FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
به شدت عصبیم. نمیدونم تا کی باید بخاطر لجن کونامی از لذت داشتن نئوکمپ تو فیفا محروم باشیم. درد بارسا کم بود، درد یوونتوس و بایرن هم اضافه شد. چون این دو تیم دقیقا تیمهایی هستن که به همراه بارسا، باهاشون کریر میرفتم. خدا کنه حداقل تو شماره بعدی مشکل یووه حل بشه. واقعا حیفه این تیم ریشه دار به این شکل تو بازی باشه.
این کونامی اشغال خودش که بلد نیست فوتبال بسازه، فقط شده مگس دور شیرینی.

اتفاقا این لجن EA عزیزتونه که فقط یه گوشۀ کوچکش برگشته سمت خودش !
لایسنس انحصاری رو EA آغاز کرد و هنوزم بسیار بیشتر از کونامی لایسنس انحصاری داره

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
به دوستانی که قصد خرید تو تخفیفات دارند اگر futو تغییرات براتون مهم نیست با همون 19 سر کنید بازی اصلا تغییری نکرده امسال من رقیب گرفتم اما دلم نیومد اینو نگیرم ولی بد خورد تو ذوقم اینکه سرعت بازی کم کردن خیلی خوب شده دیگه تو بازی یوز پیدا نمیشه

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,557
نام
پوریا
واقعا آپدیت جدید همینه تغییراتش. فکر کردم لیستتغییرات شوخیه . که حدود 4 ساعت پیش اومده بود ولی واقعیه
View attachment 123293
البته آپدیت فیس داره اما فعلا لیستش کامل معلوم نیست ولی چند تا بازیکن از من سیتی هست
اون آپدیته که قرار بود پنالتیا و شوتزنی و پاس بهتر شه هنوز نیومده معلوم نیست کی میخوان بدن من خیلی برای بخش شوتزنیش امید دارم که بازیو بهتر کنه! انقدر تیرک زدم که دیگه مغزم داره نابود میشه :D

با 14 تا ایکون سواپ کیو پیشنهاد میدید بگیرم؟
من فصل قبل اخراش بازیو گرفتم دو تا بیشتر نتونستم بگیرم 8-|

دفاع: روبرتو کارلوس
هافبک: بالاک
مهاجم: کرسپو
پیشنهاد خودم کارلوسه! بعد از کارت مید خودش بهترین دفاع چپ بازیه واقعا حرف نداره

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
بعد از مدتها فقط بخاطر این تاپیک برگشتم D:
---------------------------------------------------
دفاع پدر مادر دار تو لیگ جزیره معرفی میکنید ؟ (بجر فن دایک لطفا)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
اتفاقا این لجن EA عزیزتونه که فقط یه گوشۀ کوچکش برگشته سمت خودش !
لایسنس انحصاری رو EA آغاز کرد و هنوزم بسیار بیشتر از کونامی لایسنس انحصاری داره
درسته که لایسنس انحصاری رو EA باب کرد. ولی کونامی هم کم کرم نریخته این وسط. مثل لایسنس ورزشگاه های اسپانیا و نئوکمپ تو نسخه ۱۳. یا لایسنس دورتموند تو نسخه ۱۷.
اما مسئله مهم و اساسی اینه که باز EA حداقل استاندارد رو تو ساخت بازی رعایت میکنه. حتی این چند سال که افت کرده. و مثل کونامی یه زباله تحویل طرفدارهاش نمیده. کونامی هر سال داره یه زباله تحویل ملت میده و "بعضی" از طرفدارهاش میان یه سری دروغ از تیم ایدی و پلیر ایدی و دو جین دروغ دیگه تحویل ملت میدن و باعث گمراهی امثال من میشن که برن لجن کونامی رو بخرن.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
اون آپدیته که قرار بود پنالتیا و شوتزنی و پاس بهتر شه هنوز نیومده معلوم نیست کی میخوان بدن من خیلی برای بخش شوتزنیش امید دارم که بازیو بهتر کنه! انقدر تیرک زدم که دیگه مغزم داره نابود میشه :D

دفاع: روبرتو کارلوس
هافبک: بالاک
مهاجم: کرسپو
پیشنهاد خودم کارلوسه! بعد از کارت مید خودش بهترین دفاع چپ بازیه واقعا حرف نداره
چیزی که میگن و مینویسن رو میگم . این آپدیت هنوز رو pc هست ولی تغییرات گیم پلی براش ثبت نشده.
در حدی بی بخار بوده این آپدیت. مدها باید تو هر آپدیت تغییراتی بکنن تا با آپدیت سازگار بشن. تو این آپدیت هیچ مدی آپدیت نداده
به دوستانی که قصد خرید تو تخفیفات دارند اگر futو تغییرات براتون مهم نیست با همون 19 سر کنید بازی اصلا تغییری نکرده امسال من رقیب گرفتم اما دلم نیومد اینو نگیرم ولی بد خورد تو ذوقم اینکه سرعت بازی کم کردن خیلی خوب شده دیگه تو بازی یوز پیدا نمیشه
اگه یه pc متوسط دارید و اهل آنلاین نیستید.
بازی رو اشتراکی بگیرید مودهای بازی روروش نصب کنید و فیفا 2030 رو بازی کنید.
تغییراتی که مودها الان تو این بازی دادن. بعید میدونم تا 2030 خود ea تو بازیش بده.
من یکی از مودهاشو میزارم اینجا ولی یکی هست کیت میزنه. کیت عمده تیمها آپدیت شده و کلی کار دیگه.
اگه pc کریری.ابدا نخرید بازی رو. استراکی بخرید که بشه آپدیت کرد 40-50 تومن میشه.بعد هم مود بریزیدکه بجز چمنش بقیش مجانیه.

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
امروز چهار تا بازی رو برده بودم اخر بازی اونجا که کوین میده بازی قطع شد (اسکواد بتل)با نت ایرانسل
دوستان کسی این مشکل رو نداشته؟ با سر میخوام برم تو دیوار

Sent from my iPhone using Tapatalk
بله، و هم بردتون ثبت میشه هم سکه هاتون رو میگیرید
تنها زمانی براتون باخت حساب میکنه که به محض اتمام بازی دیس بشی و ترکیب تیم تیاد و بعدش هم کوینی که گرفتی
ولی حتی وقتی ترکیب تیم هم بیاد بعد که ضربدر یا دکمه آ رو میزنی دیس بشه بازم برد حساب میشه و سکه میده

• Like
Reactions: samadi741

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
کسی هست پارس آنلاین باشه و تو این چند روز بعد از وصل مجدد اینترنت، آنلاین بازی کرده باشه؟
برا من قبلا لگ نداشت الان پره لگه

ho3in_devil

کاربر سایت
Feb 28, 2009
101
کسی هست پارس آنلاین باشه و تو این چند روز بعد از وصل مجدد اینترنت، آنلاین بازی کرده باشه؟
پدر منو هم دراورده، به غیر لگ ۲ ۳ تا بازی یه بار هم کلا وسط بازی اینترنت قطع میشه، اعصاب نذاشته واسم

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
چیزی که میگن و مینویسن رو میگم . این آپدیت هنوز رو pc هست ولی تغییرات گیم پلی براش ثبت نشده.
در حدی بی بخار بوده این آپدیت. مدها باید تو هر آپدیت تغییراتی بکنن تا با آپدیت سازگار بشن. تو این آپدیت هیچ مدی آپدیت نداده

توی این آپدیت انگار سوئیچ کردن با آنالوگ رو بهتر کردن...
قبل این آپدیت میخواستی سوئیچ کنی رو بازیکن مورد نظزت اکثرا اشتباه میرفت رو یکی دیگه مخصوصا وقتی که بازیکنا نزدیک بودن ولی بعد این آپدیت دیشب چند دست بازی کردم خیلی خیلی بهتر شده بود...

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
بخاطر مشکلاتی که به وجود اومده پورتا هنوز کامل باز نشده .. دیلی و لگ برای همونه که هستش .. چند بار پیگیر شدم با پشتیبانی پارس گفتن که دارن کار میکنن و خودشونم گفتن این مشکل هست ولی شما هم یه زنگ بزن بگو مشکل رو
چون ببینن خیلیا زنگ میزنن قطعا بهتر پیگیر میشن

• Like
Reactions: samadi741

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
توی این آپدیت انگار سوئیچ کردن با آنالوگ رو بهتر کردن...
قبل این آپدیت میخواستی سوئیچ کنی رو بازیکن مورد نظزت اکثرا اشتباه میرفت رو یکی دیگه مخصوصا وقتی که بازیکنا نزدیک بودن ولی بعد این آپدیت دیشب چند دست بازی کردم خیلی خیلی بهتر شده بود...
این رو آپدیت قبلی درست شده بود
Addressed the following issues:

• Instances of a user-controlled player not being able to manually Player Switch to a different player during a Standing Tackle action.
    • This issue was affecting Player Switching with the Right Stick and the Player Switch button.
2019-11-29_9-07-04.jpg
هفته دیگه میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر