی داشتم که داور بی وجدان تا دقیقه 55 جفتشون رو اخراج کرد و 3-2 باختم
اسم تیمم هم پرشین گلف هستش، بعد یارو مسیج داده که آره عرب گلف و یه مشت بد و بیراه و فحش، منم از خجالتش در اومدم کلامی و هرکاریش کردم بیاد فرندی یه دست بزنیم جرات نکرد بیاد.
در کل دوست عزیز بچه مچه و عقده ای تو این بازی کوفتی زیاده، ما ایرانی ها اکثرا بازیمون بد نیست، مکر اتفاقاتی از این قبیل بیوفته، و متاسفانه من خودم حرصم از این میگیره که اونا به شانس و با 1000 تا ... کلک بازی میبرن و ادعاشون میشه، این ادعا رو بگذارم کدوم گوشه دلم نمیدونم

• Like
Reactions: samadi741

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
این ویدئوهایی که تو یوتیوب هست در مورد پک بازکردن مثلا طرف رونالدو یا ایکون در میاره 99 درصدش از پکاییه که پول دادن براش وگرنه تو سایر پکا هیچی در نمیاد . از اول هفته تا امروز 30 تا پک از sbc و ریوالز و ... جمع کردم مثلا برای بلک فرایدی تهش یدونه پیکه 88 غیر قابل فروش داد :-& یک ماهه 24 ساعته پای مارکت وایسادم برای خرید فروش ، کوینی که دستم گرفته به زور به 700 میرسه عملا بید زدن که اعصاب نمیذاره برای ادم
1600 فیفا پوینت دارم می خواستم امشب پک بخرم پشیمون شدم . betason همین امروز 50 تا پک باز کرد اونم همش 500 و 600 فیفا پوینتی تهش بهش 4 تا واک اوت درپیت داد :-& قشنگ ملتو سر کار گذاشتن ک......
بابا فیفا 18 من بالای 700 کا موقع تیم آف د یر پک زدم بهترین بازی کنی ک داد دیگو کساتا بود
فقط باید فیفا پوینت داشته باشی که بتونی یه چیز به درد بخور پک کنی
بدون فیفا پوینت ول معطلیه
ا

• Like
Reactions: zerio

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
علی آقا یه نفر یه حرف غیر معقولی میزنه دلیل نمیشه که بیاید بازی مقابل رو به فضولات تشبیه کنی،همه اینایی رو هم که گفتی تا حدی قبول دارم ولی بهت پیشنهاد میکنم فیفا 20 رو هم تست کنی.خیلی رو دینامیک بازی کار کردن

دمو شو تست کردم ... اینقدر مدلینگ بازیکنا و انیمیشن های نسل قبلی ! و فیزیک نسل قبلی ! بازی رو اعصابه که واقعا اصلا بحث به چیزای دیگه نمیکشه !!!
PES یه بازی متوسط نسل هشتمی با ده ها ایراد و ده ها خوبی عه ...
فیفا یه بازی بین نسلیه که بین نسل هفتم و هشتم گیر کرده هنوز در حالیکه آخر نسل هستیم !!!
دارم در مورد داخل زمین بازی حرف میزنم ! چون همه حواشی بعد از اینکه آدم از خود بازی خوشش بیاد معنی پیدا میکنه ...

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
فقط بحث فیزیک رو قبول دارم که PES بهتره. ولی به هیچ عنوان انیمیشن و مدلینگ رو قبول ندارم. اینم از همون دروغهای شاخدار "بعضی" از طرفداران PES هست. Pes دو نوع انیمیشن شوت زنی بیشتر نداره. در حالی که فیفا کلی انیمیشن شوت زنی، تکل، سانتر، هد و خطا داره. در حالی که PES در هر کدوم از این بخشها بیشتر از دو نوع انیمیشن نداره. انیمیشن شوتزنی که صدای خود فنهای بازی رو هم دراورده. تنها نکته ایی که هست اینه که انیمیشنها در PES روونتر اجرا میشن که با توجه به حجم پایین انیمیشنها طبیعیه. وگرنه فیفا هم میتونست ۴ تا انیمیشن مثل PES بیشتر نسازه. این از انیمیشنها.
در بحث مدلینگ هم اصلا حرف شما رو قبول ندارم. توی PES هیچ تفاوتی مثلا بین کوتینیو و مسی نیست. فقط شوتهاشون با هم تفاوت داره. در حالی که توی فیفا تفاوت واضحه. یه سوال از اونایی که مای کلاب میزنن بپرسی متوجه حرف من میشی. چون این بحث مدلینگ از همون دروغهایی هست که بعضی از طرفداران PES مطرح کردن و اگه کسی PES نزده باشه، باور میکنه. نه منی که اندازه موهای سرت فرندلی بازی کردم.

شما یا تا حالا pes رو ندیدی ! یا انیمیشن و مدلینگ اصلا نمیدونی چیه ! یا مسی و کوتینیو رو نمیشناسی !!
تفاوت بین بازیکنا و شباهت مدلینگ و حرکات شون از دوربین گیم پلی اصلا از مهمترین نقطه قوت های پیس فعلی و از مهمترین نقطه ضعف های فیفاس !!! شما داری دقیقا برعکسشو میگی !!
در مورد انیمشین فقط در این حد بگم که 50 نوع ! مدل مختلف فقط برای دویدن هست !! (که تازه دویدن با توپ و بدون توپ جداگانه از بین اون 50 تا انتخاب میشه)
در حالیکه فیفا فقط چند تا مدل انگشت شمار بیشتر نداره ! که اونم این یکی دو سال اخیر اضافه کردن !! قبلا که کلا یه دونه بود !! همه بازیکنا از یه الگوریتم حرکتی پیروی میکرد واسه دویدن و دریبلینگ و ... !!!!! الان فکر کنم شده 3-4 تا !!!!(چون تو منو هاش تنظیم این قابلیت در دسترس نیست دقیق مشخص نیست که چند تاس و اکثرا هم فقط رو چند تا بازیکن معروف و خاص اعمال شده و بقیه بازیکنا باز همه شبیه همه انیمیشن حرکتی شون!!) که حتی قابل مقایسه با اون 50 مدل متخلف نیست !!
تعداد انیمیشن های فیفا بیشتره درست ولی اولا تفاوت اونقدری زیاد نیست که شما اغراق کردی ... الان تنوع انیمیشن های پیس هم بسیار زیاد و کاملا قابل قبوله (در کنار کیفیت بالا) (فکر میکنم اون عدد دو ! تا انیمیشن رو بابت اغراق گفتی دیگه ؟! چون اگه جدی گفتی که اصلا خنده داره همچین برداشتی !! تو بعضی بخش ها حتی انیمیشن های پیس تعدادش هم بیشتر از فیفاس)
دوما انیمیشن های فیفا کیفیتش به مراتب پایینتره !! اصلا اندازه یه نسل کامل بین کیفیت شون فاصله س !! به خصوص انیمیشن دویدن و انواع مختلف پاس ها !!
در مورد مدلینگ هیکل و این چیزا هم اگه تا این حد تعصب وجود داره که این تفاوت رو نمیبینه ! دیگه هیچی نمیشه گفت !
123531

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,877
نام
malek
بابا فیفا 18 من بالای 700 کا موقع تیم آف د یر پک زدم بهترین بازی کنی ک داد دیگو کساتا بود
فقط باید فیفا پوینت داشته باشی که بتونی یه چیز به درد بخور پک کنی
بدون فیفا پوینت ول معطلیه
ا
دیشب همینجوری ۲ تا پک گلد معمولی زدم ترشدگن و صلاح رو بهم داد.این فیفا میدونه میخام بازی رو دیلت کنم داره عشوه میاد :)
همینجوری تیرباری پک باز کنید چیزم نمیده.باید یه مدت بازیش نکنید یا یهویی کلوز اپلیکیشنش کنید تا آدم شه

• Like
Reactions: xbox0ne and AM!R

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
441
کسی خبر نداره مشکل بنده چیه از وقتی نت ها برگشتن می خوام با مودم مبین نت مثل قدیم برم بخش ultmate با خطا روبرو میشم و پرتم میکنه بیرون ولی خیلی به بخش seasons وصل میشه

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
دیشب همینجوری ۲ تا پک گلد معمولی زدم ترشدگن و صلاح رو بهم داد.این فیفا میدونه میخام بازی رو دیلت کنم داره عشوه میاد :)
همینجوری تیرباری پک باز کنید چیزم نمیده.باید یه مدت بازیش نکنید یا یهویی کلوز اپلیکیشنش کنید تا آدم شه
دیلیت نکن تازه منو سیا هم میگیریم دور هم بزنیم سر و کله هم :D

• Like
Reactions: malek911

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام به دوستان عزیز
من فیفا 18 رو دارم .. می خواستم ببینم بازی ارزش خریدن داره ( ps4 ) چون دیدم خیلی نمرات بازیکن ها به بازی کم بوده... از نظر لگ و سرور چطوره ؟
داخل سالنش جذاب هست؟

آخرین ویرایش:

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
من یه مدته هم کلی کریر فیفا 20 بازی کردم هم مستر لیگ pes 2020
به نظرم فیفا از همه نظر سرتره
مهمترین قسمتشم گیم پلی عالی و روون فیفاست که نسبت به گیم پلی کند pes حس بهتری به گیمر میده
بعد از چند وقت بازی کردن pes رو دیگه گذاشتم کنار ولی هنوز فیفا میرم

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان کریر باز ، کسب هست که تو لیگ انگلیس رو درجه سختی آلتیمیت قهرمان لیگ شده باشه؟:D
انگار بازی هیچ جوره نمیذاره قهرمان بشی.
سختیش برام خیلی لذت بخشه اما عمدا بعضی بازی هارو نمیذاره امتیاز بگیری

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام به دوستان عزیز
من فیفا 18 رو دارم .. می خواستم ببینم بازی ارزش خریدن داره ( ps4 ) چون دیدم خیلی نمرات بازیکن ها به بازی کم بوده... از نظر لگ و سرور چطوره ؟
داخل سالنش جذاب هست؟
نیست کسی مرا یاری کند ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نیست کسی مرا یاری کند ؟
اگه دومیدانی و عرب رفتن رو مخت و از همه مهمتر دیلی دوست داری و اعصاب خراب شدن برات مهم نیست بخر، صفحه قبلو بخون یکی بازی دلیت کرده بخاطر همینچیزا

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
اصلا نمیشد با این عربا بازی کرد با اون تیماشون
الان هم بعد 4 هفته به کل ما از نظر پول و بازیکن عقب افتادیم و با این نت درخشان بازیکنا تو زمین راه میرن با لتنسی 3-4 اصلا دیلی دارم دیگه نمیشه بازی کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر