FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
برا من از 6 بعدالظهر تا 1-2 شب پینگ داغونه و نمیشه بازی کرد ولی بقیه تایمها مشکلی ندارم
روی اون IP صفحه قبل دادی من همش تایم اوت دارم نکنه دیلی مال همینه؟
فقط همش عربو ایرانی میندازه، isp عوض کنم درست میشه؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,874
نام
malek
روی اون IP صفحه قبل دادی من همش تایم اوت دارم نکنه دیلی مال همینه؟
فقط همش عربو ایرانی میندازه، isp عوض کنم درست میشه؟
نه درست نمیشه.سیستم انتخاب حریف فیفا p2p هستش و نزدیکترین حریف رو برات پیدا میکنه

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
خوبه، دیلی داری باز؟
قبلنا خیلی دیلی داشتم ولی رفتم یه خط جدا گرفتم واس خودم با یه adsl روش
یه سانترال کارم اوردم یه پولی گرفت از پایین تا بالا یه سیمی کشید که نمیدونم چی بود دقیقا فک کنم سیم تمام مسی بود گفت این کیفیتش خوبه
الان فقط تنها خودمم و یه نت پارس انلاین کسی دیگه جز خودم وصل نمیشه وگرنه همون نت قبلیم که داشتم پارس انلاین بود ولی خیلی اذیت میکرد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
قبلنا خیلی دیلی داشتم ولی رفتم یه خط جدا گرفتم واس خودم با یه adsl روش
یه سانترال کارم اوردم یه پولی گرفت از پایین تا بالا یه سیمی کشید که نمیدونم چی بود دقیقا فک کنم سیم تمام مسی بود گفت این کیفیتش خوبه
الان فقط تنها خودمم و یه نت پارس انلاین کسی دیگه جز خودم وصل نمیشه وگرنه همون نت قبلیم که داشتم پارس انلاین بود ولی خیلی اذیت میکرد
بنظرت isp عوض کردن الکیه؟

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
بنظرت isp عوض کردن الکیه؟
الکی نیست ولی به منطقه و مخابرات و چیزای دیگه بستگی داره
من سرکار نتم مخابراته عالیه ولی خونه مخابرات داشتم افتضاح بود تا اینکه به پیشنهاد همسایه رفتم پارس گرفتم الان راضیم

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
موندم سال دیگه برای نسل بعد ea چی میخواد رو کنه فک کنم بیاد بگه کلا اسم بازی گذاشتیم آلتیمیت تیم و بقیه بخش ها رو حذف کردیم و پرداخت های درون برنامه ای هم اثرش بردیم بالاتر

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
امروز چهار تا بازی رو برده بودم اخر بازی اونجا که کوین میده بازی قطع شد (اسکواد بتل)با نت ایرانسل
دوستان کسی این مشکل رو نداشته؟ با سر میخوام برم تو دیوار

Sent from my iPhone using Tapatalk

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,584
به شدت عصبیم. نمیدونم تا کی باید بخاطر لجن کونامی از لذت داشتن نئوکمپ تو فیفا محروم باشیم. درد بارسا کم بود، درد یوونتوس و بایرن هم اضافه شد. چون این دو تیم دقیقا تیمهایی هستن که به همراه بارسا، باهاشون کریر میرفتم. خدا کنه حداقل تو شماره بعدی مشکل یووه حل بشه. واقعا حیفه این تیم ریشه دار به این شکل تو بازی باشه.
این کونامی اشغال خودش که بلد نیست فوتبال بسازه، فقط شده مگس دور شیرینی.
حرص نخور
EA اشغال بلده فوتبال بسازه
این کرم لایسنس هم از خود EA بود
دمه کونامی گرم با این حرکتش بسی لذت بردم تا EA باشه فکر نکنه گو خاصیه

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
به شدت عصبیم. نمیدونم تا کی باید بخاطر لجن کونامی از لذت داشتن نئوکمپ تو فیفا محروم باشیم. درد بارسا کم بود، درد یوونتوس و بایرن هم اضافه شد. چون این دو تیم دقیقا تیمهایی هستن که به همراه بارسا، باهاشون کریر میرفتم. خدا کنه حداقل تو شماره بعدی مشکل یووه حل بشه. واقعا حیفه این تیم ریشه دار به این شکل تو بازی باشه.
این کونامی اشغال خودش که بلد نیست فوتبال بسازه، فقط شده مگس دور شیرینی.
اینهمه سال ea کونامی رو از داشتن کلی تیم محروم کرده حالا کونامی فقط واسه همین 2 3 تا تیم بد شده؟ اینطوری باشه پس ea چیه؟ :|

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان اگه بخوایم ایستگاهی رو تیز و محکم بزنیم باید چکار کنیم؟
اون آموزش سایت ویجیاتو انگاری همه شوتهارو یواش میزنه و فقط داخلش از کات دادن و فرم زدن صحبت کرده.اینکه از نزدیک چطوری یواش بزنیم و از دور محکم اصلا چیزی نگفته

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
دوستان کسی اس بی سی داوید ویا 90 رو انجام داده ؟ خیلی ازش تعریف می کنن ولی با توجه به نت ما و دریبلینگ متوسطش در agility و بالانس و عدم لینک شدن (به عنون بازیکن فیکس) دو دلم کرده که بگیرمش یا نه ؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
واقعا آپدیت جدید همینه تغییراتش. فکر کردم لیستتغییرات شوخیه . که حدود 4 ساعت پیش اومده بود ولی واقعیه
EKTf90KXkAEbr8w.jpg
البته آپدیت فیس داره اما فعلا لیستش کامل معلوم نیست ولی چند تا بازیکن از من سیتی هست

• Like
Reactions: kanway and ehsas1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر